14 Eylülde balık burcunun 21 derecesinde bir dolunay oluşacak değerli okurlarım. Etkisini 13-20 Eylül arasında yaşamış olacağız.

Dolunay zamanları ay ve güneş karşıtlık oluşturduğu için geçmişin, şimdinin çözülmemiş sorunlarını çözmek, yarım kalmış meselelerle yüzleşmek gerekebilir. Çoğu zaman yaşadığımız bir süreç / dönem sona erer.

Dolunayla birlikte şartlar değişebilir ve sonuçta eski düzeni sürdüremeyebiliriz, yeni koşullarda yolumuza devam ederiz. Sürekli görüştüğümüz bir arkadaşımızla Dolunayda yaşanan bir olay neticesinde görüşmeyi kesmek gibi mesela..

Dolunay sırasında Ay ve Neptün balık burcunda kavuşumda olacaklar.

Gelelim size özel etkilerine;

  • Bitkin ve tükenmiş hissettiren bir takım gelişmeler olabilir, böylesi durumlar çoğu zaman aile, ilişki veya iş nedeniyle oluyor. Siz kendi gündeminizi tahmin edersiniz.
  • Sevdiklerinize maddi ve manevi olarak destek vermeniz gerekebilir ama bir yandan da yalnız kalmak ve kendinizi dinlemek isteyeceksiniz.
  • Evcil bir hayvan alabilirsiniz eğer zaten besliyorsanız, aşılarını yaptırıp onunla ilgilenebilir ya da sahiplendirebilirsiniz.
  • Kapalı ortamlarda çalışıyorsanız sıkılabilirsiniz, iş arkadaşlarınızın problemleriyle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.
  • İşle ilgili olumsuz bir süreçtesiniz ve dolunay bu anlamda size destek olmayacak malesef. Yaşanabilecek potansiyel zorluklar nedeniyle iş ortamında şartlar değişecektir.