Yükselen KoçKoç Burcu Ocak 2017 Yorumu: Önemli Gelişmeler Arifesinde

Ocak 5, 2017by Zafer Ceyhun53

Koç burcu Ocak 2017 yorumu, 12 Ocak Dolunay ve 28 Ocak Yeniay ile önemli astrolojik olayların koç burcuna özel etkilerini içeriyor. Yeni yıla dolu dizgin bir başlangıç yapmak ister misiniz değerli dostlar? Görünen o ki, istemeseniz dahi yapacaksınız! Ocak 2017 sona erdiğinde, yüzünüzde kocaman bir gülümseme olması dileğimle başlıyorum.❤️ Öncelikle Ocak ayındaki önemli astrolojik olayları sıralayalım:

 1. Mars-Neptün kavuşumu: 1 Ocak
 2. Güneş-Pluto kavuşumu: 7 Ocak
 3. Dolunay yengeç burcunda: 12 Ocak
 4. Güneş-Jüpiter etkileşimi: 12 Ocak
 5. Venüs-Neptün kavuşumu: 12 Ocak
 6. Yeniay kova burcunda: 28 Ocak

Ocak 2017’den itibaren

2017 yılını birkaç bölüme ayırıp incelemek istesek, birinci bölümü Nisanda, ikinci bölümü Haziranda, üçüncü bölümü Ağustosta bitirirdik. Eşit parçalara bölmüş gibi oldum değil mi? 😄 Yok aslında niyetim o değildi..Nisanda Venüs gerilemesi sona eriyor, Haziranda Satürn kaynaklı gündem oluşuyor. Temmuz-Ağustos ise Mars’ın yükselen enerjisi ve Güneş tutulmasının sonuçları ile yılın en önemli 60 günü olacak. Bu yazıda Nisan sonuna kadarki gelişmelere dair ipuçları bulacaksınız. Temel olarak 2 ana gündem maddesi bekliyor sizi.. Birinci gündemin kaynağını, balık burcunda gerçekleşen iki olay oluşturuyor:
 1. Ocak’ta Venüs/Mars ile Neptün arasındaki temaslar
 2. Şubat sonunda Güneş tutulması
İkinci gündemin kaynağını ise koç burcunda gerçekleşen iki olay oluşturuyor:
 1. Ocak 2017’de başlayan Uranüs etkileşimleri
 2. Mart-Nisan’da Venüs gerilemesi
Peki iki farklı gündemi koç burcuna göre nasıl değerlendirmeliyiz? Birinci gündeminize dair olasılıklardan bahsedelim. Normalde balık burcundaki gelişmeler sizi çok iyi gelmez ama Ocakta durum farklı olacak. Sans sizden yana diyebiliriz kıymetli dostlar çünkü işin içinde Mars/Venüs var. 🍀🍀
 1. sağlıkla ilgili konularla ilgilenirsiniz
 2. bir sevdiğinize destek olmanız gerekebilir
 3. hayırlı bir vesileyle ayrılık olabilir: işe girip başka şehre gitmek gibi
 4. doğru gitmeyen bir ilişkiyi bitirebilirsiniz
 5. peşinizi bırakmayan biri sonunda bırakır
 6. her şeyin ilacı zaman derler ya, işte buna göre hareket edersiniz, sabırla..
 7. hoşunuza gitmeyen bir tavrınız varsa düzeltmeyi başarırsınız
 8. eski zamanlardan zihninizi tırmalayan meseleyi aşarsınız
 9. bir olay neticesinde huzur bulur, aydınlanma yaşarsınız
Lütfen unutmayın! Söz konusu gündem çerçevesinde Ocak’ta yaşanacak gelişmeler, 26 Şubattaki güneş tutulmasıyla yeni bir safhaya ulaşacaktır. Aralarında güçlü bir illiyet bağı var! Muhtemelen gerçek büyük adım Şubat sonunda atılacak. Geçtiğimiz 2 yılda Mart ayında gerçekleşen Güneş tutulmalarının sonuçları ile 26 Şubat tutulmasının sonuçlarının benzer olacağını söyleyebiliriz. (Not: doğum haritanız bu durumu değiştirebilir) İkinci gündeminize değinelim! Hayatınızı son yıllarda yöneten gezegenin oluşturduğu gündemden bahsediyoruz: Uranüs ! 2010 yılında Uranüs koç burcuna geldiğinde Jüpiter de koçtaydı, 2011 yılında birlikte hareket etmeye devam ettiler. Önemli bir buluşmaydı, sizin için de çok önemli yıllardı! Her şey o zaman başladı aslında, hala devam eden bir süreç var çünkü Uranüs hala koçta, Jüpiter ise yoluna devam edip tam karşısına -teraziye- geldi. Peki önümüzdeki süreci nasıl değerlendirmek lazım? Ekim 2016 yorumunuzda şöyle demişiz:
16 Ekim’de yaşayacağımız Dolunay gibi, Mart 2017’de başlayacak Venüs gerilemesi de koç burcunda. Ayrıca, terazi burcundaki Jüpiter ile koç burcundaki Uranüs, Mart başında karşıt konumda olacaklar. Diyebiliriz ki, Ekimde aldığımız kararlar ve yaşadığımız olaylar sonucunda, Mart 2017’de hayatımızda güçlü değişiklikler olacak.
Bu noktada bir açıklama yapma ihtiyacı duyuyorum: bahsettiğim gündem birbirine benzer olaylar silsilesi değildir. Mantığını açıklamak için bir örnek vereyim: sürecin başlangıcında işe girersiniz, sonra iş ortamında biriyle anışırsınız ve bir ilişki başlar. İlişkinin başlamasına zemin oluşturan süreç, işe girdiğinizde başlamış olur.. Kısacası, her olay bir sonrakini tetikler ve zaman içinde süreç olgunlaşarak farklı bir aşamaya gelir! Zaten hayat da böyle değil midir? Bu noktada astroloji, hangi zamanda hangi olayların birbirinin peşi sıra gerçekleşeceğini anlamamızı sağlıyor. 2017 Nisan’da Venüs gerilemesi sona erdiğinde söz konusu süreç önemli ölçüde tamamlanmış olacak. 👍 Bu arada Venüs gerilemesinin koç burcunda olacağını bir kez daha hatırlatıyorum, önümüzdeki aylarda konuşmaya devam edeceğiz.. Konular mı? Aslında doğum haritanızda Güneş’in hangi evde olduğunu görerek söylemek isterdim ama maalesef imkansız olduğu için devam ediyorum.
 1. hayatınızın fırsatını karşınızda bulabilirsiniz
 2. bir ilişkinin dinamikleri değişebilir
 3. <imkansız ilişkiler> gerilemeye kolayca dayanamaz, sona erer
 4. iş hayatınızda köklü değişim olur, ciddi terfi olabilir mesela
 5. sağlık veya görüntüyle ilişkili adımlar atılabilir
 6. itibar patlaması yaşayabilirsiniz, tam tersi de olabilir
İşin içinde Uranüs olduğu için, aslında ölçeğin her iki ucundaki ihtimaller de mümkündür. Bu aralar gündeminizin gittiği istikametine göre en doğru tahmini siz yaparsınız. Bu arada, Uranüs etkisinin 2017 yılında olumlu yönde seyredeceğine yürekten inanıyorum. 2017 yılında inşallah emeklerinizin karşılığını alırsınız. Uranüs kaynaklı gündemin seyrine ilişkin önemli bir yazı yazdım geçtiğimiz günlerde, henüz okumayanlar için: Geçmişten Geleceğe 2017 Analizi Bu arada yıllık yorumunuzu okumanızı da öneriyorum: Koç Burcu 2017 Yorumu

12 Ocak Dolunay: Koç burcuna etkileri

Dolunay 12 Ocak’ta yengeç burcunda gerçekleşiyor. Burcuna Göre okurları artık ezbere biliyor olsa gerek: Dolunay yaşandıktan kısa süre sonra bir konu sonuçlanarak gündemden düşer. Peki 12 Ocak Dolunayında konu ne olabilir?
 1. şehrinizi hatta ülkenizi değiştirmenizi gerektiren bir olay neticelenir
 2. konutla ilgili mesele varsa sona erer: kredi alınır, satılır vs.
 3. evde tadilat kararı alınır, yeni eşyalar alınır vs
 4. yakın akraba, anne/baba ile ilgili oluşan gündem sonuçlanır
Dolunay sırasında gökyüzü çok ama çok hareketli olacağı için saydıklarımızın dışında birçok konuyla ilgilenmeniz de gerekebilir. Mesela, Güneş-Jüpiter etkileşimiyle birlikte eşiniz/sevgilinizle ilgili bir gündem oluşabilir. En önemlisi bir ilişki başlayabilir! Mevcut ilişkide önemli kararlar alınabilir, bakarsınız evlilik hazırlıkları başlar. Belki müstakbel eşinizle birlikte evinizi tuttunuz, eşyalar almaya başlıyorsunuz; olabilir mi acaba?

28 Ocak Yeniay: Koç burcuna etkileri

Dolunayın aksine, 28 Ocak’ta kova burcunda gerçekeleşecek olan Yeniay bir gündemi başlatır! Ocak ayının son günlerinden Şubatın ilk haftasına uzanan süreçte burcunuza özel olasılıklar ise şöyle:
 1. sağlık, eğitim gibi bir konuda uzman desteğine ihtiyacınız olabilir
 2. yakınlardan, tanıdıklardan birinden yardım almanız gerekebilir
 3. tersine sizi birileri gelir, siz yardımcı olursunuz
 4. arkadaş çevreniz değişebilir
 5. yeni bir ortama dahil olabilirsiniz
Son madde öyle geniş kapsamlıdır ki, kendinizi Maasai Mara’da bile bulabilirsiniz. 😊 Yok o kadar değil ama mantık doğru. Bu etki varken bazen şöyle oluyor: tamamen farklı bir kültürün içine balıklama dalıyorsunuz, sonuç kültür şoku!! Koç burcu Ocak 2017 yorumunu bu noktada sona eriyor kıymetli okurlarım, daha fazla detay vermek istesem de, yazmaya geç başladığım için hızlı gidiyorum bu ay. Umuyorum ki 2017 yılını çok seversiniz, Ocaktan Aralığa… Bu yazıyı koç burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşarak onları ne kadar önemsediğinizi gösterebilirsiniz. Son olarak, astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil.  Mail: burcunagore@gmail.com Güzellikler diliyorum ❤️ Sevgilerimle, Zafer Ceyhun]]>

53 comments

 • Eren

  Ocak 5, 2017 at 11:08 pm

  Zafer Bey Merhaba,
  Öncelikle bu güzel site için teşekkür ediyorum. Ellerinize, emeklerinize, aklınıza sağlık. Ben de uzun zamandır siteyi hem kendi adıma hem de sevdiklerim adına takip ediyor, sizi okudukça kendi astrolojik serüvenimdeki ayrıntılar adına daha çok meraklanıyorum. Malum internette bir çok yükselen burç sorgulaması yapabileceğimiz site var ve ben de bunlardan kendi yükselen burcumu sorgulattım ancak her site farklı bir şey söylüyor. Acaba siz bana bu konuda yardımcı olabilir ve net bir cevapla merakımı giderebilir misiniz diye soracaktım. Cevabınız olumlu olursa diye 12.04.1983 22:25 Bakırköy İstanbul.
  Şimdiden çok teşekkürler, :=)

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 9, 2017 at 8:58 pm

   gecikme için bağışlayın ancak cevap verebiliyorum
   doğum saatiniz 22.45 öncesi olduğu sürece yükselen burcunuz akrep olur.
   yükselen akrep çok az şey anlatması ile meşhurdur 🙂 uyuyor mu size?
   sevgiler ZC

 • Bi umut

  Ocak 5, 2017 at 11:11 pm

  Iyi geceler zafer bey oncelikle emekleriniz icin tesekkurler. balik burcunu bekliyordum yazmak icin ama duramadim galiba. Soruma gecmeden once bir kac tarih yazayim belki daha net bir seyleyebilirsiniz. 12agustos baslangic 7 ekim aileler arasi tanisma 16ekim isteme 12kasim soz. Simdi de dugun tarihi belirlemeye calisiyoruz nisan mayis gibi dusunuyoruz ama gokyuzu biraz gergin olacak galiba.mantikli mi sizce nisan-mayis. Ben balik o yay zor inisli cikisli cok fazla yipratici suan iliskimiz ama ileride yuvamiza gectigimizde duzelecegine inaniyoruz sizce????

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 9, 2017 at 9:03 pm

   öncelikle mutluluklar diliyorum 🙂
   Nisanın son haftası nasıl? verdiğiniz aralıktaki en ideal hafta…
   sevgiler ZC

  • Bi umut

   Ocak 10, 2017 at 9:58 pm

   Bizimde aklimizda ki tarih o civardi tesekkurler guzel dilekleriniz icin bekarsaniz darisi basiniza evliyseniz bir omur boyu mutluluklar dilerim.

 • sibel Ç.

  Ocak 5, 2017 at 11:11 pm

  Ceyhun Bey emeginize sağlık.. ne kadar olumlu bir yorum olmus, ne güzel haberler bunlar 2017 için daha da umutlandim 🙂 iyi çalışmalar..

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 9, 2017 at 9:05 pm

   güzellikler diliyorum Sibel hanım, tüm fırsatları en iyi şekilde değerlendirin, engelleri kararlılıkla aşın, sevgiler ZC

 • Eren

  Ocak 5, 2017 at 11:12 pm

  Zafer Beey,
  Emeklerinize saglik :)) Memurların ayın 15’ini bekler gibi bekliyoruz arkadaşlarla yorumlarınızı :)) Benim her sitede (Yükselen Burç Bulan Programlarda) yükselen burcumu farklı gösteriyor. Acaba siz bana yardımcı olabilir misiniz ? 12.04.1983 saat 22:20 Istanbul. Bakırkoy
  Sımdıden tesekkürleeer :))

 • ali

  Ocak 5, 2017 at 11:13 pm

  Selam. Ekim ayinda bir bayandan cok etkilendim.kafam cok karisik. Onunla ilgili bir gundem olusabilir mi?

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 9, 2017 at 9:06 pm

   mümkündür tabi ki..

 • Eren

  Ocak 5, 2017 at 11:15 pm

  Ceyhun Bey,
  Emeklerinize sağlık :)) Memurların ayın 15’ini beklediği gibi bekliyoruz yorumlarınızı :=)) Yükselen burcumu internette bulmaya çalıştığımda her sitede farklı bir burc gösteriyor. Sizden ricam bana bu konuda yardım edebilir misiniz? 12.04.1983 22:20 Istanbul. Bakırköy
  Sımdıden tesekkurler :))

 • Gülden

  Ocak 5, 2017 at 11:18 pm

  Yine nokta atışı yorumlar..Şu astrologların içinde bi tek sen akıcı anlatımınla detayınla giriş gelişme sonuç ifadesiyle seni hep yek hep tek geçiyorum.Harikasın arkadaşım harikasın

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 9, 2017 at 9:06 pm

   ❤️ ❤️ ❤️

 • Ilknur

  Ocak 5, 2017 at 11:20 pm

  Emeklerinize sağlık.. Arkadaşlarla en büyük eğlencelerimizden biri oldu yayınlanır yayınlanmaz yorumlarınızı okumak.. Çok teşekkürler.. Sizden bir ricam olacaktı, yükselen burcumu her sitede farklı hesaplıyorlar. Bazı siteler yay, bazı siteler akrep diyor. Acaba biz bana yardımcı olabilir misiniz ? (12.04.1983- 22:20- Bakırkoy. Istanbul )
  Smdıden tsekkurler

