İkizler burcu Eylül 2017 yorumu, 6 Eylül Dolunay ve 20 Eylül Yeniay etkileri ile Eylül ayındaki önemli astrolojik etkileri içeriyor. Burcuna Göre’nin benzersiz yorumlarından maksimum yararlanmak için değerli dostlar, yükselen burcunuza göre okumanızı öneriyorum. Örneğin, burcunuz ikizler olduğu için bu yazıyı okuyorsanız fakat yükselen burcunuz aslan ise, aslan burcu yorumunda yazdıklarım hayatınıza daha uygun olacaktır. 👍 Yükselen burcunuzu/derecesini bilmiyorsanız buradan öğrenebilirsiniz: Yükselen Hesaplama Başak burcu okurlarımın doğum gününü kutluyorum, mutlu sağlıklı başarılı bir yıl geçirmenizi dilerim. ❤️ Hadi başlayalım. 🕵

Eylül 2017 İkizler Burcu Yorumu

Biliyorsunuz değerli okurlarım, Merkür gerilemesiyle gerçekleşirken çok yaygara koparılır fakat Burcuna Göre’de aynı ölçüde odaklanmıyoruz Merküre, enerjisine, gerilemesine vs. Fakat bu sefer gerilemenin gerçekleştiği alan itibarı ile düşünceleriniz sıkı bir şekilde ailenize, evinize veya yaşam alanınıza odaklamış olabilir. Başak burcunda gerçekleşen gerileme, ev değiştirmekten taşınmaya kadar evle ilişkili yeni kararlar almaya zorluyor olabilir. Umarım ki evle ilgili güzel gelişmeler yaşıyorsunuzdur veya işe girdiğiniz belli oldu/olmak üzere, bu nedenle şehir değişikliği  gerekiyor. Böyle olsun, en güzeli bu.. Bunun yanında, “şimdi yanımda olması gereken insanlar neden değiller” gibi sorular sıkça tekrar tekrar sorulabilir. Çoğu zaman yüzümüzü sevdiklerimize döndüğümüzde onların da bize bakıyor olmasını bekliyoruz, öyle değil mi? Belki de sizin desteğinize ihtiyaç oldu ve sorumluluk alıp yanlarında olmak istiyorsunuz. İhtimallerden biridir ve Dolunay civarında gerçekleşmesi mümkündür, 6 Eylül civarı. Evlilik öncesi evle ilgili harcamalar, düzenlemeler mi yapıyorsunuz? Ne güzel, gözünüz aydın olsun. Satürn ilişki/evlilik alanına geldiğinde evli olmayanları şanslı görüyorum çünkü evlilik ihtimalini artırıyor. Tabi Satürn geldiğinde zaten evli olanlar var ki onların durumu biraz daha karmaşık oluyor hep. Eşin tavrında gariplikler, uyumsuzluk hissinin ve çatışmaların artması, beklentinin büyümesi vs. Kaderden kaçış olmuyor, işin gerçeği bu.. Eğer ki kaderinizde eşle ailesi/aileniz arasında kalmak varsa, işte bu zamanlarda yaşıyor olma ihtimali çok güçlü. Ne şiş yansın ne köfte desek bile bunu başarmak bazen zor oluyor, en doğrusu yıkıp dökmemeye gayret edip kalıcı yaralar almadan geçiştirmek diye düşünüyorum, bilmem siz ne dersiniz? Tabi bir de geçmişte kalan insanlar ve olaylar var. Eski günlerin hatırası zihinde yankılandığında beklenmedik hisler oluşabiliyor.

6 Eylül Dolunayın Etkileri

Her Dolunayda bir gündem sona erer değerli dostlar. Bir konu netleşerek gündemden düşer; karar veririz veya bir haber alırız. Gündemin görünür olup sonuçlanması 4 Eylül –  11 Eylül arasına denk gelecektir. Olasılıklar? Eğer yükselen dereceniz 0-5 derece ise, gündeminizde profesyonel destek almak olabilir. Yolunuz doktora, avukata, yazılımcıya, psikologa, bakıcıya, boyacıya, elektrikçiye vs. düşebilir. Diğer yandan, tanıdığınız ama çok yakın olmadığınız birinden destek/görüş almanız gerekebilir. Belki de olaylara dışarıdan bakan birinin görüşleri işe yarayacaktır. Eğer ki yükselen dereceniz 6-29 arası ise olası gündem maddeleri farklı:
  1. aileden biri sizden destek ister
  2. evlenirsiniz, hazırlıklara başlarsınız
  3. çocuk haberi alırsınız, hamilelik olur
  4. tatil biter iş başlar
  5. işle ilgili beklenen haber alınır, süreç netleşir
Dolunay önemli olacak, Eylülün ilk 15 gününde önemli haberler/sonuçlar alınabilir. Eğer zorlu giden bir evlilik varsa, bu durumda Satürn çarpmasının da etkisiyle Eylül gergin geçebilir. Aile içi çatışma, büyüklerin devreye girmesi ile işler daha karmaşık hale gelebilir. Böyle süreceğine bitsin daha iyi, gibi söylemler tam da bu zamanın ürünü olabilecek türdendir, gündeminiz buysa Eylülü geçiştirmek en mantıklısı diye düşünüyorum, özellikle 14 Eylül civarı riskli..

20 Eylül Yeniay Etkileri

Dolunayda ciddi ve büyük kararlar almamız gerekebiliyor. Üzerimizdeki gerginlikten kurtulmak için kestirip atmak da, harika bir haber alıp rahatlamak da Dolunaya denk geliyor.. Bu nedenle Dolunay enerjisi bazen çok zor oluyor. Yeniay ise yenilenmiş bir enerji açığa çıkardığı için daha ferah oluyor çok zaman. Eylülün 3. haftasında Yeniay gerçekleştiğinde yine benzer enerji oluşacak, taze ve yeni.. İhtimaller arasında neler var? 18-29 derece arasını kapsıyor bunlar:
  1. evlilik kesinlikle güçlü ihtimal
  2. ev/şehir değiştirmek
  3. büyüklerden, kardeşlerden destek
Gayrimenkul yatırımları, evle ilişkili harcamalar, şehir değiştirmek gibi yaşam alanı ve mülkle ilgili konular Yeniay sırasında oluşan enerji ile zihinleri meşgul edecektir. Diğer bir olasılık dizisi ise 0-17 derece arası yükselen ikizleri ilgilendiriyor. Son derece keyifli bir enerji oluşur. Neşeniz yerinde olur, romantizm ve cinsellik talebi artar, spora başlamak isteyenler için süper zamandır. Çocuk sahibi olmakla ilgili kararlar da aynı kapsamda.. Diğer yandan, ilişkisi olmayan okurlarıma özel bilgiler vermek istiyorum. Eylülde sohbet güzel olur, neşeler yerindedir, tanışmak için daha iyi zaman yoktur. Ayrıca zaten kadersel olarak doğru insanların karşınıza çıkması da işten değildir. Bu gözle yaşayın Eylülü. 🍀 İkizler burcu Eylül 2017 yorumunuzu tamamlamadan önce bir ekleme yapmak istiyorum: Eylülde baskı/belirsizlik alanı: evli olanlar için eşin tavrı Eylülde şanslı alan: tanışmalar, eğitim/kurs, seyahat, iş görüşmesi Eylülde sorun ihtimali: aile büyükleri, kardeşler Son olarak, Premium Üyelik ve Astroloji Okulu için hazırlıklarımız devam ediyor, kusursuz çalışan bir sistem olması için gayret ediyorum. Buradan kayıt olabilirsiniz: Premium & Okul Kayıt Premium Üyelik & Astroloji Okulunu ilk defa duyuyorsanız, bu yazıyı mutlaka okuyun, hayatınızı değiştireceğine emin olabilirsiniz: Premium Üyelik & Astroloji Okulu Son olarak hazırlıklar devam ettiği için danışmanlık/harita analizi görüşmelerine bir süre ara vermek durumundayım fakat randevu taleplerinizi yardımcım Burcu alıyor, görüşmelere başladığımda size dönüp randevu verecek mutlaka. Sabrınızı ve anlayışınız için çok çok teşekkür ediyorum. Randevu talebinizi aldığımız mail adresimiz: burcunagore@gmail.com Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️]]>