Kaza Bela Uzak Olsun – Mars Yeniden Sahnede

Değerli okurum hoşgeldiniz.🍀

Balık burcunda transitine devam eden öfkenin ve belanın gezegeni Mars, Haziranın ilk günlerinde Venüsün güzel enerjisine gölge düşürmeye çalıştı. Bazılarımızda başarılı da olmuştur.

Mars şimdi de Güneşe musallat olacak sonra da Neptünle ortaklık yaparak hepimizin tadını kaçırmaya çalışacak.

Zamanın ruhuna hakim olan baskın enerji Venüs olduğu için aşk, güzel duygular, sosyal ilişkiler, gezmeler tozmalar devam ediyor. Fakat bu güzelliklerin dikensiz budaksız, çamursuz ve saf olmasına izin vermeyen Mars ve Neptün çok zamansız ortaya döküldüler doğrusu.

Yahu bırakın da güzellikleri doyasıya yaşayalım değil mi? Yok, illa kirletecekler.

Ne diyelim, hepimiz bir ölçekte kaderin kölesi sayılırız. Marsa Neptüne karışacak gücümüz yok sonuçta fakat en azından tatsız olaylara vereceğimiz doğru tepkilerle ve tedbirli olarak çamura saplanmaktan kurtulabiliriz.

Değerli okurum, Marsın 2-8 Haziranda hepimizi gereceğini daha önce söylemiştim.

Şimdi Mars el yükseltiyor, Neptünle bir olup 10-11-12 Haziranda olumsuz enerjiyi zirveye taşıyor!! Bu tür astroloji olayları öncesindeki 2 gün de etkili olurlar, sonrasındaki 2 gün de..

Yani 8 Hazirandan 14 Hazirana kadar uzanan bir tatsız enerji olacak. Zirvesi 10-12 Haziran!!

Korona salgının gündemi işgal ettiği 24 Martta bir video paylaşarak Mayıs-Hazirandaki Venüs gerilemesi sırasında yasakların kalkacağını ancak o dönemde tedbirsiz olursak balıktaki Mars nedeniyle salgının yeniden hortlayabileceğini söylemiştim.. ( IGTV)

Şimdi öncelikle bu sözleri hatırlatıyorum fakat başka ihtimaller de var.

  • korona dışındaki sağlık sorunları artabilir
  • kaza bela ihtimali her zamankinden fazla, dikkatli olmalı
  • yorgunluk, halsizlik, isteksizlik zirve yapacaktır
  • ilişkiler gerilir, insanlar alıngan hale gelir
  • sorunlu ilişkilerde işler aniden çirkinleşebilir
  • ailevi ilişkilerde tatsızlıklar olabilir, evdeki huzur kaçabilir
  • aile büyükleri tedirgin edici şeyler yaşayabilir

Değerli okurum korkutucu şeyler anlatıp huzur bozmayı hiç sevmem ancak bazı anlar var ki ben de diken üstünde hissediyorum. Bahse konu günlerde elimden geldiğince tetikte olacağım. Elbette abartmadan.. bu sefer de psikolojik dengemiz bozuluyor ki en beteri o! 😅😅

Yine de değerli okurum, suyla ilgili her şey normalden riskli olacak. Örneğin yağmur yağsa sel olur,  denize girseniz kramp girebilir boğulma riski oluşur, 2 gün tatile gitseniz döndüğünüzde evi su basmış olabilir vs. Çok tatsız şeylerden bahsediyorum ama zamanın enerjisi tüm bunlara müsait doğrusu.. Önlem almak şart.

Deniz kıyısında veya havuzlu bir yerde olursanız mesela, kesinlikle derinlerde yüzmeyin, sevdiklerinize de göz kulak olun ki onlar da güvende olsunlar.

Ayrıca ilişkilerin gergin olacağını, insanların sinirlerinizi daha kolay bozacağını unutmayın. Sevdikleriniz ve sevmedikleriniz, komşular ve akrabalar.. Herkes arıza çıkarabilir. Öfkeden uzak durun, öfkelilerden uzak durun.

Bu arada değerli okurum bu riski ilk kez yaşıyormuşuz gibi düşünmenizi de istemem. Benzer astrolojik olayı 4-10 Aralık 2018 tarihlerinde de yaşadık. Kış aylarında olduğumuz için riskler görece sınırlıydı. Şimdi yaz aylarındayız, ne olur ne olmaz.

Umuyorum ki sorunsuz geçer gider, çoğu zaman öyle oluyor.

Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️

Aylık yorumunuzu okumak için tıklayın.

Güncel yazıları okumak için tıklayın. 

Tek Soru / 99₺

Soru sorun; cevabı ses kaydı olarak bizzat benden dinleyin.