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 9, 2017 at 9:08 pm

   aynı yorumu 4 defa yapmışsınız, Allah iyiliğinizi versin her zaman, koçun heyecanına bayılıyorum ❤️

 • Aylin

  Ocak 5, 2017 at 11:35 pm

  kaleminize sağlık çok sağolun 🙂 benim başım işsizlikle dertTe ve önümde bir fırsat ibaresi bile yok o kadar kötümser oldum ki enerjim tükendi bir koç burcu olarak..şanssızlığın kelime karşılığı oldum 2014’ten bu yana doğum haritam da bir sorun var galiba 🙂 bu yazıyı okuyarak umutlanmadım değil ama 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 9, 2017 at 9:08 pm

   doğum bilgilerinizi verir misiniz Aylin hanım?

  • Aylin

   Ocak 10, 2017 at 1:24 am

   31.03.1990 saat 17.00 zafer bey

 • Tülay

  Ocak 5, 2017 at 11:47 pm

  Elinize,yüreğinize saglık yine muhtesem bir şaheser olmuş. Prozodi hatası yok.Melodi cok güzel geliyor kulağa. İnşaallah herseyin hayırlısını yaşarız. Size güveniyorum. yazınızda ithafda bulunmuşsunuz güneşin kacıncı evinizde oldugu bilsem diye, benim ki ((((venüs-koç-11.ev)))) rica etsem küçücük bir yorum yaparmısınız? Yapmazsanızda canınız sagolsun. Sizi seviyorum ✌

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 9, 2017 at 9:11 pm

   siz de sağ olun Tülay hanım 🙂 🙂
   Güneş de eğer 11. evinizde ise konu arkadaşlar, profesyonel destek ve yaşanılan/çalışılan ortamın değişimidir.. koç burcundaki gelişmeler büyük bölümü bu şekilde etkiler sizi..
   sevgiler ZC ❤️

 • GÜLŞEN

  Ocak 5, 2017 at 11:51 pm

  İYİ GÜNLER CEYHUN BEY EMEĞİNİZE SAGLIK AMA KOÇ BURCU YORUMLARINI SİZİ TANIDIĞIMDAN BERİ MERAKLA BEKLİYOR TAKİP EDİYORUM GÖZLEMLEDİĞİMİ SÖYLEMEK İSTİYORUM ÇOK ÖZÜR DİLERİM DİĞER BURÇLARDA HAYATIN GERÇEKLERİ OLAN PARA AŞK ALIŞ SATIŞ EVLİLİK GİBİ NET ANLAŞILIR ASTROLOJİK YORUMLAR KIZLARIMIN BURÇLARINIDA TAKİP ETTİĞİM İÇİN NOKTA ATIŞLARINIZ OLUYOR AMA KOÇ BURCUNDA DİKKATİMİ ÇEKEN HAYATIMA HİÇ KATKISI OLMAYACAK OLMUŞ OLMAMIŞ BENİM İÇİN ÖNEMİ OLMAYAN SPOR FAALİYETİNE KATILABİLİRSİNİZ BİRİNE YARDIM EDEBİLİRSİNİZ SOSYAL ÇEVREN DEĞİŞEBİLİR KİTAP YAZABİLİRSİNİZ GİBİ YORUMLAR AÇIKCASI TATMİN EDİCİ HEYECANLA BEKLEDİĞİM OLMUŞ OLMAMIŞ HİÇ ÖNEMSEMEDİĞİM KONULARLA KARŞILAŞIYORUM HAYATIMIN DÖNÜM NOKTASI OLMASI GEREKEN MADDİ MANEVİ O KADAR ÖNEMLİ KONULAR VARKİ İŞE GİRME ALACAKLARIMI ALABİLME ALMA SATMA AŞK MEŞK BU KONULARDA YÖN GÖSTERİCİ ŞIKLAR ARIYORUM HAYAL KIRIKLIGINA UĞRUYORUM BU KADARMI ÜMİTSİZ VAKAYIZ GELECEK UMUDU OLMAYAN İNSANLARIN BURCUMU BU KOÇ YİNE BEKLENTİM TARZZINDA EN UFAK BİŞEY BULAMADIM BURCU HANIMA MAİL DE GÖNDERDİM GERİ DÖNÜŞ OLMADI

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 9, 2017 at 9:13 pm

   Gülşen hanım merhaba, maalesef yorumları burcunuza göre yapmak zorunda kaldığım için bunlar olur her zaman..
   doğum bilgilerinizi verin haritanıza bakarak size kesin bilgiler vereyim..
   sevgiler ZC

  • GÜLŞEN

   Ocak 16, 2017 at 7:11 am

   Cevapladiginiz için teşekkür ederim Ceyhun Bey DT 30.03.1967 saat 06:50 canımdan bezdim yaşadığım olumsuzluklarla hani ortaya karışık benzetmeniz varya bana hiç tatlı ikram edilmedi Allahım ben acıyı çok seviyorum derken yanlismi anladın hayatın acısı değil acılı yemeği çok seviyorum diyede dertlestigim olmuştur yaradanla 🙂

 • hasret

  Ocak 6, 2017 at 3:17 pm

  iyi günler zafer bey harika bi yil gecirecem bu aralar sorunlu bir iliskim var bitiriyimmi yoksa devammi ediyim bilemiyorum bu konuda bu aralar karar vermek dogrumu lütfen en kisa zamanda cvbinizi bekliyorum luuuuuuttfffeernn 🙁

 • Fadime

  Ocak 9, 2017 at 1:35 am

  Merhabalar… ben 15 nisan 1977 sabah 10 sıralarında dogmuşum 2017 yili bana en çok e verecek askmi evlilikmi

 • arzu

  Ocak 9, 2017 at 7:38 pm

  merhaba… ben 2 nisan 1975 doğumluyum… doğum saatim 12: 45 yani yükselen burcum yengeç… 2017 de de aşk ve evlilik var mı? suregelen ilişkimle evlilik gorunuyor mu? arkadasımın burcu da boğa ve kendısı 1 mayıs 1977 dogumlu… tsk ederım.. ıyı calısmalar..

 • samet

  Ocak 10, 2017 at 8:21 pm

  27/03/1988 doğumluyum doğum saatim 16.00 yükselenim başak oluyor üniversiteden mezun oldum 1 yıldır başvuru yapıyorum işe giremiyorum 2017 de olacak mı inş. yardımcı oursaniz sevinirim please…

 • samet

  Ocak 10, 2017 at 8:24 pm

  27/03/1988 doğumluyum doğum saatim 16.00 yükselenim başak oluyor üniversiteden mezun oldum 1 yıldır başvuru yapıyorum işe giremiyorum 2017 de olacak mı inş. yardımcı oursaniz sevinirim please…

 • samet

  Ocak 10, 2017 at 8:31 pm

  mail adres yollayım mı

 • samet

  Ocak 10, 2017 at 8:32 pm

  yav en son dün bakmışsınız yorumlara bugünde bakarsınız inş.

 • samet

  Ocak 10, 2017 at 8:36 pm

  ben sabırsız heycanlıyımda biraz sıkboğaz ediyorum sizi pardon:)

 • hasret

  Ocak 10, 2017 at 10:47 pm

  iyi geceler zafer bey rica ediyorum cvp bekliyorum sizden

 • Meral.

  Ocak 11, 2017 at 2:28 am

  1983 doğumlu koç burcuyum. Tipik koç burcuyum. Yükselen burcumu tam bilmiyorum koç olduğunu tahmin ediyorum. Aşk iş neler bekliyor acaba. Aşktan yana şansım dönecek mi artık ne dersiniz

 • Meral.

  Ocak 11, 2017 at 2:30 am

  17 Nisan 1983.. tam yazmamıştım eklemek istedim

 • Feriha

  Ocak 11, 2017 at 11:46 pm

  Öncelikle herkesin anlayabileceği dilden anlatımınıza bayılıyorum. Emeğinize yüreğinize sağlık. Teşekkür ederim. Kimlik farklı ama annemin tam kararı 24 mart 1977 akşam 22:00 sularında doğmuşum. Sizden sadece ne olduğumu öğrenmek istiyorum. Tekrar teşekkür ederim.

 • Mehtap

  Ocak 12, 2017 at 11:42 am

  Merhaba Zafer Bey,
  Yorumların bazılarını okudum. Bir arkadaş 2014 ten beri kötü geçen bir süreçten bahsetmiş. Benim de 2013 un son çeyreğinden bu zamana kadar hep sıkıntılı geçti. Elimde ne varsa kaybettim. Hem o zaman evlendiğim eşimi hem işimi hem de yaşam sevincimi kaybettim. 2017 de aynı şekilde devam eder mi ki benim buna gücümün kaldığını düşünmüyorum. 19 Nisan 1981 de akşam 23:00 sularında dogmusum

 • Fatma

  Ocak 12, 2017 at 10:35 pm

  O kadar astrolog takip ettim zafer bey bu kadar anlasılır yorum görmefim müthiş.sizden ricam 17:01:2017 eşimle boşanma mahkemem var kararsızım ben 20:04:1973 saat 04:35 eskişehir dogumluyum esim 02:12:1971 saat05:45 ankara dogumlu yardımcı olursanız sevinirim.olmassanızda canınız sagolsun.

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 12, 2017 at 11:23 pm

   çok teşekkür ediyorum Fatma hanım.
   sizin yükselen burcunuz ve burcunuz koç, eşinizinse kova/akrep..
   sizce doğru mudur? eşinizin yükseleni yay olabilir mi?

 • hasret

  Ocak 13, 2017 at 8:43 am

  Gununuz aydin hayatiniz neseyle dolsun zafer bey.. 24.03.1988
  07:30 civari sabaha karsi doğmuşum bu aralar hic bisey yolunda gitmiyor is bulamıyorum aşk hayati çelişkiler icinde genel bi yorum yapabilirmisiniz… simdiden tesekkurler 🙂

 • Sibel

  Ocak 14, 2017 at 8:43 pm

  Merhaba burcumdan şüphe etmeye başladım yazınızı okuyunca o kadar olumlu bir yazı olmuş ki uzun zamandır monoton ve ruhsuz bir hal içine girdiğim için güzel şeyler olacağına inancım azalmış sanırım yazının başında belirttiğiniz 2010 yılından beri herşey çok olumsuz gitti umarım yazdıklarınız olur ve hayatım düzene girer teşekkür ederim umut oldunuz…

 • Elif

  Ocak 16, 2017 at 9:03 am

  Merhabalar 🙂
  Ben de yorumlarınızı heyecanla takip edenlerdenim ve bazı yorumları kendime çok yakın buldum. Ben 20 .04.1983 saat 16:55 Kütahya doğumluyum. Tam burç değişimine mi denk geldim ne ? 2014 ten bu yana benim de hallollamayan sıkıntılarım var. Arkadaşlarım bile bu kadar olmaz artık demeye başladı 🙁 geri dönüşünüz olursa memnun olurum.

