İkizler burcu Mayıs 2018 yorumunuzda, Mayısta yaşanacak önemli olayları anlattım. Değerli dostlar ikizler burcunun Mayıs ayı yorumuna hoş geldiniz. ❤ Eğer yükselen burcunuz ikizler ise, bu yazıda size özgü benzersiz detaylar var. Yorumlarımı yükselen burcunuza göre okumanızı öneriyorum. Yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız buradan hesaplayabilirsiniz: Yükselen Burç Hesapla Hadi başlayalım. 🔍

Mayısın Özeti

Jüpiterin hayatınızdaki rolü bakımından Mayıs önemli bir zaman dilimi değerli okurlarım. 9 Mayısta Güneş-Jüpiter etkileşimi yaşayacağız. Jüpiter etkisini sizin hangi alanda yaşadığınızı Nisan yorumunuzda konuşmuştuk. Unutanlar olmuştur mutlaka, hatırlayalım. Öncelikle Jüpiter etkisini hangi konularda yaşadığınıza değinelim. Sizin için bazı olasılıklar vereyim:
 1. işe girmek, iş değiştirmek
 2. istediğiniz çalışma ortamına/sektöre geçmek
 3. iş kurmak
 4. iş görüşmeleri yapmak
 5. beslenme düzeninizde değişiklik
 6. sigara içenler için bırakma iradesi göstermek
 7. sağlıklı hissini artırmak için ilaç/destek ürünler keşfetmek
 8. gerekli ise tıbbi operasyon planlamak
Jüpiter Marttan bu yana gerileme evresindeydi. Gerileme sürecinde bu konularda olumsuz hisler ve gelişmeler olabiliyor. Temmuzda gerileme sona erecek fakat Mayıs da önemli bir zaman dilimi.. Görünen o ki, bu konular özelinde Mayısın ilk yarısında önemli bir gelişme olacak. Mart-Nisanda moral bozukluğu, umutsuzluk veya yorgunluk olduysa artık sona erecek. Belirsizlik büyük ölçüde bitiyor diyebilirsiniz! Fakat lütfen unutmayın, Temmuzda gerileme sona erinceye kadar işler tamamen yoluna girmez. Temmuzda ise mucizeler bile gerçek olabilir! Mayıstaki en önemli olay Jüpiter konularından gelse de, farklı olaylar da olacak. Onları Yeniay ve Dolunay üzerinden konuşalım.

15 Mayıs Yeniay

Tüm yükselen dereceleri için ortak, Mayısın enerjisi ve yaşanan olaylar keyifli olmayabilir. İletişim ve ulaşım sorunlu/stresli olabilir, elektronik cihazlar sorun yaratabilir. Sağlık sorunları ve estetik nedenlerle yolunuz hastaneye düşebilir, operasyonlar bu zamana denk gelebilir. Zamanlama gayet iyi… Planlı bir tedavi yoksa, Mayısta belli ölçüde temkinli olunmalı. Ayrıca:
 1. ilişkilerde yanlış alaşılmalar, çatlaklar olur
 2. çalışmak keyif vermez, sorumluluklar rahatsız eder
 3. ekonomik baskı tadınızı kaçırır
 4. eşinizin/ailenizin sorunları olur, destek olursunuz
 5. eşinizle/ailenizle sorunlar yaşarsınız, kızarsınız
 6. yalnızlaşma isteğiniz olur, mevcut karmaşadan sıkılırsınız

29 Mayıs Dolunay

Yükselen dereceniz 0-8 arasında ise,  Mayıs biterken enerjiniz artık pozitife dönecek. Mayıs sonundan Haziranın ilk haftasına uzanan günlerde ana konu ilişkiler olacak.
 1. eşiniz/sevgilinizle ilgili konu netleşir
 2. onunla ilgili beklediğiniz haber gelir
 3. birlikte takip ettiğiniz konunun nereye varacağı belli olur
 4. ilişkinizin geleceğini şekillendirecek aranızdaki konuda karar/haber alınır
 5. bir tanışma/görüşme olur
Mayıs çok güzel başlamasa da güzel sonuçlanacak. En kötü ihtimalle önceki haftaların negatif olayları sona erer, çok iyi hissetmeseniz dahi artık kötü hissetmezsiniz, belirsizlik sona erer. Yükselen dereceniz 9-29 arasında ise,  Mayısın başındaki ve sonundaki gündem ortak olacak ve Mayıs biterken bu işle/sağlıkla ilgili konular artık tamamen netleşerek gündemden düşecek. Haziranın ikinci haftasından itibaren gündeminiz değişecek. O zamana kadar, Mayıs sonunda gündem şöyle:
 1. tedavi/operasyon gerçekleşir
 2. işe girme/iş değiştirme süreci netleşir
 3. çalıştığınız ortam/ekip değişir
 4. son haftalarda beklettiğiniz/ertelediğiniz işlere zamana ayırırsınız
 5. iş hayatınızdaki terslikleri toparlamak için harekete geçersiniz
 6. çalışma ortamı ve iş arkadaşlarınızla ilgili konuda karar/netlik olur
 7. işleri/zamanı yönetmek için yeni plan yaparsınız
Mayısta Jüpiter, Haziranda ise Satürn baskın olacak. Hazirana girerken zamanın enerjisi hepimiz için ağırlaşacak. En güzel olanı yaşamanızı diliyorum.. 🍀

Doğum Haritası Analizi

Eğer hayatınızın önemli bir zaman diliminde iseniz, astrolojinin mucizevi bilgi hazinesi sayesinde yolunuzu çok daha net olarak görebilirsiniz.
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz,
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse,
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız,
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa,
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Bu mail adresinden asistanım Burcu’ya ulaşıp görüşme süreciyle ilgili bilgi edinebilirsiniz, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Çok sorulduğu için önceden bilgi vermeliyim: Doğum saatiniz belli değilse görüşmenin başında belirliyoruz. Ayrıca görüşmeleri telefonda yapıyoruz, hangi şehirde yaşadığınız önemli değil, Antep veya Münih olabilir.😊✌ Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤]]>