İkizler Burcunda Yeniay – 22 Mayıs 2020

Hoşgeldiniz.

İkizler burcunun keyifli enerjisi nihayet Güneş sistemine hakim oldu. 22-23-24 Mayısta Güneş, Ay, Merkür, Venüs ikizler burcunda olacaklar.

Biliyorsunuz yılın en keyifli günleri olarak Mayısın ikincisi yarısı ve Haziranın ilk yarısını işaret etmiştim. Bunun nedeni çok basit. Venüsün harika enerjisi ve ona eşlik eden diğerleri..

Değerli okurum, astroloji gezegenlerin dilini anlama çabasıdır. Astrolojiye konu olan 8 gezegenimiz, 1 güneşimiz ve 1 ayımız var. Gökyüzüne her baktığımızda ama her baktığımızda onları farklı bir dizilimde göreceğiz. Bu nedenle gökyüzünü sürekli yeniden yorumlamak zorundayız. Çok fazla değişken olduğu için yorumlaması da kolay değil doğrusu. Bu nedenle farklı astrologlar farklı yorumlar yapabiliyor. Aslında bu normal değil ama işin doğası böyle malesef 😅

Bunları anlattım çünkü Venüs retrosu yaşanırken her şey kötü olacak gibi anlatanlar var. Öyle olacak sanmayın sakın. Elbette bazı günlerde işler ters gidecek. Birkaç gündür Neptün aktif olduğu için yaşıyoruz işte; anlatmıştım zaten. Ama büyük resme bakınca, yılın en en en keyifli zamanlarını iyi değerlendirmenizi istiyorum.

Çok stres yaşadınız, hep birlikte yaşadık.. Şimdi rahatlayın, yaşıyor olmanın tadına varın istiyorum. Haziranın ikinci yarısından itibaren zamanın ruhu negatife yönde değişmeye başlayacak. Temmuz epey sert bir ay olacak!!

Özetle 22 Mayıstan 15 Hazirana kadar tatil havasına girin, sevdiklerinizle olun, gezin, eğlenin. Sevgiliniz yoksa bir bakmışsınız ki aşık olmuşsunuz, hayatınıza biri girmiş..

15 Hazirandan sonraki haftalarda bu günleri arayacağız. Bunu bilerek şimdi anın tadına varın. Ah şu bayram karantinası da olmasaydı!! Git artık korona…

Güzellikler diliyorum, Zafer Ceyhun.

Aylık yorumunuzu okumak için tıklayın.

Güncel yazıları okumak için tıklayın. 

Tek Soru / 99₺

Soru sorun; cevabı ses kaydı olarak bizzat benden dinleyin.