İkizler burcu olarak astrolojik yılınızı geride bıraktınız, şimdi yepyeni bir yıla başlıyorsunuz. Unutmayın astroloji, ikizler burcunun yeni yılını 1 Ocak’ta değil 21 Mayıs’ta başlatır.

Geçtiğimiz günlerin astrolojisi ve enerjisi, hepimizi baskı altına aldı. Güneş tutulması yazımda detaylı olarak açıkladığım gibi, değişim rüzgarlarına direnmek kolay olmadı.
İkizler burcu olarak, sorumluluklarınızı bir kenara atıp köşeye çekilmek, yalnız başınıza geçmişinizi değerlendirmek ihtiyacı hissettiniz. Hayatınızda sizi engelleyen şeyleri, sizi başarıdan ve mutluluktan alıkoyan her şeyi, yani hayatınızı sorguladınız. Umuyorum ki bu süreci iyi değerlendirdiniz çünkü önümüzdeki bir yıl, buna vakit ayıramayacaksınız.

Mayıs – Haziran 2014

İkizler burcunun yılı yeni başlıyor dedim ya, ilk ayında çok güçlüsünüz. Enerjik ve coşkulu, biraz da gergin hissedeceksiniz. Kolay değil, önünüzdeki kocaman bir yıl var ve hayatınızı daha iyi götürmek için plan yapmalısınız.
İkizler burcuna ipucu:
  1. İkizler yeni yılında, yani 2015 mayıs ayına kadar, hedeflerinizi belirleyin. Bir yıl sonunda neleri başarmış olmak istiyorsunuz, düşünün ve karar verin – sonra da yazın bir kağıda, sürekli görebileceğiniz bir yere asın.
  2. Hedeflerinizi belirlediyseniz, şimdi de öncelik sırası yapmanızın zamanı geldi. Hangisi sizi için daha önemli. Öncelik sıralaması yapın.
  3. Sizi diğer insanlardan ayıran, sizi siz yapan, eşsiz biri olmanızı sağlayan özellikleriniz neler, hiç düşündünüz mü? Bu özelliklerinizi tespit edin, başarınızın kaynağı olacaklar, üzerinde düşünün.
İkizler burcuna uyarı:
 
İkizler burcu yeni yılı, yüksek enerji ve güç verecek…istekli ve canlı hisseceksiniz ancak zaman zaman gergin olacaksınız. Biliyorsunuz, yeni başlangıçlar gerilimler yaratır. Bu ay hissedeceğiniz gergin ve yoğun enerjinin sebebi, ikizler yılına başlıyor olmanızdır. Sakın sevdiklerinizi, arkadaşlarınızı, işinizi vs suçlamayın.
Bu enerjiyi nasıl kullanacağınızı anlattım değerli arkadaşlar. Yeni yılınız kutlu olsun 🙂
]]>