Yükselen Burç Hesapla Astroloji Akademisinden haberiniz var mı? Sizi de beklerim: Astroloji Akademisi Yazının sonunda Şubat ayındaki önemli astroloji olaylarını görebilirsiniz. Hadi başlayalım.👍

Şubat 2018

Ocakla birlikte başlayan heyecanlı ve hareketli günler Şubatta da devam edecek. Üstelik Ocak-Şubat gibi yaşadığınız olaylar ile Haziran-Eylül arasındaki olaylar bağlantılı olacak. Zamanı geldiğinde konuşacağız. Aşağıdaki olasılıkları hayatınıza uyarlayın değerli dostlar. Hangisi sizin hayatınıza uygunsa onu referans alabilirsiniz. Ay sonunda bir kez daha okumanızı öneririm, bakalım neler demişiz neler olmuş?

Güzellikler

1. Renkli ve eğlenceli kişiliğe sahip farklı insanlar hayatınıza girer. 2. Şehir/ülke değişimi vb nedenlerle sosyal ortamınız tamamen değişir. 3. Bebek haberi alırsınız, siz/eşiniz hamiledir. Hamilelik varsa doğum gerçekleşir, güzel zamandır. 4 . Eşinizin beklediği güzel haber gelir. 5. Yeni başlayan bir ilişkiniz varsa yakınlık artar.

Zorluklar

1. Mesela ülke değiştiriyorsanız, bir bilinmeye doğru gidecek olmanın baskısına maruz kalırsınız. Kendinizi ait hissetmediğiniz bir yerde yaşamanız gerekecek. 2. Bir nedenle aile desteğinden mahrum kalırsınız, yalnız mücadele etmeniz gerekir. 3. İşinizden ayrılmanız gerekir. 4. Eşinizle bir süre ayrılmanız gerekir: mesela şehir/ülke değişikliği olur, bir araya gelinceye kadar bir süre ayrı kalırsınız.

Ay Tutulması

Şubata girmeden hemen önce, 31 Ocakta Ay tutulması gerçekleşiyor. Biliyorsunuz Ay tutulması aslında bir Dolunaydır fakat Güneş ile Ay aynı düzlemde olduğu için daha yoğun etkiler oluşturma potansiyeli vardır. Ay tutulmasının 30 Ocak – 5 Şubat arasında etkin olacağını söyleyebiliriz. Dolunayda oluşan gündem tahminen 4-5 Şubat gibi netleşecektir. İhtimaller:
 1. sevdiğinizle heyecanlı zamanlar/maceralar yaşarsınız
 2. biri size/siz birine sevginizi/aşkınızı ilan edersiniz
 3. aldığınız haber sonrasında keyfiniz süper olur
 4. çocuk sahibi olacağınız belli olabilir
 5. spor/dans vb aktivite başlar/biter
Bu noktada bir ilave ihtimal ekleyelim: eğer tadınızı kaçıran birisi varsa, tavırları ve istekleriyle sizi zorluyorsa sert bir tepki verme potansiyeliniz var. Haddini bildirmek dedikleri türden..

Güneş Tutulması

15 Şubatta kova burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor. Güneş tutulmaları güçlü başlangıçlara vesile olur, önemli gelişmelere öncülük eder. Yükselen dereceniz 11-29 koç ise, 1. Güzel ihtimallerden bahsederken şehir/ülke değişikliğinden ve yeni bir sosyal çevreye girmekten bahsetmiştik. İşte o konular Güneş tutulmasını takip eden günlerde netleşecektir, 18-20 Şubat gibi. 2. Çok önemli bir bilgi/farkındalık oluşabilir. Bunu daha önce nasıl fark edemedim dersiniz. Veya çok önemli bir haber alırsınız. 3. Daha önce hiç merak etmediğiniz bir konuya karşı büyük bir merak/ilgi oluşabilir. 4. En yakınınızdaki insanlardan uzaklaşmanın zamanı gelmiştir, isteyerek veya şartlar gereği mecburen.. 5. Bir konuda profesyonel destek/hizmet almanız gerekir: teknoloji, hukuk, sağlık, eğitim vb. alanlarda uzmana başvurursunuz. Yükselen dereceniz 0-10 koç ise, 1. Yolunuz bir şekilde sağlık kurumlarına düşebilir. Eğer çocuk bekliyorsanız, Güneş tutulmasıyla birlikte anne-baba olacaksınız demektir. Aile büyüklerinden birisi, bir arkadaş da sağlık sorunu yaşıyor olabilir. 2. Diğer yandan, eşten/sevgiliden bir süre ayrı kalmak veya hepten ilişkinin sona ermesi mümkündür. 3. Birileri toplanıp ardınızdan işler çevirebilir. 4. Gizli bir işin içine girmeniz gerekebilir, bir ilişki başlıyorsa başlangıçta sessiz sedasız yürütmeniz gerekebilir.

Doğum Haritası Analizi

Haritanıza özel kapsamlı bir değerlendirme yapmak için benimle görüşmek ister misiniz? Astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Bu mail adresinden yardımcılarım Burcu ve Halil’e mail ile ulaşabilirsiniz, görüşme süreciyle ilgili bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Benzersiz bir deneyim olacağını söylememe gerek yok, değil mi? 😊 Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil. Astroloji Akademisine üye olmak isteyen okurlarımı da bekliyorum: Astroloji Akademisi Online eğitimlere ömür boyu erişim hakkı elde ediyorsunuz. Yani astroloji öğrenme garantisi var bir anlamda. ✌️😊 Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️

Şubat 2018 – Önemli Astrolojik Olaylar

 • 31 Ocak aslanda Ay tutulması
 • 11 Şubat Jüpiter – Güneş etkileşimi
 • 15 Şubat kova burcunda Güneş tutulması
 • 21 Şubat Venüs-Neptün kavuşumu
 • 25 Şubat Satürn – Güneş etkileşimi
]]>