 • Esma

  Ocak 16, 2017 at 1:59 pm

  Merhabalar;
  Zafer Bey son üç yıldır birçok insan gibi bende düşe kalka ayakta durmaya çalışıyorum yapmam dediklerimi yaptım. Olur dediklerim olmadı böyle bir döngünün içinde ne mutluyum nede mutsuzum ne zaman bitecek bu durumlar
  Zafer bey 27.04.1979 Kayseri doğumluyum gece 02-04 arası doğmuşum yukselen burcum koç gibi geliyor bana benim sizden ricam ben bu aralar hayatımda bir değişlik yapmayı düşünüyorum ve onunla ilgili eğitim almak istiyorum bunu yapmak için uygun zamanlar mıdır bunu sormak isterim size cevap verirseniz beni cok mutlu edersiniz daha oncede yazdım cevap alamadım lütfen

 • Melek

  Ocak 18, 2017 at 8:10 pm

  Zafer bey lütfen benide görün 17.04.1982 08.45 kayseri doğumluyum bende iş konusunda şanssız bi dönemden geçiyorum aşktada öyle çok kafam karışık ve herşey sanki üstüme geliyo gibi aslında hiç karamsar düşünmeyen umutlu bi insan olmama rağmen yıprandığımı hissediyorum güzel yorumlarınızı ilgiyle okuyorum bu sene umarım bütün koçlar ve benim için güzel şeyler olur

 • Melek

  Ocak 18, 2017 at 8:18 pm

  17.04.1982 kayseri 08.45 doğumluyum işimle alakalı sorunlarım 2012 den beri devam ediyo karamsar bi yapım olmamasına rağmen umutluda olamıyorum aşk konusunu zaten hiç açmıyorum bile bi gerginlik bi hırçınlıktır gidiyo bende bilmiyorum dua etmekten başka çarenin olmadığını düşünüyorum aylık yorumlarınızı ilgiyle okuyorum

 • hasret

  Ocak 19, 2017 at 11:14 am

  zafer bey hala cvp bekliyorum sizin tavsiyeleriniz cok onemli güzel bir gün dilerim 🙂

 • özgül

  Ocak 19, 2017 at 12:11 pm

  1970 3 26 dogumlu saat akşam üstü 6ti civarı yukselen burçum bilmiyorum yorumlarmiainiz teşekkür ederim

 • Seda

  Ocak 20, 2017 at 3:41 pm

  Merhaba Zafer Bey, ben de çok sıkıntılı 2 yıl geçirdim, çoook. Bazen yok olmak istiyorum. 16/04/1978 İzmir sabah saat 5-7 arasında bir vakit doğmuşum.( Sanırım yükselenim Boğa) Bu yıl oh be!!! der miyim sizce kısmen de olsa, mükemmel hayat beklemiyorum neticede. Teşekkürleeer.

 • Deniz A.

  Ocak 20, 2017 at 8:10 pm

  Merhaba Zafer Bey, kafam karıştı biraz başlangıçlar mı bitişler mi çok. Bu arada 17.04.1985 günü saat günün ilk saatlerini gösterirken 01.55’te doğmuşum. Bana neler diyebilirsiniz merakla bekliyorum. Tatlı tarzınıza sağlık.

 • Mine

  Ocak 21, 2017 at 1:53 am

  Çik hizli gidiyor. Bana firen lazım. Yani harita 🙂 suhanla Nihan gibi olmaktan çok korkuyorum.

 • Çiğdem

  Ocak 21, 2017 at 12:16 pm

  Merhaba Zafer bey 31 mart 78 doğumluyum yükselen oğlak. 2017 ye girdiğimden beri hep bir gecikme öteleme öfke ertelenme sıkıntısı yaşıyorum. Herşey ters gidiyor aksıyor gibi iş ve ilişkiler kopma noktasına vardı nerdeyse, hani olumlu bir süreç başlıyordu…

 • Ayşegül

  Ocak 26, 2017 at 10:55 am

  Ceyhun bey 29.03 1977 01.30 izmir doğumluyum. Yükselen burcum nedir bilmiyorum. Koç burcuyum son iki yıl cok kötüydü. Yükselen burcumu öğrenebilir miyim? Teşekkürler

 • Pingback: Koç Burcu Şubat 2017 Yorumu: Yeni Bir Yola Girmek

 • Pingback: Koç Burcu Mart 2017 Yorumu: Yeni Bir Dönemin Eşiğinde

Comments are closed.

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin