Koç burcu Eylül 2018 yorumu, Eylül ayı astrolojisini anlatıyor, yolunuza ışık tutuyor. Değerli dostlar hoş geldiniz. Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesinde, geleceğini aydınlatan isabetli yorumlar bulacaksınız. Yazılarımı yükselen burcunuza göre okumalısınız!! Astroloji geleceğe ilişkin çok kıymetli bilgiler verir fakat gelecek öngörülerini burcunuza göre okursanız yanlış bilgi edinirsiniz. Yanlış bilgi ise hiç bilmemekten daha kötüdür. Lütfen bu sözlerimi önemseyin. Yükselen burcunuz koç mu? Bu yazıda, Eylülde neler olabileceğini öngöreceksiniz. Yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız buradan hesaplayabilirsiniz: Yükselen Burç Hesapla Hadi başlayalım.

Özet

Eylülde iş hayatınızla ilgili konulara odaklanmanız gerekecek. Gündeminizde elbette birçok konu var fakat Eylülde dikkatinizi iş hayatınıza yönelteceksiniz. 9 Eylüldeki yeniay, işe yönelik gündeminizi hareketlendirecek. Eylülün ilk haftasında Satürn gerilemesi sona erecek. Aylardır baskı oluşturan gerilemenin sona ermesi belli ölçüde rahatlama sağlayacaktır. 25 Eylülde ise bir dolunay gerçekleşecek. Dolunayın enerjisi iyi değil. Ay sonunda huzursuz ve mutsuz olma ihtimaliniz yüksek. Eylülün son haftasında Satürn yine kendini gösterecek, dolunayın ertesinde, 26 eylülde. Bu yıl son kez Satürnün oluşturduğu baskıya maruz kalacaksınız. Kaçış yok! Ağustos başında başlayan Uranüs gerilemesi devam ediyor. Ekim ortasına kadar bizleri sinir etmeye devam edecek. Satürn’den geri kalmayan bir his oluşturuyor, kendisini kınıyorum. Jüpiter ilişkilerinizi etkiliyor, pozitif şekilde.. Venüs de ilişkiler alanına geldi. Söz konusu ilişkiler veya ticari ortaklıksa, şanslı zamanlar! İlişki başlayabilir, mevcut ilişkilerdeki sorunlar çözülebilir, eş/sevgilinin hayatındaki açmazlar sona erer, yükselmeye başlar. Ekimde Venüs gerilemesi olacak, ilişkileri Ekimde daha çok konuşacağız.

9 Eylül Yeniay

Yeniayın etkilerinden bahsedelim, bazı detaylar verelim.
  1. çalışmıyorsanız işe girebilirsiniz, çalışma hayatınız başlar
  2. iş değişikliğiniz gerçekleşebilir veya iş aramaya karar verirsiniz
  3. çalışma ortamınız/ekip değişir, iş ilişkilerinizi düzenlemeye çalışırsınız
Bunların yanı sıra,
  1. hayatınızı kolaylaştırmak için bir plan yapma ihtiyacı hissedersiniz
  2. yeme/uyku düzeniniz gibi alışkanlıklarınızı değiştirmeye karar verirsiniz
Eğer ki yıl boyunca işle ilgili sürekli baskı ve stres yaşadıysanız, şimdi toparlanma zamanı! Fakat mevcut işten kaçmak kurtulmak için risk almayın, bilinmeze doğru gitmeyin. Gelen gideni aratabiliyor.

25 Eylül Dolunay

Dolunay sizi ne şekilde etkiler? Olumsuz bir dolunay diyebiliriz.
  1. gizlediğiniz bir konu yeni bir aşamaya geçer
  2. sizden gizlenen şeyleri öğrenebilirsiniz, tatsız olabilir
  3. fiziksel & duygusal olarak yorgun düşerek hastalanabilirsiniz
  4. yolunuz hastaneye düşebilir
  5. ailenizle ilgili sorunlar varsa süreç olgunlaşır
Gördüğünüz üzere olumlu pek bir konu yok. Bu tür dolunayların keyifli sonuçlar doğurması kolay değil zaten. Ekimde görüşmek üzere.. ☀️ Ekime kadar beklemek istemiyorsanız okumaya devam edin. ⤵️

Mobil Uygulama ❤️

Tüm gezegenlerin sizin haritanıza özel etkilerini anlık olarak öğrenmek ve en önemlisi ihtiyaç duyduğunuzda bana sorular sormak için Burcuna Göre mobil uygulamasına üye olabilirsiniz. Ayda sadece 39 lira ödeyerek çok daha güzel bir hayat yaşayabilirsiniz. Astroloji mucizevi bilgiler içeriyor, yaşam kalitenizi yükselteceğine emin olabilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra menüdeki “Premium Olun” bölümüne eklediğim formu doldurmanız yeterli, asistanım size ulaşıp bilgi verecek. Güzellikler dilerim. ☀️ iPhone telefonlara ve iPad tabletlere yüklemek için tıklayın: App Store Android işletim sistemi olan telefonlara yüklemek için tıklayın: Play Store ]]>