Yükselen KoçKoç Burcu Mayıs 2015 Yeni Ay'ından Nasıl Etkileniyor

Mayıs 18, 2015by Zafer Ceyhun11

Koç burcu, 18 Mayıs 2015 günü gerçekleşecek Yeni Ay’dan nasıl etkilenecek sorusuna, bu yazıda cevap bulacaksınız. Yeni Ay önemli bir olaydır; ayda 1 defa, yılda toplam 12 defa yaşanır. Bu ay, 18 Mayısta boğa burcu sahasında gerçekleşiyor. Yeni Ay ile birlikte gelen enerji, odaklanmayı mümkün kılan türdendir. Her zaman harekete geçmeye teşvik eder. Yeni Ayın neden çok önemli olduğunu Gelin, Yeni Ay Enerjisini Anlatıyorum yazısında anlatmıştım.

18 Mayıs: Yeni Ay

Mayıs ayının sizin için anlamını şöyle özetleyebilirim: “ne yaparsam rahat yaşarım?” Rahat yaşamak için para kazanmak ve kazancımızı doğru yere harcamak isteriz. 18 Mayıs, bu anlamda sizin için değerli bir enerji getirecek. Yeni Ay’ın koç burcunun hangi konulara odaklanmasına neden olacağını anlatayım:
 1. gelir artırıcı adımlar atmak
 2. işe girmek, iş değiştirmek
 3. bir harcama yapmak, bir süredir aklınızda olanı satın almak
 4. menkul veya gayrimenkul alım-satımı yapmak
 5. konforunuzu artırmak için aklınızdakini hayata geçirmek
 6. yurt dışı bağlantılı bir iş planlamak
 7. hayat kalitenize dair yeni görüşler edinmek
 8. mevcut işinizin sıkıcı olduğunu fark etmek
Yeni Ay’ın etkisi 18 Mayıs sabah saatlerinde başlayacak, takip eden 5 gün devam ederek 22-23 Mayıs civarı sona erecek.

19 Mayıs: Merkür Gerilemesi

Önceki yazınızda bahsetmiştim, şimdi de tekrar etmekte fayda var: 19 Mayısta Merkür gerilemeye başlayacak. Zaten etkilerini 1 haftadır az-çok yaşıyorduk fakat bundan sonra artacak. Bu nedenle, Yeni Ay nedeniyle oluşacak harekete geçme isteğine hemen kapılmayın, bir süre direnin. Örneğin, araba almaya karar verirseniz, Haziran ayına bırakın. Gerileme sırasında yapılan başlangıçların ve atılan adımların evdeki hesaba uymama ihtimali normalden çok daha yüksektir, bunu hatırlayın.

22 Mayıs: Satürn vs Güneş

Satürn, Aralık ayından bu yana yay burcunda ve Mart ayından bu yana geriliyor. Satürn gerilemesinin en önemli dönemeçlerinden birisi, Satürn ve Güneş’in karşı karşıya gelmesidir. Satürn, 22 Mayıs’ta Güneş ile karşı karşıya geliyor. 22 Mayısı takip eden günlerde, 15 Mayısta yaşanan Mars-Satürn karşıtlığı sonucu oluşan gündemin devamını yaşayacaksınız. 22 Mayıs, Satürn baskısı sonucu 2 aydır oluşan çaresizlik veya yetersizlik hissinin azalmaya başlayacağı gün olacak. Değerli bir gün! Satürn gündeminizin detaylarını Mayıs 2015 Yorumları yazınızda anlattığım için yeniden yazmıyorum, konuyu önemseyenler yeniden okumalı. Önerim
 1. 18 Mayıs Yeni Ay’ı, sadece geçmişte başlanıp bitirilmeyen, bir şekilde yarım kalan işlere yeniden dönüp kaldığınız yerden devam etmek için ideal olacak. Ancak, yine de aceleyle hareket etmeyin çünkü telaş, Merkür gerilemesinde hata yapma ihtimalini artıran temel faktörlerden biridir.
 2. Her şey, başladığı anın enerjisini ilelebet taşır. Bu nedenle, olumsuz bir enerji varken “tamamen yeni” bir şeye start vermek YANLIŞTIR.
 3. Peki hayırlı sonuçlar alma ihtimali yok mudur? Eğer uzun süredir takip ettiğiniz, zaten her şeyine vakıf olduğunu bir konuysa, elbette hayırlı sonuç alabilirsiniz. Ancak, dediğim gibi, tamamen yeni bir konuysa, riske giriyorsunuz.
]]>

11 comments

 • elmira

  Mayıs 18, 2015 at 8:49 pm

  Önce teşekkür ederim yoruma göre.kocam Koç.patronla ilişki keskinlesmis,zor durum,yalnış bilgiler.umarım adalet yerin bulur ceyhun bey.bu arada patronu balık.

  Reply

 • kindar.cikolata

  Mayıs 18, 2015 at 9:04 pm

  Merhaba Ceyhun Bey
  Yine büyük emek dolu bu paylaşımınız için teşekkürler 😉
  Araba almayı ciddi ciddi düşünürken, eylül sonuna kadar ertelemeye karar verdim malum jüpiterden dolayı 🙂
  Sizden bir ricam olacak altın bozdurmak için hangi tarihler uygundur acaba 🙂
  Şimdiden teşekkürler 😉

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 19, 2015 at 3:54 pm

   bilmem 🙂 bilsem zaten devlette çalışmaz, altın alır satar zengin olurdum 🙂

 • emre

  Mayıs 18, 2015 at 9:24 pm

  Selamlar Ceyhun Bey 🙂 yine pes dedirttiniz bizlere !! Ben sizitaniyana dek bir çok sayfa takip ediyordum alman yada türk …artik hiç biri yok sadece BURCUNA GÖRE var !!Bilginize inanin hayranim :)bugün yeni ayin enerjisini merkür ün gerilemesini dolu dolu hissettim ve devam ediyor.Olumlu yada olumsuz hep gözlemlemedeyim ve her seferinde ” Ceyhun Bey demisti” diyorum bu ara satürnle barişiyorum galiba ..aman nazar deymesin 😉 Ceyhun bey iyiki varsiniz !!Almanya dan kocaman Sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 19, 2015 at 3:56 pm

   çok tşkler Emre hanım, ne mutlu bana ki yazdıklarım bir anlam taşıyor, değer görüyor..
   sevgiler bizden 🙂

 • sabırsız koç

  Mayıs 18, 2015 at 10:37 pm

  ilginç olan ben miyim acaba..bu maddelerin hiç biri gündemim de değil :-/ yükselen de koç olmasına rağmen..

  Reply

 • sabırsız koç

  Mayıs 21, 2015 at 6:38 pm

  tam da bu maddelerin hiç biri gündemim de değil demiştim ki…..olan oldu…iş yerinde yapılan birim değişikliklerine ben de maruz kaldım…ve en son madde gündemimde…mevcut işim çok sıkıcı ..bana göre değil..çok canım sıkkın 🙁

  Reply

 • sabırsız koç

  Mayıs 21, 2015 at 6:40 pm

  gerilemeye denk geldiği için bu birimde uzun soluklu kalmayacağımı düşünüp kendimi motive etmeye çalışıyorum…ne dersiniz ceyhun bey 🙁

  Reply

 • Yunus

  Mayıs 23, 2015 at 12:23 am

  Merhabalar Ceyhun bey sitede bütün yazılarınızı okudum işini seven ve mantık ve bilgi çerçevesinde yorumlarınız var ben koç burcu erkeğiyim benim 3 yıllık bir ilişkim oldu ve sonrasında problemler yaşadık ama bu bizi ayırmadı evlenmek istedik belirli problemler çıktı ama biz et ve Tırnak gibiydik ben öyle zannediyorumusum meğer beni terk etti 4 ay sonra biriyle evlendi buga burcu kendisi hiçbirşey yapmadım ses. Çıkarmadım onu sevdimi biliyordu ama yaptı hayırlısı diyelim sorum şu 1snrye yakındır birgün mutlu uyumadım neler Yaşadım siz tahmin edebilirsiniz diycegrm şu bizi ilerde ne bekliyor astrlloji ne der ne yapmamı önerirsiniz saygılar

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 23, 2015 at 4:05 pm

   Yunus bey merhaba,
   koç burcunun ihtiyacı olan şey, özgür olmak aslında..
   eğer onunla yaşananları gurur meselesi yaptıysanız, size faydası olmayacaktır.
   bir süre kendi başınıza kalın ve mutlu olmanın yollarını arayın, hayatınıza kimseyi dahil etmeyin..
   yanınızda birileri olmadan da mutlu ve güçlü olduğunuzu fark ettiğiniz gün, hayatınız tamamen değişecektir.
   Ceyhun

 • Hasan

  Haziran 2, 2015 at 11:43 am

  Ceyhun bey, sitenizi yeni takip etmeye başladım. Burçlar konusunda bilgim çok az. Yorumların yanı sıra burçları tanıtıcı bir sayfa da ekleseniz ne güzel olur.
  saygılarımı sunarım, sizi çok takdir ediyorum..

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin