1 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeniay gerçekleşiyor değerli dostlar, unutmayın lütfen.

Yeniay ile birlikte yeni bir dönem başlar. Bazen daha önce gündemde olmayan bir durum ortaya çıkar ve yeni şartlar oluşur. Bazı durumlarda ise daha önce netleşen bir konu fiilen başlar, yaşantınız da bu çerçevede değişir.

Yeniay etkileri 29 Temmuz~05 Ağustos arasında kendini gösterecektir.

Yeniay sırasında pozitif enerji olan Venüs ve Mars ile aynı burçta seyahat ettiği için yaşam enerjinizi ve şansınızı yükseltecektir.

Sizdeki etkisi nasıl olacak?

Mutluluk hepimizin en büyük arayışı değil mi? 1 ağustosta gerçekleşecek Yeniay ile birlikte sizi neyin mutlu ettiğini bir kez daha fark etmenizi sağlayacak gelişmeler olabilir. Bu anlamda, yeniay sırasında yaşayacağınız olayların mutluluğunuzu artıracak sonuçları olmasını bekleyebilirsiniz.

Eğer döviz, altın, hisse senedi, kripto para gibi alanlarda finansal yatırımlarınız varsa, yeniay neticesinde birikimlerinizin değerinin artması yüksek bir ihtimal..

Çocuk sahibi olmakla ilgili planlarınız varsa müjdeli haberleri alabilirsiniz ya da çocuk sahibi olmaya karar verebilirsiniz. Yeniay (varsa) çocuklarınızla ilişkinizi pozitif etkileyecek, onlar adına bir şeyler yapmanızı tetikleyecektir. Eğer çocuğunuz yoksa, çocuk sahibi olmak ana konu başlıklarından birisi olabilir. Yaşanacak gelişmeler bu konuda yeni şartlar üretecek, bir dönem başlatacaktır.

Eğer bir ilişkiniz yoksa, zamanın enerjisi olmasını kolaylaştıracaktır. Yeni bir aşka başlamak için mükemmel bir zaman dilimi.

Partnerinizle beraber tatile çıkabilirsiniz. Keyifli, coşkulu, enerji dolu, eğlenceli zamanlar geçirmek için fırsatlar önünüze çıkacaktır. İlişkinizde yeni bir dönem başlatabilir.

Daha önce hayalini kurduğunuz ya da plan yaptığınız düşüncelerinizi gerçeğe dönüştürme zamanı. Bu günlerde ortaya çıkan fikirleri, insanları, gelişmeleri önemseyin ve fırsatları iyi değerlendirin lütfen.