Yükselen İkizlerİkizler Burcu Şubat 2016 Yorumu: İş, Sağlık ve Yenilikler

Şubat 7, 2016by Zafer Ceyhun13

İkizler burcu Şubat 2016 yorumu, 8 Şubat Yeniay ile 22 Şubat’taki Dolunay üzerinden Şubat ayının gündemini anlatıyor, yolunuzu aydınlatmaya çalışıyor. Hepimiz 2016 yılına güzel bir giriş yapmayı hayal ettik fakat öyle olmadı ne yazık ki. Evet belki çoğumuz yıkıcı gelişmeler yaşamadık ama hissiyat güzel değildi. İçe dönük kasvetli bir havaya hapsolduk bir şekilde.. Bu durumu oluşturan şartlar, eşzamanlı olarak başlayan Merkür/Jüpiter gerilemeleriydi. Her şey yolunda dedirten Jüpiter ile zihnimizin/hayatın akışını düzenleyen Merkür birlikte gerileyince, hisler/olaylar karışmıştı. Şubatla birlikte Merkür normale döndü, Jüpiter ise gerilemeye devam ediyor. Şubat, geçtiğimiz aydan çok farklı bir enerjiye sahip. Nedir bu enerji Allah aşkına. 😊 Cevap kısa ve net: Mars! Canlı, dinamik, atılgan ve agresif bir enerji tarafından sarmalanmış durumdayız. Hissediyorsunuz değil mi? Mars geldiğini belli etmiş olmalı çünkü. Zaten 2016 yılının en önemli olayları arasında Mars gerilemesi kesinlikle listenin ilk sıralarında yer bulmalı. Mars gerilemesi Nisanda başlayıp Eylüle uzanacak. Şubatta ise Güneşle temas ederek ilk gündemi oluşturuyor. Mars gerilemesi başladığında yaşanacak değişim, şimdiden kendini göstermeye başlıyor. Şubatta yaşanan gelişmeler, Nisan-Eylül arasında oluşacak gündemle bağlantılı olacak.

8 Şubat Yeniay ikizler burcunu nasıl etkiler?

Yeniay 8 Şubatta kova burcunda gerçekleşiyor. Açığa çıkacak enerji ise 8-14 Şubat aralığında yeni bir dönemin başlayacağını işaret ediyor. Peki ikizler burcu için gündem ne olacak?
 1. hayatınıza yeni bir yön verecek önemli bir adım
 2. mevcut şartlardan sıkılma, fazlasına yönelme isteği
 3. hayat görüşünüzde değişim yaratacak bir gelişme
 4. sesinizin duyulması, etki alanınızın genişlemesi için atılım
 5. yurt dışı veya dış ticaret kaynaklı bir gelişme
 6. yüksek öğrenime (üniversite/doktora gibi) ilişkin yeni dönem/karar
Yeniay sırasında olumlu enerjileri ile Mars, Satürn ve Uranüs de etkin olacaklar. Bu noktada özellikle Mars etkisini vurgulamak gerekiyor. Mars enerjisinin Yeniay gündeminize (aslında 2016 yılının büyük bölümüne) ne şekilde dahil olacağını detaylı olarak inceleyelim.

Şubatta Mars ikizleri nasıl etkiler?

Mars Ocak başından bu yana akrep burcunda fakat Mars kaynaklı gündem açısından önemli tarih aralığı Şubat 2016 olacak. Şimdi değineceğim konularda son derece dinamik, atılgan ve de agresif olabilen Mars enerjisini hissedeceksiniz:
 1. çalışma ortamı ve iş arkadaşları
 2. faydalı olmak, yardım/destek almak
 3. sağlıklı ve sorunsuz yaşamak
“Çalışma ortamı ve iş arkadaşları” konu başlığı, iş hayatınızda birlikte çalıştığınız insanları (üstleriniz dahil) kapsıyor. Bu noktada bir ekip çalışmasından, ekipteki yer alan bireylerden bahsedilebilir. “Faydalı olmak ve yardım almak” ise, hedeflerinizin peşinden giderken kimin sizin yanınızda olduğunu, gerektiğinde yardım elini uzatacağını ve sizle birlikte olacağını tarif ediyor. Tersi de geçelidir; yani siz kime ne ölçüde yardımcı/destek olacaksınız. Son olarak “sağlıklı ve sorunsuz yaşamak” kavramından bahsedebiliriz. Burada çerçevenin içinde hayatın olağan koşturmacası içinde, derli toplu ve de düzenli/sorunsuz bir şekilde işler halledilip halledilmediği var. Tabi ayrıca, hayatın yükünün sağlığınızı korumanıza engel olup olmadığı da.. Şubatın ilk haftasının içinde olduğumuza göre, şimdiden bu saydığım konularda bazı gelişmeler yaşanmıştır diye düşünüyorum. Çalışanlar için özellikle iş ortamındaki gelişmelerin, iş arkadaşlarıyla ilişkilerin temel gündem maddesi olduğunu söylemek mümkün. Sonuçta Mars olunca gündem ya keyif verici seviyede güzel ya da patlama noktasına getirecek ölçüde huzursuz edici olabilir. Umarım ki güzel olanı yaşıyorsunuzdur. Bu noktada hatırlatayım: Mars geldiğinde olumsuz bir gündem varsa, sinir katsayısı çok yükselir. Bazen yıkıp geçme isteği oluşur, bazen “işler nasıl bu noktaya geldi” dedirtir. Sükuneti korumak sizin lehinize olur. Ayrıca yılın büyük bölümünde, bu aralar yaşanan gündemin farklı yansımaları ile karşı karşıya kalma ihtimaliniz olduğunu da yeniden söyleyeyim.

22 Şubat Dolunay ikizler burcunu nasıl etkiler?

Yeniay dönem başlatır, Dolunay ise dönem bitirir. Dolunay 22 Şubatta başak burcunda gerçekleşiyor! Aile, huzurlu ve güvende olma, eviniz ve diğer gayrimenkul meselelerine ilişkin gündeminiz, 26-27 Şubat gibi netleşecektir. Dolunayla birlikte, sonuca ulaşacak olası konular:
 1. aile kurma, ailenizi büyütme (çocuk)
 2. evinizi değiştirme/güzelleştirme
 3. gayrimenkul yatırımları
 4. aile büyükleriniz/kardeşinizle ilişkiniz ve onlarla ilgili konular
 5. sıkıştığınız bir konuda sevdiklerinizin desteğini alma
Dolunay mevcut gündemin netleşmesine vesile olduğu için, bu konularda zaten var olan bir gündem sonuçlanacaktır. Böylece bir dönem, sembolik olarak olsa dahi, sona erecektir. Diğer yandan, Dolunay sırasında Neptün de işin içinde olacak. Neptün, 2011 yılından bu yana kariyerinizi, imajınızı, toplumdaki konum ve unvanınızı temsil eden alanda bulunuyor. Dolunayla birlikte sonuçlanan gündem, bir şekilde bu alandaki gelişmeleri de tetikleyecektir. Umarım ki tüm olasılıklar içinde en güzelini yaşarsınız! İkizler burcu Şubat 2016 yorumunun yolunuza ışık tutması dileğimle. 👍 Sevgiler, Ceyhun]]>

13 comments

 • dilay

  Şubat 7, 2016 at 3:45 am

  Ceyhun bey merhaba size hep sorular sordum ama cevaplamadınız..şansımı son kez deniyorum..15 ocak günü sürpriz bir karşılaşma yaşadım..pluto merkür ve güneş üçgeni vardı aynı açıyı ne zaman yakalayacağım ikizler burcuyum o kişi de ikizler 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 8, 2016 at 12:06 am

   Dilay hanım merhaba,
   Emin olmak için soruyorum: eskiden tanıdığınız biriyle mi karşılaştınız? Eğer öyleyse, Merkür gerilemesinin bir etkisi diyebiliriz.
   Bu arada Pluto-Merkür-Güneş üçgeni de yoktu Ocakta, hepsi oğlak burcundaydı 🙂
   sevgiler, Ceyhun

  • dilay

   Şubat 9, 2016 at 1:52 am

   ceyhun bey evet eskiden tanıdığım ama hep beklediğim biri..mucizeydi benim için..biraz açıklarsanız sevinirim

 • Buse

  Şubat 7, 2016 at 9:51 am

  30.05.1991 yükselen başak. Ne zamana evlilik diyorum? Sevgiler

  Reply

 • Nilay

  Şubat 7, 2016 at 7:47 pm

  Mrb ceyhun bey bişey sormak istiyorum burcum balık yıldızları detaylı olarak bilirsiniz scheat yıldızının bende baskın olduğunu düşünüyorum zira son 10 yıldır tüm şanssızlıkları yaşadım ve sonucunda depresyondayim sizce bunun duasını yazdırıp tasiyimmi bunu kim yapabilir lütfen bana önerilerde bulunun artık toparlanamiyorum

  Reply

 • Zeynep

  Şubat 7, 2016 at 8:03 pm

  Zafer bey hadi ama nerde bu boga burcu bir haftadir beklemedeyim yukselenim oglak saturnden biktim ne zaman kurtulacagim

  Reply

 • Zeynep

  Şubat 7, 2016 at 8:04 pm

  Zafer bey boga burcunu bekliyoruz ekimde islet yolunda gibiydi ama

  Reply

 • Bade

  Şubat 7, 2016 at 11:44 pm

  Merhaba ceyhun bey.yazılarınızı sabırsızlıkla bekliyorum lakin bir solukta okuyorum okumaya doyamıyorum.yani kelimeler arasında kaybolmak gibi birşey dış sesim okurken iç sesim aaa ben sana ne dedim diyor sürekli bir onaylama halinde oluyor.o yüzden size çok teşekkür ediyorum ve kutluyorum.2016 biran önce gelsin derken şimdi biran önce gitsin diyorum.ikizler yükselen oğlak olunca iyice labirent gibi oldu yaşantım.sürekli depresif ve olumsuz düşünceler.kararsızlık bazende kızıyorum kendime ne iştediğini bilmiyorsun sorun orda ama sanırım çevre bu olumsuzlukları daha çok alkışlar oldu.lafı fazla uzatmadan.tüm kötü giden herşeye rağmen bir fener gibi yazılarınız.sonunda çıkış var diyorum ve nefes alıyorum.sağlıcakla kalın….

  Reply

 • ceren

  Şubat 8, 2016 at 7:26 pm

  çok güzel yazmışsınız ellerinize sağlık başarılarınızın devamını diliyorum.Zafer size sormak istediğim ikizler burcu için bu yıl üniversite sınavları mart ayındaki sınavları nasıl olacak eğitim alanında başarı sağlayacaklar mı? bu arada her zaman yazılarınızı okuyup ona göre hareket ediyorum ama ilk defa yazdım cevap yazarsanız çok sevinirim. şimdiden çok teşekkür ederim sağlıcakla kalın.lütfen cevap yazar mısınız?

  Reply

 • yükselen aslan

  Şubat 10, 2016 at 9:31 am

  mars ın ikizlere etkisi yıkıcı olanından sanırım, en azından benim için öyle oldu, şubat ocak ayına göre iyi fakat yine de marsın agresif etkisi oldukça baskın. birde gerileme başlayacak diyorsunuz yandık yani 🙂 2016 zor geçeceğe benziyor 🙂 ben eylül sonrası için umutluyum

  Reply

 • Merkürün Kızı

  Şubat 12, 2016 at 3:48 pm

  Zafer Bey,siteniz gerçekten çok başarılı, her burcu ayrıntılı ve özenli bir şekilde yorumluyorsunuz, kendi adıma size teşekkür ederim. Size sormak istediğim bir konu var, İkizler burcu için bu yıl şehir değiştirme/taşınma gibi bir durum söz konusu olabilir mi acaba? Benim için hayati derecede önemli bir konu, cevap verirseniz çok mutlu olurum.

  Reply

 • mutsuz ikizler

  Şubat 15, 2016 at 1:20 am

  Zafer bey merhaba. Normalde burclara hic inanmazdim sayenizde artik surekli takip ediyorum, onemli kararlari almadan once muhakkak okuyorum. Bir sorum var size benim gunes burcum ikizler, venus burcum da ikizler yukselenim de yengec. hoslandigim kisinin(erkek) gunes burcu akrep, venus burcu ise yay. Kendisinden cok hoslaniyorum cok yakin arkadasiz acilmak istiyorum ama emin olamiyorum, baskasiyla bir seyler yasarsa, kacirirsam onu da cok uzulurum. Ne tavsiye edersiniz bu durumda?

  Reply

 • MELEK

  Şubat 15, 2016 at 5:36 pm

  Ceyhun bey dolunayda ilişki başlar mı ?dolunayda doğddum .

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin