Yükselen İkizlerİkizler Burcu Eylül 2016 Yorumu: İlişkiler ve Kariyer Odaklı Zamanlar

Ağustos 29, 2016by Zafer Ceyhun39

İkizler burcu Eylül 2016 yorumu, 1 Eylül Güneş tutulması ve 16 Eylül Ay tutulmasının etkileri ile Eylül ayındaki diğer astrolojik etkileri anlatıyor. Kesinlikle zor bir yıl geçirdik değerli dostlar! İkizler burcu olarak karşıt burcunuzdaki Satürn ve Mars etkilerini eşiniz/sevgilinizle ilişkileriniz başta olmak üzere her türlü sosyal ilişkinizde yaşamış olmalısınız.. Diğer yandan, sağlıkla ilgili sorunlar, bitkinlik ve hatta bıkkınlık da yaşadıysanız, “ne oldu bana böyle” diye sormuş olmanız da doğal. Neyse ki bu süreç sona ermek üzere, Eylül ile birlikte 2016 yılının ana gündemi sona eriyor. Bundan sonra atılımlar ve açılımlar zamanı. Geçmiş aylarda yaşananlar sonucunda vardığınız yer/sonuç ve aldığınız kararlar sayesinde bundan sonra rahatlama imkanı bulacaksınız. Uzun uzun konuştuk geçtiğimiz aylarda, Burcuna Göre’nin düzenli okurları hatırlayacaktır. Mayıs-Haziran arasını özellikle riskli dönem olarak işaretlemiştik daha yılın başında. Eylül’den itibaren gündem sona eriyor demiştik. Eylül geldi çattı. İyisiyle kötüsüyle atlatmak üzereyiz, bundan sonra hızlanacağız. Değerlendirme yapmak, hangi yolu seçeceğimize karar vermek için epey zamanımız oldu zaten, öyle değil mi? Şöyle bir geriye bakıp ikinci kez düşününce fark ediliyor: geçmiş aylarda bizi yoran temel şey, değişen şartlar ve ortaya çıkan belirsizlikti. Belirsizlik ve değişim her zaman stres yaratıyor. Peki Eylül 2016 nasıl bir ay olacak? Öncelikle, Eylül’de Güneş ve Ay tutulması gerçekleşiyor: 1 Eylülde başak burcunda Güneş tutulması, 16 Eylülde ise balık burcunda Ay tutulması var. 1 Eylül’de başaktaki tutulma ile balık-başak Güneş tutulmaları serisi sona eriyor. Mart 2017’de son kez balıkta tutulma olacak, sonraki birkaç yıl boyunca Güneş ve Ay tutulmaları aslan-kova ve yengeç-oğlak burçlarında olacak. 1 Eylüldeki tutulmanın etkilerini net olarak anlayabilmeniz için referans olması açısından size bir tarih vermek istiyorum: 1 Eylül 1997. Söz konusu tarihte gerçekleşen Güneş tutulmasının etkileri, bir ölçüde Eylül 2016’daki tutulma ile benzer olacaktır. Hatırlıyor musunuz, Eylül 1997’de ne olmuştu? Ayrıca, 97 sonrasında başak burcunda gerçekleşen tutulmalar 2006-2008 arasında olmuştu, Eylül aylarında. Bu bilgileri veriyorum ki geçmişte yaşadığınız olaylar üzerinden genel bir fikir edinme imkanınız olsun. 🕵 Hadi Eylül ayını yorumlamaya başlayalım ve başlarken, Eylül ayındaki astroloji olaylarını listeleyelim:

 1. Merkür gerilemesi başlıyor: 30 Ağustos
 2. Güneş tutulması: 1 Eylül  
 3. Güneş-Satürn karesi: 2 Eylül
 4. Güneş-Neptün karşıtlığı: 2 Eylül
 5. Güneş-Pluto etkileşimi: 7 Eylül
 6. Jüpiter terazi burcuna geçiyor: 9 Eylül
 7. Güneş-Mars karesi: 13 Eylül
 8. Ay tutulması: 16 Eylül
 9. Mars-Uranüs etkileşimi: 17 Eylül
 10. Venüs-Uranüs karşıtlığı: 18 Eylül
 11. Güneş-Jüpiter kavuşumu: 26 Eylül 
Şimdi birbirinden önemli bu astroloji olayları hayatımızı nasıl etkileyebilir, anlamaya çalışalım.

İkizler Burcu Eylül 2016: Güneş Tutulmasının Etkileri

Eylül ayının ilk günü Güneş tutulması yaşanacak kıymetli okurlarım, bu önemli haberdir! Her Güneş tutulması güçlü bir enerji açığa çıkarır ve şunlar yaşanır:
 1. yepyeni bilgiler alırız, bazı şeyler netleşir
 2. bir şekilde yeni bir farkındalık ediniriz
 3. hiç gündemde olmayan konular ışık hızıyla gündeme girer
 4. aniden bir karar alırız ve hayatımıza yeni bir yön veririz
 5. yaşanan bir olay, bakış ve motivasyonumuzu değiştirir
 6. bizim dışımızda gerçekleşen olaylar hayatımıza yeni bir boyut katar
Kısacası tutulmalar önemlidir ve sonrasında önemli şeyler olur. Öncelikle Güneş tutulmasının ikizler burcuna özel etkilerine ve sonuçlarına dair -konu başlıkları üzerinden- genel bir çerçeve çizelim.
 1. yaşadığınız şehrin/ülkenin değişmesi
 2. aile büyükleriniz veya kardeşlerinizle ilgili bir gündem oluşması
 3. ailenize yeni bireyler katılabilir, biri evden ayrılabilir
 4. ev değişimi, eve ilişkin kararlar
 5. gayrimenkul yatırımları
Öte yandan, Güneş tutulmasının ertesi günü gerçekleşecek 2 önemli olay daha var: Satürn ve Neptün eş zamanlı olarak Güneş ile temas edecekler. Peki bu ne demektir, nasıl etkiler getirir? Önce yine konu başlıklarını sıralayalım, sonra olasılıklardan topluca bahsederiz.
 1. eşiniz/sevgilinizle aranızdaki gündemin netleşmesi
 2. eşinizin/sevgilinizin hayatındaki gelişmenin sonuçlanması
 3. evlilik veya ayrılık kararı almak
 4. bir projede ortak çalışmaya başlamak
 5. iş ortağınız varsa gündemin sonuçlanması
 6. kariyerinize ilişkin önemli bir gelişme olması
Bazı olasılıklardan bahsederek mantığı anlatmaya çalışayım. Olasılık 1 Sizin veya eşinizin/sevgilinizin şehir değiştirmesi gerekebilir. Bu durumda ilişkinin dinamiklerinde değişim gerçeklemesi kaçınılmaz olur. Diğer olasılık, evlilik veya ayrılık kararı sonrasında şehir/ev değişimidir. Olasılık 2 Kariyerinizde önemli bir gelişme olur ve sonuçta hayatınızın şartları değişir. Yeni duruma uyum sağlamak için çabalarken, sevgilinizle evlilik kararınızın ertelenmesi gündeme gelebilir. Evli iseniz, bu durumda eşiniz yeni duruma sizinle birlikte uyum sağlamaya çalışırken zorlanabilir. Bu durumu düzeltmek için çabalamanız gerekecektir. Tersine, eşinizin hayatında gelişmelere (olumlu da olabilir olumsuz da) siz uyum sağlamakla meşgul olabilir. Yeni dönem beraberinde yepyeni şartlar getirecektir. Olasılık 3 Kariyerinizde bir atılım gerçekleşir, artık çok daha fazla çalışmanız gerekecektir. Belki yeni iş yerinize yakın olması için evinizi de değiştirmek istersiniz. Ayrıca yeni iş ortamında yeni bir sosyal çevreye gireceğiniz için ilişkiler ağınız da dönüşmeye başlar. Olasılık 4 Evli iseniz ve sorunlarınız varsa, artık daha fazla bu sorunlarla yaşamanın anlamsız olduğuna karar verip ilişkinizi tamir etmenin yolunu bulursunuz. Boşanma kararı vermek, aile/toplum baskısı nedeniyle ihtimaller arasında yoktur. Diğer yandan, bazı evlilikler bu sürece dayanamayıp bu süreçte sona erebilir. Rahatlamış hissedersiniz, kendinize yeni bir hayat kurmak için harekete geçersiniz, sevdiklerinizi bu sürece hazırlamaya çalışırsınız. Olasılık 5 Bir arkadaşınızla sevgili olmanın ilk adımlarını atarsınız veya sevgilinizle ilişkinizi bir sonraki aşamaya taşımayı kararlaştırırsınız. Her iki durumda da artık yalnız/bekar sıfatları yerini “sevgilisi var/nişanlı” tanımlamasına bırakır, başkalarının gözündeki imajınız değişir. Her koşulda, Eylülün başındaki Güneş tutulmasıyla birlikte açığa çıkan enerji; ilişkilerinize, kariyerinize, yaşadığınız ev/şehir ve aile ilişkilerinize yönelik sonuçlar doğuracaktır. Bu noktada bir hatırlatma yapayım:
Güneş tutulması; yepyeni bilgiler ve/veya motivasyon getirerek hayatımızı değiştirir, yeni bir dönem başlatır.
Yukarıda saydığım konulardan bağımsız olabileceği alakalı da olabilecek bir konudan bahsetmek istiyorum değerli okurlarım. Tutulma sırasında Merkür gerilemesi yaşıyor olacağız. Bu nedenle geçmişte yaşanan ve üstü örtülmüş meseleler yeniden önünüze gelebilir veya siz bazı meseleleri gündeme getirmek isteyebilirsiniz. Tutulma enerjisiyle birlikte epey yoğun enerji olacak. Eğer ki olumsuz bir gündem içindeyseniz, keskin kararlar almadan, geri dönülmez/sert adımlar atmadan, yeterince hesaplanmamış riskler almadan yola devam etmek akılcı olur! Gerileme 22 Eylülde sona erecek, takip eden günlerde ise Güneş-Jüpiter kavuşumu olacak. En iyi başlangıçlar için en ideal zaman Eylül sonu gibi görünüyor.

9 Eylülde Jüpiter Terazi Burcuna Geçiyor

Geçen yıl Ağustostan bu yana başak burcunda olan Jüpiter, 9 Eylülde terazi burcuna geçiyor. Jüpiter kaynaklı gündem açısından bakınca, bir yıl bitiyor ve bir başkası başlıyor diyebiliriz! Jüpiter etkisini detaylıca anlattığım bir yazı yazacağım için bu bölümü uzun tutmayacağım. Bundan sonraki 1 yıl boyunca Jüpiter’in açılımlar getiren etkisini şu alanlarda hissedeceksiniz:
 1. daha keyifli bir enerjiniz olacak
 2. kendinizi daha rahat ifade edecek, daha iddialı olacaksınız
 3. sosyal/profesyonel mecrada cesaretiniz artacak, girişken olacaksınız
 4. yeni projelere başlamak için şartlar lehinize olacak
 5. spor, müzik gibi hobilere başlamanın zamanı geldiğini fark edeceksiniz
 6. fiziksel enerjiniz artacak, ayrıca daha iyimser ve atak hissedeceksiniz
 7. çocuk sahibi olma hazırlıkları yapacaksınız
 8. varsa çocuklarınızdan hep güzel haberler alacaksınız
Bu etkileri getirecek olan Jüpiter, 26 Eylül’de Güneşle aynı noktada bir araya geliyor. Jüpiter kaynaklı gündemi şekillendirecek güçlü ve pozitif bir enerji açığa çıkacaktır. Bu nedenle Eylül’ün son haftasında başlangıçları tetikleyen bir hareketlenme olması güçlü ihtimaldir. Eğer yukarıda saydığım konularda bir gündeminiz varsa ve süreci başlatmak sizin elinizde ise, 26 Eylül civarında harekete geçmenizi öneriyorum. Yok eğer mümkün değilse hiç sorun değil, daha erken/geç de olabilir. Eylül’de bu konular çerçevesinde atacağınız adımlar Venüs’ün koruyucu şemsiye altında olduğu için güvendesiniz. Merkür gerilemesi var diye endişe etmeye gerek yok. 😊 Sadece en doğru zamanlama için Eylül sonu ideal diyorum, o kadar!

16 Eylül Ay Tutulmasının İkizler Burcuna Etkileri

Güneş tutulması kadar olmasa bile Ay tutulması da önemlidir; içsel bir enerji, odaklanma gücü verir. Aslında Ay tutulması bir Dolunaydır. Bu nedenle, Dolunayda olduğu gibi, bir gündemin sonuçlanması veya netleşmesi, kararın verilmesi veya beklenen haberin alınması ile sonuçlanır. Böylece bir konu gündemden düşer, bir dönem kapanır ve önümüze bakma imkanı buluruz. 16 Eylüldeki Ay tutulmasını da bu gözle görmek gerekiyor! Öte yandan, tutulmadan birkaç gün önce, 13 Eylül’de gerçekleşecek Güneş-Mars karesi de son derece önemli bir olay. Neden? 2016 yılının ana gündemi, Aralık 2015’te başlamış, Mart-Nisan’da gelişmeler kendini göstermeye başlamış, Mayıs sonu-Haziran başında konu zirve yapmıştı. Tüm bunlar, eş zamanlı gerileyen Mars/Satürn etkilerinin ürünüydü. Ağustos başındaki Güneş-Satürn etkileşimi ve Ağustos’un son haftasındaki Mars-Satürn kavuşumu, bu sürecin istediğimiz yola girmesi açısından imkan/güç vermişti bizlere. 2 Eylül’deki Güneş-Satürn karesi ve 13 Eylül’deki Güneş-Mars karesiyle birlikte, yıl boyunca yaşadığımız gelişmeler tamamen sonuçlanıyor, gündem netlik kazanıyor. Çünkü artık gündem sona erdi, düzeltme hamlelerini yapmak için son bir fırsatımız daha var Eylül’de. Konu başlıkları mı? Eşiniz/sevgilinizin gündemi, onunla ilişkiniz, evlilik öncesi hazırlıklar, evliyseniz sorunları çözme girişimleri, sorunlar çözülemeyecek gibiyse boşanma ihtimali, sosyal ilişkilerinizdeki aksaklıklar ve varsa ticari/sosyal işlerdeki ortaklarınız! 2016 yılı boyunca demlenen konu, nihayet olgunlaşacak. Eylülün ilk haftasında Güneş tutulmasıyla birlikte açılacak yeni kapılar, Ay tutulmasını takip eden günlerde (17-19 Eylül) vereceğiniz kararla artık geleceğinizi şekillendirecek. Son olarak, Ay tutulmasının etkilerinden ayrıca bahsedelim:
 1. kariyerinizde süregelen gelişme netleşecek
 2. iş değişimi veya işe girme girişiminiz sonuçlanacak
 3. sosyal/profesyonel ünvanınızı etkileyecek kararı vereceksiniz
 4. saygınlığınıza ve statünüze tesir edecek konuda süreç sona erecek
Son olarak zamanın değişen ruhunu özetlemek istiyorum kıymetli okurlarım. 2016 yılındaki temel gündeminiz her ne olduysa, Eylül’le birlikte artık geride kalıyor! Kesin olarak söylemek mümkün: Yeni bir dönem başlamak üzere. Bundan sonra ileriye bakmak zorundasınız, aylardır süregelen gündem bir şekilde hayatınızdan çıkmalı. Eğer kendiliğinden çıkmıyorsa, gerekli adımları atıp, kararı verip siz çıkarmalısınız. Muğlak/belirsiz bir şey kalmamalı! Artık yeni bir geleceğe yepyeni bir inançla bakma zamanı geldi! Bu noktada bir de bilgi vermek istiyorum: Eğer ki doğum haritanıza özel bilgiler alarak önümüzdeki süreci planlamak, kararlarınızı alırken doğum haritanızda saklı eşsiz bilgilerden faydalanmak isterseniz bana bu mail adresinden ulaşabilirsiniz:  burcunagore@gmail.com Kişisel analiz sürecinin nasıl işlediğini size yardımcım Burcu hanım anlatacak, görüşme gününü ve saatini belirlerken de yardımcı olacaktır. İkizler burcu Eylül 2016 yorumunu, ikizler burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın sakın. Bu önemli günlerde zamanın ruhunun nasıl değiştiğini bilmek büyük fark yaratacaktır. 👍 En güzel olasılıkları yaşamanızı diliyorum. ❤️❤️ Sevgilerimle, Zafer Ceyhun]]>

39 comments

 • Bahar

  Ağustos 29, 2016 at 11:49 pm

  Mrb Zafer bey ben balık burcuyum ama yükselenim ikizler bu durumda balık burcu yorumu mu ikizler Burcu yorumunu mu önemsemeliyim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 2, 2016 at 3:30 pm

   ben her zaman Güneş burcunu referans alıp yazıyorum Bahar hanım..
   Yeniay, Dolunay, Güneş ve Ay tutulmaları kısmını yükselene göre de okumanızı öneririm, ama temel olan burçtur.
   sevgiler ZC

 • bade

  Ağustos 30, 2016 at 2:45 am

  mrb zafer bey yükselen oğlak ikizler burcuyum.1.5 yıldır boşanma aşamasındayım bir türlü gerçekleşmedi.ve bu sürecte fazlaca yoruldum.yazınızı dikkatli okudum.artık hayatıma yön vermek istiyorum.yeni başlangınçlar yapmak için.bu arzumu gerçekleşirebileceğim kanısına vardım yazınızı okuyunca.sizce eylül bunun için uygunmudur?şehir değişikliği yapmam için sonuçlarımı beklemem gerekecek

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 2, 2016 at 3:32 pm

   Bade hanım merhaba,
   neden sonuçlanmadı boşanma süreciniz?
   belki hala bir şans vardır, onun için soruyorum…
   Satürn yayda iken boşanmak her zaman doğru karar olmayabilir sizin için…

 • Aygül

  Ağustos 30, 2016 at 3:19 am

  Zafer bey hem ay sonu yazılarınızı hem de eylülü beklemek ne kadar zordu! Beni çok büyüten önemli zamanlardı! Fakat evet yorucu oldu bu süreçte burcu koc yükselen yengeç olarak ülser oldum!Burcu basak yukseleni ikizlerden vazgeçme dediniz vazgecemiyordum zaten vazgecmedim dediniz vazgecemiyordum!Biz vazgecemiyoruz! Tertemiz seviyoruz ama çok engelimiz var!Tam birlesemedik ama hala bu eylül bizi kavusturur mu? Anladığım kadarıyla uzun etkili gökyüzü olayları diyelim ki başladık uzun sürebilecek bi birliktelik mi? Son olarak benim bu ülser başımı çok ağrıtacak mıdır sizce? Mukemmel yazilariniz için çok çok teşekkürler!

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 2, 2016 at 3:35 pm

   Aygül hanım geçmişler olsun öncelikle..
   haritasında yengeç etkin olanların kaderidir mide sorunları..mars yengeç, güneş/yükselen yengeç hep ülsere yatkınlıktır..dikkat etmek lazım tabi ki.
   neden bir araya gelemediniz, daha önce sanki işler iyiye gidiyor gibi algılamıştım?

 • seden

  Ağustos 30, 2016 at 3:02 pm

  Zafer Bey Merhaba;
  Merkür gerilemesinde doğmuş bir insan merkür gerilerken yeni adımlar atabilir mi?Çünkü genelde tüm fırsatlar merkür gerilemesinde karşıma çıkıyor.Aydınlatırsanız çok sevinirim.Teşekkür ederim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 30, 2016 at 3:45 pm

   Hayır Seden hanım, gerilemede doğmak özel bir avantaj vermez.
   sevgiler, Zafer Ceyhun

 • Sevgi bahar

  Ağustos 30, 2016 at 4:57 pm

  Ceyhun bey öncelikle merhaba.
  Sitenizi yeni kesfettim ne kadar güzel ve bilgilendirici.
  Karşılaştırma yapmak istemem ama en başarılı yorumları yapıyorsunuz.
  Bundan sonra sizi sıkı takip edeceğim.Son olarak benim yukselenim ikizler o yüzden ikizler yorumunu dikkate almam daha doğrudur umarım.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 30, 2016 at 5:37 pm

   Aramıza hoş geldiniz Sevgi hanım 🙂 🙂
   ben Güneş burcuna göre yazıyorum, ihtimalleri burcunuza göre yaşamanız daha olası..
   yine de önerim, yükseleni de okuyup olasılıklara göre hangisinin gerçekleşeceğine kendiniz karar vermeniz olur.
   sevgiler, Zafer Ceyhun

 • frezya

  Ağustos 30, 2016 at 9:15 pm

  agziniza elinize emeginize sağlık.ikizlerim .hamileyim ve işime devam edip etmeme konusunda kararsizim.neyin doğru olduguna karar veremiyorum.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 31, 2016 at 12:42 am

   gözünüz aydın Frezya..
   zor ve kişisel bir karar, bu noktada sizin şartlarınızı bilmeden yorum yapmam uygun olmaz maalesef.
   en doğru kararı vermeniz dileğimle..
   bebeğinizi harika bir zamanda doğuracaksınız bu arada, Jüpiter’in pozitif etkisi varken..
   sevgiler, Zafer Ceyhun

 • Aslı

  Ağustos 31, 2016 at 3:03 am

  yüreğinize sağlık çok ama çok güzel anlatıyorsunuz teşekkürler Sevgi’yle estetik için zamanlama tavsiyesi istiyorummm

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 2, 2016 at 3:36 pm

   Eylül sonu! 🙂

 • Ayka Hesenova

  Ağustos 31, 2016 at 7:47 pm

  Cok tesekkurler.İnsallah eylul sonunda butun yil boyu cekdiyim eziyyetler sona catar.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 2, 2016 at 3:37 pm

   Sesinizi duymak çok güzel Ayka,
   zamanı geldi, zorluklar azalacak inşallah 🙂
   sevgiler ZC

 • Cigdem

  Ağustos 31, 2016 at 7:54 pm

  Zafer bey niye ikizler burcu her merkür gerilemesınde özel bi insanı yada arkadaşını dostunu kaybeder

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 2, 2016 at 3:39 pm

   Çiğdem hanım bu sanıyorum ki başak/ikizlerin ortak kaderinin bir parçası..
   ne zaman Merkür bu iki burçtan birinde geriler, o zaman ilişkiler hızla ters gidiyor, kayıplar olabiliyor..
   tabi sizin için bu aralar bir de Satürn etkileri var ki, tuz biber..

 • cieno

  Ağustos 31, 2016 at 7:54 pm

  büyük şaşkınlıkla okuyorum..1997 eylülde lise bitti izmirden memlekete döndüm 2006-2008 arasında sınav kazandım evlendim işim ve gene yaşadığım şehir değişti ve evet bu yılın mayıs sonu haziran başından beri belirsiz netleşmeyen bir aşk ilişkisi durumu var bir ileri bir geri şekilde :)) pes vallahi..fal baktım deseniz zengin olurdunuz :)))
  sonunda umut dolu bir eylül…şehir değişikliği olası değil ama hayat sürprizlerle dolu..sözünüzü dinledim temmuz ağustos boyunca sakin kaldım..artık iyi şeyler bekliyorum..bütüna y açar açar okurum ben bu yazıyı
  emeğinize sağlık..sevgiyle kalın

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 2, 2016 at 3:40 pm

   çok tşk ediyorum, her zaman bekliyorum Cieno 🙂 🙂
   ZC

 • Özlem

  Ağustos 31, 2016 at 11:54 pm

  Ellerinize sağlık Zafer bey, neredeyse yaşadıklarımla %100 uyumlu yorum yapıyorsunuz. Eşim işten ayrıldı,aile içi sorunlarımız var ve şehir değiştirme olasılığımız yüksek. Şimdi bunca kargaşanın içinde nasıl doğru karar alacağım onu bilmiyorum. Eşimde bende ikizleriz.
  Nefes alacağımız ve doğru karar vereceğimiz günler gelsin artık
  Bu yorucu süreçten sonra doğru kararlar Nasıl alabileceğim lütfen cevap verin

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 2, 2016 at 3:43 pm

   Özlem hanım merhaba,
   bu aralar hayatlar hızlanacak, kadersel enerji bunu gerektiriyor.
   önce bunu kabullenin, sonra korkuya kapılmadan, sizin için en doğru olanı seçin, seçiminize sahip çıkın, yola devam edin.
   emin olun, değişimle/belirsizlikle birlikte gelen zorluk hissi çoğu zaman zihnimizin ürünü, zor olduğunu düşünmeyi seçiyoruz aslında.
   bazı şeyler büyük fırsatlardır, zor olarak algılanırsa o fırsatı kaçırmak daha olası olur.
   bu gözle görün olur mu?
   sevgiler ZC

  • Özlem

   Eylül 2, 2016 at 4:34 pm

   Çok çok teşekkür ederim Zafer bey

 • Zeynep

  Eylül 1, 2016 at 9:29 am

  Zafer bey merhaba,
  Yine yolumuza ışık tuttuğunuz için sonsuz teşekkürlerimle başlayarak bir soru sormak istiyorum 🙂 Belki benim durumumda birileri daha vardır 🙂
  Erkek arkadaşım ikizler yükselen terazi. 4 yıldır inişli çıkışlı bir birlikteliğimiz var. Bu sene aşk evine jüpiter transiti olacağı için (terazinin de 1. evine jüpiter gireceği için) acaba erkek arkadaşım hayatının aşkını mı bulacak diye oturup kara kara düşünmeye ve hatta farkında olmadan kendisinden uzaklaşmaya başladım. Hani nasıl olsa terk edileceğim için bari ben önce davranayım da travmanın etkisini daha hafif atlatayım gibisinden bir savunma mekanizması sanırım 🙂 Benim de burcum oğlak yükselen terazi ay akrep.
  Ne dersiniz bize ayrılık çanları çalar mı bu sene?
  Çooook sevgiler çok teşekkürler,
  Depresif oğlaktan inciler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 2, 2016 at 3:46 pm

   Zeynep hanım merhaba,
   haberler kötü 🙁
   sizin yükselen kesin oğlak, sevgilinizin yükselen kesin terazi ise, siz uzun soluklu bir ilişkiye niyetlenmeyin, yürümez çünkü..
   bu arada, sizin düşündüğünüzün aksine, bu sene ilişkinizin daha iyiye gitmesi mümkün ve ben buna rağmen doğru ilişkinin şartları sizde yok diyorum.
   maalesef 🙁

  • Zeynep

   Eylül 2, 2016 at 3:58 pm

   Zafer Bey cevabınız için çok teşekkür ederim ama benim yükselenim oğlak değil güneş burcum oğlak yükselenim terazi. Arkadaşımın da burcu ikizler yükseleni terazi. Bu arada Burcu hanım ile de irtibata geçeceğim önümüzdeki hafta.

 • cansu

  Eylül 2, 2016 at 10:56 pm

  Zafer bey selamlar Büyük merakla bekliyordum eylül ayı yorumunuzu .Bende bir ikizler burcu olarak üstelik yükselenimde bir taraftan kazanıyor diğer taraftan kaybediyorum ilişkim güzel iş hayatım kötü tam işi düzeltiyorum ilişkim sallanıyo yaklasık bir yıldır işsizim güçlü bir cv m güzel bir meslegim olmasına ragmen üstelik cokda pozitifimdir enerjiye cok inanırım .Bir senedir aksilik ve talihsizlikler pesimi bırakmadı hayatımın hiç bir döneminde bu kadar sanssız ve talihsiz oldugumu hatırlamıyorum .iş için bir sehir degisikligi yapmam söz konusu yorumlarınız bana inanın destek verdi içim açıldı diyebilirim ama hersey o kadar son anlarda bozuldu ki korkuyorum artık eylülün 20 si yada öncesi için görüsmeye gidecegim ne önerirsiniz ? erkek arkadasımda kova burcu hem cok iyi anlasır hemde zıtlasıyoruz onunda yükseleni ikizler simdiden tesekkürler iyiki varsınızzzz ❤️

  Reply

 • Keriman

  Eylül 3, 2016 at 12:34 am

  Genellikle burc yorumlarını gerçekçi bulmadigim için okumam.Bir girip okuyayım dedim de gerçekten verdiginiz tarihler falan inanılmaz.Tabii diğer yorumlarda.Hiç böylesine rastlamamistim.

  Reply

 • Keriman

  Eylül 3, 2016 at 12:34 am

  Genellikle burc yorumlarını gerçekçi bulmadigim için okumam.Bir girip okuyayım dedim de gerçekten verdiginiz tarihler falan inanılmaz.Tabii diğer yorumlarda.Hiç böylesine rastlamamistim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Eylül 3, 2016 at 1:17 pm

   Burcuna Göre’nin kaderi benzersiz olmasıdır Keriman hanım, öyle bir günde doğdu çünkü 🙂
   aramıza hoş geldiniz, her zaman beklerim..
   sevgiler, ZC

 • elif

  Eylül 3, 2016 at 5:33 pm

  Selam bende bir ikizler burcuyum ve 16 yasindayim .lise 3’e gectim ama sayisal bolumunu sectigim icin icimde bir korku var sanki vasaramicakmisim gibi.Öncelikle demek istedigim benim egitim hakkinda bana biraz bilgi verebilirmisiniz.ha bide ben cok buyuk bir hayale kapildim oyuncu olmak istiyorum.biraz ikizler hakki da bilgi vermenizi istiyorum ozellikle egitim hakkinda

  Reply

 • Pinar Oz

  Eylül 4, 2016 at 11:13 am

  Merhabalar, 3 Haziran dogumlu bir ikizler burcuyum. Yeni bir ise baslayacagim. Merkür retrosu da devam ediyor. 1 Ekim’de yeni ay var. Sizce bu tarihten sonra mi ise baslamaliyim? Yeni bir ise baslamam icin en uygun tarih nedir? Cok tesekkurler

  Reply

 • Elif

  Eylül 5, 2016 at 9:44 pm

  Bu kadar yasanmislik ve hepsini burada sanki fal baktirmiscasina tekrar görmek harikasuniz inş hayırlısı olurda bu eylül ayıyla artik sıkıntılar son bulur güzel günlere yelken axariz dediğimiz gibi buna gerçekten iht var agziniza saglik

  Reply

 • Elif

  Eylül 5, 2016 at 9:52 pm

  Ve Ceyhun bey dediğimiz gibiciddi kararlar alma asamasibdayim ailevi konularla ilgili o konuda sizden bilgi İst. 22.05/1984 doğumluyum yukselenimi tam bilmiyorum ama doğum saati sabaha karşı 2 sanırım öyle biliyorum şimdiden tesekurler

  Reply

 • Gövher

  Eylül 7, 2016 at 11:47 am

  Zafer bey merhaba sitenizi ilk defa bu gun gordum yorumlariniz harika… Ben bu sene bashinda nihayet bir kendi ishime bashladim yani fast food achip ishletmeye bashladim.. Ikizler burcuyum 02.06.1988 dogumlu.. Yukselenim akrep galiba.Chok zorlandim epey emek harcadim shimdi ish yerinin yerini degishdirmeye karar verdim. Acaba bundan sonra iyye gidermi.. Ozel hayatimda da 6 senedir ilishki kuramadim. Evlilikden kachdim ve uygun adayda olmadi. Shimdiyse fazla talipler varda yine korku var ivhimde. Sizin yorumunuzu bekliyorum.. Shimdiden teshekkurler.. Turkiyeye gelince mutlaksisizden randevu alicam.. Saygilar..

  Reply

 • Elçin

  Eylül 7, 2016 at 5:05 pm

  Ceyhun bey merhabalar .27.05.1976.Saat 11.30 Sivas doğumluyum. Jüpiter Başakta olması bana resmen yaramadı kabuslar bi yandan parasızlık hastalık bi yandan ben bu işten bişey anlamadım Yükselen Başakta cebim delindi .Jüpiter Terazi beni dipten çıkarır. mı

  Reply

 • zeynep

  Eylül 12, 2016 at 12:26 am

  Merhaba Zafer Bey , çok uzun zamandır yazılarınızı okuyorum ve kesinlikle alanınızda en iyilerdensiniz, sevgilim 21 eylül başak burcu bense mayıs sonu ikizler burcuyum,1 yıldır sevgiliyiz onu seviyorum fakat benım ıcın dogru kısı mı bunu sureklı sorguluyorum dün çok kavga ettik hayatımın en kötü günüydü…ilişkiyi bu ara bitirmek doğru mu yoksa akışına bıraksak düzelir miyiz..lütfen yorumlarınızı bekliyorum…teşekkürler

  Reply

 • Işınsu

  Eylül 14, 2016 at 8:11 am

  Merhaba zafer bey, ilkkez bir burc yorumunun uydugun gordum ve o yuzden sormak istedim, gunes burcu ikizlerken, ay burcu yengec, yukselen yay ve alcalan ikizleri nasil etkiler?

  Reply

 • RN

  Eylül 19, 2016 at 11:25 pm

  İkizler burcuyum, yükselenim boğa. Her ay bu sefer gelişme olacak diye seviniyorum ama aylardır hayatım beklemeyle geçiyor. Bu ayki tutulmalar vs de bana etki etmedi 🙁

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin