Yükselen İkizlerİkizler Burcu Temmuz 2015 Yorumu

Haziran 27, 2015by Zafer Ceyhun63

İkizler burcuna özel Temmuz yorumu, yoğun Temmuz gündeminde sizi nelerin beklediğini anlatıyor. Bazı dönemlerde kendimizi sebepsiz yere iyi veya kötü hissederiz ya, Temmuz işte o aylara çok iyi bir örnek olacak. Temmuzun genelinde olumsuz bir hissiyat olacak gibi görünüyor. Umarım ki olumsuz hislerinizin bir dayanağı/gerekçesi olmaz çünkü diğer ihtimalde bir olay yaşadığınız için kötü hissediyor olacaksınız. Bu yazının amacı, birden değişen hislerinizin/hayatınızın kaynağını görmenizi sağlamak ve olaylardan olumsuz etkilenmenizi engellemek… Temmuz ayında birçok astrolojik olay yaşayacağız, hepimizin gündeminde iç içe geçmiş konular var. Temmuz astroloji gündemi şöyle:

 1. 2 Temmuz oğlak burcunda Dolunay
 2. 6 Temmuz Güneş – Pluto karşıtlığı
 3. 15 Temmuz Merkür/Mars – Pluto karşıtlığı
 4. 16 Temmuz yengeç burcunda Yeni Ay
 5. 21 Temmuz Güneş – Satürn etkileşimi
 6. 23 Temmuz Güneş aslan burcuna geçiyor
 7. 25 Temmuz Venüs gerilemesi başlıyor
 8. 26 Temmuz Uranüs gerilemesi başlıyor
 9. 31 Temmuz kova burcunda Dolunay
Hadi başlayalım.

İkizler Burcu Temmuz 2015 Genel Görünümü

Temmuz ayının genel çerçevesini çizerken 4 etkiden bahsetmek gerekiyor: Mars, Satürn, Neptün ve Pluto.

Temmuzda Satürn etkisi

Temmuzda gündeminizin ana konusunu akrep burcuna geri dönen Satürn oluşturacak. Satürn, Eylül ayının ortasına kadar, yaklaşık 3 ay akrepte. Satürn’ün 2013/21014 yıllarında bulunduğu akrebe geri dönüşü, bir şeylerin ters gittiği, hayatın doğal akışının bozulduğu hissini getiriyor. Hepimiz aynı şeyi yaşıyoruz. Temmuzun olumsuz hissiyatının en önemli sebeplerinden birisi işte bu! Geçtiğimiz 2 yılı bir düşünün:
 1. yakın arkadaşlarınızla ve iş yerindeki mesai arkadaşlarınızla ne gibi sorunlar yaşadınız?
 2. sağlığınızı doğrudan etkileyen alışkanlıklarınızla ilgili nasıl değişiklikler yaptınız? Beslenme, sigara, tıbbi ilaç kullanımınızla ilgili sorunlar yaşadınız mı?
 3. zamanı/günü organize etme biçiminizi, işe ve özel hayatınıza harcadığınız enerjiyi yeniden düzenleme ihtiyacı duydunuz mu?
Bu konular 2015 yılında hayatınızdan çıkmış, konu kapanmıştı. Bir haftadır yeniden gündeminizde olması sizi rahatsız ediyor olmalı. Sonuçta, kapandığını düşündüğünüz bir konu yeniden önünüzde. Eğer çalışıyorsanız, iş arkadaşlarınızla aranızda yeniden gerginlikler oluşabilir, sağlığınızla ilgili hassasiyetler oluşabilir. Geçmişte neler yaşadığınızı en iyi siz biliyorsunuz, benzeri kapıda bekliyor! Zihnen hazırlıklı olun. Artık nedenini biliyorsunuz, herkesten daha kolay atlatacaksınız. Unutmayın! Bu konuda tüm ikizler ortak bir hissi/kaderi paylaşıyor. Bilmek ayrıcalıktır, değil mi? 🙂

Temmuzda Mars etkisi

Mars enerjisi, küçük bir çocuğun neşeli ve huysuz enerjisine benzer. İstediğini aldıysa gözleri ışıl ışıl olur, neşeyle güler oynar ama tersi olduğunda kızar, huysuzlanır ve ortalığı ayağa kaldırır. Mars, Temmuz ayının tamamında işinizi, gelirinizi ve harcamalarınızı temsil eden alanda olacak. Bunun anlamı şu: Cüzdanınız epey hafifleyecek. Diğer yandan,Mars’ın enerjisi ile Satürn’ün iş ortamında oluşturacağı baskı birleşince, belki Ramazan ayının da tesiriyle, (özellikle iş yerinde) kavga gürültü artabilir. Sebebi de yüksek ihtimal sizin aşırı tepkileriniz olacaktır. Kontrolü elde tutun, derin bir nefes alın ve yola devam edin.

Temmuzda Neptün etkisi

Belli ki Temmuz 2015 sizin için maddi veya dünyevi meseleleri öne çıkaracak. Mars ve Satürn gibi Neptün etkisi de benzer bir alanda: Kariyeriniz, imajınız veya başarı. Neptün nedeniyle yaşıyor olma ihtimaliniz olan konular şunlar:
 1. bir süredir işiniz sıkıcı ve yavan geliyor olabilir, bir türlü sizi tatmin etmiyor
 2. istemediğiniz bir pozisyonda çalışıyorsunuz fakat değiştirmek elinizde değil ya da ne istediğinize karar veremediniz
 3. eşiniz/sevgiliniz ile istediğiniz yönde ilerleyemiyor olabilirsiniz, istediğiniz hayatı tam olarak inşa edemiyorsunuz
 4. ailenizden biri (çocuğunuz/eşiniz) onaylamadığınız şeyler yapıyor ve çare bulmakta zorlanıyorsunuz
Dolunay sırasında Neptün de etkin olacak. Bu nedenle, Dolunay gündeminizin bu konularla ilişkili olma ihtimali yüksek.

Temmuzda Pluto etkisi

Birazdan detaylarını anlatacağım Dolunay ile Pluto arasında da paralellik olacak çünkü Dolunay, Pluto’nun bulunduğu oğlak burcunda gerçekleşiyor. Pluto ilginç bir etki getirir: saplantı/takıntı derecesinde bir odaklanma ihtiyacı.. Bu hissiyatı Nisan ayının ortalarından itibaren yoğun bir şekilde yaşıyorsunuz. Bir düşünün, geçtiğimiz 3 ayda isteyerek veya istemeden soluksuz odaklandığınız mesele ne oldu?
 1. finansal bir konu, para ihtiyacı veya harcama zorunluluğu
 2. güç mücadelesi ve çatışma ortamı
 3. ölüm veya kaybetme korkusu
 4. sevdiğinizle hayatınızı birleştirme veya daha da yakınlaşma ihtiyacı
Pluto’nun varlığını, Temmuz ayının ilk 3 haftasında hissedeceksiniz. Tüm bu etkiler gösteriyor ki, ikizler burcu okurlarımın büyük bir bölümü Temmuz ayında şunlara odaklanacak:
 1. iş ortamı ve kariyer
 2. kazanç ve harcama
 3. var olanı koruma ve daha fazlasını elde etme
Genel olarak atmosferi anladığımıza göre, Dolunay ve Yeniay sırasında neler olup biteceğini keşfedebiliriz. Önemli günler ve detaylarla devam ediyoruz.

2 Temmuz Dolunay

Dolunay etkilerini 1 Temmuz’dan itibaren hissedeceksiniz. Hatırlatayım: Dolunay’lar, bir süredir gündeminizde olan konunun sonuçlanmasına veya bir karar vermenize neden olur. Peki gündeminizde hangi konu olacak? Bazı kuvvetli olasılıkları şöyle sıralayabiliriz:
 1. önemli bir harcama yapabilirsiniz veya ileride yapacağınız belli olur
 2. borç/alacak meselesi sonuçlanır, kredi çekmek veya alacağınızın ödenmesi gibi
 3. gelir artırıcı bir gündem varsa, işe girmek veya terfi gibi, sonuçlanacaktır
 4. birinden destek almanız gerekebilir
 5. endişe/korku ile tetikte beklediğiniz konu sonuçlanır
 6. bir güç mücadelesi/çatışma içindeyseniz, kazanan belli olacak
6 – 7 Temmuz civarında gündem sonuçlanacaktır ve ayrıca Neptün bölümünde bahsettiğim konulara yönelik sonuçları da olacaktır.

16 Temmuz Yeniay

Yeniay, yeni bir dönemin başlangıcıdır. Hareketli Yeniay enerjisini en çok 16-17 Temmuz civarında hissedeceksiniz. Peki gündeminiz ne olacak? Bazı olasılıklar şunlar:
 1. iş hayatınızda yeni bir dönem
 2. gelirinizi/giderinizi etkileyecek önemli bir gelişme, bir atılım
 3. hayattan daha fazla zevk almaya yönelik köklü bir karar
 4. ev/araba gibi büyük tutarlı bir alım-satım
Şimdi gündeminizde olmadığı için neler olacağını tahmin edemeyebilirsiniz ancak bir ipucu vereyim: Dolunayda aldığınız sonuçlar, Yeniay ile eşzamanlı olarak gündeminize tesir edecek.

Diğer önemli günler

Yazının başında bahsettiğim Satürn etkisi nedeniyle 21 – 22 Temmuzda bir adım atmak isteyebilirsiniz. Lafı da hiç uzatmadan söyleyeyim: 20 Temmuzu takip eden günlerde “negatif veya büyük kararlar” vermeyin. Negatif karara örnek işten ayrılmak, büyük karara örnek ise önemli bir harcama yapmak. Sebebi şu: Satürn baskısı yanlış kararlar almaya zemin oluşturur. Ayrıca, 25 Temmuz’da Venüs gerilemesi başlıyor. Venüs’ün güzel etkileri 19 Temmuz’dan itibaren azalacak. Bu nedenle hem ilişkileri sorunsuz yürütmek zorlaşacak hem de yeterince sevilmediğimizi hissedeceğiz. Bu hislerin ilişkinize zarar vermesine izin vermeyin. Son olarak bir hatırlatma yapayım: Venüs gerilemesi hem aşk/ilişkiler hem de para meselelerini etkiler. Bu dönemde yeni bir ilişkiye başlamak da büyük tutarlı bir şeyler almak doğru değildir. İstisnası var tabi: eğer uzun süredir hoşlandığınız ama size ilgi duymayan biri varsa, adım atmak için doğru zamandır diyebiliriz. Ama geçmişte sizinle ilgilenmemiş olması şart! Venüs terse dönünce işler değişir 🙂 Para meselesine gelince, eğer almak istediğiniz bir ev varsa ama daha önce teklif ettiğiniz fiyata satmadılarsa, aynı fiyat teklifiyle yeniden gidin, ikinci bir kez şansınızı denemek için en doğru zaman Venüs gerilemesidir. Venüs gerilemesi çoğunlukla Ağustosa denk geldiği için Ağustos yazınızda önemli detaylar olacak. Şimdilik hazırlıksız yakalanmayın diye de yazdım bunları 🙂 31 Temmuz Dolunayını da Ağustos ayında yazacağım. Sevgilerimle, Ceyhun]]>

63 comments

 • Başak

  Haziran 29, 2015 at 10:36 am

  ayyy yine çok aydınlatıcı olmuş 🙂 iyi ki varsınız

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 29, 2015 at 3:24 pm

   tşk ederim, siz de öyle 🙂

 • Elif

  Haziran 29, 2015 at 11:27 pm

  Belirsiz konularla ilgili net ve kesin kararlar almak için doğru zaman mi dir bilemedim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Haziran 30, 2015 at 12:12 am

   Konuya bir örnek verin Elif hanım, cevaplayayım.

 • tugce

  Temmuz 1, 2015 at 2:59 am

  Bi anda yaziyi okuyunca korktum dogrusu esim iddayi birakali 2ay oldu tekrar donermi dedim yazinin iceriginden aklima direk bu geldi hatta sigarayida 2aydr icmiyor bu surecte kotu aliskanliklarina donermi acaba borclarimizda var iddadan dolayi odemelerimiz var cocugumuz var 3yasinda ona soz geciremiorz bu donemde yani bu yazi epey bizden bahsedior gbi geldi son zamanlarimizdan etkilendim burc yorumunuzdan insallah bu sorularida cevaplarsiniz tabi arabada satildi araba falan alma durumu hangi doneme gelir borclar nezamana kadar surer bu surec olumlumu olumsuzmu yansicak ufak bi cevap yazarsiniz umarim tesekkurler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 1, 2015 at 3:03 pm

   Tuğçe hanım merhaba,
   eşiniz mi ikizler siz mi?

  • tugce

   Temmuz 1, 2015 at 6:58 pm

   Ikimizde ikizler burcuyuz esimde bende.oglumuzda yengec burcu

 • sevim

  Temmuz 1, 2015 at 9:56 pm

  merhaba ceyhun bey;benşm erkek arkaaşım ikizler biren fazla karakteri var yine bi bahanesini bulu ve benen ayrılı.para hırsı ailesi herşey hayatımızı alt üst etti nereyse 3 ayır sürekli huzursuz mutsuz hiç bişey yetmiyor ona ben bile ki benen ayrılı.burçla ilgili yazınızı okuyunca aha cokkkk çilem var emmmeki 🙁

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 1, 2015 at 10:09 pm

   Sevim hanım onu anlamak, onunla ilişkinizi sürdürmek için çok önemli.
   Burcuna Göre’de ikizler burcu yazılarını, geçmişteki önemli yazıları da okuyun mutlaka..
   not: klavyenizdeki D harfinde sanırım bir sorun var.
   sevgiler, Ceyhun

 • Alara

  Temmuz 1, 2015 at 10:32 pm

  Moralimin içine ettin

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 1, 2015 at 10:34 pm

   o kadar da değil!

 • tugce

  Temmuz 1, 2015 at 10:47 pm

  Ceyhun bey bana cevap yazmadiniz ama saglik olsun diyelim..

  Reply

 • sibel

  Temmuz 1, 2015 at 11:46 pm

  Aylardir işsiizm.pesinde oldugum iş için teklif edilmesini bekliyorum.
  İş ilani 6 temmuzda kapaniyor.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2015 at 12:17 am

   6 Temmuz ve 15-17 Temmuz tarihleri önemli tarihler, size de umarım olumlu dönüş olur. Beni haberdar edin lütfen.
   Başarılar

  • sibel

   Temmuz 2, 2015 at 12:35 am

   Inşallah. Mutlaka haber veririm.

 • aysenur

  Temmuz 2, 2015 at 1:37 am

  Ceyhun bey benim 2 senedir görüştüğüm fakat sadece görüşmek istedigimizde birbirimizi aradigimiz yani birbirimize baska zaman ilgi gostermedigimiz bir ilişki aslan burcu o da bu Venüs gerilemesi birbirimizin hayatinda daha cok rol alma durumu getirirmi öyle mi algilamaliyim yoksa bize hic ilgi gostermemis hicbir duygusal fiziksel bir birliktelik yasamadigimiz biri icin mi gecerli soru biraz garip eve ama inanin ki cvp cok etkili olucak…tskurler bayım. .

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2015 at 2:00 am

   çok zor soru, bilemedim doğrusu 🙂

 • Ayşenur

  Temmuz 2, 2015 at 2:22 am

  Ama ufacik bir aydinlatma -_- minicik,inceden…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2015 at 2:27 am

   tahminimi paylaşayım öyleyse Ayşenur hanım: bu ilişkiniz bitecek çünkü değerli değil! Venüs sadece terazi burcunun değil aynı zamanda boğa burcunun da yöneticisidir, yani değerli olanla da ilişkilidir.
   Venüs gerilediğinde, hayatımızda neyin/kimin değerli olduğunu ve onların bize ne kadar değer verdiğini de sorgularız.
   yorumunuzdan anladığım, ilişkiniz “değer” üzerine kurulu değil ve bunu sorgulama süreci başladığında, ayakta kalması da kolay değil..
   ancak bu tahmini yorumu yapabilirim, neler olduğunu siz daha sonra bana anlatın ama olur mu?
   hem ben de öğrenmiş olurum böyle bir durumda nelerin olabileceğini..
   sevgilerimle, Ceyhun

 • Ayşenur

  Temmuz 2, 2015 at 2:30 am

  Biraz sert bir tokat oldu ama dost acı söyler hesabı buda…tskr ederim kesinlikle yazicam..

  Reply

 • cigdem

  Temmuz 2, 2015 at 8:01 am

  İşte benim adamım yaaa.

  Reply

 • deniz

  Temmuz 2, 2015 at 11:15 pm

  Ceyhun bey ev almak istiyoruz tabii beklediğimiz para bu hafta gelirse esimde bende ikizleriz ev için agustosumu bekleyelim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 2, 2015 at 11:21 pm

   sizin içinizden geçen, yazıyı da okuduktan sonra ne oldu Deniz hanım?

 • deniz

  Temmuz 5, 2015 at 4:47 am

  Zor bir dönemden geçiyoruz hem maddi hem manevi ve yazılarınızı sürekli takip ediyorum temmuz ayına baya sıkıntılı başladık inşallah herşey yoluna giricektir

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 5, 2015 at 9:32 am

   Dilerim ki Yolunuz hep açık olur

  • deniz

   Temmuz 5, 2015 at 10:12 pm

   Teşekkürler

 • sibel

  Temmuz 5, 2015 at 2:26 pm

  Nasilda guzel anlatmissin. Temmuz ayin basindan beri nedense bi durgunlugum var. Sanki bisey olacakmis gibi. Ama ben onu iyiye cevirmeye calisiyorum. Kendimi telkin ederek. Biraz huzursuzlugum var. Ve istemedigim pozisyonda bi is teklifi aldim cuma gunu red ettim.ve p.tesi bekledigim iş teklifi muhtemelen sonuclanacak. Insallah benim hayrima olur. Olumlu olmasini niyet ederim. Sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 6, 2015 at 12:06 am

   Başarılar dilerim, inşallah dilediğiniz gibi sonuçlanır Sibel hanım

 • Kıymet

  Temmuz 7, 2015 at 12:41 am

  Muazzamsınız ve tipik İkizlerim şaşkınlık keyif ve yön vermesiyle adım adım okuyor anlıyor ve adım atıyorum. Paylaşımlarınıza nasıl teşekkür etmeli bilemiyorum ki? İyi ki varsınız!

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 7, 2015 at 11:09 am

   Çok tşk 🙂 her zaman beklerim, tşk etmek için yorum yapmış olmanız bana fazlasıyla yeter..
   Sevgilerimle, Ceyhun

 • ece

  Temmuz 9, 2015 at 1:52 am

  Harika tespitler inanılmaz.. Tam olarak bugünlerde neler hissettiğimi okudum resmen. Bu kadar mı birebir örtüşür.. Emeğinize sağlık. İyi ki varsınız

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 9, 2015 at 4:15 pm

   Tşk ederim Ece hanım, siz de sağ olun:)

 • Selahattin Akbaş

  Temmuz 10, 2015 at 12:17 am

  Ceyhun bey bu satürn beni öldürüp öyle işini tamamlayacak herhalde Aralık 2014 sonu yaptığı büyük yıkımdan sonra tam toparlanıyoruz derken yine herşeyi dağıtıp nefesimi kesiyor, en kötüsüde oluşturduğu umutsuzluk duygusu! Sıkıntılı bir doğum harştam var iki büyük gezegen doğum haritamda retro venüs ve jüpiter zaten bütün bir ömür bunlarla uğraştım, pilim bitene kadarda dayanacağım! 04 haziran 1972 05:12 istanbul bir önerini varsa çok mutlu olurum teşekkür ederim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 10, 2015 at 1:41 am

   Selahattin bey merhaba,
   Sorun alanı ne oldu?

  • Selahattin Akbaş

   Temmuz 10, 2015 at 5:10 am

   Ceyhun Bey merhaba, iş hayatım yurtiçi yurtdışı işlerim, gayrimenkul ve ekonomik gelirler teşekkğr ederim

  • Selahattin Akbaş

   Temmuz 11, 2015 at 1:06 am

   Tabi birde bu kadar stres ve ekonomik kayıp 8 yıldır yakalandığım diyabet denen berbat hastalığıda iyice azdırıyor, kontrolü kaybetmiş durumdayım…

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 11, 2015 at 7:46 pm

   Selahattin bey merhaba,
   Pluto 2008 yılında oğlak burcuna geçtiğinde, ikizlerin finansal ve iş hayatı ile daha güçlü olma isteğini temsil eden alanı etkilemeye başladı.
   Bu ay özellikle Pluto temalı bir ay olduğu için, finansal tüm meseleler ve kaynak arayışı sizi yormaya devam edecektir.
   Pluto enerjisini doğru anlamak çok önemli, hatırlatayım, her şeyi bir kenara bırakıp bir konuya/alana odaklanmaya zorlar hepimizi. Bu uğurda fedakarlıklar yapmamız, önceliklerimizi değiştirmemiz de kuvvetle muhtemeldir.
   Geriye yaslanıp düşünün: para konusunda siz mi aşırı odaklasınız yoksa şartlar mı zorluyor?
   Bu sorunun cevabı önemli…

  • Sema

   Temmuz 27, 2015 at 12:36 am

   Bukadar olur gepsi dogru hepsi acik ve aydinlatici supersin

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 27, 2015 at 3:01 pm

   sağ olun var olun, hep aramızda olun Sema hanım 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • Serife

  Temmuz 10, 2015 at 1:39 pm

  Dogru valla sanki hayatimi takip ediyorsunuz

  Reply

 • dilara

  Temmuz 11, 2015 at 6:48 pm

  ikizler burcuyum 27mayis bu sene kpss ögretmenlik sinavinin 2 oturumuna girdim yarinda alana gircem hiç umudum kalmadi :)) zaten çalismamistim iyi de gecmemisti ;)) bakalim yarin ne kadar tutturcam ;))

  Reply

 • zeynep

  Temmuz 12, 2015 at 1:08 am

  Merhaba ceyhun bey…ben ikizler esim yengec…18 temmuzda neredeyse ilk adamakilli tatilimize cikacagiz ama iki burcu da okuduktan sonra korkmaya basladim….ne dusunecegimi sasirdim..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 12, 2015 at 1:15 am

   Zeynep hanım merhaba,
   En sert etkiler 15 Temmuz öncesi ve sonrası 3 gün olacak, yani tatiliniz bu çerçevenin dışında kalıyor…
   İyi tatiller 🙂

 • zeynep

  Temmuz 12, 2015 at 2:27 am

  Ne kadar tesekkur etsem az emeginize…

  Reply

 • Müberra

  Temmuz 14, 2015 at 1:31 am

  Merhaba ben 18 yaşındayım ve bu internet sayfanızı bundan önceki ders yoğunluğundan sebep ilk kez okuyorum. Yorumunuzu çok beğendim, sağolun. Ben yurtdışında Gymnasium yani iyi bir liseden mezun oldum, onuncu ayda sonucu belli olacak üniversite başvuru formunu doldurdum ve iki gün önce yolladım. Ikizler burcuyum ve yükselenim oğlak. Ikamet ettiğim sehirde istediğim bölümde okuma olasılığı yüzde elli gözüküyor. Sizce nasıl bir cevap alabilirim?

  Reply

  • Müberra

   Temmuz 14, 2015 at 1:34 am

   Yazmayı unutmuşum doğum günün 21.06.1997. Şimdiden teşekkürler

 • Ayşe

  Temmuz 15, 2015 at 5:56 pm

  Eğitim hayatı nasıl olur yükselenimde ikizler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 15, 2015 at 10:38 pm

   İyi olur

 • Asena

  Temmuz 16, 2015 at 6:04 am

  Sizinle ozel konusmam mumkunmu zafer bey

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 16, 2015 at 11:42 am

   Facebooktan mesaj atabilirsiniz

 • Ayşenur

  Temmuz 16, 2015 at 6:56 pm

  Bana bir gelişme olursa yaz demistiniz ceyhun bey 1temmuzda tartistik 2 temmuzda surekli aradı ve 3 temmuzda yanindaydim ve o günden sonra birşeyler değişti ve sanki yeni bir enerji geldi iliskimizle alakalo benim hic olmadigi kadar aklimda ve o da hic olmadigi kadar ilgili Venüs geri hareketinde neler olur bilemiyorum ama sizce bu Venüs geri haraketi yaklaşırken duygular üzerinde bir yenilenme yada yogunlasma olma durumu rastlantimi dolunayda duygular artti cvp bekliyorum 🙂 saygilar

  Reply

 • selma

  Temmuz 18, 2015 at 11:13 pm

  Astroloji ile ilgili bir başlığa yorum yapacağım hiç aklıma gelmezdi. Astrolojinin insan hayatına etkisi olduğunu biliyordum; ancak her ne kadar çok anlamasam da burç yorumlarına daha “bilimsel” yaklaştığınız kanaatindeyim. Bu kanaatimi oluşturan şey ise haziran-temmuz 2015 süreçlerinde yaşadıklarımı kendi cümlelerimle sizin yazınızda tekrar görmem.İşinizi iyi yaptığınız ve bilginizi paylaştığınız için teşekkür ederim. Zira bilgi paylaştıkça çoğalır diyenlerdenim ben de.
  Sanırım ilk defa bir yoruma göre hareket edip, önemli kararlar almanın eşiğinde olduğumu hissederken 20-25 Temmuz uyarınızdan sonra bunu yapmayacağım; yani umarım yapmam. Çünkü şu sıra insan silmeye çok meyilliyim. Sildiklerimi bir daha görmeyecek olsam yine sorun değil; ancak iş bağım mevcut.Size sormak istediğim ise iş arkadaşlarımın tüm bilinçaltını kustuğu ve sevilmediğimi düşündüğüm bu dönemlerden sonra eylül ayı itibari ile hazirana kadar yurtdışında eğitimde olacağım. 10 ay sonra çok farklı ve avantajları kendinde toplamış bir insan olarak döneceğimi hissediyorum. Şu sıralar sakin kalmaya çalışarak ilişkilerdeki yıkımı minumumda tutmaya çalışırken beni motive eden tek şey 10 ay sonrasına olan inancım. Kendimi mi kandırıyorum ?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 19, 2015 at 12:43 am

   Merhaba Selma hanım, ilginiz için tşk ederim ve yorumlarınızı da her zaman bekliyorum..
   Tespitiniz sonuna kadar doğru, kararınız de öyle, kendinizi kandırmıyorsunuz yani 🙂
   Eylülde yepyeni bir ruh hali ile döneceğinizi düşünüyorum, size katılıyorum, gitmeden kimseyi silmeyin, herkes baskı altında..
   Astroloji bilgisi hatalar yapanları anlamayı ve onları “idare etmeyi” mümkün kılıyor, öyle olmalı 🙂
   İyi yolculuklar dilerim, Ceyhun

  • Selma

   Temmuz 19, 2015 at 1:48 am

   şuan eşyalarımı topluyorum; ama attıklarım çöp mü geçişim mi bilmiyorum,ilerde anlayacağım 🙂
   Teşekkür ederim.

  • selma

   Temmuz 19, 2015 at 1:50 am

   Düzeltme : çöp mü “geçmişim” mi

 • dilek

  Temmuz 20, 2015 at 1:58 am

  Mrb yaklaşık iki senelik bi ilişkim vardı ve biz ayrildik üstüne ailevi sorunlarim da çıktı. . Mutsuz ve caresizim aşk hayatimda bi gelişme olmayacak mı bidaha barisamiycak mıyım onla

  Reply

 • emine

  Temmuz 20, 2015 at 2:40 pm

  merhaba ,ablam 03.06.1979 doğumlu.yaklaşık 10 yıldan beri teşhis edilemeyen bir hastalığı var ve yürüyemeyecek kadar zor günler geçiriyor.ikizler burcu için sağlık yorumlarmısınız.ablamın özlem .tşk ederim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 20, 2015 at 2:54 pm

   Emine hanım merhaba,
   ablanıza şifalar dilerim, sağlık yokken hayatta diğer her şey lüzumsuz kalıyor..
   ablanızın haritasına baktım, olumsuz Neptün ve Pluto etkileri var ancak bu etkileri taşıyan herkes ablanızla aynı kaderi yaşamıyor.
   sanıyorum hepimizin kaderinde aile astrolojisi en önemli husus! Yani anne/babanın haritaları, kardeşlerin ve varsa eş ve çocuğun haritaları gibi.
   umarım ablanız en kısa sürede sağlığına kavuşur..

  • emine

   Temmuz 20, 2015 at 4:35 pm

   ceyhun bey çok tşk ederim ilginiz için.aile astrolojisini biraz açıklarmısınız.ben oğlak burcuyum.01.01.1982 açıkcası kendimi aile sorunlarıyla ilgilenen bi savaşçı gibi görüyorum ama kendime ait bi hayatım yok gibi.oğlak burcu için olumlu şeyler varmı.tşk ederim.

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 20, 2015 at 5:11 pm

   Emine hanım bu linkte oğlak burcunun son yazılarını bulabilirsiniz, mutlaka geriden başlayarak okuyun…
   https://burcunagore.com/astroloji/burc-yorumlari/oglak-burcu/
   özellikle “2015 yılı genel yorumu” ve Mayıs yazısındaki Satürn etkisini okumadan geçmeyin.
   sevgiler, Ceyhun

  • emine

   Temmuz 20, 2015 at 4:46 pm

   hiç tanımadığım birinden bu kadar içten bi söz duymak çok anlamlı…sağlık yokken hayatta diğer her şey lüzumsuz kalıyor…sanırım beni yıllardan beri tanıyıp da bu kadar içten bi söz diyemeyen o kadar çok insan tanımışımkiii:((( çok çok tşk ederim duygularımı hissettiğiniz için.

 • emine

  Temmuz 20, 2015 at 2:45 pm

  tekrar merhaba.ablam sağlık sorunları için reiki uzmanına gitmişti.ordaki hoca 2015 yılında sizin için bişey bitecek demişti.biz hastalığı için ümitlenmiştik ama eşinden ayrıldı.yani evliliği bitti.ismi özlem demircili.2015-2016 yılı için sağlıkla ilgili yorumlarınızı alabilirmiyim.tşk ederim

  Reply

 • Happy

  Temmuz 25, 2015 at 10:46 am

  Merhaba ceyhun bey oncelikle çok teşekkür ediyorum yazilariniz için.benim sevgilim bana bir wey soylemeden gitti wimdi onun hakkında bir weyler oyrendim acaba ona bildiyimi söylemelimiyim.yani bildiyim kadariyla venüs geriliyor bugun.acaba bunun üçün iyi bir dönemmi,?yoksa beklemeyimiyinm.o oglak ben ikizler burcuyum.önceden teşekkür ederim.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin