GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIKOÇ – BOĞA – İKİZLER : 6-7 Mayıs

Mayıs 6, 2014by Zafer Ceyhun0

KOÇ

Ay’ın aslan burcuna geçmesi etkisini bugün belirgin olarak hissettirdi. Birkaç gündür dışarıda olmak kendinizi güvensiz hissetmenize neden oldu ancak şimdi her şey değişti: dışa dönük ve hatta biraz da havalı olmak tam size göre.  Kendinizi göstermekten çekinmeyin, sizi mutlu eden şey olacak. 

Unutmayın, bu iki gün boyunca “sesinizi duyurmak” sizi canlandıracak. Bu nedenle, arkadaşlarınızı ziyaret edip, sıcak sohbetlerde yer alın. 

Mutsuz musunuz? Sanmıyorum! Bu iki gün çok iyi hissedeceksiniz 🙂

BOĞA

Öncelikle, henüz okumadıysanız önce Mayıs ayı yorumunuzu okuyun, sizin için ekstra önemli. 
Birkaç gündür sohbet etmek, hareket etmek, mekan değiştirmek sizi mutlu ediyordu ancak bugün uyandığınızda duygularınızın dünkünden farklı olduğunu hissedeceksiniz. Endişelenmeyin, son derece normal. Bugün herkes farklı hislerle uyandı. 

Önümüzdeki iki gün hislerinizi her zamankinden fazla kendinize saklamak isteyecek, özel hayatınıza yöneleceksiniz.  Evinizle ilgilenmek için harika bir fırsat, evinizde geçirdiğiniz zamanlara pişman olmayacaksınız. Son aylarda sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz, yaraları sarmak için evde geçireceğiniz zamanlar işe yarayacaktır. 

İKİZLER

Harika! Tam size göre bir hissiyatla uyandınız bugün. Sohbet etmekten, kendinizi ifade etmekten mutlu olacaksınız. Sakin sakin oturmakta zorlanacaksınız. Bu enerjiyi verimli kullanmanın en iyi yolu; okumak, yazmak ve bol bol konuşmak 🙂

Bir süredir görüşmediğiniz arkadaşlarınız, akrabalarınızla görüşmek için muhteşem bir zaman. Uzaktalar mı? Telefon açıp konuşun, hem onlar hem de siz mutlu olacaksınız. Ancak unutmayın, konsantre olmakta zorlanacak çabuk sıkılacaksınız. Zihninizi sürekli meşgul edecek bir şeyler bulun. 


]]>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin