15 Ağustos’ta Kova burcunda bir dolunay gerçekleşiyor.

“etkili olduğu tarih 13-20 Ağustos aralığı”

Artık biliyorsunuz sevgili okurlar her ay bir yeni ay birde dolunay oluşur .Dolunaylar bir tamamlanma enerjisidir sonuç getiren olaylar dolunay etkisiyle oluşuyor. Dolunayla birlikte bir dönem sona erer ve yeni bir dönem başlamış olur.

Pozitif etkili bu dolunayda Venüs ve Güneş aslan burcunda kavuşumda  Jüpiter’lede güzel bir etkileşim kurmakta .11 Ağustos’ta Jüpiter gerilemesi sona erdi ve  biz olumlu etkilerini yavaş yavaş hissetmeye başlayacağız bu güzel haber !

peki sizdeki etkisi nasıl olacak?

Gideceğiniz bir tatil, biraz eğlence, hobi ve çocuklara zaman ayırma vakti geldi gibi, bu nedenle sosyal ortamlara karışabilirsiniz ,şansınız diğer insanlarla işbirliği yapmaktan ,arkadaşlık kurmaktan, ve gruplara katılmaktan yana .

Grup, dernek, vb. yerlere  katılabilir, kendiniz bir grup kurabilir farklı insanları bir araya getirebilir, ya da işiniz dolayısıyla ekip çalışmalarında yer alabilirsiniz.

Sizden farklı geçmişi olan sosyo kültürel alt yapısı olan insanlarla bir araya gelirsiniz. Bekarsanız böyle farklı çevreden yeni bir aşk kapıyı çalabilir ya da sizinle  ilgilenen biri size açılabilir.

Profesyonel bir hizmet alabilirsiniz mesela doktorla, danışmanla ya da bir yazılımcıyla temas kurabilirsiniz, yeni  bir araç satın alabilir , ve yollara  gidebilirsiniz alacağınız araç son trendlerde,orijinal  içinde tüm yenilikleri kapsayan modern bir araç olacaktır.

İnternet ve teknoloji ile yakından ilgilenebilir online kurslara  katılabilir, sosyal medya ile haşır neşir olabilirsiniz, kendinize web sitesi, Instagram, YouTube vb.bir platform üzerinden küçük bir işte kurabilirsiniz.