Yükselen Burç Hesapla

Mart 2018 Yorumu

Yılın ilk zorlayıcı dönemi başlıyor değerli dostlar, Mart itibarı ile hepimizin hayatında bir hareketlilik olacak. Biliyorsunuz laf kalabalığından, muğlak ifadelerden hoşlanmıyorum. Aynı zamanda felaket tellalı olma fikrinden de hoşlanmıyorum. Buna rağmen Mart-Nisan için güzel bir tarif yapmak kolay değil. Hemen herkes esmeye başlayacak rüzgarları hissedecektir. Bu rüzgarlar illa ki yıkım ve kayıp getirmez fakat değişimi tetikler. Bu nedenle bazılarımız olumlu değişimler yaşar, bazılarımızın ektiği fidanlar rüzgarda bükülüp kırılabilir. Sonuçta Martla birlikte değişim rüzgarları esmeye başlıyor. Size özgü gezegen etkilerini 2 ana başlıkta değerlendirebiliriz: İş hayatınız ve ilişkileriniz… Bazı okurlarım için ülke değişikliği veya akademik kariyer de gündem olabilir. Bu ay şu olaylar önemli: Mart başında Jüpiter gerilemesi başlıyor, Mart sonunda ise Merkür gerilemesi başlıyor. Ayrıca Mars ve Satürn kendini gösterecek Martta, özellikle son haftasından itibaren.. Neler olabilir?

Olasılıklar

1. İlişkisi olan okurlarım Mart itibarı ile bir şeylerin ters gitmeye başladığını hissedebilir. İlişkiyi gözden geçirme ihtiyacı oluşabilir. 2. Eşinizin/sevgilinizin hayatında yaşanan olaylar, sizi onunla ilgilenmek durumunda bırakabilir. 3. İlişkiniz yoksa olması için ne yapmanız gerektiğini düşünüyor olursunuz. Geçmişte flört ettiğiniz insanlarla iletişim kurma isteği olabilir, onlar size ulaşmak isteyebilir. 4. İş hayatınız bir süredir gündemin önemli parçası mı? Mart itibarı ile işler karışabilir. Yeni dönem Satürn etkisi işinizden soğumanıza neden olabilir. Hemen sıkılıp vazgeçmeyin, başka bir iş yapıyor olsanız da bunu hissedecektiniz. 5. İşe girme iş değiştirme girişimleriniz varsa, olumsuz sonuçlanma potansiyeli bulunuyor. 6. Zaten çalışıyorsanız, işteki görev tanımınız, çalışma arkadaşlarınız değişebilir. 7. Kapalı ortamlarda içiniz sıkılabilir, kendinizi dışarı atmak isteyebilirsiniz. Buna direnmeye çalışmak en iyisidir. Martta bu şekilde devam edecek çünkü. Olabildiğince dışarıda olmaya çalışın zaten, çalışıyorsanız iş çıkışında.. 8. Doğrusu Martta 3 kötü olasılık var, olmasını istemeyeceğimiz. Birincisi ilişkinin sona ermesi, ikincisi işten ayrılmak veya işe girme çabasının olumsuz sonuçlanması, üçüncüsü aile büyüklerinden birinin sağlık sorunu yaşaması.. 9. Martta bir şekilde yolunuz hastaneye düşebilir, eğer sert sporlarla uğraşıyorsanız Nisana kadar tempoyu düşürün.

2 Mart Dolunay

Dolunay başak burcunda gerçekleşiyor. İki temel ihtimal olabilir:
  1. işinizle ilgili bir gelişme olur, bazı adımlar atmanız gerekir
  2. bir sağlık sorunu ile ilgilenirsiniz, tedavi süreci başlar
Biliyorsunuz Dolunay bir dönemin kapanmasına vesile olur. Bir karar alınır, bir olay gerçekleşir, bir mesele sonuçlanır ve artık şartlar değişir. 2-7 Mart arasında Dolunayın sonucu belli olur.

17 Mart Yeniay

Mart ayında esme ihtimali olan sert rüzgarlar, 17 Marttaki Yeniayı takip eden günlerde kendini gösterecektir. 23 Martta Merkür gerilemesi, 24 Martta Marsın oluşturduğu yüksek enerjiyle birleşecek. Oluşacak şartlar, herkesi ani kararlar almaya sevk edebilir. Bazen biz karar almayız, şartlar aniden değişir, biz seyretmek zorunda kalırız. Her iki koşulda da süreci doğru yönetebilen okurlarım, Mart’ı karlı veya en azından kayıpsız aşabilir.
  1. İşle ilgili sorunlar ertesinde olumsuz hisler oluşabilir
  2. İlişkinizdeki sorunlar ayrılığa sürükleyebilir
Yeniayın gerçekleştiği alanda aslında her yıl Martta Yeniay oluyor, ilk kez yaşamıyorsunuz fakat bu yıl bazı sert astroloji olayları birlikte yaşanacağı için temkinliyim doğrusu. Yazının başında dediğim gibi, keyifli ihtimalleri hayal etmekte zorlanıyorum. Ne olabilir? Eski sevgili ile yeniden görüşme olabilir veya başlangıçta gizli tutmak zorunda olduğunuz bir ilişki başlayabilir. Mart için olumsuz konuşsak da takip eden aylar farklı olacak..birkaç hafta olumsuz ihtimallere karşı tetikte olmakta fayda var. En güzel ihtimalleri yaşamanızı diliyorum.

Doğum Haritası Analizi

Haritanıza özel kapsamlı bir değerlendirme yapmak için benimle görüşmek ister misiniz? Astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
  1. önemli bir karar aşamasında iseniz
  2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
  3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
  4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Bu mail adresinden yardımcılarım Burcu ve Halil’e mail ile ulaşabilirsiniz, görüşme süreciyle ilgili bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil. Burcuna Göre Astroloji Akademisinden haberiniz var mı? Astroloji eğitimi almak isteyen tüm okurlarımı bekliyorum. Online eğitimler ile astroloji öğrenme imkanı bulacaksınız.Astroloji Akademisi Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤]]>