Yükselen İkizlerİkizler Burcu Nisan 2016 Yorumu: Evlilik ve Sosyal İlişkiler

Nisan 3, 2016by Zafer Ceyhun75

İkizler burcu Nisan 2016 yorumu, 7 Nisan Yeniay ve 22 Nisan Dolunay etkileri ile Nisan ayında gerçekleşecek diğer astroloji olayları ikizler burcuna göre anlatıyor. Hele bir Nisan gelsin, neler olacak neler diye diye Nisan ayını da getirdik değerli dostlar, hepimize hayırlı olsun. 😊 2016 yılının omurgasını oluşturacak olan gündeminiz, karşıt burcunuzda gerçekleşen Mars/Satürn gerilemeleri nedeniyle şekilleniyor. Biliyorsunuz birkaç gün önce Satürn gerilemesi başladı, 17 Nisan’dan itibaren de Mars geriliyor olacak. 2 yılda bir gerçekleşen Mars gerilemesi ile her yıl yaşanan Satürn gerilemesinin bu sefer eş zamanlı olarak aynı burçta gerçekleşmesi, 2016 yılını önemli kılan başlıca astroloji olayıdır. Cidden önemlidir! İşte bu nedenle, Nisan ayı yorumunuz sadece Nisan 2016 gündeminizle sınırlı değil, önümüzdeki 6 aylık sürece ışık tutmaya çalışacağım. Öyleyse başlayalım. Huzurlarınızda ikizler burcu Nisan 2016 yorumu!!  😊

7 Nisan Yeniay İkizler Burcunu Nasıl Etkiler

Yeniay 7 Nisanda koç burcunda gerçekleşiyor. Etkilerini takip eden 1 hafta boyunca hissedeceğiz, özellikle 11-12 Nisan en yoğun günler. Biliyorsunuz değil mi, her Yeniay başlangıç enerjisi oluşturur. “Hadi bismillah” denilen dönemlerdir. Kararlı ve keskin bir kanaat oluşur, ayrıca yüksek bir motivasyon da vardır mutlaka. 7 Nisan’daki Yeniay bu kadarla kalmayacak, farklı nitelikleri de olacak çünkü güçlü enerjileri ile Uranüs, Pluto ve Satürn de masada yerlerini alacaklar. Peki ikizler burcuna özel Yeniay konuları neler olabilir? Bazı olasılıkları şöyle sıralayabiliriz:
 1. sağlık, hukuk, eğitim, danışmanlık gibi alanlarda profesyonel hizmet/destek almak
 2. arkadaş ve tanıdıklardan bir hususta yardım istemek, birlikte harekete geçmek
 3. yeni bir çevreye girmek, yeni insanlar tanıyacağınız bir sürecin başlaması: sosyal/iş kaynaklı olabilir
 4. ilişkilerde yeni bir tutum belirlemek, seviyeyi yeniden ayarlamak
 5. bir vesile ile kendi görüş ve inançlarınıza sadık kalarak yola devam etmeye karar vermek
Yeniay sosyal bir alanda gerçekleşiyor, bu nedenle yaşanan gelişmelerin insanlarla teması gerektireceğini söylemek mümkün. Diğer yandan, gelişmelerin beklenmedik şekilde hızlı/ani gerçekleşmesi de mümkün. Her şey olup bittiğinde, hayatınızda daha fazla özgürlük alanı oluşabileceği gibi iradeniz dışında gerçekleşen olaylar nedeniyle bir süre kısıtlanabilirsiniz de. Yaşananlar ilk başta hoşunuza gitmese dahi uzun vadede lehte sonuçlanma potansiyeli taşıyacaktır. Bu nedenle, eğer ki şaşırtıcı gelişmeler olursa, ilk tepkiniz meseleyi doğru anlayıp öngörüler yapmak olmalı. Olur da gelişmeler çok hızlı gerçekleştiği için eliniz kolunuz bağlanmış hissederseniz, zamanın akışına uygun hareket etmenizi, direnç göstermemenizi öneriyorum. Direnmek de faydasızdır zaten, Uranüs varken zamana/akışa bırakmak en iyisidir. Yeniay konusundan bağımsız olarak, Pluto’nun yıllık döngüsüyle ilişkili bir süreç de Nisanda şekillenmeye başlıyor. İkizler burcuna özel Pluto kaynaklı konular şunlar:
 1. finansal karalar verme gereksinimi
 2. kazancı değerledirme, harcama/yatırım ve bütçe hesapları
 3. borç/alacak veya miras kaynaklı konular
 4. mahkemede olan bir konu varsa davada gelişmeler
Pluto etkilerini doğru anlamlandırmak için, öncelikle bu önemli gezegenin yıllık döngüsünden bahsetmek istiyorum. Ocak 2016’da yıllık döngü başlamıştı; bu saydığım konular kapsamında ne türden gelişmeler yaşadınız Ocakta? Pluto 18 Nisan’da gerilemeye başladığında, Temmuz ayına kadar sürecek bir gündem oluşturacaktır. Bu zaman aralığında odağınızda iş, para ve harcamalar olacaktır. Gerileme başladıktan sonra, her şeyin yolunda ve tam olarak sizin istediğiniz gibi/kontrolünüzde gitmesine yönelik motivasyon oluşacaktır. 7 Nisan’da ise Temmuza kadar sürecek gelişmelerin ilk kıvılcımı görülecek. Çok kalmadı zaten, birkaç gün içinde gündem oluşmaya başlar, belki şimdiden belli. Yatırımlar yapmak gibi olumlu gündemi olanlar için önerim, Temmuzun ortasına kadar şartları istediğiniz noktaya getirmek için çabalamanız. Olumsuz bir gündeminiz varsa eğer, takıntı seviyesine gelmeden meseleleri çözmeyi odaklanmanızı öneriyorum. Temmuzun ikinci yarısında Pluto kaynaklı enerjinin sona erdiğini hissedeceksiniz. Satürn etkisine gelince… 1 yılı aşkın süredir yay burcunda olan Satürn, Aralık 2015’te hayatınıza tam olarak dahil oldu. Bu konu hakkında zamanında uzun uzun konuştuk fakat bahsetmeden geçmek olmaz. Öncelikle sorayım, Aralıkta ne olmuştu? Bu sorunun cevabı, aslında 2016 yılınızın temel gündemiyle de bağlantılı. Çünkü yılın kalanında olan biten, Aralık’ın uzantısı olacak. Satürn kaynaklı gündeme dair bazı konu başlıkları şunlar:
 1. eşiniz/sevgilinizle ilişkiniz, sorunlar veya engeller
 2. evlilik hazırlıklarınız, bu uğurdaki çabalarınız
 3. evliliğinizdeki uyumsuzlukları aşma zorunluluğu
 4. bir ilişkiye başlamanın veya evlenmenin zamanının geldiğine karar verip hayatınızı buna göre dizayn etme girişimleriniz
 5. eşinizin/sevgilinizin sorunlarını aşmak için birlikte hareket etme ihtiyacı
Satürn etkisini karşıt burcunuzda yaşadığınız için, evlilik veya ilişkilerinizde baskı yaşıyorsunuz. Satürn güçlü bir enerji getirir, hayatımızı değiştirmeden de geçip gitmez. Geçtiğimiz 1 yılda benzeri konular gündeminize dahil olmuştur mutlaka. Beklentileriniz ve hayatınız ne yönde değişiyor kıymetli dostlar? Nisan 2016 ile birlikte, Satürn etki alanındaki bu konularda “daha çok çabala, eksikleri gider, başarı için sorumluluk almaktan çekinme” motivasyonu daha yoğun olacak. Her gerilemede olduğu gibi, “nereye gidiyorum, neler yapmalıyım” sorularını soracak ve cevaplar arayacaksınız. Satürn gerilemesi nedeniyle oluşan motivasyon değişikliği 7 Nisan Yeniay ile başlayıp Haziran’ın ilk haftasına kadar sürecek. Haziran 2016, çabalarınızın ilk sonucunu alacağınız dönem olacaktır. Not: Bu konuyu Mars gerilemesi başlığında da inceleyeceğiz çünkü Mars ve Satürn etkisini aynı alanda yaşıyorsunuz.

Mars Gerilemesi İkizler Burcunu Nasıl Etkiler

Mars gerilemesi 17 Nisan’da başlıyor ve 29 Haziran’da sona eriyor değerli dostlar fakat gerilemeyle birlikte oluşan gündemin Eylül ayına kadar devam edeceğini söyleyebiliriz. Genel etkilerinden şu yazıda bahsetmiştim: Mars gerilemesinin etkileri Mars ve Satürn aynı burçta olduğu için konu başlıkları Satürn ile aynı:
 1. evlilik veya evlilik hazırlıkları
 2. eşiniz/sevgilinizle uyum, birlikte mutlu olmayı başarmak
 3. onun hayatındaki gelişmelerin size etkisi
 4. sosyal ilişkilerinizde oluşan sürtüşme ve baskılar
Mars gerilemesi 17 Nisan’da başlıyor olsa da, gündeme dair ilk belirtiler Şubatın ilk haftasında görülmüştü. İkinci gelişmeyi ise 26 Marttaki Güneş/Mars etkileşimi tetikledi. Her iki dönemde yaşadığınız veya zihninizi meşgul eden konular, önümüzdeki 6 ay boyunca -birbiriyle ilişkili şekilde- 2016 yılı gündeminizin omurgasını oluşturacak. Özellikle 26 – 30 Mart arasında Mars’ın oluşturduğu heyecan dalgası sonrasında bir konu/fikir canlanmış olmalı. Bu noktada, 17 Nisanda başlayacak Mars gerilemesi devreye giriyor! Mars gerilemeye başladığında, bu aralar yaşadığınız heyecan veya öfke azalacak, yerini içe dönük sakin fakat kararı bir enerjiye bırakacak. “Nereye/nasıl gidiyorum?” sorularını sormaya başladığınızı göreceksiniz, bir değerlendirme süreci başlamak üzere.. Bu süreç sonunda bir karar verip o karar doğrultusunda dikkatli ve hesaplıca adımlar atmaya başlamak Mars gerilemesinin doğal ürünüdür. Henüz bu enerji tam olarak gelmediği için size uzak gelecektir fakat zamanın akışında ruh halinizin değişimini bu yazıyı referans alarak takip edebilirsiniz. Eğer ki engelleri olan bir yolda ilerlemeniz gerekirse, muazzam çaba sarf etmemiz mümkün olacak çünkü gerileme gereken gücü/enerjiyi hediye edecektir. Gerilemenin ilk evresini 17 Nisan – 22 Mayıs aralığı olarak görebilirsiniz dostlar. 22 Mayıstan sonra, içsel değerlendirme ve çabalama süreci sona erecek; yerini, yön tayin edip harekete geçme sürecine bırakacaktır. Diyebiliriz ki, Mars gerilemeye başladığı ilk noktaya Eylül ayında gelinceye kadar, gündeminiz hep bu konular çerçevesinde şekillenecek. Bu farkındalıkla, zorluklara ihtiyatlı şekilde yaklaşın, fırsatları ise görmezden gelmeyin derim. Mars gerilemesi değerli bir zaman aralığıdır.

22 Nisan Dolunayın İkizler Burcuna Etkileri

Her Dolunay, bir dönemin sona ermesine vesile olur. 22 Nisan’da akrep burcunda yaşayacağımız Dolunay da öyle olacaktır. Dolunayın getirdiği enerji 20 Nisan – 29 Nisan arasında etkin olacak, sonuçları ise çoğumuz için 27 – 29 Nisan arasında ortaya çıkacak. Dolunayda sonuçlanması/netleşmesi muhtemel konu başlıkları, ikizler burcuna özel olarak şunlar:
 1. yoğun bir dönemin sona ermesi veya başlaması, yeni sorumluluklar
 2. çalışma ortamında/işte gelişen bir meselenin netleşmesi
 3. sosyal/iş arkadaşlarınızın değişmesi veya aranızdaki konunun sonuçlanması
 4. gelirinizi veya kapasitenizi geliştirecek yeni eğitimler veya girişimler
 5. mevcut günlük rutini değiştirecek bir olay/karar
 6. sağlık sorunlarını çözmeye yönelik adımlar
Son olarak bir hatırlatma yapmak istiyorum. 28 Nisan’da Merkür gerilemesi başlayacak. Merkür gerilemesinin etkilerine değinmeyeceğim, zaten Burcuna Göre okurları artık ezbere biliyor olmalı Aramıza yeni katılan okurlarım “Astroloji Rehberi” bölümününden ilgili yazılara ulaşabilirler. Merkür gerilemesi 28 Nisan – 22 Mayıs arasında yaşanacak. İkizler burcu Nisan 2016 yorumunuza yazının sonundaki “yorumlar” bölümünde yapacağınız katkıları bekliyorum. Bu yazıyı ikizler burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşarak bu önemli süreçte onların hayatına katkı sağlayabilirsiniz. Sevgilerimle, Ceyhun]]>

75 comments

 • Hatice Güçlü

  Nisan 3, 2016 at 1:59 am

  Zafer bey kaleminize ve yüreğinize sağlık.. Umarım hepimiz için ve dolayısıyla ülkemiz için huzurlu ve güzel günler gelsin Nisan ayı itibarıyla 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 3, 2016 at 2:47 pm

   siz de sağ olun Hatice hanım 🙂 güzellikler dilerim.
   Ceyhun

 • frezya

  Nisan 3, 2016 at 2:02 am

  Dünya da tersine dönecek sandım.Butun gezegenler gerilemede.Inanilmaz gergin günler geçiriyorum.Sosyal ilişki motivasyon hak getire.Is yerinde ne desem yanlış anlaşılıyor.Ben çoktan kabuguma saklanma hissine girdim bile.Bitsin bu kabus.Ben kahkaha atmaya hazırım.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 3, 2016 at 2:49 pm

   Gerileme dönemlerine özgü bu durum, Haziranla birlikte değişir, bu süreçte her yaşanan size uzun vadeli kazanım olacak tabi.
   dik duruş ve farkındalık bu sürecin panzehiri..
   sevgiler, Ceyhun

 • rabia gull

  Nisan 3, 2016 at 3:12 am

  Attigim atacağım adımlardan korkar oldum güzel, olumlu, yapıcı olaylar olsun inşaallah iç dünya daha iyi sanirim:( yinede yazılarınizda tebessüm ettiren notlar varr tskrler:)) elinize emeğimize sağlık

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 3, 2016 at 2:52 pm

   korkmayın Rabia hanım, aman diyeyim korkmayın..
   bu sürecin astrolojik dayanaklarını doğru anlamak o kadar büyük fark yaratıyor ki..
   bilgili olmak yetmez tabi, olayları değiştirebilme gücünüz olduğuna da inanıyor olmalısınız, bu gücü gerektiğinde kullanmalısınız da..
   yazılarımda, gücün ne zaman ve ne şekilde kullanılabileceğini anlatıyoru özellikle, umarım doğru adımları doğru zamanda atarsınız, kararlarınız hep daha iyi yerlere çıkarır yollarınızı..
   sevgiler, Ceyhun

  • rabia gull

   Nisan 6, 2016 at 7:50 pm

   🙂 inanın tekrar tekrar okuyorum tarihleri takip ediyorum zatenn inşaallah hepimiz için hayırlısı olur. Saygılarımla Sevgiyle kalın:)

 • demet

  Nisan 3, 2016 at 3:35 am

  Ben ikizler burcu bayanim eşim de yay burcu 🙂 ayrintilara girmiyorum zaten kafanizda şekillendi Zafer 🙂
  Mart cidden beni çökerten bir ay oldu yazdığınız gibi ama nisan yorumunuzdan umutlandım. Zorluğun farkındayım ama motivasyon ve kararliliğın artacak olması iyi.hadi bakalım sonu iyi olsun inş.
  Yazılarınızı takip ediyorum.anlatımınız ve yansıttığınız enerji süper. Sanki bi arkadaşımı dinliyormuşum gibi geliyor. Aynen devam 🙂 teşekkürler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 3, 2016 at 2:55 pm

   Demet hanım merhaba,
   önceki Satürn döneminde akrep-boğa çiftlerinin yaşadığını yaşıyorsunuz ki bu süreci yaşayan tanıdıklarım da oldu, yakından gözlemleme imkanım oldu.
   önemli bir sınav, birbirinize inanıyor ve güveniyorsanız, geçer gider bu sürecin zorlukları.
   mutluluklar dilerim size ve ailenize.
   sevgilerimle 🙂
   Ceyhun

  • demet

   Nisan 3, 2016 at 7:33 pm

   İnşaallah, teşekkür ederim. Umarım siz de sizin hesabınıza düşen sınavınızdan başarıyla geçersiniz. Sevgiler.

 • Zeynep

  Nisan 3, 2016 at 8:48 am

  Bogayi beklerken

  Reply

 • Nazlı

  Nisan 3, 2016 at 9:06 am

  Zafer bey, ellerinize ve
  gönlünüze sağlık. Dediğiniz gibi bir kabuk değişimi ve sağlık süreci yaşıyorum.Hayat çok şey öğretti son 1 yıl içinde ve bu öğretilerle bende
  değişiyorum. İnşallah bu yıl hayrlı olur tüm değişim ve dönüşümler adına. Çok teşekkürler

  Reply

 • Sevim

  Nisan 3, 2016 at 9:19 am

  Mart Ayı resmen bitmek bilmedi ama Nisan ayı sanki ikizler için Şaşırtıcı sürprizlerle dolu olacak ve nasıl geçtiğini anlamayacağız bu ay bi işaret diyorum ellerinize sağlık Zafer beycim beklediğimize değdi bu yorum

  Reply

 • ipek

  Nisan 3, 2016 at 10:46 am

  isyerindeki gerginligim icsel konusmalar hat safhaya cikti bu ay umarim nisanda duzelir bende kabuguma cekildim en guzeliymis yoksa katil olacaktim

  Reply

 • Özge

  Nisan 3, 2016 at 10:53 am

  Sanırım Eylüle kadar nefes alamicaz 🙁

  Reply

 • filiz

  Nisan 3, 2016 at 11:04 am

  Cok guzel Ceyhun Bey elinize saglik tam beni,şartlarimi anlatiyor ama aşk ne zaman gelecek bize:(

  Reply

 • Elif

  Nisan 3, 2016 at 11:23 am

  Merhabalar Zafer Bey, her ay olduğu gibi bu ay da dört gözle bekledim. Nisana epey yorucu ve sarsıcı başladım. Okurken anladım ki Mart’ın devamı niteliğindeymiş. Umuyorum ki Nisan artık sakin, huzurlu ve aşk ile gecer. Zira hala aşk yok Sorun ikizler burcunda mı bende mk çözemedim valla. Sizce sorun nerede ? 🙂 Emeğinize sağlık, sevgilerle..

  Reply

 • Sibel özdikmen

  Nisan 3, 2016 at 12:12 pm

  Aralik 2015 ten beri hayatim basima tikildi koc yukselen ikizler ay burcu basak . Nisanda da guzel bi haber yik gibi. Yorumlariniz benim icin cok degerli . Yuzum gulecek mi acep bu sene:(??

  Reply

  • Karıncazigen

   Ağustos 10, 2016 at 8:34 pm

   Yaw he he on numara haberler gelecek devkarıncayla

  • Zekiye

   Ağustos 15, 2016 at 1:44 pm

   Sana kabaran bişey var☺️Tez zamanda çok kabaracak sana patliycak! Kaşarlara yorum yapmıyoruz hanımefendi maalesef

 • Yasemin

  Nisan 3, 2016 at 1:08 pm

  Zafer Bey merhaba, çok teşekkürler, üç-dört gündür yazınızı bekliyordum yalan değil 🙂 Hatta en yakın çevremi hep size yönlendiriyorum çünkü okunması inanılmaz zevkli yazıyorsunuz.
  Benim bir sorum var. Mart ayı boyunca çok tembelleştim, anlayamıyorum. Ocak ve Şubat çok hızlıydı çok çalışmak durumunda kaldım ama Mart’ta üstüme ağırlık çöktü. Bunun nedeni ne olabilir? Bu ay Yeniay etkisiyle bu düzelir mi?
  Sevgiler!

  Reply

 • Matma

  Nisan 3, 2016 at 2:13 pm

  İkizler burcu yükselenim akrep 2015 Ağustos ayı sonundan beri kabus gibi günler geçiriyorum Kasım ayı sonunda başladığım ilişki Ocak ayında buhran geçirdim ve sonlandırdım saçma sapan nedenlerle artık gülelim ya tüm ikizler camiası olarak kahkahaya ihtiyacımız var ve nedensiz sevgili ve dostluklara Nisan bi umut

  Reply

 • Ayse

  Nisan 3, 2016 at 8:00 pm

  Merhaba Ceyhun Bey ben ikizler burcuyum sevglilmse basak burcu erkegi bu gerilemeler bizi kotu yonde mi etkiler acaba? Sevgiler Kolay gelsin

  Reply

 • canan

  Nisan 3, 2016 at 8:32 pm

  Öncelikle elinize sağlık cok açıklayıcı ve anlaşılır dilde benim 28 nisanda mahkemem var ise iade davası bu konuyla ilgili bi yorumunuz olabilirim nasil bir donemdeyim dediginiz bgibi aralıkta basladi bu surec

  Reply

  • canan

   Nisan 12, 2016 at 2:12 am

   Ceyhun bey bir yorum alabilirmiyim lutfen

 • esra

  Nisan 3, 2016 at 8:40 pm

  Bir türlü sonuca varamamak çok kötü. .yıpratıcı. .Hep fedakarlık ama sonuç yok…nisan da karamsar gibi..hazirana kadar ne olur bilemem artık. .umutsuzum..ikizler burcu niye böyle. .yoruldum artık. .

  Reply

 • murat akın

  Nisan 3, 2016 at 9:37 pm

  tek kelimeyle süper ceyhun kardeşim emegine saglık

  Reply

 • Ahsen

  Nisan 4, 2016 at 1:00 am

  5 yıldır beklediğim bir işin sonucunu almak için çırpınıp duruyorum. Hep bir hareket oluyor ve sonuç çıkmıyor. Burcum ikizler yükselenim balık. Artık güzel bir sonuç istiyorum. Hep satürnü bahane ettiler. İş evim 10.ev mi ne yayda. Ay burcum koçta. Size kolaylıklar diliyorum.

  Reply

 • bendis

  Nisan 4, 2016 at 3:10 pm

  Yanlız değilmişim. Benim gibi pek çok ikizler burcu mensubuda kriz dönemlerinden geçiyor. Herkes gibi evet şu dönemde biticek diyen, umut veren bir sese ihtiyacım var. Daha ne kadar dayanırım bilemiyorum. Emeğinize sağlık.

  Reply

 • Emine

  Nisan 5, 2016 at 7:47 am

  Merhabalar, yazılarınızı özellikle takip ediyorum, burcuna görenin açıldığı zamanlardan beri her ikizler için yorumunda hayatımla tutarlı parçalar görüyorum ancak bir şeyi söylemeden edemeyeceğim, bazı şeyleri verdiğiniz aralıklardan bir hafta önce veya sonra yaşama olasılığım olabilir mi? Yoksa okurken hayatımla bağdaştırdığım için erken yaşadığımı mı düşünüyorum bilemedim.
  Sevgiler ve saygılar Zafer Bey

  Reply

 • Esma

  Nisan 5, 2016 at 3:17 pm

  Ben ikizler, partnerim yukselen yay Ve ekimden bu yana baslayan bir ton problemler, surekli partnerim tarafindan suclaniyorum, surekli bir sorun cikiyor. Duzeltmek icin elimden geleni yapiyorum gene sorun gene sorun, ama isyan etmiyorum, imtihan oldugunu biliyorum bu gunlerde gecer elbette, gecer demi Ceyhun bey? Ikizler burclarininda mutlu olacaklari zaman gelecek..

  Reply

  • Esma

   Nisan 5, 2016 at 3:20 pm

   Buarada 10cu evimde yay burcu var, ve saturn yay da, bu mesleki hayatimi kotu etkiler mi?

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 5, 2016 at 3:25 pm

   Esma hanım merhaba,
   Siz hayatın ilk ciddi sınavını veriyorsunuz aslında bu aralar, ya da sınav öncesi testler başlamış olabilir, bilemiyorum yaydaki Satürn kaç derecede..
   önemli günler bunlar, sonucunda kazanımlar olacaktır, sabretmeye ve dik durmaya devam.,
   sevgiler, Ceyhun

  • Emriye

   Nisan 12, 2016 at 10:46 pm

   Ceyhun bey cikmazdayim ne zama sonkanicak netlesecek hayatimda ki olumsuzluklar. 3 yıldır çok zor günler yaşadım. Sanki yavaş yavaş oluyorum

 • deniz

  Nisan 6, 2016 at 12:11 am

  Zor gunlerdeyim bu ay cok kötü başladı bir cok gizli seyleri anlayıp gördüm eşimle ilgili ve suan cok kötüyum sabretmek zorundayim farkindayim ama cok zor sabır 06.09.1984 doğum tarihim sizi aylardir takip ediyorum zafer bey iyi ki varsınız…

  Reply

 • Serap

  Nisan 6, 2016 at 12:39 am

  Acaba yeni bir eğitim girişimi kurs vs. için en uygun tarihler ikizler için bu ay hangi tarihler olabilir zafer bey

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 6, 2016 at 5:20 pm

   astroloji bilgisini kendi hayatımda şu şekilde kullanıyorum Serap hanım:
   eğer olumsuz bir enerji olacağını biliyorsam, kendimi kontrol etmek/frenlemek için çabalıyorum.
   eğer olumlu bir gündem varsa, ne zaman canım istiyorsa o zaman yapıyorum 🙂
   size de aynısını öneriyorum, içinizden ne zaman geçiyorsa o zaman gidin kursa..

 • çiğdem

  Nisan 6, 2016 at 11:51 am

  herşeye öfkeliyim,,herşey sinirimi bozuyor. kendimle sevgilimle işimle okulumla kavga halindeyim. artık geçmesini diliyorum. yoksa bir cinnet herşeyi çözer.bu benim yaşadığım nedir depresyonda mıyım? gezegenler mi beni öyle yapıyor?
  ikizler burcu,yükselen terazi, ay burcum yengeç . 🙁 yaşayacak mıyım zafer bey?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 6, 2016 at 5:15 pm

   buna Pluto etkisi deniyor Çiğdem hanım..bu aralar yaşadığımız şey o.

 • Elif

  Nisan 6, 2016 at 11:06 pm

  Ceyhun bey bu nisan mayıs beni korkutuyor sanki eskiyi geri getirecek gibi ne dersiniz burcun ikizler yükselen yengeç eski partnerim burç oğlak yükselen terazi ikimizinde marsı oglakta benimki 7.onunki 4. Evde uyum var mi acaba

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 7, 2016 at 12:08 pm

   Elif hanım bilgiler (özellikle yükselenler) doğruysa, temel uyumu başarılı olan bir çiftsiniz aslında..
   neden bitti ki? Kaç yaşındasınız öğrenebilir miyim?

  • Elif

   Nisan 10, 2016 at 12:04 pm

   Ben 30 o ise 36 yaşında geç gördüm yorumumuzu geçen sene 9 martta bitti

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 11, 2016 at 4:24 pm

   yaşı sormamın nedeni Elif hanım şu:
   bazen doğru insanlar yanlış zamanda karşılaşıyorlar, sonra birbirlerine yeterince tutunmuyorlar, olmaması gereken ayrılıklar oluyor.
   sanırım sizde durum öyle değil.
   inşallah doğru insanı bulursunuz.
   sevgiler, Ceyhun

 • aygun

  Nisan 8, 2016 at 7:38 am

  Sizi Bakuden salamlayiram
  Deyim ki,proqnozlarin benim aile gundemime cok uyqun gelir.Ishlerinizde uqurlar arzulayiram
  Oqlum 30mayis 1992,doqum saati 5-30
  Bildiyim kadariyla burcu ve yukseleni ikizler,ay burcu boqa
  Ishleri,hayati cok karishik,
  Bilmek olarmi ne zaman heyati normala donub,ireliye gede bilecek?
  Teshekkur edirem

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 8, 2016 at 12:16 pm

   Aygun hanım merhaba, çok teşekkür ediyorum, selamlar bizden olsun.
   oğlunuzun iş hayatındaki durum nedir?
   şu anda çalışıyor mu yoksa iş mi arıyor? karışık veya kötü giden ne var öğrenebilir miyim?

  • aygun

   Nisan 9, 2016 at 3:55 pm

   Diqqetinize gore teshekkur edirem
   Ishi var,ayliqi az,amma perspektivi var
   Yeni ish teklifi de var,iyi qazancla,amma uzun vadeli deyil
   Hec bilmedim fikrimi hem azeri,hem turkce nasil catdirdim

 • Buse

  Nisan 8, 2016 at 7:20 pm

  Merhaba Ceyhun Bey,
  30 Mayıs 91 ikizlerim, yükselenim başak. Uzun zamandır 3-4 yıldır hayatımda kimse yok ne zaman aşk konusunda hayatıma biri girecek ve ciddi bir yol alacağım? Şanslı dönemim ne zaman? Kariyer ile ilgili sıçramalar yaptım bu yıl gerçekten başarı dolu bir dönem oldu 2015 sonu ve 2016 başı. Ama benim gözüm aşkta Teşekkürler

  Reply

 • songül

  Nisan 11, 2016 at 11:46 am

  Merhaba ceyhun bey benim yükselenim oğlak
  Oğlak ta büyük önem taşıyormu? Okumalımıyım
  Ayrıca yorumlarınızda günleri takip ediyorum

  Reply

 • Sezen

  Nisan 12, 2016 at 2:31 am

  24 mart 1978 dogum saatim gece 01 rica etsem yorum yapabilirmisiniz 2008 den sonrakileri aynen yasadim cunku

  Reply

 • Sezen

  Nisan 12, 2016 at 2:32 am

  24 mart 1978 dogum saatim gece 01 rica etsem yorum yapabilirmisiniz

  Reply

 • Elif

  Nisan 12, 2016 at 4:41 pm

  Ceyhun bey çok teşekkür ederim verdiğiniz cevaplar için acaba bu satürn etkisi bir evliliği yıkıp daha soonra aynı evliliği tekrar kurdurturmu niye sürekli evlilikle alakalı soruyorum diye merak edeceksini ama ben astronom danismanlk almıştım iskilr üzerinden ve bana bu ilski çok karışık ve korukorune giden bir aşk var ve sen bu adam üzerinden sinavdasin demişti tabi daha astrolojik bir dille sürekli biten ve tekrar başlayan bir evlilik 2007 de tanıştık evlendik ve şu anda yine ayriyiz tekrar yzayim ben ikizlere yengeç o oglaga terazi

  Reply

 • Mnly

  Nisan 17, 2016 at 4:47 pm

  Ikizler burcuyum yukselenimde ikizler Ceyhun bey. Bu yil basindan beri kariyerimde de ask hayatimda da tam oldu derken hersey alt ust oldu. Ocak ayindan beri isyerimdeki problemlerle ugrasiyorum. Cozmeye calistikca iftiralara ugradim hala kendimi kanitlamaya calisiyorum. Herkesin gozu uzerimde. Ne zaman biter nasil biter bu is problemleri 3 aydir inanin yildim artik. Simdiden tesekkurler

  Reply

 • Esma

  Nisan 18, 2016 at 1:55 pm

  Ceyhun bey ikizlet burcunun yuzu nezaman gulecek? Hele ki iliskiler konusunda? Boguluyorum aylardir, nezaman bitecek bu baski, gercekten boguluyor gibiyim, nefesim kesiliyor, is kariyerde ayni sekilde. Sabir..

  Reply

 • Kardelen

  Nisan 19, 2016 at 8:41 pm

  Merhaba ceyhun bey Benim ve eşmin burcu ikizler ikimzinde iş anlmında cok pozitif yönde bklntileri var bu hfta belli olacak gibi ben bunu neptun ve şiron un 10. Evdr olmasına yorumladım ama jüpiter de karşıt olması ben korkutuyor sizin fikriniz nedir

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 20, 2016 at 12:09 pm

   başarılar dilerim, Güneş tutulmasıyla tetiklenen bir süreç mi?

 • melek

  Nisan 20, 2016 at 7:32 pm

  Merhaba ceyhun bey uzun süredir ilişkilerim hiç yolunda gitmemisti 2 buçuk yildirda yanlizdim bir sürü karşıma çıkan oldu ama ya olmadı yada ben istemedim ama 5 nisan akşamı ole bişey olduki biriyle tanıştım ilk görüşte bir daha hiç hossedemeyecegim aşk duygusuna tutuldum 12 nisanda ilişkimize başladık suan ayaklarım yere basmıyor çok korkuyorum ya olmassa yine üzülürsem diye şimdi size sormak istediğim benim burcum ikizler yükselenim terazi onun burcu aslan uyumumuz nedir sizce şimdiden çok teşekkür ederim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 21, 2016 at 12:18 am

   Ne güzel haber
   Onun Yükselen burcunu söyler misiniz?
   Korkacak bir şey de yok ayrıca, fazla korku bünyeye zarar

  • melek

   Nisan 21, 2016 at 10:02 pm

   Merhaba ceyhun bey anca geri donebildim tam öğrenmek zor oldu ben melike 28.05.1989 saat 15.30 da doğumun kubilay 24.07.1990 05.45 benim doğum yerim Konya kubilayin ki karaman merkez şimdiden çok teşekkür ederim merakla bekleyeceğim bu arada sayenizde aslan burcu olmadigini öğrendim yükselen aslanmis

  • melek

   Nisan 21, 2016 at 10:05 pm

   Pardon ceyhun bey burcu da aslan yukselenide aslan

 • merkür

  Nisan 21, 2016 at 3:38 pm

  zafer bey astrolojinin yaşla alakası varmı 43 yaşındayım yorumlar geçen seneye kadar bire bir tutuyordu yüzde elliye düştü bütün astrologlar için geçerli acaba neden yoksa başka bir burcun etkisinemi girdim lütfen cevap bekliyorum 23 05 1973 dogumluyum çok teşekkürler

  Reply

 • Ayşe

  Nisan 22, 2016 at 4:11 pm

  Ceyhun bey ben ikizler yükselen kova sözlüm boğa yükselen Aslan çok zor Bi dönemden geçiyoruz bildiğiniz gibi değil herşeyi bitirdi ilerisi için Nasıl bir adım atmalıyım gelişmeler ne gösterir lütfen ufak bir bilgi paylaşımı yaparmısınız Bnm için 22mayıs 1991 27nisan 1991

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 22, 2016 at 9:11 pm

   yükseleniniz kesin kova mı Ayşe hanım?

  • AYŞE

   Nisan 23, 2016 at 12:34 pm

   Evet hesaplıyorum kova çıkıyor gece 22.00da doğdum

 • Ayşe

  Nisan 22, 2016 at 11:48 pm

  Evet hesaplıyorum kova çıkıyor gece 22.00da doğdum

  Reply

 • Ayşe

  Nisan 24, 2016 at 11:49 pm

  Cevabınıza ihtiyacım var Ceyhun bey en azından ufak bir yorum yaparsanız çok Mutlu olurum yön tayin etmicem kendinizi sorumlu hissetme duygusuna kapılmayın lütfen sadece bir nebze olsun sizden birşeyler duymak istiyorum burçların gücüne inanıyorum doğanın gücünce etkisine….

  Reply

 • Ayşe

  Nisan 25, 2016 at 8:30 pm

  CEYHUN BEY LÜTFEN bana kısa bir yorum yaparmısınız verdiğim bilgiler doğru şimdiden teşekkürler gerçekten her yazdığınızı yaşıyorum aylardır takip ediyorum HARİKASINIZ

  Reply

 • ayşe

  Nisan 26, 2016 at 11:46 am

  DOĞUM HARİTAMA BAKTIM YÜKSELENİM YAY BURCU

  Reply

 • Aygül

  Nisan 27, 2016 at 5:36 pm

  Yazılarınızı sabırsızlıkla bekliyorum ilk başlarda astroloji yorumlarını anlamakta yada hayatıma uyarlamakta zorlanıyordum ama özellikle dediginizi yapıp tekrar tekrar okuyorum çok açıklayıcı ve yol gösterici çok çok teşekkürler ve başarılarınızin ve yazılarınızın devamını diliyorum. Ben koç yükselen yengeç ve onun burcu başak yükselen ikizler. Biz yanlış zamanda karşılaşan doğru insanlarız galiba ama karşılıklı çok çetin ceviziz anladığım kadarıyla. Ne yapsak? Yanlış zamana kurban mi oluruz sizce? Yoksa doğruluğumuza sarılır mıyız? Destekler mi yıldızlar bizi?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 28, 2016 at 2:51 pm

   Aygül hanım merhaba,ilginiz için tşk ediyorum öncelikle. 🙂
   bence de en doğru yöntem birkaç defa okumak, zaman içinde daha iyi anlaşılıyor yazdıklarım, sonuçta henüz olmamış olanı yazıyorum
   Burç ve yükselenlere göre bakınca, dediğiniz gibi “doğru insanlarsınız”.
   Vazgeçmeyin!
   tabi onun yükseleni ikizler olunca, bu aralar gergin olabilir size karşı, olsun varsın, kararlı ve dik duruş, ayrıca farkındalıkla her şey çözülür.
   mutluluklar dilerim size.
   Ceyhun

  • Aygül

   Nisan 28, 2016 at 3:20 pm

   Mutlu olursak haber vereceğim! Çok mutlu oldum çok teşekkür ederim.

  • Aygül

   Nisan 28, 2016 at 4:57 pm

   Sanki öyle hissediyorum Allah yanıltmasın İnşaallah Zafer bey, “HEDIYEM” O benim Allah’tan sanki, İnşaallah!

 • serkan

  Nisan 27, 2016 at 7:33 pm

  Ikizlee olarak ilk 7 nisanda arkadas cevrem canlanacagina daha yalniz ve arkadassiz hissederek basladim. Mars bilincalti korkularimi tetikledi istemeden vesveselere kapildim. Gelecekle ilgili kaygilarim olabiliyor. Sagligim bugunlerde daha degisken. 2 gundur kotuyum. Ufak sakarliklar da var. Bir ikizler olarak ve buyuk ihtimal yukselen yengec olarak size bilgi vermek istedim. Faydasi olur belki diye. B8r de diger ikizler arkadaslar yorum yazarsa sevinirim. Bende uzun zamandir aşk yok. Sizde durum nedir.

  Reply

 • ayşe

  Nisan 29, 2016 at 2:42 pm

  ceyhun bey

  Reply

 • merkür

  Mayıs 3, 2016 at 10:12 am

  ceyhun bey neden hep ikizleri en sona bırakıyorsunuz bir ankaralı olarak bozuluyorum yaşla ilgili bir sorum vardı hala cevap bekliyorum 40 yaşından sonraneden yorumlar ½50 düştü demiştim yorumlarınız bu kadar aydınlatıcı oldugu için sizi TEBRİK ediyorum elinize saglık çok teşekkür ederim

  Reply

 • Pingback: İkizler Burcu Mayıs 2016 Yorumu: İlişkiler Gündemin Merkezinde

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin