Yükselen Burç Hesapla Astroloji Akademisinden haberiniz var mı? Sizi de beklerim: Astroloji Akademisi Yazının sonunda Ocak ayındaki önemli astroloji olaylarını da görebilirsiniz, merak edenler için bir liste.. Hadi başlayalım.👍

Ocak 2018

Aşağıdaki olasılıkları kendi hayatınıza uyarlayın değerli dostlar. Hangisi sizin hayatınıza uygunsa onu referans alabilirsiniz. Sonuçta bazı okurlarım yirmili yaşların başında üniversitede okurken, bazı okurlarım kırk yaşın üzerinde.. Tamamen farklı hayatları olan tüm okurlarıma uyacak ihtimalleri vermeye çalışacağım. Ay sonunda bir kez daha okumanızı öneririm, bakalım neler demişiz neler olmuş?

Güzellikler

1. Bir ilişkiniz yok mu? Öyleyse Ocak (Aralık dahil) hayatınıza bir ilişki katabilir. Bu insanla 2019 yılında evlilik de mümkün. Bu zamanlarda tanışacağınız insanları önemseyin. 2. Görünen o ki, ekonomik anlamda da önemli gelişmeler yaşanacak. Bunun nedeni işe girmek, iş değiştirmek olabilir. Diğer bir ihtimalse ailenizin gelir seviyesinde artış yaşanır, size daha fazla destek olurlar. Veya aileden size bir mülk kalır, kira geliri elde edersiniz. Belki de var olan davalar sonuçlanır, sonuçta varlıklarınızda artış olur. 3. Çocuk isteyenler için güzel zamanlar. 4. Çalışma arkadaşlarınız değişirse, sonuçları kısa vadede olmasa da uzun vadede lehte olacak. Moral bozmayın. 5. Spor çılgınlığına doğru mu gidiyorsunuz? İçinizde spor yapmalıyım, daha fit olmalıyım gibi bir his varsa umursamazlık yapmayın. Boşuna değil! Doğru yoldasınız.

Zorluklar

1. Evliyseniz ve eşinize güveniniz azalmaya başladıysa, “bir gün işler kötü giderse” diye düşünüp bazı planlar yapmaya başlayabilirsiniz. Bu hissiyat zamanın enerjisinin bir parçası.. kendinizi çok kaptırmayın derim, özellikle ayrılık fikrine. 2. Evliyseniz ve eşinizin iş hayatında/gelir seviyesinde sıkıntılar olduysa, ailenizden destek almak isteyeceksiniz. 3. Zaten geçen yıl boşandıysanız şimdi dava süreci devam ediyor olmalı. Bu aralar sonuçlanacak gibi görünüyor. 4. İş arkadaşlarınızla çatışma yaşayabilirsiniz. Sert çıkışlar yapmaktan kaçınmanızı öneriyorum. Genelde böyle zamanlarda verilen tepkiler sonra pişmanlık yaratıyor.

Dolunay: 2 Ocak

2 Ocakta yengeç burcunda Dolunay yaşanacak. Dolunay gündemi Ocak ayının ilk haftasında, 6-7 Ocak gibi sonuçlanıp gündemden düşecektir. İhtimaller:
 1. harcama yapmanız gerekir
 2. gündemde işe girmek, işi değiştirmek var mı? netleşecektir
 3. ekonomik çağrışımlar yapan her konu Dolunay kapsamında netleşecektir
 4. yurt dışında iş arayışları vs var mı? daha zamanı var fakat şimdilerde belki girişimler olur
Bir ihtimal daha var. Yükselen burcunuz 21-29 derece ikizler ise, konu ilişki odaklı olacaktır. Zaten tanıdığınız biriyle ilişkiye başlamak gibi olabilir mesela. Çocukluk arkadaşı, eski iş arkadaşı vs..

Yeniay: 17 Ocak

1. Üniversite, akademik kariyer vb konuda bir gelişme/karar olur. 2. Spor ve outdoor girişimler için doğru zamandır. 3. Dil öğrenmek için eğitime katılabilirsiniz, yabancı firmayla görüşme olabilir, yurt dışına yerleşmek için danışmanlık firmalarına yolunuz düşebilir. 4. Borçlanırsınız, yatırım yaparsınız. 5. Parasal imkanlarınız ve geliriniz artar. 6. İşe başlarsınız.

Doğum Haritası Analizi

Haritanıza özel kapsamlı bir değerlendirme yapmak için benimle görüşmek ister misiniz? Astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Bu mail adresinden yardımcılarım Burcu ve Halil’e mail ile ulaşabilirsiniz, görüşme süreciyle ilgili bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Benzersiz bir deneyim olacağını söylememe gerek yok, değil mi? 😊 Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil. En güzel olasılıkları yaşamanız dileğiyle, Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️

Ocak 2018 – Önemli Astrolojik Olaylar

 • 2 Ocak yengeçte Dolunay
 • 2 Ocak Uranüs gerilemesi bitiyor
 • 9 Ocak Pluto – Güneş kavuşumu
 • 9 Ocak Venüs- Güneş kavuşumu
 • 14 Ocak Uranüs – Güneş etkileşimi
 • 17 Ocak oğlakta Yeniay
 • 31 Ocak aslanda Ay tutulması (Şubat yorumunda anlatacağım)
]]>