Koç burcu Aralık 2017 yorumu, Aralık ayındaki gelişmeleri haritanıza özel anlatımla bilgilerinize sunuyor. Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesine hoş geldiniz. ❤️ Doğum tarihinizi ve yaklaşık doğum saatinizi biliyorsanız, haritanıza özel yorumlar alma ayrıcalığı yaşayacaksınız. Burcuna Göre’nin benzeri olmayan yorumlarından maksimum yararlanmak için, yorumları yükselen burcunuza göre okumanızı öneriyorum. Diyelim ki burcunuz koç olduğu için bu yazıyı okuyorsunuz fakat yükselen burcunuz terazi. Bu durumda sizi terazi burcu yorumuna alalım. 😊 En isabetli astroloji yorumları ancak yükselen burca göre yapılabilir. Yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız buradan öğrenebilirsiniz: Yükselen Hesaplama Hadi başlayalım.✍

Aralık 2017

Yükselen 0-5 Derece Koç Burcu

Görünen o ki, hayatınızda önemli değişikliklerin olacağı bir yıla doğru ilerliyorsunuz. Aralık ayında bu çerçevede ilk önemli gelişme yaşanacaktır. Yaşanacak olayları şu şekilde değerlendirebiliriz:
 1. işe girer ve para kazanmaya başlarsınız
 2. gelirinizi aileniz temin ediyorsa, ondan mahrum kalabilirsiniz
 3. gelirinizi aileniz temin ediyorsa, buna devam etmek istemezsiniz
 4. kendi ayaklarınız üzerinde durmak zorunda hissedersiniz
 5. zaten çalışıyorsanız mevcut işiniz boğmaya başlar
 6. çalışma koşullarınızdan memnun olmadığınız için değişiklik yaparsınız
 7. farklı bir işe/sektöre ilgi duyar ve geçiş için kolları sıvarsınız
 8. evlenirsiniz, artık kendi yolunuzu çizersiniz
 9. evlilik yolunda gidiyorsunuzdur, parasal ihtiyaçlar artar
 10. evlilik ile birlikte ekonomik şartlarınızda belirgin iyileşme olur
 11. çocuğunuz olur/olmuştur, yepyeni sorumluluklar başlar
Aralık sonundaki gelişmeler, bu saydığımız gelişmelerden birini tetikleyecektir. 2018 yılına yeni koşullarda girersiniz veya yeni koşulları yaratmaya hazırlık için harekete geçmiş olursunuz. 2018 yılındaki gündeminizin çerçevesi, Aralık sonunda çizilmiş olacaktır.

Yükselen 6-29 Derece Koç Buru

Aklınızda yeni bir maceraya atılma isteği, başka bir şehre veya ülkeye gitme hayali var mı? Öyleyse Aralıkta bu yönde önemli bir gelişme olmasını bekleyebilirsiniz. Özellikle 2017 yılında yaşadıklarınız sizi bu noktaya getirmiş olabilir. Eğer zaten bazı adımlar attıysanız, şimdi yeni bir dönemin kapıları açılacak. Farklı bazı olasılıklarla Aralık ayını değerlendirelim:
 1. hayatınızın mevcut temposu yüreğinizi daraltabilir
 2. yeni bir yol, yeni bir amaç uğrunda adım atabilirsiniz
 3. bu çerçevede şehir/ülke değişikliği mümkündür
 4. harika bir ilişki doğru yolda keyifle ilerliyor olabilir
 5. kötü giden ilişki Aralıkta duvara çarpar, ayakta kalamaz
 6. Aralık doğum için çok ideal bir zaman (bebek bekleyenler için)
Hayatınızdaki gelişmelere göre hangi istikamete doğru ilerlediğinizi en iyi siz biliyorsunuz. Önümüzdeki yılın gündemi Aralıkta belli olacak. Aralık sonunda yaşanacak olaylar, sizi yeni başlangıçlara götürecektir.

3 Aralık Dolunay

3 Aralıkta gerçekleşecek olan Dolunay gündemi en geç 9 Aralıkta netleşecektir. Parayla ilişkili bir konu olacağını, maddi sonuçlar doğuracağını söylemek mümkündür. Olasılıklar arasında şunlar var:
 1. eşinizin gelirinde olumlu yönde bir gelişme olur
 2. kendi iş hayatınızda önemli bir konu sonuçlanır
 3. satın alma süreci varsa tamamlanır
 4. harcama yapma zorunluluğu oluşur
 5. güzel bir yılbaşı tatili için rezervasyon olabilir belki 😊
Geçtiğimiz aylarda Uranüs etkisinden bahsetmiştik. Bu etkinin sonucu olarak bazı okurlarımın hayatında keskin dönüşler yaşanmış olmalı. Eğer bu süreci eşinizden/sevgilinizden ayrılmak şeklinde yaşadıysanız, şimdi yeni bir heyecan dalgasına kapılmış hayatın tadına varıyor olabilirsiniz. Bu durumda keyfiniz yerinde olmalı..Tek olumsuz ihtimal, biten ilişkinin ardından parasal meselelerin gündem olma ihtimalidir.

18 Aralık Yeniay

Yeniayda oluşacak enerji dolu dizgin olumlu bir enerjidir, harika bir yanı vardır, insanların tavrını kafaya takmayız! Karanlık ruh hallerinden kaçınırız, öyle insanlar da sıkıcı gelir. 😊 Doğa ilgimizi çekebilir, bisiklet sürerek Akdeniz sahillerini bu soğukta dolaşmak ilgimizi çekebilir fakat çok sevsek de insanların dertleri ilgimizi çekmez. Fakat eş, dost veya sevgili ile doğada olmak, güzel bir yolculuğa çıkmak hiç de fena fikir değil, ne dersiniz? Yeni başlayan ilişkiler için doğrusu çok güzel bir enerji olduğunu düşünüyorum. İkinci baharı da yaşayabilirsiniz tabi ki, illa ki yeni ilişki olmak zorunda değil. Bu nedenle Yeniay ile birlikte yeni bir macera başlayacak gibi görünüyor, Aralık sonuna kadar bu enerji artarak, gündem oluşturarak devam edecektir. Aralık sonunda yaşanacak gelişmeleri yazının başında bahsetmiştik. Yeniay ile birlikte başlıyor o gündem. Detaylıca bahsettiğim için tekrar etmiyorum, yükselen derecenize göre değerlendirirsiniz ne olup biteceğini de anlamış olursunuz. ✌️ Koç burcu Aralık 2017 yorumu burada sona eriyor. Önümüzdeki 40 günde yaşanacaklar, hayatınızda çok önemli bir yer tutacak. En güzelini yaşamanızı diliyorum. Yeni yıla girerken haritanıza özel kapsamlı bir değerlendirme yapmak için benimle görüşmek ister misiniz? Biliyorsunuz birkaç aydır görüşmelere ara vermiştim, tekrar başlıyorum. Astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu’ya mail ile ulaşmanız halinde görüşme süreciyle ilgili bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Benzersiz bir deneyim olacağını söylememe gerek yok, değil mi? 😊 Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil. Mail: burcunagore@gmail.com Güzellikler diliyorum ❤️ ❤️ Zafer Ceyhun]]>