Koç Burcu Yıllık YorumuKoç Burcu 2017 Yorumu

Aralık 31, 2016by Zafer Ceyhun23

Koç burcu 2017 yorumu, önümüzdeki yılın önemli astrolojik olaylarına odaklanıyor, 2017 koç burcu gündemine ışık tutuyor. Koç burcu olmanın en güzel yanı, yeni olaylara coşku ile yaklaşabilmek olsa gerek değerli dostlar, siz ne dersiniz? Doğuştan gelen bir hak olduğu için size sıradan geliyor olabilir çünkü kendinizi bildiniz bileli böylesiniz. Fakat böylesine bir yaşam enerjisine sahip olmak gerçek bir lütuftur. ☀️☀️☀️ Burçlar içinde “2017 yılını heves ve heyecanla bekleyenler listesi” yapsak, en başı koç alırdı, emin olabilirsiniz! Gerçi 2016 yılının sevilecek pek bir tarafı da olmadı! Özlemle hatırlayacak değiliz sanıyorum. 😊 Fakat 2017 için umutluyum, güzel şeyler olacak diye düşünüyorum! 🍀 Elbette her zaman olduğu gibi güzelliklerin yanında zorluklar da olacaktır fakat toplayıp çıkarınca karlı olacağız. Cem Yılmaz’ın klasikleşen bir hikayesi var, bilenler vardır mutlaka. Türkiye’de yemek kültürünün efsane repliklerinden birini anlatıyor:

Garson: Ne vereyim abime? Müşteri: Sen bize naap biliyo musun? Hepsinden azar azar, ortaya karışık!
Hayat da bunun gibi bir şey değil mi zaten? Güzellikler ve zorluklar bir arada, ortaya karışık! Umarım 2017 yılında masanın tatlısı bol tarafında oturuyor olursunuz. ❤️ Koç burcu 2017 yorumunun amacını kısaca tarif edeyim değerli okurlarım: Önümüzdeki 1 yılda yaşanması muhtemel olayları bugünden öngörmek, zamanın ruhundaki değişimleri burcunuza özel olaylar üzerinden anlatabilmek! Bu hedef doğrultusunda, aylık yorumlardan farklı bir bakış açısıyla, 2017 yılına geniş bir perspektiften bakalım istiyorum. ☀️ Ele alacağımız konu başlıkları Jüpiter, Satürn, Venüs gerilemesi ve Güneş tutulmalarının koç burcuna özel etkileri olacak. Hadi başlayalım.

Koç Burcu 2017 Jüpiter Etkisi

Öncelikle bir saptama yapalım: Bazı gezegenler pozitif/atak enerji taşıyor, bazıları ise negatif/korumacı enerji taşıyor. Jüpiter atak olanlar arasında yer alır. Bu nedenle Jüpiter; ileri gitmeyi, keşfetmeyi teşvik eder. Onun desteği ile yeniliklere daha açık hale geliriz, yeni bir yolculuğa çıkmaya cüret ederiz. Ayrıca yolculuk boyunca önümüze çıkan engelleri aşacağımıza inanırız. Bu atak enerjiyle uyumlu hareket edip gözünü yeni ihtimallere açık tutanlar, fırsatların peşinden gidenler kazanmaya daha yakın olurlar. Fakat Jüpiter enerjisi başarıyı ve mutluluğu garanti etmez. Hem ileri gitmeniz gerekir hem de yolcuğunuzu ciddiye almanız gerekir. Dersine yeterince çalışmayanlar başarılı olamayabilir. Bu nedenle Jüpiter şans getirir diyemeyiz aslında. Doğru tanım şudur: Jüpiter, şanslı sonuçlar elde edeceğimize inanmamızı sağlar! Zaten inanmayanlar başarılı olamıyor. Bunları anlatıyorum çünkü Jüpiter’i doğru anlarsak başarılı ve mutlu olma ihtimali artacaktır. Öyleyse devam edelim mi? Jüpiter 2017 yılında koç burcunu nasıl etkileyecek?
 1. enerjiniz dışa dönük olacak, daha mutlu hissedeceksiniz
 2. ilişkiniz yoksa yeni bir ilişki başlayabilir
 3. sevgilinizle evlilik yolunda ilerlemek için doğru zamanlar
 4. eşinizle/sevgilinizle pürüzsüz ve keyifli bir ilişki yaşarsınız
 5. sosyal hayatınız canlanır, yeni insanlarla da tanışırsınız
 6. birlikte yapılan işler, ekip çalışması ve ortaklık için ideal zemini bulursunuz
 7. bitmeye mahkum ilişkiler bu dönemde sona erer
Jüpiter Eylül 2016’dan bu yana bu konularda sizi etkisi altına aldı kıymetli dostlar. Ekim 2017’ye kadar devam edecek. Peki bu süreçte somut olarak neler olabilir? Kararları her zaman kendimiz alıyormuş gibi düşünsek de gerçekler farklı! Hayatımızı bilinç altımızdaki temalar yönetiyor aslında. Jüpiter’in konumu sayesinde bilinç altınızdaki temalar değişiyor. Artık hayata yaklaşımınız daha olumlu olacaktır. Eğer sevgiliniz yoksa, değişen enerjiniz sayesinde bir ilişkiye başlama ihtimaliniz artacaktır. Belki evde daha az, dışarıda daha fazla zaman geçirmeye başlarsınız. Sonuçta hayatınıza yeni insanlar girer. Bir şekilde olacaktır! 😊 Eylülden sonra tanıştığınız insanları bu gözle değerlendirmenizi öneriyorum. Diğer yandan; zaten bir ilişkiniz varsa, bir gün evlenme niyetiniz de varsa, zamanın ruhu sizi destekliyor olacak. Evlilikten çekinen insanlar bile Jüpiter sayesinde “neden olmasın ki” demeye başlar. Eğer sosyal/ticari projelerde birileriyle birlikte hareket etmeniz gerekiyorsa yine kartların sizin lehinize açılması muhtemeldir. Bu noktada bir hatırlatma yapmalıyım: Şubat 2017’den itibaren Jüpiter gerilemeye başlayacak. Şubat-Haziran arasında Jüpiter’in olumlu enerjisi kaybolacaktır. Daha çok çaba sarf etmeniz, karamsarlığa yenilmeden devam etmeniz gerekecek. Haziran’da gerileme sona erdiğinde son sürat kaldığınız yerden devam edeceksiniz, hem de çok daha iyi koşullarda! Ayrıca Nisan ortasında bir karar aşamasına gelmeniz muhtemeldir. Karar alırken, ileride işlerin düzeleceğini bilerek, iddialı ve iyimser duruşunuzu koruyun! Bol şans! 🍀

Koç Burcu 2017 Satürn Etkisi

Satürn negatif/zorlayıcı bir enerji taşır kıymetli okurlarım! Güzel bir deyiş var, muhtemelen duydunuz: Zor oyunu bozar! Satürn enerjisini tarif etmekte kullanılabilir. Gerçeklerle yüzleşmek zordur ve Satürn buna vesile olur. Satürn geldiğinde; sorunlarla, insanlarla, gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalıyoruz! Ayrıca kesinlikle erteleme şansımız olmuyor. Bu nedenle, daha önce görmezden geldiğimiz veya ötelediğimiz konularla ilgilenmekten başka çare kalmıyor. Kaçış olmayınca mecburen yüzleşiyoruz! Seçenek kalmayınca mecburen mücadele ediyoruz! Bu nedenle Satürn’ü sevmiyoruz! Fakat onun sayesinde mücadele etmeyi öğreniyoruz. Nasıl mı? Mücadeleden başarılı şekilde çıkmak için dersimize çalışmak zorunda kalıyoruz. Ancak ve ancak Satürn enerjisi sona erdiğinde rahatlıyoruz. Rahatlıyoruz çünkü ne yapmamız gerektiğini öğrenmiş oluyoruz. Benzer sorunlar yaşama ihtimalimiz azalmış oluyor, sorun çıksa dahi nasıl çözeceğimizi biliyoruz! Kısacası dostlar; Satürn, sancılı zamanların gezegendir. Doğum sancısı gibi düşünün! Doğum gerçekleştiğinde rahatlık, mutluluk ve kazanım vardır. Bu nedenle tüm sancılara değer! Satürn etkisi Aralık 2014’te başladı ve 2017 yılının sonuna kadar devam edecek. 2017 yılındaki olasılıkları Aralık 2016 yorumunuzda incelemiştik. Hala okumadıysanız öneriyorum: Koç Burcu Aralık 2016 yorumu 2017 yılındaki olası gündeminizi bir kez daha tekrar edelim:
 1. geleceğin güzel olacağına inanarak yaşamayı öğrenmeniz gerekecek
 2. yaşama heyecanla, sıkı sıkıya tutunmak için sağlam gerekçeleriniz olacak
 3. bugüne kadar çok şey başardınız, şimdi yeni bir anlam bulmak isteyeceksiniz
 4. hayatınızı yeni bir coğrafyaya taşımaya çalışacaksınız
 5. yabancı şirketler, dış ticaret gibi uluslararası bağlantılar konu olacak
 6. yurt dışında bulunuyorsanız, uyum sağlamaya odaklanacaksınız
 7. dil öğrenmek önemli bir konu olacak, iletişim engellerini aşmanız gerekecek
 8. eğitiminizle ilgili hedeflerin peşinde koşacaksınız
 9. sesinizi uzaklara duyurmak için girişimleriniz olacak (kitap, internet vb)
 10. sözünüzün itibarını güçlendirmek ve uygulanmasını sağlamak için mücadele edeceksiniz
Bu konular çerçevesinde Aralık 2016 önemli bir zaman aralığıydı değerli dostlar? Aralık’taki gelişmelerin Mart – Ağustos 2017 arasında engeller, baskılar ve belirsizlikler oluşturacağını bilmenizi isterim. Eğer Aralık 2016 olaysız olduysa, söz konusu tarihlerde yeni bir gündem oluşacaktır. Bu süreci 3 safha olarak görmek mümkün: Birincisi Mart – Nisan, ikincisi Nisan – Haziran, üçüncüsü ise Haziran – Ağustos arasında yaşanacak. Ağustos’ta süreç büyük ölçüde sona erecektir. İlk 2 safhanın kadersel olarak zor olduğu bilin ve lütfen erken/olgunlaşmamış adımlar atmayın. Size önerim, Temmuza kadar (ideal olan Ağustos) olayları akışa/zamana bırakmanız. Aslında “zamana bırakın” derken, mücadeleden vazgeçmeyin demek istiyorum! Sabırla baskıya direnin. Baskı/belirsizlik zamanla kaybolacaktır, emin olabilirsiniz. Aylar içinde detaylıca konuşacağız fakat zamanın ruhunu bugünden işaret ediyor olması nedeniyle bu yazıda konuştuklarımız bir başucu rehberi olarak görülmeli diye düşünüyorum. ❤️

Koç Burcu 2017 Venüs Gerilemesinin Etkileri

Her gezegen bazı yaşamsal kavramları yönetir kıymetli okurlarım. Venüs’ün yönettiği konuları iki başlıkta incelemeliyiz:
 1. maddi konular: para, kazanç, harcama, mülkler, iş ortamı
 2. sosyal konular: ilişkiler, uyum, sosyal denge ve dinamikler
Venüs gerilemeye başladığında bu saydığımız konularda değişim tetiklenir! Herkes için geçerlidir. Bu nedenle mesela işiniz değişir, eviniz değişir, çalışma koşullarınız değişir, çevrenizdeki insanlar değişir veya ilişkilerin dinamikleri yeniden belirlenir. Bu arada, gerileme sırasında Venüs koç burcunda olacak. Bu son derece önemli bir haber! Burcunuzdaki Venüs gerilemesinin hangi tarihlerde gerçekleşeceğini bilmelisiniz, önemli bir olay: 4 Mart – 15 Nisan arası. Fakat gerilemenin etkilerini Şubat ortasından itibaren hissedeceğiz. Bu nedenle konuştuğumuz her şey 15 Şubat itibarı ile geçerlidir. Venüs gerilemesinin ortak etkilerinin haricinde koç burcuna özel etkileri neler olacak?
 1. hayatınızın yönünü etkileyecek önemli bir gelişme olur
 2. görüntünüzden toplumdaki imajınıza uzanan geniş bir ölçekte değişiklik olabilir
 3. sağlığınızla ilgili kararlar alabilirsiniz, beklettiğiniz bir operasyon gibi
 4. ilişkinizin seyrini değiştirecek bir durum oluşur
Gerileme sırasında sıfırdan başlayan her şey, gerileme sonrasında kendiliğinden yanlış hale geliyor, aklınızda olsun.❗️ Fakat unutmadan söylemeliyim: Venüs gerilemesi düzen değiştiren önemli bir astroloji olayı olduğu kadar, başrolde Venüs olduğu için, olumlu bir olaydır özünde! Gerileme geliyor, aman Allah’ım gibi bir şey düşünmeyin. 😊 Yine de ilişkiler özelinde bir hatırlatma yapayım: Yeni tanıştığınız biriyle ilişkiye başlamak için cidden kötü bir zaman aralığıdır! Üstelik gerilemenin hemen öncesinde başlayan ilişkiler de gerileme sırasında ciddi bir teste tabi tutulmuş olur. Eskiden tanıdığınız ama sevgili olmadığınız biriyle başlamak da doğru değildir bu arada. Fakat eski eşle/sevgiliyle yeniden denenebilir, zamanın enerjisine uygundur. ✌️☀️ Son olarak, Venüs uyumu temsil ettiği için, sanki işler ters gidiyormuş gibi bir hisse kapılırsanız telaşlanmayın. Zamanın ruhu bunu gerektiriyor, geçip gidecek! Bu arada Venüs gerilemesinde doğdu iseniz Venüs gerilemesi size olumlu sonuçlar getirecektir. Karlı ve avantajlı çıkma ihtimaliniz, gerilemede doğmayanlara kıyasla yüksek! ❤️

Koç Burcu 2017 Güneş ve Ay Tutulmaları

Güneş/Ay tutulmaları aslında Yeniay ve Dolunaydır değerli dostlar! Fakat katbekat yoğun bir enerji açığa çıkarırlar. Yeniay Clark Kent olsa, Güneş tutulması Superman olur! 💪 2017 yılının ilk tutulması 11 Şubat’taki Ay tutulması! Aslan burcunda gerçekleşen tutulmanın etkileri, çocuk sahibi olacağınız haberini almak gibi büyük bir olay olabileceği gibi spora başlamak/bırakmak gibi küçük ölçekli bir olay da olabilir. İkincisi 26 Şubat’ta balık burcundaki Güneş tutulması! 2015-2016 Mart’taki tutulmalar da balık burcunda olduğu için olası sonuçlarını anlamak adına geçen 2 yılın Mart aylarını hatırlamaya çalışın lütfen. Gelelim ikinci tutulma serisine: 7 Ağustos’ta kova burcunda Ay tutulması, 21 Ağustos’ta ise aslan burcunda Güneş tutulması. Oldukça hareketli bir dönem sizi bekliyor, 2017 yılının ikinci yarısını seveceğinizi düşünüyorum. Zamanı geldiğinde tüm detaylarıyla hep birlikte inceleyeceğiz nasıl olsa, izninizle kısa tutuyorum. ❤️

2017 Özeti

2017 yılında hayatınızdaki gelişmeler başlıca iki ana koldan ilerleyecektir kıymetli okurlarım. Birincisi, hayatınıza yenilikler katmakla meşgul olacaksınız, kolay olmayacak ama güzel olacak inşallah. İkincisi, sosyal/özel hayatınız hareketli olacak. Evlenmek niyeti olanlar için şanslı bir dönem, evliler için de keyifli bir dönem! Çocuk sahibi olma ihtimali de güçlü! Ben 2017 yılına güveniyorum. Gelin birlikte güvenelim. Koç burcu 2017 yorumu burada sona eriyor fakat 2017 yılına ilişkin konuşmaya devam edeceğiz tabi. Aylık yorumlarınız haricinde de önemli gördüğüm konuları yazacağım. Her zamanki gibi Burcuna Göre farkıyla! ❤️ Yeni yılınızı kutluyorum! Her anında sevdiklerinizle birlikte mutlu olursunuz inşallah. ❤️ Bu yazıyı koç burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşırsanız, onlara harika bir yeni yıl hediyesi vermiş olacaksınız diye düşünüyorum. ☀️ Son olarak, astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde ve zamanda atmak önemli hale geldi ise
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. burcunagore@gmail.com En güzel ihtimalleri yaşamanız, hayallerinize ulaşmanız dileğimle.. Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️]]>

23 comments

 • Emre

  Aralık 31, 2016 at 7:12 am

  Günaydinlar Zafer Bey 🙂
  Siz 2017 ye bende size güveniorum
  Hemde çok.Aynen belirttiğiniz gibi bir koçu yeni olan herşey zor dahi olsa heyecanla coşkulandirir..bitmek tükenmek bilmeyen enerjimizi o cosku ve heyecandan kaşiklioruz zaten galiba 🙂
  Simdi ayni çoşkuyu heyecani tekrar yaşattiniz bana 🙂
  Varsin büyük toplar gerilesin ;
  Demek daha alinacak dersler var ..
  Ben bu hayat yarişmasina bi yanimda koç bi yanimda akreple katildim sizde suflörlüğümü yaptiğiniz sürece çok çok tökezlerim ama düşmem 😉
  Size ve diğer yarişmaci arkadaşlarima muhteşem bir 2017 yili diliorum !
  Tüm insanliğa sağlik bariş ve heyecan getirsin inşallah 😉
  Almanyadan Sevgi ve Saygilarimla..
  Kendinize iyi bakin
  IYIKI VARSINIZ

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 31, 2016 at 4:54 pm

   Emre hanım bu güzel enerjinizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum.
   mutlu sağlıklı bir yıl diliyorum 🙂
   sevgiler ZC

 • Merve

  Aralık 31, 2016 at 8:27 am

  Sabah uyanıp hemen baktım :))) teşekkürler Ceyhun Bey 🙂 benim yükselenim terazi burcum koç ve kendimi terazi gibi hissediyorum kendi burcumu da seviyorum ama 🙂 sağlıkla ilgili sıkıntılarım var olumlu haberler bekliyor mu beni bu yıl ??

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 31, 2016 at 4:57 pm

   geçmiş olsun Merve hanım. 2017 bittiğinde sorunlarınızı ilelebet aşmış olacağınıza eminim!
   sağlıklı mutlu zamanlar diliyorum size 🙂
   sevgilerimle ZC

  • Kübra

   Aralık 31, 2016 at 8:56 pm

   Benim de yükselenim terazi, burcum koç ve ben de kendimi terazi gibi hissediyorum. Sadece ben böyle hissediyorum zannediyordum. Acaba bu iki burç kombinasyonunda hep böyle mi hissediliyor. 2016 çok iyi değildi ama 2017 den çok umutluyum

 • Birsen

  Aralık 31, 2016 at 9:20 am

  Merhaba Zafer, bey bir kaç gündür nerde kaldı burç yorumlarımız derken bugün güzel haberler verdiniz. Emeğinize sağlık.Bir koç kişisiyim aynı zamanda venüsüm de 10. Evde koç burcunda. Ki pek rahat bir yerleşimde değil bildiğim kadarıyla. Acaba bu venüs retrosu benim durumumda nasıl etki eder bi süredir merak ediyorum.Yanıttınız için şimdiden tşk ederim.

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 31, 2016 at 4:58 pm

   Birsen hanım merhaba, ilginiz için teşekkür ediyorum 🙂
   klasik yorum, biliyor olabilirsiniz, işle ilgili bir değişim ihtimalidir.
   var mı beklenen bir durum?

  • Birsen

   Ocak 1, 2017 at 6:28 pm

   Harikasınız Zafer bey gökyüzü de hazırlık yapıyor anlaşılan.Miyadının dolduğunu hissettiğim bir işyerini tam da sözleşmemin bitmek üzere olduğu venüs retrosundan hemen sonra değiştirme ihtimalim var.Bu süreçle ilgili extra dikkat edin dediğiniz bir şey varsa bilmek isterim.Yıllık yorumunuzun bu değişimin doğru bir karar olduğunu destekler nitelikte olduğunu görüyorum.Umarım 2017 beni bu konuda destekler. Hepimize güzellikler getirmesi dileğimle. Sevgiler

 • Mine

  Aralık 31, 2016 at 12:39 pm

  Tişikkirlir. 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 31, 2016 at 4:59 pm

   ni dimik, bin tişikkir idirim Mini hinim 🙂 🙂

  • Mine

   Ocak 1, 2017 at 6:20 pm

   Napim bin bi harita marita bi baksak bana olur mu? Nasıl yapacağız 🙂

 • Aslı

  Aralık 31, 2016 at 1:11 pm

  Merhaba Zafer Bey.Yorumun sonunda sürekli tekrarlayan sorunlar kısmına takıldım kaldım. Ben böyle bir sorun yaşıyorum ve artık bunaldım denecek düzeydeyim. Fakat randevu alıp sizinle yüz yüze görüşmek ihtimalim yok.Bana nasıl yardım edebilirsiniz? Bu arada ben hem kendi burcu hem de yükseleni koç olan biriyim.Yani nasıl etkilendiğim tahmin edebilirsiniz yorumlarınızdan. Şimdiden teşekkürler. Ve mutlu yıllar.

 • Zafer Ceyhun

  Aralık 31, 2016 at 5:01 pm

  Aslı hanım merhaba, görüşmeleri yüz yüze yapmıyoruz ki zaten, öyle olsa birçok okurumla görüşmemiz imkansız olurdu.
  Durum şöyle: çayınızı/kahvenizi alıyorsunuz, telefonun kulaklığını takıyorsunuz ve telefonda keyifli bir sohbet başlıyor. Farklı şehirlerde yaşıyor olmak dert olmuyor böylece, bu devirde en mantıklısı 🙂
  sevgiler, ZC

  • Aslı

   Aralık 31, 2016 at 9:01 pm

   Buna çok memnun oldum o zaman bu durumla ilgili iletişim için mail adresinize bilgilerimi gönderip iletişime geçmek istiyorum sizinle bu durum hakkında. Teşekkür ederim.Çok beğeniyorum yorumlarınızı. Bazen ruhumu okuduğunuzu bile düşündüğüm oluyor. Mutlu yıllar bu arada. En kısa zamanda bu sohbeti yapmak dileğiyle.

 • Gülsüm

  Aralık 31, 2016 at 5:11 pm

  Merhaba Ceyhun Bey
  Yine muhteşem bir yazı hazırlamışsını okurken hiç bitmesin istedim.Zor yilları mücadele ederek atlattim evet ama 2016 Kasım sonu talihim dönmeye başladı.Bu yaziniza göre zamanın ruhu lehime işliyor fakat kazanclarla birlikte mucadele devam edecek. 2017’den gerçekten umudum var dilerim herşey yolunda gider buna ihtiyacim var. Sevgilerle yeni yiliniz hayirlara vesile olsun…

 • Gönül

  Ocak 1, 2017 at 8:39 pm

  Merhaba Ceyhun Bey
  Evet hep bir umut ve coşkuyla bakıyorum .Ne zaman olumsuz birşey düşünsem hemen yorumlarınızı okuyup güç alıyorum bundan dolayı coooook teşekkürler umarım 2017 bana bir çocuk müjdesi getirir ve bende anne olma duygusunu yasarım

 • Gizem

  Ocak 2, 2017 at 12:07 pm

  Zafer Bey Merhabalar, yorumlarınız her zamanki gibi ef-sa-ne:) benim aklıma takılan “sağlığınızla ilgili kararlar alabilirsiniz, beklettiğiniz bir operasyon gibi” yazmanız. şimdi operasyonu yapmamız iyi mi olacak yoksa daha bekletelim mi, o konuyu biraz açabilir misiniz uzun zamandır düşündüğüm bir operasyon var ve bu yazdığınızı görünce ikilemde kaldım:(

 • Selma

  Ocak 2, 2017 at 8:03 pm

  Merhaba Zafer Bey. 23.03.1971 doğumluyum. 8:30-9:00 civarı doğmuşum.Yükselenim ikizler mi oluyor? 2017 ye dair yorumlarınız içimi ferahlattı. Geçen yıl belirttiğiniz gibi çok kötü hiç ummadığımız olaylar yaşamak zorunda kalarak çok kötü geçti. Aile düzenimiz ilşkiler, çocuklarımın eğitim geleceği bu yıl nasıl ilerleyecek acaba biraz açabilir misiniz? Teşekkürler

 • Derya

  Ocak 2, 2017 at 10:38 pm

  Merhaba Zafer Bey, ocak ayı yorumları ne zaman yayınlanacak? Sabırsızlıkla bekliyorum

 • Nurgul

  Ocak 4, 2017 at 12:15 am

  26.03.86 dogumluyum saat 6.00 civaru sabah 2016 hayatimin yikim askiyla gecti saglik sorunlari tavan yapti
  Bu yil ozetle yine yanilacakmiyimm.

 • Nurgul

  Ocak 4, 2017 at 12:15 am

  26.03.86 dogumluyum saat 6.00 civaru sabah 2016 hayatimin yikim askiyla gecti saglik sorunlari tavan yapti
  Bu yil ozetle yine yanilacakmiyimm.

 • Eren

  Ocak 4, 2017 at 1:01 pm

  Zafer Bey Merhaba,
  Öncelikle bu güzel site için teşekkür ediyorum. Ellerinize, emeklerinize, aklınıza sağlık. Ben de uzun zamandır siteyi hem kendi adıma hem de sevdiklerim adına takip ediyor, sizi okudukça kendi astrolojik serüvenimdeki ayrıntılar adına daha çok meraklanıyorum. Malum internette bir çok yükselen burç sorgulaması yapabileceğimiz site var ve ben de bunlardan kendi yükselen burcumu sorgulattım ancak her site farklı bir şey söylüyor. Acaba siz bana bu konuda yardımcı olabilir ve net bir cevapla merakımı giderebilir misiniz diye soracaktım. Cevabınız olumlu olursa diye 12.04.1983 22:25 Bakırköy İstanbul.
  Şimdiden çok teşekkürler, :=)

 • evrim

  Şubat 12, 2017 at 11:39 pm

  merhaba 22 mart 1985 koc burcuyum annem dogum saatimi gece 1 bucuk yada 2 bucuk diyor:) tam hatirlamiyor yani beni tutan yay oluor neyse tesekkurler yazi icin araligin son 2 haftasi ve ocagin ilk bir haftasii sans bakimindan oldukca iyiydim para konusunda 🙂 sonra birden ters dondu sanki su an o yasadigim 3-4 haftanin tam tersindeyim tabi ben o duruma guvenp artik duzeldim deyip cok masraf ettim boyumu asti:( ne zamana kadar bu durum surecekkkk haziranmi:(

Comments are closed.

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin