İkizler burcu Haziran 2017 yorumu, 9 Haziran Dolunay ve 24 Haziran Yeniay etkileri ile Haziranda zamanın ruhundaki önemli değişimi anlatıyor. Haziran yorumunuza başlamadan önce değerli dostlar, doğum gününüzü kutluyorum 👏👏 ❤️ İyi ki doğdunuz, iyi ki varsınız 🎂 Sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir yıl geçirmenizi dilerim.🍀 Haziran yorumunuzda, bu aydan itibaren zamanın ruhundaki kalıcı değişikliği konuşacağız çünkü tüm burçları kapsayan bir değişim yaşanacak. Birinci nedeni Jüpiter gerilemesinin sona ermesi, diğer nedeni ise yıllık Satürn döngüsünün ikinci safhasına geçecek olması..  Detaylarıyla anlatacağım birazdan. ÖNCESİNDE BÜYÜK BİR HABERİM VAR! Astrolojinin bilgi hazinesinden yüzeysel olarak değil, gerçek anlamda faydalanmak isteyen tüm okurlarıma kişiselleştirilmiş benzersiz bir deneyim sunmak istiyorum. Bu nedenle yakın zamanda iphone & android telefonlar için Burcuna Göre’nin mobil uygulaması olacak. Uygulamayı kullanan okurlarım önemli ayrıcalıklara sahip olacaklar. Birincisi ve en önemlisi, haritanıza özel yorumlar olacak. Nasıl mı? Doğum bilgilerinizi alacağım, sistemde kayıtlı olacak. Yükselen burcunuzun derecesini de; Güneş, Ay, Merkür, Venüs, Mars vd. burcunu/derecesini de biliyor olacağım. Bu sayede, haritanıza özel bilgiler paylaşacağım. Mesela, Satürn 29 derece yay burcuna gelmeden önce,  Ay burcu veya Venüs burcu 29 derece yay olan okurlarıma bu konuya özel bilgiler vereceğim. Videolar, ses kayıtları, canlı yayınlar yapacağım. İkincisi, aylık yorumlarla sınırlı olmayacaksınız. Haziran’da Temmuz yorumu da hazır olacak, böylece sonraki ayın yorumunu beklemeniz gerekmeyecek! Bu kadar değil 😎 Astrolojiyi aylık zaman dilimleri ile sınırlı olmaktan çıkarıyorum. Ağustostaki romantik enerjiyi, Eylül’deki kariyer fırsatlarını Haziran ayından biliyor olacaksınız, hem de haritanıza özel olarak.. Bu sayede nereye doğru gittiğinizi bilecek, karanlıkta değil gün ışında yürüyeceksiniz. Dahası da var 😊 Önemli günlerde/haftalarda, haritanıza özel hatırlatmalar yapacağım. Önemli fırsatlar veya riskler taşıyan bir güne/haftaya girdiğinizi telefonunuza bildirim olarak ileteceğim. Son bir şey daha.. İlişkilere özel bir bölüm oluşturup burç uyumunu kapsamlı bir şekilde anlatacağım. “Aslan burcu hangi burçlarla uyumludur” gibi yüzeysel bilgilerden bahsetmiyorum, doğum bilgilerini öğrendiğiniz insanları tanımaktan/anlamaktan bahsediyorum. Ve elbette doğru eş/sevgili seçmenizi sağlayacak bilgiler vereceğim. Kısacası sizi yakından tanıyan bir astrologunuz varmış gibi hissetmenizi istiyorum, benzersiz bir deneyim yaşamanızı amaçlıyorum. Üstelik akıllı telefonu olan tüm okurlarım erişebilsin diye, üniversite öğrencisi olan okurlarımın bütçesine dahi dokunmayacak bir aylık ücrete tabi olacak. Yakında detaylarıyla duyuracağım. Önerilere de açığım, uygulamada şu da olsun dediğiniz ne varsa dinlemek isterim. ❤️ Haziran yorumunuza başlayalım mı artık? 😊

İkizler Burcu Haziran Yorumu

Haziran olumlu bir enerji ile başlıyor değerli okurlarım. 3 Haziranda Güneş-Jüpiter etkileşimi gerçekleşiyor, 9 Haziranda ise Jüpiter gerilemesi sona eriyor. 3 Haziranda ayrıca Venüs-Uranüs etkileşim içinde olacak ki, Haziranın ilk 10 gününde olumlu bir enerjinin atmosfere hakim olacağını söyleyebiliriz. Görünen o ki hayatınız yakında hız kazanacak. Haziran’da işaretlerini alıyor olacaksınız. Jüpiter gerilemesi kaynaklı gündeminiz çerçevesinde Haziranla birlikte şu konularda fırsatlar oluşacaktır:
 1. cesaretiniz had safhada olacak
 2. yaşam enerjiniz güçlenecek, neşeli olacaksınız
 3. eşiniz/sevgilinizle ilişkiniz daha keyifli olacak
 4. çocuk sahibi olmaya karar vereceksiniz
 5. (varsa) çocuklarınızla ilgili güzel haberler alacaksınız
 6. ilişkiniz yoksa bir ilişki başlayacak
Ayrıca, Hazirandan itibaren spora/dansa başlamak için şartlar uygun. Planlarınızı Haziran için yapabilirsiniz. Not: özellikle Haziranın ilk haftasında ilişkilere özel harika bir enerji olacak. Diğer yandan, 15 Haziran’da yılın önemli astroloji olaylarından birisini yaşayacağız: Güneş ve Satürn karşı karşıya gelecek. Neden önemli? Biliyorsunuz Satürn 2 yıldır ilişkilerinizi etkisi altına almıştı. Bu yılki Satürn kaynaklı gündemin Nisan ortasında kendini göstermeye başlayacağını da söylemiştik. Eğer 5 – 19 Nisan gibi başlayan süreç, 15 Haziranla birlikte yeni bir yöne sapacaktır. Muhtemeldir ki yeni bir gelişme olur ve uyum sağlamaya çalışırsınız veya bir seçim yapmaya zorlanırsınız. Sonuçta Nisandaki gündem, sizi Haziranda bir yol ayrımına götürür. Temmuz-Ağustos boyunca bu konu gündemin önemli bir parçası olmaya aday. Bu nedenle 15 Haziran önemli..

9 Haziran Dolunayın Etkileri

Dolunay yay burcunda gerçekleşiyor değerli okurlarım. Her Dolunayda olduğu gibi yine bir konuda karar verilecek veya bir mesele netleşecektir. Peki hangi konuda?
 1. görüştüğünüz biri mi var? ilişkinin adı konulabilir
 2. eşiniz/sevgilinizin hayatındaki önemli gelişme netleşebilir
 3. aranızdaki konu sonuçlanır/karar alınır
İyi gitmeyen ilişkilerin bitirilmesi da yine Dolunayı takip eden günlere denk gelebilir dostlar. Eğer sosyal/ticari bir projede ortağınız varsa ve aranızda bir gündem varsa, Dolunay bu konuyu da kapsayacaktır. Konunun netleşerek gündeminizden düşmesi 14-15 Hazirana kalabilir.

24 Haziran Yeniay Etkileri

Haziran sonunda Yeniay’ın ötesinde yepyeni bir enerji görünür olacak değerli dostlar. Güneş ve Mars birbirine çok yakın hareket etmeye başlayacaklar, ki zaten Temmuz sonunda kavuşum gerçekleşiyor. 24 Haziranda Yeniay kaynaklı gündem, bu enerjinin başladığı günlere denk geliyor. Olası konu başlıkları şöyle:
 1. işe girmek, teklifler almak, iş değiştirmek
 2. kazancınızı artırmak için yeni yöntemler aramak
 3. harcama yapma isteğinizin artması
 4. eşinizin/sevgilinizin gelir seviyesinde değişim olması
 5. satın alma süreçleriyle ilgilenmek (ev, araba vb)
Haziranın son haftasından itibaren çalışma hayatınız veya gelir/harcama konuları en önemli gündem konularınızdan birisi olacaktır. Kıymetli dostlar, Olumlu Jüpiter enerjisi Haziranda geri döneceği için, Hazirandan itibaren çok daha olumlu/atak ve özgüvenli olacağımıza şüphe olacak. İkizler burcu Haziran 2017 yorumunuzu bu noktada bitiriyorum. Umuyorum ki her şey gönlünüze göre olur. 🍀🍀 Burcuna Göre’yle henüz tanışmamış olan sevdiklerinizi haberdar edin mutlaka, ileride size teşekkür edecekler. 😊 Eğer astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasındaysanız
 2. doğru kararı verdiğinizden emin olmak istiyorsanız
 3. gündeminizin ne zaman, ne şekilde sonuçlanacağını anlamak istiyorsanız
 4. adımlarınızı doğru zamanda atmak önemli hale geldiyse
 5. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 6. eşiniz/sevgilinizle ilgili netleştirmek istediğiniz konular varsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Doğum haritanıza özel olacağı için aylık yorumlardan çok farklı, benzersiz bir deneyim sizi bekliyor diyebilirim. Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz. İstanbul’da, Gaziantep’te veya Paris’te yaşıyor olsanız da özünde fark etmiyor. 😊 Mail: burcunagore@gmail.com Güzellikler diliyorum ❤️ ❤️ Zafer Ceyhun
]]>