Boğa burcunda güneş tutulması Mayıs ayı, 29 Nisan’da boğa burcunda gerçekleşen güneş tutulmasının gündemi ile başladı, şu konularla ilgili olacak:

  1. para
  2. gelir kaynağınıza (çalıştığınız iş veya sahibi olduğunuz işyeri gibi)
  3. size ait olan maddi varlıklarınız
  4. sizi tanımlayan değerleriniz (kendinize olan saygınız vb)
Gündeminizi sadece siz biliyorsunuz, saydığım konulardan hangisi zihninizi meşgul ediyorsa, gündeminizde hangisi varsa, o konuda köklü bir değişim yaşamaya başladınız, geriye dönüş olmayacak. Güneş tutulmaları, daha önce haberdar olmadığınız yeni bilgilerle birlikte gelir, bu nedenle “hakkaten yaaa” dedirtir.

Akrep burcunda dolunay 

İkinci önemli gün, 14 Mayıs’ta akrep burcunda gerçekleşecek olan dolunay. Dolunayın gündemi, güneş tutulmasıyla ortaya çıkan gündeminiz hangisi ise, çok yüksek ihtimalle o olacak. Çözüm bulmak için arayışa girmek, sonuca varmak isteyebilirsiniz. Örneğin, konu paraysa kredi çekmek için bir arayış başlayabilir. Ancak, satürn’ün sizi zorlayacağını hatırlatayım. İstediğiniz çözüme ulaşmakta yetersiz kaldığınızı düşünüp kendinize sert eleştiriler yapabilirsiniz. Tedbiri elden bırakmayın ancak endişelenmeyin de…Jupiter, dolunay ile uyum içinde olacak. Sonuçta sizi rahatlatacak bir çözüme ulaşacağınızı düşünüyorum. Dolunayı, öncesinde ve sonrasındaki 4 günü dahil edip değerlendirin, zaten 4 gün önce, yani 10 Nisan’da etkisini hissettirmeye başlayacak, gündeminizde yavaş yavaş yükselip 14 Mayıs’ta ilk sıraya yerleşecektir. Ayrıca bu dolunay, hayatınızın kontrolünü daha güçlü bir şekilde kazanmak için harika bir dönem. Örneğin işyerinde bir güç çatışması yaşıyorsanız (sonuçta siz bir koçsunuz öyle değil mi 🙂 lehinize çevirmek için hazırlıklı olun, hala 14 gününüz var. Şimdilik sadece ÖZETİ yazdım. Mars, jüpiter, satürn, uranüs, neptün ve pluto’nun sizi nasıl etkileyeceğine dair detayları önümüzdeki günlerde paylaşacağım 🙂 Siz istersiniz de biz yazmaz mıyız :)]]>