KOÇ BURCU Astrolojide ilk burç olduğunuz için zamanın ruhunu en fazla yansıtan, astrolojik etkileri en derin yaşayan sizsiniz. Bu neden ay, geçtiğimiz günlerde aslan burcunda gezinirken dışa dönük ruh haliniz ve kendinizi göstermek, sesiniz duyurmak sizi mutlu etmişti. Şimdi birkaç gününüzü işlerinize ayıracaksınız. Bu dönem, daha önce ihmal ettiğiniz işleriniz varsa bitirmek için harika fırsatlar sunuyor. Yarım kalan işleriniz bitirdikçe mutlu olacaksınız. Çalışmak isteyecek, işiniz tam da olması gerektiği gibi yapmak için hazır olacaksınız. Bu aynı zamanda, yarım yamalak işlere karşı titizleneceğiniz bir dönem. Örneğin, birlikte çalıştığınız bir arkadaşınızın işini yeterince önemsemediğini gördüğünüzde sinirlenebilirsiniz. Bu konuda dikkat. Mutlu hissetmek için: kendinizi sürekli meşgul edin, sakın boş durmayın.

BOĞA BURCU

Birkaç gündür evde zaman geçirmek sizi mutlu ediyordu, belki ailenize ayırmadığınız zamanı ayırma fırsatınız oldu ama evde oturmaya doydunuz, şimdi dışarı çıkma zamanı. Önümüzdeki birkaç günü en iyi şekilde değerlendirmek için arkadaşlarınızla vakit geçirin. Kendinizi daha güvenli ve cesur hissedeceksiniz. Şakalar yapmaktan keyif alacak, kendinizi coşkulu bir şekilde ifade edeceksiniz. Hatta “ortamın patronu” sizsiniz diyebiliriz, içinizdeki lider ortaya çıkmak için bu günleri bekliyordu, onu üzmeyin. Mutlu hissetmek için: gülün, şakalaşın ve paylaşın, çok iyi gelecek.

İKİZLER BURCU

Geçtiğimiz günler tam size göreydi; sohbet ettiniz, sevdiklerinizle güzel vakit geçirdiniz. Her fırsatta kendinizi dışarı atıp bol bol gezdiniz, belki yerinizde durmak bile istemediniz. Bugün farklı bir ruh haline bürüneceksiniz, mutluluğun yolu evinizden geçiyor. Bu dönem beraberinde, içe kapanık bir ruh hali getirecek; daha çok evde zaman geçirmek isteyeceksiniz. Hem zaten yeterince yoruldunuz, şimdi evinizin sıcaklığına ihtiyacınız var. Bu nedenle, dışarı çıkmayın, arkadaşlarınıza evde olacağınızı söyleyin. Kalabalıklara karışmak sizi yorabilir. Mutlu hissetmek için: ailenizle sohbet edin, hatıralarınız çok kıymetli.]]>