Yükselen İkizlerİkizler Burcu Haziran 2014

Mayıs 26, 2014by Zafer Ceyhun4

İkizler burcu haziran 2014 yorumunda; modern astrolojinin mucizevi bilgi dağarcığı konuşacak…ikizler burcuna göre haziran ayı nasıl görünüyorsa, tüm detaylarıyla öğreneceksiniz…

Yeni Ay 

Önceki yazımı okuduysanız biliyorsunuz, Haziran ayı sizin yeni yılınız ve 28 Mayıs çarşamba akşamı, ikizler burcunda gerçekleşecek Yeni Ay  ile birlikte resmi açılışı yapacaksınız. Balonları hazırlayın 🙂 1 Haziran günü Yeni Ay’ın enerjisi zirve yapacak, bu nedenle bugünden itibaren 5 gününüz var, sonra Yeni Ay’ın harika enerjisi kaybolacak. Haziran ayı sizin ayınız, doğum gününüz ve yeni yılınız kutlu olsun; umarım ki sağlıklı, mutlu, başarılarla dolu olur.
Yeni ay 1. evinizde olduğu için benliğinizin tam merkezinde hissedeceksiniz. Canlılık dolu, yepyeni bir hayata başlamak için harika bir enerji açığa çıkacak ve geçtiğimiz iki ay yaşadığınız yoğun ve sert enerjiden kurtulacaksınız. Buna ihtiyacınız olduğunu biliyorum, geride bıraktığımız dönem ikizler burcu için keyifli bir dönem değildi.
İkizler burcu, kendini dinamik ve hedef odaklı hissedecek. Yeni Ay’ın enerjisi, önceliklerinizi belirlemek ve harekete geçmek için gereken coşkuyu verecek. Uzakdoğu halklarının binlerce yıldır Qi veya Chi dedikleri enerji, işte bu enerji. Biliyorsunuz, Çin’de yaşlısı genci sabah erkenden parklara gidip, Chi enerjisini korumak için Tai Chi yapıyorlar. Merak etmeyin, sizin Tai Chi yapmanıza gerek yok, evren size bunu bedelsiz veriyor. “İkizler burcuna göre güneş astrolojisi: mayıs ve haziran” yazımda belirttiğim gibi önünüzdeki yılı planlamak, hedeflerinizi belirlemek için harika bir dönem.

İkizler burcu Yeni Ay’da bunu yapsın

Kim olduğunuzu düşünmeye zaman ayırın lütfen. Hepimizin bir gün veda edeceği bu mucizevi hayatta, sizin hedefleriniz neler? Neler yapmak, hangi konularda başarılı olmak istiyorsunuz? Karar verin ve (gerekiyorsa) harekete geçin. Önceliklerimiz, uzun vadede hayatımızın yönünü belirler. Önceliklerinizi netleştirin. İnsanların sizi tanıdığı kişi ile siz aynı kişi misiniz, yoksa bir çoğumuzda olduğu gibi yanlış mı tanınıyorsunuz? Bu sorunun cevabını bulmaya çalışın, tüm kainat sizin yanınızda, ne gerekiyorsa sahipsiniz. Ayrıca, bir süredir dış görünüşünüzü/imajınızı değiştirmeyi düşünüyorsanız, 1 Haziran’a kadar mutlaka yapın.

İkizler burcu Yeni Ay’da bunu yapmasın

Yeni Ay’ın favorisi sizsiniz, eğer istiyorsanız hayatınızı değiştirmek için tam zamanı. 1 Haziran’a kadar zamanınız olacak ama kesinlikle sonrasına ertelemeyin.
20 Mayıs’tan bu yana Mars 5. evinizde ve Temmuz ayı sonuna kadar burç değiştirmeyecek. Yeni Ay’da oluşacak olumlu enerjiyle, Mars’ın kızgın enerjisi bir araya gelecek. Şunu hatırlatayım, terazi burcundaki Mars’ın enerjisiyle ikizler burcundaki Yeni Ay’ın enerjisi uyum içinde. Bu nedenle, bir ilişkiniz varsa bunu daha ileri bir seviyeye taşımak için bulunmaz bir fırsatınız olacak. Ancak, aklınızda olsun, mars serttir ve istediğini elde etmek için zorlamayı tercih eder. Sevgilinize/eşinize Mars’ın kızgın enerjisini değil, coşkulu/dinamik enerjisini yansıtmaya çalışın. Yeni Ay’dan kısa bir süre sonra balık burcunda gerilemeye başlayacak olan Neptün, Yeni Ay’daki tek olumsuz enerjiniz. İstekleriniz ve hedefleriniz bulanıklaşacak, belki kararsız hissedeceksiniz. Ancak size altın kuralı vereyim: bugüne kadar hep istediğiniz ne varsa ona sahip çıkın ve peşinden gidin ancak Yeni Ay’da ortaya çıkan yeni isteklerinizin sizi yanıltma ihtimali oldukça yüksek, onlara sahip çıkmanızı önermiyorum. Yeni Ay, varsa eşiniz/sevgilinizle yeni bir dönem başlatma potansiyeli taşıyor. İlişkisi olmayan ikizler içinse yeni bir ilişkinin, hem de aşk ve romantizm dolu bir ilişkinin kapısını sonuna kadar açıyor. İsraf etmeyin.

Dolunay 

13 Haziran’da yay burcunda Dolunay yaşanacak.
“First things first” diyor ya gavur Amerika, ben de öncelikle söyleyeyim: Dolunay zorlu olacak. Zaten güneş-ay karşıtlığı olması nedeniyle, doğası gereği çatışma enerjisi taşıyan Dolunay, Merkür ile olumsuz bir etkileşim içinde olacak. Buna Merkür gerilemesini, terazi burcundaki Mars’ı ekleyince, az önce bahsettiğim ilişkinizde bir çatışma yaşama ihtimaliniz olduğunu söylemek mümkün. Ama meraklanmayın, ikizler burcunun yönetici gezegeni olan merkür, iletişimi temsil ettiği için, yaşanan olumsuzluklar sözde kalma potansiyeli yaşıyor. Bu nedenle, kavga-gürültü olursa hemen sarsılmayın… Her Dolunay zorlu bir enerji getirir. Her ay bir Dolunay yaşadığımıza göre, zorluklara alışık olmalısınız, öyle değil mi? Ayrıca, zorluklar sizin ustası olduğunuz bir alanda, iletişim alanında yaşanacak. Tek sıkıntı, işin içinde eşinizin/sevgilinizin olma ihtimali. Ben uyardım, siz gerekeni yapın artık. Ünlü Türk düşünürü arkadaşın dediği gibi: Gerekeni yaptım, beyin bedava :)) Hem beyin/zeka en çok sizde var, ikizler burcusunuz siz Allah aşkına…

Haziran ayında önemli günler

Hırslı: 12-16 Haziran arası Başarılı: 17, 18 Haziran
Hareketli/riskli:  22-27 Haziran arası
Romantik: 5, 9, 23, 24 ve özellikle 30 Haziran
Party time/eğlenceli: 17, 18 Haziran
]]>

4 comments

 • Gülay

  Haziran 1, 2014 at 2:44 pm

  Eğlenceli olmuş. Zevkle okudum. Övülmeyi de seviyorum herhalde.. :))))

  Reply

  • burcunagorecom

   Haziran 1, 2014 at 3:29 pm

   çok teşekkür ediyorum, yazmaya-övmeye devam edeceğim 🙂

 • gizem

  Haziran 3, 2014 at 3:20 am

  Çok şirin olmuş yazınız gayet eğlenceli. Klasik burç yorumlarindan sonra gayet iyi geldi:) calısmalariniza sağlık;) yükseleni balık olan ikizler den sevgiler :))

  Reply

  • burcunagorecom

   Haziran 3, 2014 at 9:50 am

   Çok tşk ediyorum, yaptığım işin takdir edilmesi harika ancak sizin kullandığınız tanımlamalarla takdir edilmek apayrı oldu, beni çok mutlu ettiniz. Sağ olun var olun, hep aramızda olun 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin