İkizler burcu Ekim 2017 yorumu, 5 Ekim Dolunay ve 19 Ekim Yeniay etkileri ile Ekim ayının önemli astroloji olaylarını içeriyor. Burcuna Göre’nin benzersiz yorumlarından maksimum yararlanmak için değerli dostlar, yükselen burcunuza göre okumanızı öneriyorum. Örneğin, burcunuz ikizler olduğu için bu yazıyı okuyorsanız fakat yükselen burcunuz terazi ise, terazi burcu yorumunda yazdıklarım hayatınıza daha uygun olacaktır. 👍 Yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız buradan öğrenebilirsiniz: Yükselen Hesaplama Ayrıca terazi burcu okurlarımın doğum gününü kutluyorum, mutlu sağlıklı başarılı bir yıl diliyorum. ❤️

Ekim 2017 İkizler Burcu Yorumu

Son birkaç yılki astrolojik etkiler /mümkün değil ben evlenmem/ diyenleri bile “tamam o zaman, evleneyim bari” dedirtecek türdendi. Satürn bir yandan, Jüpiter diğer yandan.. Bir bakmışsınız ki evli mutlu çocuklu. Tabi bir de işin farklı boyutu var ki, yine aynı gezegenler işin içinde. Şöyle ki, süregelen ilişkilerde zamanla taraflar yıpranıyor, özellikle karşılıklı haritalarda uyumsuz açılar varsa bunun şiddeti artıyor. Elbette uyumsuzluk varsa tavizler veriyoruz, görmezden geliyoruz, idare ediyoruz vs. Fakat son yıllarda sizin veya eşinizin/sevgilinizin tavrında değişiklik olmuştur mutlaka. Görmezden gelmek imkansız hale gelir, alttan almak zulüm gibi gelir, tavizler diken gibi batar. Ya da artık sürdürülemez olduğu fikrine çok yaklaşırsınız, gibi. İlişkiler alanında gezinen gezegenler bu türden kadersel etkiler getirir, kaçış yok. Dediğim gibi, hayatınızız şartlarına ve yaşınıza göre iki farklı sonucu vardı: ciddi ilişki/evlilik yoluna girmek veya ilişkinizdeki “kusurların” acıtan dikenler halini alması. Az zaman değil, bazı okurlarım 2 yıldır yaşıyordu bunu, bazı okurlarım ise 2017 itibarı ile yoğun yaşadı. Eğer yükselen dereceniz 0-10 arasında ise geçmişler olsun, ilişkilerdeki baskı Ekimle birlikte azalacak ve zamanla kaybolacak. Bu deneyimin şöyle bir sonucu oluyor: çok daha sert ve talepkar biri oluyorsunuz! Zamanla konuşacağız. Yükseleniniz 29 dereceye ne kadar yakında, siz bu süreci o kadar geç yaşadınız ve en az bir yıl daha devam edecek. Yani bu yıl evlenmiş olabilirsiniz, ciddi ilişki başlamış olabilir veya önümüzdeki aylar içinde olur bir şekilde. Tabi zaten evliyseniz, ciddi ilişkiniz varsa, diğer ihtimal de geçerli.. Şimdi Ekime gelecek olursak, hangi durumu yaşıyor olursanız olun, Ekim bittiğinde bu konu etrafındaki baskı ve sorunlar bitecek. Orası net! Tabi Eylül ortasında keskin adımlar attığınız için farklı bir istikamet seçtiğiniz için de olabilir. Bazen tahammül etmek çok zor ama etmek zorundayız, yoksa kalıcı sonuçlar alamıyoruz. Habire değişiklikler.. Neyse ne değil mi? Bundan önce ne olduysa oldu zaten, bundan sonraki haberler iyi.. Ekim sonundan itibaren hissedilir olacaktır. İlişkileri bir yana bırakıp devam edelim: çalışma hayatınızla ilgili oldukça avantajlı birkaç yıl sizi bekliyor. İşe girmek veya iş değiştirmek isteyenler ya da daha keyifli çalışmak isteyenler bir arayışa girecek ve sonuç almaya yakın olacak. Ayrıca, fiziksel anlamda yüksek enerji oluşabilir, spora yöneltilebilecek türden bir enerji. Bu enerji sayesinde kilo vermek veya kronik sağlık sorunlarını aşmak mümkün oluyor, bilginiz olsun.

5 Ekim Dolunay

Ekimin ilk günlerinde para, ilişki ve cinsellikle ilişkili alanda; rekabetin gezegeni Pluto pozitif enerji dağıtacak. Bu nedenle Ekim güzel bir haberle başlayacaktır. Aynı günlerde keyifli bir Merkür enerjisi de var. Özetle Dolunaya kadar zaten Ekim güzel ilerliyor sizin için. Eğer ev almak gibi yatırımlar konuşuluyorsa veya eşinizin/ailenizin ekonomik durumunda iyileşmeler bekleniyorsa Ekimde bunlar gerçekleşmeye aday.. Diğer yandan, çocuk kararı da bu kapsamda, doğumun gerçekleşmesi de.. Dolunay’a gelelim.
  1. sosyal çevrenizdeki dinamiklerde değişiklik olabilir
  2. bir arkadaşla aranızdaki konu netleşir (parasal olabilir)
  3. eski arkadaş yeni sevgili durumuna doğru gidilir
  4. yeni, tanıdık olmayan bir ortama girersiniz (işle ilgili olabilir)
  5. profesyonel hizmet/destek almanız gerekir: bakıcı, eğitim, emlakçı vs.
Dolunay sırasında Ay ile Pluto arasında etkileşim olacak, bu nedenle her iki konu arasında etkileşim olma potansiyeli yüksek. Hayatınızdaki olası gelişmeleri yorumlarken her ikisini de göz önünde bulundurmanızı öneriyorum. Sonuçta hayat sizin, yorumlarıma göre gündeminizi en doğru siz analiz edersiniz..

19 Ekim Yeniay

Oldukça farklı etkileşimler aynı anda gerçekleşiyor olsa da, ben Yeniay ve takip eden günlerden çok umutluyum. Öncelikle, birkaç aydır devam eden sıkışmışlık hissini ve huzursuzluğu bitirecektir. İkinci olarak, önümüzdeki 20 ay boyunca hissedeceğiniz Jüpiter enerjisinin yeni versiyonunu görünür kılacaktır. Yukarıda çalışma hayatı ve sağlık olarak tarif ettiğimiz konu.. Bunlar güzel haberler! Peki olumsuz enerji var mı? Yeniayın kendisinde değil fakat 10 Ekimi takip eden günler boyunca Mars, Uranüs ve Satürn arasında etkileşimler olacak. Bir miktar arada kalmışlık yaratabilir: eş/sevgili ve aile arasında kalmalar olabilir mesela. Halledilir ama ya! Bunlar hayattaki küçük ve gereksiz detaylar.. En büyük dert arada kalmak olsun. Yeniayın kendi enerjisi ise efsane! 0-10 derece yükselen için çalışma hayatında yepyeni dönem başlıyor, mutlu olacağınız bol fırsatlı zamanlar da başlamış olacak. 11-29 derece için konu daha keyifli aslında: neşe, cesaret, aşk, mutluluk arayışı, romantizm, girişkenlik..Bu konuların tamamını kapsayan alanda Yeniay oluyor ve aylar süren baskıyı bitireceği gibi yüzünüzde kocaman bir gülümseme de yaratabilir. Yeni ilişki ihtimalleri, yeni tanışmalar vs olursa içiniz rahat olsun, zamanlama gayet güzel.. Tereddütsüz devam. En güzel ihtimalleri yaşamanızı diliyorum ve ikizler burcu Ekim 2017 yorumunu burada bitiriyorum. Sevgiler Zafer Ceyhun ❤️]]>