Yükselen KoçKoç Burcu Temmuz 2015 Yorumu

Haziran 28, 2015by Zafer Ceyhun38

Koç burcuna özel Temmuz yorumu, yoğun Temmuz gündeminde sizi nelerin beklediğini anlatıyor. Temmuz yorumunuzda, bu ay oluşacak gündemi ana hatlarıyla, koç burcuna göre özetleyerek anlatıyorum. Hayatınızı kolaylaştırmak ve olumsuzluklardan korunmanızı sağlamak için engellerin ve fırsatların ne olacağını tek tek öğreneceksiniz. Temmuz ayında birçok astrolojik olay yaşayacağız, hepimizin gündeminde iç içe geçmiş konular var. Temmuz 2015 astroloji gündemi şöyle:

 1. 2 Temmuz oğlak burcunda Dolunay
 2. 6 Temmuz Güneş – Pluto karşıtlığı
 3. 15 Temmuz Merkür/Mars – Pluto karşıtlığı
 4. 16 Temmuz yengeç burcunda Yeni Ay
 5. 21 Temmuz Güneş – Satürn etkileşimi
 6. 23 Temmuz Güneş aslan burcuna geçiyor
 7. 25 Temmuz Venüs gerilemesi başlıyor
 8. 26 Temmuz Uranüs gerilemesi başlıyor
 9. 31 Temmuz kova burcunda Dolunay
Hadi şimdi bunların ne anlama geldiğini anlayalım.

Koç Burcu Temmuz 2015 Genel Görünümü

Temmuz ayının genel çerçevesini çizerken 4 etkiden bahsetmek gerekiyor: Mars, Satürn, Neptün ve Pluto. Öncesinde 1 Temmuz’da aşk hayatınızda önemli bir gelişme olabileceğini bilmenizi istiyorum. Biriyle tanışırsanız adını unutmayın 🙂 Bir buluşma için de ideal bir gün. 1 – 2  Temmuz Venüs gerilemesi öncesi son fırsat olduğu gibi yılın en iyi fırsatı diyebiliriz. Hemen ekleyelim: bir ilişki başlarsa veya ilişkiniz yeni safhaya geçerse, 3 hafta sonra başlayacak Venüs gerilemesi nedeniyle hissiyat bozulacağından “acaba yanlış mı yaptım” diye sorma ihtimaliniz var, takılmayın, emin adımlarla yola devam 🙂 Venüs gerilemesi hakkında ilerleyen bölümlerde bilgi vereceğim.

Temmuzda Satürn etkisi

Satürn, Eylül ayının ortasına kadar, yaklaşık 3 ay yeniden akrepte olacak. Temmuzda gündeminizin ana konusunu Satürn oluşturacaktır. Satürn’ün 2013/21014 yıllarında bulunduğu akrebe geri dönüşü, bir şeylerin ters gittiği, hayatın doğal akışının bozulduğu hissini getiriyor. Hepimiz aynı şeyi hissediyoruz. Geçtiğimiz 2 yılı bir düşünün:
 1. dinmek bilmeyen bir güç arzusu hissettiniz
 2. kıskançlıklar yaptınız, hırs yaptınız
 3. daha karizmatik olmak, etkili biri olmak, saygınlık vs en temel ihtiyaçtı
 4. paraya ihtiyaç duydunuz, hep daha zengin olmanız gerektiğini hissettiniz
 5. korkular yaşadınız, en başta kaybetme korkusu, olmadık krizler çıktı
Bu konular 2015 yılında hayatınızdan çıkmıştı, yani konu kapanmıştı. Kendinizi daha rahatlamış hissediyordunuz ancak bir haftadır eski günler geri geldi. Kapandığını düşündüğünüz konular yeniden gündeminize girdi. En azından yeniden zihninizi meşgul eder oldu. Bu durum sizi rahatsız ediyor olmalı. Bu nedenle yine zorlu bir döneme doğru ilerliyor olabilirsiniz. Mesela,
 1. sahip olduğunuz konumu veya birini/bir şeyi kaybetme ihtimali belirdi
 2. yeniden finansal meselelerle ilgileniyorsunuz
 3. bir çatışma yaklaşıyor, stratejik adımlar atmaya hazırlanıyorsunuz
 4. tarafınızı belli etmeniz, fedakarlıklar yapmanız gerekebilir
İhtimaller sınırsız ama siz hayatınızda olup biteni biliyorsunuz ve ne demek istediğimi çok iyi anladığınızı düşünüyorum. Ne de olsa geçen 2 yıl hepsini deneyimlediniz. Bu süreci hasarsız ve güçlenerek atlatmak için yine sakin kalmanız, işbirlikleri yapmanız, gerektiğinde alttan almanız, gerektiğinde tereddüt etmeden ilerlemeniz gerekecek. Her ne olursa olsun, artık yaşananların koç burcunun ortak yazgısı olduğunu biliyorsunuz. Geçmiş deneyimlere dayanarak, sorunları aşabileceğinizi de biliyorsunuz. Unutmayın! Bu konuda tüm koçlar ortak bir kaderi paylaşıyor. Bunu bilmek rahatlatıcı değil mi? Sonuçta yaşadıklarınız sizin hayatınızın/kararlarınızın ürettiği sonuçlar gibi görünse de, sadece size özgü değil. Bunu düşünün, içinizdeki büyük gücü kullanın ve rahatlayın 🙂

Temmuzda Mars etkisi

Mars sizin yönetici gezegeniniz. Yani sizdeki hayat enerjisi Mars özellikleri taşıyor. Peki nasıldır Mars’ın enerjisi? Mars, küçük bir çocuğun neşeli ve huysuz enerjisine benzer. İstediğini aldıysa gözleri ışıl ışıl olur, neşeyle güler oynar ama tersi olduğunda kızar, huysuzlanır ve ortalığı ayağa kaldırır. Mars enerjisi çocuksu özellikler taşır, ki zaten bu nedenle koçlar her zaman temiz insanlardır, içlerinde o tertemiz, gözlerin içi gülen çocuk her zaman yaşar. Mars, Temmuz ayının tamamında ailenizi, ev hayatınızı, yatırımlarınızı ve geleceğinizi sağlama alma ihtiyacınızı temsil eden alanda olacak. Bu nedenle hareketli bir ay olacak. Ramazan ayının ve Bayramın da etkisiyle, ailenize bol bol zaman geçireceksiniz gibi görünüyor, öyle de yapın. Mars’ın bu konumu, aile büyükleri veya eşiniz/çocuklarınız ile çatışma ihtimalini de getiriyor, olası gerginliklerde sakin kalın, sevdiklerinizi kırmayın çünkü çatışma enerjisi sizden geliyor. Diğer yandan, Mars ile Satürn etkileri birleşince şu ihtimaller de mümkün görünüyor:
 1. ev-gayrimenkul satın almak
 2. finansal konularla ilgilenmek, para ihtiyacı
 3. aile içi meselelerin/sorunların yeniden gündeme gelmesi
 4. bir hastanız varsa vefatı
Temmuz ayının ruhu karmakarışık. Bu ay boyunca özellikle tatil için seyahatler yaparken dikkatli olun, riske girmeyin ve sevdiklerinizi de bu yönde uyarın. Temmuzu sorunsuz atlatmak, maddi/manevi kayıplar vermemek temel amacınız olsun. Bu ay, herkes için normalden daha riskli bir ay. Eğer Mars işin içinde olmasaydı karamsar olmaya neden yoktu ama Satürn ve Neptün ile birlikte Mars da varken kaza, bela ve çatışma olabiliyor.

Temmuzda Neptün etkisi

Temmuz 2015 koçlar için duygulara yönelik bir ay. Mars ve Satürn gibi Neptün de Temmuz boyunca su grubu burçlarda: Mars yengeçte, Satürn akrepte ve Neptün de balıkta. Neptün’ün balık burcundaki konumu nedeniyle son yıllarda şunlardan bazılarını yaşıyorsunuz:
 1. bir nedenden özgürlüğünüz kısıtlandı
 2. birine yardım ediyorsunuz veya yoğun bir şekilde çalışıyorsunuz
 3. işlerinizi perde arkasından sonuçlandırmayı seçiyorsunuz
 4. yalnızlaştınız, bazılarınız iyice izole oldu, hayatınızda daha az insan var
 5. bazı kayıplarınız oldu ve her şeyi kontrol edemeyeceğinizi fark ettiniz
 6. Yaratan’dan sizin için en iyi olanı diliyorsunuz, dua ediyorsunuz
Dolunay sırasında Neptün de etkin olacak. Dolunay gündeminizi birazdan anlatacağım, şimdilik şu kadarını söyleyeyim: Dolunay gündeminizin sonuçlarından birisi, bu saydıklarımla ilişkili olabilir. Bu da çok iyi bir haber sayılmaz.

Temmuzda Pluto etkisi

Pluto etkisi kendini Dolunay sırasında göstermeye başlayacak ve Temmuzun büyük çoğunluğunda var olacak. Zaten Dolunay, Pluto’nun bulunduğu oğlak burcunda gerçekleşiyor. Pluto ilginç bir etki getirir: saplantı/takıntı derecesinde bir odaklanma ihtiyacı getirir. Bu hissiyatı Nisan ayının ortalarından itibaren yoğun bir şekilde yaşıyorsunuz. Bir düşünün, geçtiğimiz 3 ayda isteyerek veya istemeden soluksuz odaklandığınız mesele ne oldu?
 1. daha başarılı olma tutkusuyla çalışmak
 2. saygınlık ve itibarı artırmak
 3. terfi etmek, otoritenizi güçlendirmek veya pozisyonunuzu korumak
 4. insanların gözündeki yerinizi/imajınızı sağlamlaştırmak
 5. daha şık, daha havalı ve gösterişli olmak
Tüm bu etkiler bir araya gelince görünüyor ki, koç burcu okurlarım Temmuz ayında şunlara odaklanacak:
 1. gücünüzü ve itibarınızı artırmak veya korumak
 2. finansal meselelerle ilgilenmek: para, borç, alacak, miras gibi
 3. aileden birisiyle ilgili veya aile içi konularda bir gelişme  
 4. bir sarsıntı/kayıp yaşamak veya bu yönde bir korku duymak
 5. yardıma/işbirliğine ihtiyaç duymak veya birine yardım eli uzatmak
Yazının başında söylemiştim, karmaşık bir Temmuz bizleri bekliyor. Bütün önemli gezegenler Temmuzda etkin ve birbirleri ile sert etkileşimler yapıyor. Siz gündeminizin ne olabileceğini belki tahmin ediyorsunuz belki de hiç fikriniz yok. Her koşulda, iyi-kötü sürprizler olabilir, temkinli olmak faydalı. Biliyorsunuz kolay kolay korku ifadeleri içeren yazılar yazmam ama Temmuz 2015 için bir istisna yapmalıydım. Şimdi Dolunay ve Yeniay sırasında neler olup biteceğini keşfedebiliriz. Önemli günler ve detaylarla devam ediyoruz.

2 Temmuz Dolunay

Dolunay etkilerini 1 Temmuz’dan itibaren hissedeceksiniz. Dolunay yeni gündem oluşturmaz, var olan bir konunun sonuçlanmasına neden olur. Mesela gündemdeki konu bir sonuca bağlanır veya alınan bir kararla mesele netleşmiş olur. Peki gündeminizde hangi konu olacak? Temel olarak kariyer, başarı ve ünvanınızla ilgili bir gündem bekleyebilirsiniz. Bazı olasılıklar şunlar:
 1. işinizle ilgili sonucunu beklediğiniz konu netleşecek
 2. insanların gözündeki itibarınızı/imajınızı etkileyecek bir mesele yaşanıyorsa sonuçlanacak
 3. ünvanınız değişebilir, yani evlenme karar alıp “eş” olabilirsiniz veya “anne/baba” olursunuz
6 – 7 Temmuz civarında gündem sonuçlanacaktır. Bu Dolunayda netleşen konu, sizin iç dünyanızda yaşanıp bitmeyecek, aleni bir şey olacak. Neptün bölümünde bahsettiğim gibi bir kayıp olma ihtimali var. Yani işinizde istemediğiniz göreve atanabilirsiniz veya eşiniz/çocuğunuz işi gereği başka bir şehre taşınabilir veya işinden ayrılabilir, bu da bir kayıptır. Yani illa ki doğrudan sizin hayatınızda olmak zorunda değil, gündem çerçevesinde aileden biri de olabilir.

16 Temmuz Yeniay

Yeniay, yeni bir dönemin başlangıcıdır. Yeniay enerjisini en çok 16-17 Temmuz civarında hissedeceksiniz. Peki gündeminiz ne olacak? Bazı olasılıklar şunlar:
 1. aile buluşması olabilir, Bayram Tatiline denk geliyor zaten
 2. aile kurma kararı alınabilir, nişan/evlilik olabilir
 3. aileniz büyüyebilir/küçülebilir, bebek haberi alabilirsiniz veya aileden biri başka şehre gider
 4. evle ilgili bir gelişme olabilir, ev almak/taşınmak gibi
 5. finansal yatırımlarla ilişkili bir adım atılabilir
Bu arada bir dipnot ilave edeyim. Dolunayda aldığınız sonuçlar, Yeniay gündeminizin de bir parçası olacaktır.

Diğer önemli günler

21 – 22 Temmuz’da stratejik bir adım atmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Mesela, kariyerinizi/itibarınızı ilgilendiren bir konuda, hassas dengeleri değiştirmek/korumak adına bir hamle yapmak gibi… Erteleme şansı varsa hiç acele etmeyin, vereceğiniz karar çok da sağlıklı olmayabilir. Genel olarak önerim, 19 Temmuzdan itibaren negatif veya büyük kararlar vermemeniz yönününde. Negatif karara örnek eşinizden/sevgilinizden ayrılmak, büyük karara örnek ise önemli bir harcama yapmak veya çok az tanıdığınız biriyle sevgili olmak/evlenme kararı almak… 19 Temmuz’dan itibaren Venüs gerilemesinin etkilerini hissedeceğiz ve gerileme tam olarak 25 Temmuzda başlayacak. Venüs gerilemesi nedeniyle ilişkileri sorunsuz yürütmek zorlaşabilir, ayrıca yeterince sevilmediğinizi hissedebilirsiniz. Bu hislerin ilişkinize zarar vermesine izin vermeyin. Son olarak bir hatırlatma yapayım: Venüs gerilemesi hem aşk/ilişkiler hem de para meselelerini etkiler. Bu dönemde yeni bir ilişkiye başlamak da büyük tutarlı bir şeyler almak doğru değildir. İstisnası var tabi: eğer uzun süredir hoşlandığınız ama size ilgi duymayan biri varsa, adım atmak için doğru zamandır diyebiliriz. Ama geçmişte sizinle ilgilenmemiş olması şart! Venüs terse dönünce işler değişir 🙂 Para meselesine gelince, eğer almak istediğiniz bir ev varsa ama daha önce teklif ettiğiniz fiyata satmadılarsa, aynı fiyat teklifiyle yeniden gidin, ikinci bir kez şansınızı denemek için en doğru zaman Venüs gerilemesidir. Venüs gerilemesi çoğunlukla Ağustosa denk geldiği için Ağustos yazınızda önemli detaylar olacak. Şimdilik hazırlıksız yakalanmayın diye yazdım bunları. 31 Temmuz Dolunayını da Ağustos ayında yazacağım. Son kez hatırlatayım: Tatil yapıyorsanız risk almayın ve sevdiklerinizi de yollarda ve denizde dikkatli olmaları yönünde uyarmayı ihmal etmeyin. Umarım sorunsuz bir Temmuz yaşarsınız, Ağustos ayına iyi bir başlangıç yaparsınız. Sevgilerimle, Ceyhun]]>

38 comments

 • Eda

  Haziran 28, 2015 at 7:38 pm

  Oleeeey! Kovayı da bugün yazacaksınız değil mi? Çici çok çevyom.

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 28, 2015 at 7:52 pm

   ilginiz için çoook tşk Eda hanım, evet, bir aksilik olmazsa kova da bugün 🙂

 • yunus

  Haziran 29, 2015 at 2:06 am

  merhabalar ceyhun bey ben 19.04.1991 dogumluyum anlattıklarınız hepsı hemen hemen yasadım bu ay da zor gececege benzıyor bu koc burcu ne zaman dıger ınsanlar gıbı rahat huzurlu bır ay yada gun dıyelım yasaycak hıc mutlu degılım sadece dua edıyorum allaha saygılar…

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 29, 2015 at 2:35 am

   Merhaba Yunus bey,
   Evet haklısınız, Nisanın sonunda (burcun son 3 günü) doğan koçlara özgü sıkıcı bir etki var son günlerde.
   Satürn akrebe geri döndüğü için, 2014 yılının ikinci yarısında yaşadığınız sıkıntılara benzer huzursuzluklar ve terslikler olabilir.
   Hayatınızın istediğiniz gibi olmadığını hissetmekten tutun da, (çalışanlar için) iş yerinde beliren sıkıntılara kadar birçok şey yaşanabilir.
   Tek çare zaman, sabredin ve bu hissiyata direnin, Eylülde azalacak, Ekimde sona erecek.
   sevgiler, Ceyhun

  • yunus

   Haziran 29, 2015 at 2:40 am

   inşallah tesekkur ederım saygılar…

 • Ece

  Haziran 30, 2015 at 8:59 am

  Merhaba Ceyhun Bey,
  Yazınızı okudukça kafam karıştı. Temmuz en sevdiğim aylardan biriydi, an itibariyle korkulu rüyam oldu 🙁
  Genel olarak stand by da bekleyeceğim ve sakin, cici bir Koç kadını olmaya çalışacağım :):):)
  Sevgiler,

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2015 at 4:00 pm

   Ece hanım merhaba,
   bu seferlik Temmuzu ağır tonda yaşayalım hep birlikte, koskoca ömürde bir Temmuz’un lafı olmaz, değil mi 🙂
   tedbirli olmak lazım, Merkür/Mars-Pluto açıları hayra alamet değil..15 Temmuzda gerçekleşiyor ama etkisi 14-20 Temmuz arasında hissedilir.
   tam da Bayrama denk geliyor, olacak iş mi.
   hayırlısı 🙂 farkında olmak ayrıcalık diyelim ve en iyisi dileyelim.
   sevgiler, Ceyhun

  • hilal

   Temmuz 17, 2015 at 1:18 am

   Ceyhun Bey,ben de 31 mart 1982 doğumlu bir koc burcuyum.Temmuz ayi ben de şimdilik bahsettiğiniz gibi çok fazla olumsuzlarla geçmiyor. iş hayatım iyi ve kendimi gelistirmeme sebep olucak güzel yenilikliklerle geçiyor. Ben zaten 2014 de ciddi zorlanmalar,engeller,sıkın tilar yaşadım. 2015 dede aşk hayatım karışık ve sorunlu.Aile hayatinda da olabilecek muhtemel sıkıntılar a karşı daha temkinli ve sakin olmaya çalışıyorum.Tabi ay daha bitmedi…

 • sevgi

  Temmuz 1, 2015 at 2:46 pm

  Ceyhun Bey yorumlarınıza bayıldım yeni bir soluk getirmissiniz 🙂 fakat bir koc burcu olarak yandık kavrulduk, artık yaşadığımdan bile emin degilim sabrımin son damlalarini yasiyorum.

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 1, 2015 at 2:56 pm

   tşk ederim Sevgi hanım, aramıza hoş geldiniz 🙂
   evet koç burcu için kolay zamanlar değil ama hayat çok heyecanlı geçiyor olsa gerek..
   sevgiler, Ceyhun

 • Didem

  Temmuz 1, 2015 at 10:06 pm

  Merhabalar Ceyhun Bey,,
  Sıkı bi takipciniz olarak yükselen burcum olan koç burcunu okurken bi hayli etkilendim. Yaşamadığı duyguları bu kadar güzel ve net ifade edebilir bi insan. Bugün bulundugum konumdan alınarak başka bi konumda görevlendirildim. Tıpkı soylediginiz gibi 🙂 Yaşanan herşeyin hayrima olmasını temenni ediyorum ve çok doğru isabetli yorumlarinizi daha da çok görmek okumak istiyorum. Başarılariniz katlanarak devam etsin 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 1, 2015 at 10:07 pm

   Didem hanım hayırlı olsun, bugünkü değişikliğin sonuçları güzel olacaktır.
   güzel dilekleriniz için de çok tşk ederim 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • Nilgün

  Temmuz 1, 2015 at 11:10 pm

  Temmuzda hayal kırıklığı oldu anlasilan.. yukselenim akrep yeldegirmenleriyle savaşan Robin Hood gibi hissediyorum son 3 senedir ozellikle. Ne zaman rahat bir nefes alacak bu koclar..
  bu arada surekki takip ediyorum. Emeginize sağlık

 • nergiz

  Temmuz 2, 2015 at 6:28 pm

  Koç, yükselen Balık,ay Akrep diyerek iştimamı vereyem öncelikle. 🙂
  Süper babanın Şevket’i gibi geçti hayat 2007 den beri.Bu yol final yapıp musmutlu olacağıma inanmıştım ilk 5 ay.Hâlâ umutluyum.
  Da Temmuz’dan sağ çıkarsam 🙂

 • damla

  Temmuz 4, 2015 at 6:52 pm

  Gercekten cok sasirdim. Size basarilar dilerim

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 4, 2015 at 10:47 pm

   tşk ederim Damla hanım, yazmaya devam edeceğim inşallah, her zaman beklerim.

 • xabze

  Temmuz 4, 2015 at 7:04 pm

  Ah temmuz ah kötü niyetli insanlara fırsat verdinya bayram ediyorlar şimdi böyle hayatında. yaşamında diycemm ALAH DAN korkuyorum tövbe demem ama ALLAHIMMMMMMM bende insanım yaa bu kadar düşman ve kötü insan niye kuyumu kazdılarrr kazdılaarrr mağmaya kadar ulaştılar.

 • xabze

  Temmuz 4, 2015 at 7:07 pm

  Birde 6_7 sonuçlansın hep beraber bayram namazına sizlere tavsiyem arkadaşlar kimselere ama kimselere güvenmeyinnn!!!!!!

 • Berna

  Temmuz 12, 2015 at 12:58 am

  Merhaba ceyhun bey temmuz yorumunuzu suan okuyabildim ve şaşirdim dogrusu suana kadar ozellikle is hayatiyla ilgili hersey neredeyse yasandi ve sabirsizlikla ekimi bekliyorum. Dikkatimi ceken bir diger sey ise olup bitenin farkinda oldugum yastan beri aslinda bu sorunlarin yasaniyor olmasiydi koc burcunun yuzu gulmeyecek anlasilan. Tesekkurler saygilarimla

 • Sunay

  Temmuz 13, 2015 at 5:40 pm

  Ceyhun bey zaten martin sonlarına doğru tanidigim tüm koçlar kayıp yaşadı ben dahil bunun korkusunu hala yaşıyoruz ne zaman duzelicek ?

 • Sunay

  Temmuz 15, 2015 at 12:25 am

  Aldım ben cevabimi hiçbir zaman 🙁

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 15, 2015 at 2:15 am

   20 Mart güneş tutulması koçlar için zordu, kayıpları tetikledi…o dönem yazmıştım olasılıkları, bilmiyorum okumuş muydunuz?
   Siz ve tanıdıklarınız neler yaşadı, özel değilse anlatabilir misiniz, yorum yapabilmem daha kolay olur.

  • Sunay

   Temmuz 19, 2015 at 1:06 am

   Dostlarimla aram bozuldu ,iliskilerim düzgün gitmedi. Sonra sizin yorumunuzu gordum sizde bahsetmissiniz ve bu ayda aynı şeyleri soylemissiniz. Çok fazla yalnızlık hissi var marttan bu yana

 • sibel ç.

  Temmuz 15, 2015 at 5:02 pm

  Ceyhun Bey bugün tesadüf olarak sitenizi buldum ve burç yorumlamanıza hayran kaldım.Gerçekten yaşadıklarımı burada özetlemiş gibisiniz. Yılın ikinci yarısı Ekim ayında beklediğim önemli bir mahkemem var.İkinci yarısı özellikle ekim ayı nasıl olacak kısaca yazabılırmisiniz.

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 15, 2015 at 10:36 pm

   Sibel hanım aramıza hoş geldiniz..
   Ekim nasıl olacak sorusunun kısa bir cevabı yok, sorunuz nedir?

  • sibel ç.

   Temmuz 15, 2015 at 10:44 pm

   Hukuksal konularla Ilgili olumlu gelismeler olabilirmi onu merak ediyorum

 • Yağmur

  Temmuz 17, 2015 at 10:30 pm

  Yine çok güzel bir yazı ile özetlemişsiniz temmuz ayını Ceyhun bey sizi tek geçiyorum astrolojide 🙂 benim bir sorum olacak. 2 temmuzda bi ilişkiye başladım koç burcuyum ve yükselenim akrep, erkek arkadaşım terazi burcu.birkaç gündür sürekli bu ilişkiyi sorguluyorum çünkü gerçekten dengesiz davranışlar sergiliyor sizce bu ilişkinin bu şekilde bir evreden geçmesi normal mi gökyüzünde hareketlere göre..o çok rahat ben çok stresli ne yapmalıyımmm? 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 18, 2015 at 12:06 am

   Yağmur hanım çok tşk ederim,
   Sorunuza cevap vereyim: Yükselen burcunuz kesin akrepse, koç-akrep için terazi iyi bir uyum getirmez malesef..

  • Yağmur

   Temmuz 18, 2015 at 10:38 am

   Bir siteye göre de yükselen burcum terazi çıktı -sanırım hint astrolojisi üzerinden yorum yapan bir sayfaydı- Gerçekten de öyle pek uyumlu olduğumuz söylenemez.. Temmuz ayı bir an evvel biterse sanırım hepimiz huzura ereceğiz 🙂

 • nergiz

  Temmuz 20, 2015 at 11:23 pm

  Koç burcu Temmuz ayı seyir defteri.
  Yükselen Balık
  Ay burcu Akrep.
  Baba tarafından yaşlı ve uzun zamadır hasta olan uzaktan akrabanın vefat haberi..
  20 yıllık dost ile tartışma ki sanırım alttan almak istemedim bu kez.Ve o meşhur inadım uzun zamandır inmediği dağdan ovaya indi.
  Çok uzun zamadır sevdiğim ve bunu aşikar ettiğim lakin karşılıksız olmasına rağmen arada hatırlayıp hayatıma gelip giden zâtı uygun ve hiç ona karşı olmadığım bir münasip yazı ile hayatımdan çıkardım.Bunu bugün yaptım.Gerçi siz 19 Temmuz dan sonra ilişkilerinzde karar almayın ayrılmayın Ağustos’a bırakın demiştiniz ama bur ilişki olmadığından rahatım.:)
  Olan ufak çaplı durumları yazmıyorum artık çerez çemen misali kabul ediyorum.
  Ağustos’a dek diren Nergiz , sabır Nergiz pelesenkiyle devam.
  saygılarımla.

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 21, 2015 at 12:48 am

   Nergiz hanım Temmuz’un ruhunu doyasına yaşamış ve yaşatmışsınız…
   Doğrusu okurken “en iyisini yapmış” dedim kendi kendime 🙂
   Sevgiler, Ceyhun

 • sabırsız koç

  Temmuz 21, 2015 at 11:12 am

  Nergiz hanım, paylaşım yapmamda beni cesaretlendirdiniz..son paragraf olduğu gibi ben:-)
  Merhaba Ceyhun bey, 8 aydır hayatıma istediği anda giren elini kolunu sallayarak da giden ama bir türlü gönlüme laf geçiremediğim şahısı ( Oğlak Burcu Yükseleni Akrep ve ben Oğlak burcunu henüz çözebilmiş değilim..)nihayetinde gönderdim 14 temmuz itibariyle yolu açık olmasın 🙂
  ama eski aşkların gündeme geldiği gerilemelerde yeniden dönme ihtimali olabilir..dönüşleri hep gerilemelerde olmuştu..çok şükür vefat haberi almadım ama aile büyüklerimizden birinin amansız hastalık haberi beni üzdü..bu cuma itibariyle tatile çıkıyorum..umarım yürekten diliyorum ki gönlüme göre biriyle tanışırım..bu ihtimalim varmı sizce ???? eskiyi unutmak biraz da yenisiyle karşılaşmaktan geçer diye düşünenlerdenim..size kolaylıklar dilerim..

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 21, 2015 at 3:01 pm

   Şimdiden iyi tatiller diliyorum size,
   çok uygun bir dönemde tatile çıkıyorsunuz diyebilirim 🙂
   iyi eğlenceler.

 • aynur

  Temmuz 21, 2015 at 2:18 pm

  merhaba Ceyhun Bey uzun bi süredir sitenizi, yorumlarınızı takip ediyorum bende “sorunlu” bir koç burcu olarak dikkatimi epeyce çektiniz.2011 yılından beri hayatım tamamen alt üst oldu .iyi mi kötü mü henüz idrak edemedim çünkü huzurlu günlere halen kavuşamadım.sizden ekstra yorum falan istemiyorum zaten anlatmanız gerekeni güzel bi dille anlatıyosunuz sadece merak ediyorum huzur ne zaman gelecek:)))

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 21, 2015 at 2:54 pm

   Aynur hanım merhaba, öncelikle tşk ediyorum 🙂
   2011 herkes için kilit bir yıldı ve bunun 2 nedeni vardı. Birincisi, Uranüs koç burcuna geçiş yaptı, ikincisi Neptün balık burcuna…
   her ikisi de koçlara çok önemli yeni etkiler getirdi.
   Uranüs etkisi için https://burcunagore.com/koc-burcu-uranus-retrosu/
   Neptün etkisi için https://burcunagore.com/koc-burcu-neptun-retrosu/
   bu etkiler hakkında yeri geldiğinde aylık yorumlarda yeni detaylar da veriyorum.
   sevgiler, Ceyhun

 • aynur

  Temmuz 21, 2015 at 5:59 pm

  İsminizi yanlış yazmışım şimdi fark ettim kusura bakmayın:) linkteki yazıları okudum bu durumda 2018 yılına kadar koçlara huzur yok sanırım.
  sevgiler,

 • akrepvekoç

  Temmuz 22, 2015 at 10:55 pm

  Merhaba Ceyhun Bey, burcum akrep yükselenim koç. Hangi burcun yorumu hayatımı daha çok etkiler? İkisini de okumalı mıyım? Akrebi de koçu da mars yönetiyor, hemen hemen aynı durumlar yaşanıyor galiba.

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 22, 2015 at 11:00 pm

   Merhaba,
   öncelikle burcunuzu okumanızı öneriyorum, burcumuzu Güneşin konumu belirliyor ki güneş sisteminin merkezinde Güneş var sonuçta, yıldızımız o; her şey onun etrafında dönüyor, değil mi?
   yaşananlar akrebe göre etkiler, sonuçları ise koçla da bağlantılı olur, her ikisini okursanız gündeminizi daha net anlarsınız.
   birkaç ay düzenli takip edin, ne demek istediğimi net olarak görürsünüz.
   sevgiler, Ceyhun

Comments are closed.

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin