İkizler burcu Kasım 2017 yorumu, Kasımda yaşanacakları doğum haritanıza özel olarak anlatıyor, 4 Kasım Dolunay ile 18 Kasım Yeniay etkilerini içeriyor. Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesine hoş geldiniz. ❤️ Doğum tarihinizi ve yaklaşık doğum saatinizi biliyorsanız, haritanıza özel yorumlar alma ayrıcalığı yaşayacaksınız. Burcuna Göre’nin benzeri olmayan yorumlarından maksimum yararlanmak için, yorumları yükselen burcunuza göre okumalısınız. İkizler burcu olduğunuz için bu yazıyı okuyorsanız fakat yükselen burcunuz örneğin terazi ise, sizi terazi burcu yorumuna alalım. ✌️😊 Sizin hayatınıza özel detayları yazabilmem için yükselen burcunuzu referans almam gerekiyor. Yükselen burcunuzun yorumu Kasımda yaşayacağınız olaylarla örtüşecektir. Eğer okuduğunuz yorumlar hayatınızla uyumlu değilse, bir önceki burcun yorumuna göz atın mutlaka. Çünkü doğum saatinizi yanlış biliyor olabilirsiniz, ki oldukça yaygın bir durumdur. Yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız buradan öğrenebilirsiniz: Yükselen Hesaplama Hadi başlayalım. ✍🏻

Doğum Haritanıza Özel Ayrıntılarla Kasım 2017 Yorumu

Bazı aylarda kesintisiz olarak stres altında kalıyoruz. Vücudumuzda yüksek seviyede kortizol hormonu geziniyor, takatsiz kalıyoruz. İlginçtir ki kaçmak da hiç kolay olmuyor. Depresif, mutsuz, enerjisiz bir halde [var olmanın anlamını] derin derin sorgulama noktasına geliyoruz. Kendimden biliyorum. 🙃 😂 O tarz dönemler maalesef 3-4 ay kadar sürebiliyor. Bu yıl da uzunca bir zaman göğsümüze oturdu sağ olsun, Eylülün son haftasından itibaren hafiflemeye başladı. Konuştuk zaten her fırsatta. Kasımla birlikte o çirkin enerji sona erecek, aylarca görünmeyecek. Uzak olsun diyesim geliyor ama ne zaman geleceği de belli. 😅 Çirkin enerjinin şöyle bir özelliği var: herkes için geçerli, doğum haritasından bağımsız çalışıyor. Bu nedenle kaybolduğunda herkes rahatlıyor. Fakat bir de haritaya özel etkiler var ki bu anlamda talihsiz olduğunu söylemeliyim. 😰 Kasımdaki Dolunay birçok okurum için keyifsiz olacak. Fakat Dolunayları bir kenara bırakacak olursak, zamanın enerjisi gayet güzel. Peki Dolunaylarda nasıl bir sıkıntı var? Doğrusu Dolunayın kendisi sıkıntılı değil. Bazen Dolunayın kendi enerjisi çok sıkıntılı olur ama bu seferki sizin haritanıza özel.. Anlatayım.

4 Kasım Dolunay Etkileri

Kasım ve Aralık başında birer ay arayla yaşanacak 2 Dolunay var. Bunların birinde şuna benzer şeyler olacak gibi görünüyor:
 1. sosyal statüyü zedeleyen bir olay
 2. kariyerde bazı geri adımlar atma zorunluluğu
 3. gizli şeylerin açığa çıkması, beraberinde gelen şaşkınlık
 4. iş ortamında beklenmedik muameleye maruz kalmak
 5. gizlemek zorunda olduğunuz bir şeyle ilgili karar alma ihtiyacı
 6. sosyal veya ekonomik kayıp
 7. bir ilişkinin sona ermesi
Yükselen burcunuz 0-10 derece arasında ise sadece Kasımdaki Dolunayda, 11-23 derece arasında ise hem Kasımda hem Aralıktakinde, yükselen burcunuz 24-29 derece arasında ise sadece Aralıktaki Dolunayda bu ihtimalleri yaşayacaksınız. Şimdi haklı olarak diyeceksiniz ki, güzel bir dönem başladı diyordun, neler anlattın. Bu noktada bir soluklanın, size bir soru sormak istiyorum: geçtiğimiz yıllarda Kasım-Aralık aylarını düşünün, önemli miktarda gıcık olayın bu dönemlere denk geldiğini göreceksiniz. Size bir ipucu vereyim ben: hayatınız boyunca Güneş akrep veya yay burcunda iken yaşanan birçok Dolunay benzer etkiler getirecek. Bu da her zaman Kasım-Aralıkta olur. Herkesin doğum haritasında bu tür lanetli aylar vardır. Sonucunda ne mi oluyor? Hayat devam ediyor! 💪 Bu arada zaten Dolunayın etkisi öyle haftalarca aylarca falan sürmüyor, bir hafta! Bu arada, yükselen burcunuz 24-29 derece arasında ise farklı bir gündeminiz olmalı: çocuklar.
 1. eğer gündem hamile kalmaksa bu ara önermem çünkü doğum Mars gerilemesine denk geliyor
 2. eğer zaten hamilelik varsa o zaman ok.
Herkes hayatın farklı dönemini yaşıyor. Belki siz yakın zamanda yeni bir ilişki başladınız! Ne güzel, doğru zamanda doğru adım atılmış, özgüvenle devam.. Bir ihtimal de profesyonel hizmet alma ihtiyacıdır. Örneğin yolunuz doktora düşer. Belki de bakıcı bulmanız gerekir çünkü bakıcınız işten ayrılmıştır gibi.

18 Kasım Yeniay

Güzel zamanlar dedim ama güzel şeylerden pek bahsetmemiştim, şimdi zamanı geldi! Kasımın ikinci yarısından itibaren şu konularda özgüven yerinde olacak, şans açık olacak:
 1. ilk kez çalışmaya başlamak
 2. yeni iş alanına meraklanmak, iş alanı değiştirmek
 3. yeni şirkette çalışmak, kendi işini kurmak
 4. dengenin sizden yana değişmesi: daha az çalış, huzurlu ol, daha çok kazan
Özetle çalışma hayatınızla ilgili olumlu atılımlar için Kasımın ikinci yarısında ideal zemin olacak. Ayrıca sağlıkla ilgili gündem olursa, Yeniayda harekete geçilir mutlaka. Eğer sizin durum buysa, zamanın enerjisi sizden yana, içiniz rahat olsun! Önümüzdeki 1 yıllık pozitif gündemin temelleri Kasım sonunda atılmış olacak, eğer Ekim sonunda atılmadı ise.. İyimser olun, pozitif kalın, inşallah en güzel olasılıkları yaşayın. Sevgiler, ZC]]>