İkizler burcu Ekim 2018 yorumunda, Ekim ayında gerçekleşecek Venüs gerilemesi ve diğer önemli astrolojik olayların etkilerini konuşalım. Değerli dostlar hoş geldiniz, ben Zafer Ceyhun. 4 yılı aşkın süredir Burcuna Göre’de her ay astroloji konuşuyoruz, bugünü ve geleceği anlamaya çalışıyoruz. Hayatımızın ne şekilde ve hangi yöne doğru ilerleyeceğini analiz ediyoruz. Siz değerli okurlarımın doğru yorumlara ulaşabilmesi her zaman en önemli hedefim oldu. Bu amaçla aylardır yükselen burcunuza göre analizler yapıyorum çünkü doğru öngörüler sadece yükselene özel ince hesaplar ile oluşturulabiliyor. Bu noktada yükselen burcunuzu biliyor olmanız gerekiyor. Yükselen burcunuzu (ve derecesini) bilmiyorsanız buradan hesaplayabilirsiniz: Yükselen Burç Hesapla Yükselen burcunuz ikizler mi? Bu yazıda size özel Ekim 2018 burç yorumunu bulacaksınız. Hadi başlayalım.

Özet

Ekim ayının en önemli olayı, 5 Ekimde başlayıp 16 Kasımda sona erecek olan Venüs gerilemesi.. Astrolojiyi farklı kaynaklardan takip ediyorsanız, Venüs gerilemesiyle ilgili korkunç şeyler duymuş olabilirsiniz ve kötü söylenen ne varsa tamamen yanlış/çöp bilgidir..Venüs gerilemesi süper olumlu bir olaydır. Bunu geçmişte birkaç defa anlattım ve şimdi mantığını bir kez daha anlatmak istiyorum. Bir astrolojik olay yaşanırken doğan insanların hayatlarına baktığımızda, o astrolojik olayın enerjisini ve yansımalarını görme imkanı buluruz. Venüs gerilemesi sırasında doğan insanlar; diğer herkesten daha şanslı, daha sosyal, daha çekicidir. Hayatları keyiflidir, işleri rast gider, ekonomik olarak rahattırlar, aşk hayatları ve sosyal bağlantıları harikadır! Üstelik, doğdukları sırada diğer astrolojik olaylar olumsuz bile olsa, sadece Venüs gerilemesi varken doğdukları için olumsuzluklar çekinik kalır, Venüs baskın gelir. Bu etkinin nesi kötü olabilir? Fakat akrep enerjisi parasal konuları fazlasıyla gündem yapabileceği için, bazen harcama, bazen de borç-alacak ilişkisi getirebileceği için Venüsün keyifli enerjisini bir miktar saptıracaktır mutlaka. Bir uyarı: eğer ki gerileme sırasında bir ilişki başlarsa veya gerileme öncesinde gündem olmamış bir konu hızlıca gündeminize girerse, toz pembe görüyor olma ihtimalinize karşın tedbirli olun. Bazen fazla iyimser olabiliyoruz! Eğer Burcuna Göre uygulamasını kullanmaya başladıysanız önemli gelişmeleri bana sorun ki adım atmadan önce konuşalım, tartışalım ve doğru adımı attığınızdan emin olun. Devam edelim. 5 Ekimde Venüs akrep burcunda iken gerilemeye başlıyor, 31 Ekimde terazi burcuna dönecek, 16 Kasımda gerileme sona erecek ve Venüs 2 Aralıkta yeniden akrep burcuna gelecek. Ekim-Kasım boyunca haritanızda Venüsün gezindiği alandaki konularda gelişmeler bekleyebilirsiniz. Birazdan değineceğim. Bunun haricinde, Haziran-Eylül boyunca oluşan Satürn kaynaklı baskılar Ekim itibarı ile sona erdi. Bu harika bir haber, artık Satürn pozitif/yapıcı etkiler getirecek. Diğer yandan, 24 Ekimde Güneş-Uranüs karşıt konumda olacak ve Uranüs’ün yıllık döngüsünde önemli bir eşiği aşmış olacağız hep birlikte.. Aynı gün Dolunay gerçekleşecek, Ekimin en önemli günlerini yaşıyor olacağız. Ekim ayında güzel sonuçlar beklemek için sayısız nedenimiz olduğunu düşünüyorum. Satürn ve Uranüs çirkin enerjilerini de alıp gidiyorlar, onun yerine Venüs ve Jüpiter harika enerjileri ile zamanın enerjisine hakim oluyor. Güneş terazide, Merkür akrepte, Venüs akrepte, Jüpiter akrepte, Mars ise kova burcunda ilerliyor. 1 Ekimde Pluto gerilemesi sona erecek. Akrebin yöneticisi olan Pluto’yu gerilerken daha güvenli buluyorum doğrusu. Şimdi akrep burcunda bunca gezegen varken, akrebin kendi gezegeninin ileri yönlü harekete geçmesi, Ekimi çoook daha güçlü bir ay yapacaktır. Hep birlikte yaşayıp göreceğiz.

5 Ekim – 16 Kasım Venüs Gerilemesi

İlişkilerin gezegeni Venüs, 10 derece akrep burcuna geldiğinde gerilemeye başlayacak, Ekim sonunda terazi burcuna geri dönecek. Neler beklenmeli? 1. Her Venüs gerilemesinde aşk hayatı ve ilişkiler gündem olan başlıca konular arasında yer alır. 5 Ekimde başlayacak Venüs gerilemesi boyunca havada gezinen aşk ateşi, ete kemiğe bürünmüş bir şekilde her yerde gezinecektir. Kendinizi birisinin enerjisine kapılmış halde bulabilirsiniz veye mevcut ilişkinizde önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. 2. İş hayatınız ile aşk hayatınız arasında bir bağ olabilir, iş yerinden biriyle ilişki gibi.. 3. İşinizdeki geliriniz nedeniyle bir gündem oluşabilir, maaşınızın değişmesi gündem olabilir. 4. İşinizle bağlantılı olarak para harcamanız gerekebilir, bir gün işe girme hayaliyle bir eğitime başlayabilirsiniz mesela. 5. Çocuk gündeminiz mi var? Zamanlama çok doğru görünüyor. Çocuk sahibi olmak için veya çocuğunuzun ihtiyaçları için harcamalar yapmanız gerekebilir. 6. Çocuklarla ilgili bir iş de zamanın enerjisine çok uygun.. 7. Sağlık – spor için girişimlerde bulunabilirsiniz, ertelediğiniz spor üyeliği veye tedavi başlayabilir.

9 Ekim Yeniay

Yeniay terazi burcunda gerçekleşecek ve her yeniay gibi bir heyecan, motivasyon, başlama isteği oluşturacak. Yeniay etkileri Venüs gerilemesinin enerjisinin yanında sönük kalabilir fakat yine de hissedilecektir. Neler beklenmeli? 1. süper pozitif bir alanda gerçekleşiyor, kendinizi dinamik, enerjik ve atak hissedeceksiniz. 2. bir ilişki – flört başlayabilir, ilişkiler özelinde enerji sizden yana.. eğer tereddüt oluşursa Burcuna Göre uygulaması üzerinden bana sorabilirsiniz. 3. spora veya benzeri fiziksel aktivitilere başlayabilirsiniz. 4. çocuklarınız veya çocuk sahibi olmayla ilgili konuda bir gelişme olabilir.

24 Ekim Dolunay

Dolunay 1 derece boğa burcunda gerçekleşecek. Neler beklenebilir? 1. bir ürün/hizmet almanız gerekebilir. 2. hizmet aldığınız kişi veya kurumu değiştirirsiniz. 3. işinizle ilgili bir kötü haber alabilirsiniz, beklenen bir haber olumsuz gelebilir. Aldığımız bazı kararlar hayatımızda büyük sonuçlar doğuruyor. Böylesi anlarda en doğru kararı almak için Burcuna Göre’nin benzersiz mobil uygulaması üzerinden sorularınızı doğrudan bana iletebilirsiniz. Konuşur birlikte değerlendiririz. Harika değil mi? Okumaya devam edin lütfen. ⤵️

Mobil Uygulama ❤️

Her hafta ve ay haritanıza özel bilgiler almak, ilişkilere dair konuşmak ve ihtiyaç duyduğunuzda bana sorular sormak için Burcuna Göre mobil uygulamasına üye olabilirsiniz. Üyelik ücreti aylık 39 lira. Uygulamayı yükledikten sonra menüdeki “Premium Olun” bölümünde yer alan formu doldurmanız yeterli, asistanım size ulaşıp bilgi verecek. Bekliyorum. 🤗 iPhone telefonlara ve iPad tabletlere yüklemek için tıklayın: App Store Android işletim sistemi olan telefonlara yüklemek için tıklayın: Play Store]]>