Yükselen İkizlerİkizler Burcu Ekim 2015 Yorumu

Ekim 4, 2015by Zafer Ceyhun63

İkizler Ekim ayı yorumu, 13 Ekim Yeniay etkisi ile diğer önemli astrolojik etkileri ikizler burcuna göre anlatıyor. Önümüzdeki 2 yıl en çok öneride bulunacağım burçlardan biri de ikizler olacak. Bu yazının konusu olmasa da, Satürn karşıt burcunuz yaya geçtiği için, önümüzdeki dönemde hayatınız zorlaşacaktır dostlar. Peki çaresi kurtuluşu yok mu? Elbette var, bu nedenle önerilerde bulunacağım diyorum zaten 🙂 Yılın en hareketli aylarını yaşıyoruz. Geçtiğimiz üç ayda Venüs gerilemesi, 2 tutulma ve hala devam eden Merkür gerilemesiyle iyiden iyiye zorlandık. Şöyle bir etrafınıza bakın. Sıkıntısız ve rahat olan kaç kişi var? Zamanın ruhu rahat nefes almayı zorlaştırıyor doğrusu, bize düşen sakin olmak, doğru kararlar almak ve doğru zamanda harekete geçmek. Erken atılmış adımların kimseye faydası olmuyor. Bu konuları konuşmaya devam edeceğiz, şimdi izninizle Ekim 2015 yorumunuza dönüyorum. 9 Ekim’de yönetici gezegeniniz olan Merkür’ün gerilemesi sona erecek. Pazartesi gününden itibaren Merkür kaynaklı iletişim ve ulaşım sorunlarının, aksiliklerin ve gerginliklerin artacağını belirteyim. Eğer bazı önemli adımlar atacaksanız veya bir şeyler satın almanız gerekiyorsa 9 Ekim sonrasına bırakmanızı öneriyorum. Ekim yorumunuz 2 yazıdan oluşuyor. Bu yazı, ikizler burcu Ekim yorumunun birinci bölümü. Diğer bölümü 15 Ekim sonrasında yazacağım, kaçırmayın 🙂 Ekim ayının ilk yarısında yaşanacak önemli astroloji olaylarını görelim, sonrasında detaylıca inceleyeceğiz.

 1. 7 Ekim Mars-Neptün karşıtlığı
 2. 8 Ekim Venüs başak burcunda
 3. 9 Ekim Merkür gerilemesi sona eriyor
 4. 12 Ekim Jüpiter-Pluto etkileşimi (+)
 5. 12 Ekim Güneş-Uranüs karşıtlığı
 6. 13 Ekim Yeniay
 7. 16 Ekim Mars-Pluto etkileşimi (+)
 8. 17 Ekim Venüs-Neptün karşıtlığı

İkizler Burcu Ekim 2015

Ekim 2015 birçok açıdan dönüm noktası olacak. Nedeni ise Uranüs-Pluto kaynaklı gündemin sonuçlanmak üzere olması. Burcuna Göre’nin eski okurları biliyor, geçen yıl Uranüs-Pluto etkileşimi üzerine çok konuşmuştuk. Ekim ayında Uranüs-Pluto etkilerini yine yaşacağız, hayatımızın seyri değişecek. Eminim ki birçok okurum önemli kararlar verme aşamasında, bir şeyler değişmeli, öyle değil mi? Peki değişen ne? Temel konu başlıklarını sıralayalım, sonra da olasılıkları tek tek inceleyelim:
 1. kariyeriniz
 2. aile hayatınız
 3. birikimleriniz
 4. eviniz ve gayrimenkul yatırımları
 5. profesyonel ilişkileriniz
 6. sosyal/iş arkadaşlarınız
 7. finansal ihtiyaçlarınız
Ekim ayında gündem herkes için çok yoğun olacak, güneş sistemimiz sizi de es geçmiyor 🙂 Sizin gündeminizin merkezinde hangisi var? Yüksek ihtimal iş hayatınızdaki gelişmeler, ev/çalışma ortamı, arkadaş çevreniz ve finansal konular başta yer alıyordur. Ekim 2015 kilitleri açacak anahtar gibi olacak. Neden biliyor musunuz? En önemli neden; Venüs, Mars ve Jüpiter’in başak burcunda olması. Bu gezegenler aile büyüklerini, evliyseniz kendi ailenizi, gelecek kaygılarını ve güvende olma ihtiyacını temsil eder. Bu anlamda korunaklısınız çünkü Venüs ve Jüpiter var. Diğer yandan Mars da bu alanda olacak, sevdiklerinizi kırmamaya özen gösterin, Mars agresiflik verebilir. Tabi Ekimi farklı kılan tek şey bu değil. Uranüs, Neptün ve Pluto’nun etkin olduğu her ay önemsenmelidir. Hele ki Güneş ve Ay tutulmasının hemen ardından oluyorsa.. Hadi detaylara geçelim. 6 Ekim – 12 Ekim arasında yaşanması muhtemel gündeminiz şöyle:
 1. kariyerinizle ilgili harekete geçme isteği
 2. imajınızı/konumunuzu güçlendirme çabası
 3. aile kurma ve çocuk sahibi olma
 4. ev veya aile hayatınızda bir değişim
 5. geçmişte yaşanan bir şeyi düzeltme, belki bir hatayı telafi etme girişimi
Değerli okurlarım, Eylül ayının ilk haftasında gündemde ne vardı, o dönem neler yaşadınız? Geçen ayın ilk yarısında yaşadıklarınız ile Ekim’de yaşayacaklarınız ilişkili olacak. Gündem devam ediyor olsa gerek. Emin ki Ekim ayı, Eylülden çok daha iyi olacak çünkü Venüs ve Jüpiter desteği bu sefer yanınızda. Devam edelim. 12 Ekimde Güneş ve Uranüs karşı karşıya geliyor. Aynı gün Jüpiter ile Pluto arasında harika bir etkileşim var. Bu durumu şöyle yorumlamak mümkün: Geçtiğimiz 2 yılda hayatınızın arka planında hep var olan, hayatınızın yönünü değiştiren olaylar silsilesi yeni bir safhaya geçiyor. Belki de son yılların en önemli gelişmelerinden birini Ekimde yaşayacaksınız. Peki geçtiğimiz birkaç yılda hayatınızın yönünü değiştiren neydi? Tahmin edeyim, eminim ki size hiç yabancı gelmeyecek:
 1. profesyonel/sosyal ortamda sürekli sorunlar çıktı
 2. sevdiklerinizle aranız açıldı
 3. yeni arkadaşlar edindiniz, yeni çevrelere girdiniz
 4. ülke/şehir değiştirdiniz
 5. aşk hayatınızda krizler ve ayrılıklar yaşadınız
 6. hayatınızda düzen kurmakta zorlandınız
 7. çatışmalar ve uyum sorunu yaşadınız
 8. cinsel hayatınızdaki meseleler takıntı halini aldı
 9. artan harcamalara yetişmek zorunda kaldınız
 10. sarsıcı kayıplar/kaybetme korkusu yaşadınız
Bu saydığım maddeler, etkilerini hala yaşadığımız Uranüs-Pluto etkileşimi sonucunda yaşadıklarınız. Geçen 3 yıla damgasını vurdu diyebiliriz. Ekim bu sürece yepyeni bir boyut kazandıracak çünkü yeni gelişmeler yaşanacağı gökyüzüne bakınca açıkça görülüyor 🙂 Bu süreç sizin gündeminize nasıl yansıyor? Yorumlarda bahsederseniz mutlu oluruz 🙂

13 Ekim Yeniay

Buraya kadar yazdıklarımı özetleyeyim: Ekimin ilk 10 günü aile/ev meseleleri, kariyer ve itibarınızla ilgili konularında gelişmeler bekleyebilirsiniz. Takip eden günlerde arkadaş çevrenizle ilişkili gelişmeler veya finansal ihtiyaçlar gündeme gelebilir. Peki 13 Ekim Yeniayı bu sürece nasıl etki eder? Yeniay gündeminizde yukarıda saydıklarımdan farklı olarak çocuklarla ilgili bir gelişme olabilir diyebilirim. Üzerinden son kez geçelim:
 1. çocuğunuzla ilgili yeni dönem
 2. çocuk sahibi olma
 3. arkadaş çevrenizde yeni bir dönem
 4. profesyonel yardım alma ihtiyacı (doktor, avukat gibi)
 5. iş/sosyal ortam değişimi
Yeniay gündeminizin 18-19 Ekim gibi sonuçlanması muhtemeldir. Ekim ayında gökyüzü öyle hareketli, astroloji gündemi o kadar zengin ki, Ekim 2015’in bir dönüm noktası olacağını tahmin etmek hiç zor değil 🙂 Umarım en doğru adımları atar, doğru tercihler yaparsınız. Unutmayın, tüm astrolojik etkilerin gölgesinde geleceğimizi kendimiz inşa ediyoruz. Bizim önceliklerimiz, karar ve tercihlerimiz ne ölçüde doğruysa, geleceğimiz o ölçüde güzel oluyor. Geleceğin bugünden çok daha güzel olması dileğimle 🙂 Ceyhun]]>

63 comments

 • Murat aydemir

  Ekim 4, 2015 at 12:56 am

  Sn.Zafer Bey
  Ben sizin yorumlarinizi okuyasiya kadar hic inanmazdim boyle seylere.fakat temmuz ayinda 7 senedir calistigim yerden ayrildim yine temmuz ve agustos ayinda bircok olumsuz ailevi olay yasadim eylul ayinda issiz olmama ragmen ev aldim ve yine eylul ayinda ikinci defa cocuk sahibi olacagimizi ogrendik.ekim ayinda ise iki firmayla gorusmeye basladim tercih yapacak duruma geldim.yorumlariniza artik diyecek bisey bulamiyorum.MUKEMMEL…..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 4, 2015 at 1:03 am

   Murat bey merhaba,
   öncelikle çok tşk ederim 🙂 astroloji aslında böyle bir şey, yeter ki doğru yapılsın..
   iş hayatınızda başarılar ve ailenize sağlıklı mutlu bir ömür dilerim.
   sevgiler, Ceyhun

 • nur

  Ekim 4, 2015 at 12:58 am

  Artık gülelim inşallah

  Reply

 • Edi

  Ekim 4, 2015 at 1:05 am

  Önce övgü;
  Sizi çok seviyorum, benim için bir aile bireyi kadar değerlisiniz. Güvenilir, samimi… Yükselenim ikizler… Geçmişle ilgili tahminleriniz çok doğru, umarım olumlu bir yeni dönem başlar hepimiz için.
  Sonra kırgınlıklar;
  Fakir bir çocuk düşünün lütfen. Üstü başı yırtık, bir abi var sürekli her ay ona bir poşet çikolata getiriyor. Bu ay 3 gündür kapının önünde bekliyorum gelen-giden yok. Korkuyorum ya gelmezse? Ya unutursa beni, çikolataları (kova burcu yorumlarını) kim getirecek bana? Korkuyorum. 🙁

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 4, 2015 at 1:13 am

   öncelikle çok tşk ederim Eda hanım, beni mutlu ettiniz, yüzümü güldürdünüz 🙂
   gerçek bir yükselen ikizlersiniz, harika bir anlatım, müthiş bir yetenek 🙂 🙂
   oturduğum yerde ciddi ciddi kederlendim neden kovayı hala yazmadım diye..
   sevgilerimle, Ceyhun

 • muesser

  Ekim 4, 2015 at 1:10 am

  Merhaba ceyhun bey ikizleri gökdelenin yengeç uzunssüren işle ilgili sıkıntıli süreçten sonra hareketlilik başladı bu hafta iki üç tane prens üst üste geldi su an görüşme ve teklif aşamasındayız fakat bu merkür gerilemesi beni tedirgin ediyor ve müşterilerim çok acele ediyor oyalayamiyorum işleri kaybetmek istiyirum nasıl yol almalıyım teşekkür

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 4, 2015 at 1:47 am

   siz telefonun azizliğine uğradınız sanırım 🙂

 • mahsum

  Ekim 4, 2015 at 1:28 am

  Selam ceyhun bey! Ben son birkaç yıl arkadaş ilişkilerinde baya eften püften sebeplerle problem ve ayrılıklar yaşadım. Son bir kaç ay aynı problemlerle yüzyüze kalıyorum ve de ne yapmam gerektiğini bilemez durumdayım.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 4, 2015 at 1:46 am

   sanırım bu ikizler için ortak problemlerin başında geliyor..sebepsiz, nereden çıktığı belli olmayan sorunlar, arkadaş ortamında beklenmedik gelişmeler..
   Uranüs etkisi olduğu için “ne yapacağımı bilemiyorum” demekle de sonuna kadar haklısınız, sizden kaynaklanmıyor olması muhtemel.
   aslında bu etkinin size verdiği mesaj şöyle: arkadaş ilişkileri gelgitlidir, kendine bağımsız bir alan oluştur, tek başına da yapabilirsin.
   olaya bu gözle bakmakta fayda var diye düşünüyorum. yüzeysel ilişkilerden özellikle uzak durmak en iyisi.
   sevgiler, Ceyhun

  • mahsum

   Ekim 4, 2015 at 2:12 am

   Teşekkür ederim ben bu yıl baba evinden ayrı bir eve çıkmak istiyorum. Bir taraftan yalnızlıkla başedebilirmiyimle cebelleşirken bir yandan kerdilerin yükselmesi beni frenliyor . Fikriniz benim için çok değerli

 • daria

  Ekim 4, 2015 at 1:31 am

  4yıl calistigim yerden ayrilip martta yeni biyere -üstelik bambaska bi kulvarda- calismaya baslamistim.Ve isi biraktim.Yillardir bi karalanet gibi pesimi birakmayan ekonomik sıkıntılar,ailevi problemler,hayata tutunmaya calisma,yoruldum,yordular!Ne zaman yuzumuz gülecek?Umarim bu ay biraz toparlariz…Tesekkurler 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 4, 2015 at 1:42 am

   Son zamanlarda gidişat nasıl, düzeltebildiniz mi Daria?

  • Özge

   Ekim 4, 2015 at 2:56 am

   2008den beri dönmeyen bir şans ve aksilikler silsilesi hem ikizler hem yükselen ikizler hem ay oğlak burcu olarak hayat çok zor ceyhun bey Ekim bari gülsün yüzümüze 🙂

 • tülin

  Ekim 4, 2015 at 1:31 am

  Ceyhun bey sizi büyük bir keyifle takip ediyorum.Benim biraz kafam karıştı.Bu Uranüs pluto etkisini olumlu yöndemi yaşayacağız.Olaylar silsilesi olumluyamı dönücek.O kadar çok sorun yaşadımki artık bunlar bitiyor demek mi oluyor:(Başarılar diliyorum.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 4, 2015 at 1:41 am

   Tülin hanım merhaba,
   herkes için geçerli tek bir cevap yok aslında, şöyle diyelim:
   bu süreçte yaşadıklarınız sonucunda doğru kararlar aldıysanız, tercihleriniz sizi daha iyi bir yere getirdiyse, evet bu süreç olumlu sonuçlanacak.
   zaten hayatınızın gidişatından anlayabilirsiniz. cevap sizde aslında 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • Alev

  Ekim 4, 2015 at 1:37 am

  güneş 10 derece 4 ev ikizler ,uranüs 2derdec yay 10 ev karşıtlıgı ,pluto 24 derece 8 ev terazi, jüpiter 1 derece 9 ev akrep kavuşumunda evlilik konusunda artık herşey güzel olacak diyebilirz degilmi 🙂 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 4, 2015 at 1:48 am

   öyle mi dersiniz? 🙂
   verdiğiniz bilgiler ile ilişki kuramadım ben, nasıl olacak şimdi, konu kilit 🙂

  • Alev

   Ekim 4, 2015 at 2:04 am

   🙁 yani bu ikizlere bu yıldamı evlilik yok 🙁

 • funda

  Ekim 4, 2015 at 2:00 am

  Vallahi son 10 yildir her sey ters,zor,basarisizlik,maddi anlamda kayiplar.Bu kadarmi ters gider her sey.yukselemim aslan o bari kurtarsa

  Reply

 • Büşra

  Ekim 4, 2015 at 5:20 am

  Oncelikle Günaydın☺
  Sabah Namaza kalkıp acaba ikizleri de paylaştı mi ümidiyle açıp,sonra burcun linkini görüp mutlu olan biriyim.biriyim.resmen bağımlılık yapıyorsunuz Ceyhun Bey☺kendikendimi geçtim artık tüm burçları okuyup herkese yardimci olmaya calisiyorum.calisiyorum özellikle tutulmalı ve gerileme donemlerinde.donemlerinde.cunku ben bunları bir ikizler olarak müthiş yaşayanlara biriyim.biriyim.tum üç senemi anlattiniz ve şok geçirdim ama önlemini taa o zamanlar aldım.şimdi 2016 bize sizinle beraber sağlık, mutluluk, huzur getirsin.Askta yeni bir kapı acmistim haziranda.umarim hersey güzel olur.olur.hayat sizinle güzel.güzel.distca kalin☺

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 4, 2015 at 5:23 am

   Günaydın Büşra hanım 🙂
   güzel dilekleriniz için çoook tşk ediyorum, umarım ki önümüzdeki günlerde her şey gönlünüze göre gerçekleşir.
   sevgilerimle, Ceyhun

 • saadet

  Ekim 4, 2015 at 10:04 am

  Sanki son 2 seneni benimle birlikde yasamissiniz. Isimi kayb etdim is bulamiyorum. Askimi kayb etdim ask bulamiyorum , kiz kardesimi kayp etdik ailemle aram cok kotu , arkadasliklarimda ayni her kesde bir yalan bir aldatma bir maska takma ,bunlarla bas ediyim derken paralarimda gitti. Yorumunuzu hayranlikla okudum ikizler burcu yukseleni kova olarak hayatdan biktim. Inshaallah iyi gunler gelir.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 4, 2015 at 5:59 pm

   Saadet hanım merhaba,
   ikizler ve yükselen kova olmanın maliyeti çok fazla olmuş size 🙁
   umarım bundan sonra çok daha huzurlu ve mutlu günler yaşarsınız..
   sevgilerimle, Ceyhun

  • saadet

   Ekim 8, 2015 at 12:00 am

   Tesekkurler .insha allah sizin yorumlarinizla yyuruyorum artik.3 ay once tanidim sizi iyiki varsiniz iyiki tanidim ,ailemden arkadasimdan cok sizin yazdiklarinizla zaman keciriyorum. Cok sagolun minnetdarim.

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 8, 2015 at 1:53 am

   si de sağ olun Saadet hanım, her zaman beklerim 🙂

 • Mantar

  Ekim 4, 2015 at 10:10 am

  Merhabalar,bir suredir sizi takip ediyorum. Ve gittikce artan bir beklenti icindeyim artik yeni yazilariniz icin. Senelerdir bir suru sorunla giden hayatimda artik kariyerimle ilgili yeni bir seyler yapma karari almistim gecen sene. Yuksek lisans icin sinavlar vs ile gecti tum yil. Hazuran sonunda yapilan mulakatta kabul edildim.fakat isimde okul ile ilgili problemler cikti. Okulla idare etmenin zor olacagi,isten cikip cikmak istemedugim vs gibi konular konusulup en sonunda ise devam etmeme ve bi yolunu bulacagimiza karar verdik.fakat pazartesi dersler basliyor,kayit islerim var ve ders programim o kadar isle beraber goturulemeyecek durumda ki ne yapacagimi bilemiyorum. Okuldan vazgecmek istemiyorum ama 8 yildir calustigim isimden de tum haklarimi birakarak ayrilmak istemiyorum. Cok gergin mutsuz ve endiseliyim 🙁

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 4, 2015 at 6:00 pm

   Merhaba Mantar,
   kaç yaşındasınız öğrenebilir miyim? Satürn dönüşü yaşıyor olabilirsiniz diye düşünüyorum.

  • mantar

   Ekim 6, 2015 at 11:06 am

   32 yaşındayım. 13.06.1983 doğumluyum. yaklaşık bir haftadır da oldukça huzursuz hissediyorum kendimi. sanki birşeyler olacakmış gib bir his var içinde 🙁

 • fatoş

  Ekim 4, 2015 at 12:12 pm

  gerçekten sizi tebrik ediyorum beni takip ettiğinizi hissttim bu yorumlarla bu kadar olamaz diyorum kendi kendime

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 4, 2015 at 6:01 pm

   tşk ederim Fatoş hanım 🙂
   modern astroloji güçlü bir alandır, mucizevi bilgiler içerir..
   her zaman beklerim, sevgiler.
   Ceyhun

 • Fırat

  Ekim 4, 2015 at 1:39 pm

  Ceyhun bey astroloji ile işim olmaz diyordum ama sizin ile birlikte farklı boyuta ulaştı. Acaba aşk ilişkilerinde ne zaman neler olacak bizleri bilgilendirebilir misiniz?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 4, 2015 at 5:54 pm

   Fırat bey merhaba, tşk ediyorum ilginiz ve güveniniz için 🙂
   Satürn aşk hayatınızı ve ilişkilerinizi yöneten alanda bulunuyor ve takip eden 2 yıl boyunca orada kalacak.
   etkilerini anlattım Mayıs yorumunuzda, okuyun mutlaka, sonra gelişmeleri konuşmaya devam ederiz.
   sevgiler, Ceyhun

 • elif

  Ekim 4, 2015 at 3:15 pm

  Ceyhun bey benim bu ay sonunda dogumum var asiri korkum var 7 haziran 1980 ist saat 15.00 civari dogmusum lutfen bakarmisiniz bu donem nasil etkiler altindayim yaxinizi okudum ama ayrica biseyler soyleseniz bana 🙁

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 4, 2015 at 6:02 pm

   Elif hanım merhaba,
   tam olması gereken zamanda doğum yapıyorsunuz, hiç endişelenmeyin 🙂
   eğer sezeryan ile doğum yapacaksanız, doğum saatini ve günü konuşabiliriz.
   sevgiler, Ceyhun

 • Sevim

  Ekim 4, 2015 at 10:24 pm

  Merhaba Zafer Bey,
  Bu ay gerçekten de hareketli geçecek ama içimde bir tedirginlik hissi var İş hayatında yeni bir ortama geçiş yeni yaşam Alanına alışma derken baya bi değişim yaşadığımı fark ettim ama bu kez değişim biraz sancılı olacak gibi ikizler için.Çok zorlandığımı hissediyorum Gerilemenin etkisi olabilir mi? Gerçekten çok korkuyorum:(

  Reply

 • nilay

  Ekim 4, 2015 at 11:09 pm

  Ceyhun bey merhaba, burcum ikizler yukselenim basak, isimde cok mutsuzum hersey ters gidiyor, bir taraftan yeni is bakiyorum bir taraftan emek verdigim icin birakip gitmek istemiyorum, yillar sonra ilk defa birinden hoslandim hic olmadigi kadar heyecanladigimdan konusamadigim icin sanirim yanlis anladi, simdi benimle hic ilgilenmiyor:( ne zaman bitecek bu olumsuzluklar, cikmaza girdim

  Reply

 • Elif

  Ekim 5, 2015 at 12:30 am

  Oncelikle yazdiklarinizi her ay merakla bekliyorum gercekten cok isabetli yorumlar yapiyorsunuz zevkle okuyorum.
  Yanlizzzzz geçtiğimiz 2 yılda hayatınızın arka planında hep var olan, hayatınızın yönünü değiştiren olaylar silsilesi yeni bir safhaya geçiyor cumlesi beni korkuttuu vay halime dedim birden
  Ekim ayinin 2. Bolumunu de merakla bekliyor olacagim hoscakalin.

  Reply

 • YADECİK

  Ekim 5, 2015 at 12:58 am

  Pes diyorum. Ekim sonunda çocuk için tedavi planımız var. :))

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 5, 2015 at 1:04 am

   inşallah beklediğiniz sonucu da alırsınız, önümüzdeki 1 yıl içinde Jüpiter desteğiyle ailenizin büyüyeceği kesin 🙂
   mutluluklar dilerim.
   Ceyhun

 • asse

  Ekim 5, 2015 at 1:19 am

  Merhaba Ceyhun bey uzun zamandır takip ediyorum sizi dikkat etmeye de çalısıyorum yazdıklarınız uzerine ama ay burcu yay yükselen ikizler kadını ne kadar dikkat eder planlayamaz bilirsiniz nisanlıyım ben we eylul basında ani bir kararla sebepsız isten ayrıldım ekim benim içın iş ve dugun tarıhimle ilgili sanslı olucak mıdır?Teşekkürler

  Reply

  • asse

   Ekim 30, 2015 at 12:44 am

   merhaba ceyhun bey ben hergun siteyi acıp cvp yazabildiniz mi diye bekliyorum:-( hayatım darma dağınık oldu bu günlerde.isten ayrılmıstım aile sorunlarım oldu maddi sorunlar ve evlilik tarihi diyorken nişanlımla artık hic birsey yapamaz duruma geldik ve bugun bitirme kararı verdim ve kendimi yokoluyor gıbi hissediyorum burcum yay yükselenim ikizler ne zamana kadar şanssızlgım geçicek sızce artık dogru kararlar veremedigimi farkediyorum cok teşekkürler iyi çalısmalar

 • ebru

  Ekim 5, 2015 at 1:25 am

  zafer bey merhaba.uzun zamandır sizi takip ediyorum ve isabetli yorumlarınızı hayretler içinde okuyorum 🙂 bu ay da yine 2 yazı yazıyorsunuz elleriniz dert görmesin ne diyelim 🙂 benim bir sorum olacaktı ikizlere aşk yakın zamanda görünmüyor mu yoksa ben bu senenin şanslı zamanlarını kaçırdım mı?şimdiden teşekkürler kolay gelsin..

  Reply

 • sebi

  Ekim 5, 2015 at 9:31 pm

  ceyhun bey araba almayi planliyorum ama merkur retrosu nedeniyle cekiniyorum devir islemlerini retrodan sonra mi yapmliyim ?

  Reply

 • hazal

  Ekim 6, 2015 at 3:36 pm

  Ceyhun Bey merhaba,
  Çok çok teşekkürler emeğiniz için. Bu ay yine son iki yılda yaşadıklarımı özetlemişsiniz :). Çok zordu gerçekten, yolunda gitmeyen olaylar zincirlemesi yaşadım. ‘Geçtiğimiz 2 yılda hayatınızın arka planında hep var olan, hayatınızın yönünü değiştiren olaylar silsilesi yeni bir safhaya geçiyor.’ Bu sözünüz beni biraz korkuttu açıkçası, umarım bundan sonrası daha güzel olur. Ekim 2015’te yaşanabilecek değişimler hakkında yazdığınız konularla ilgili kontrolüm dışında gelişen şeyler ve benim yapmak istediklerim var. Kişisel analizle ilgili konuşabilsem sizle, çok isterim. Emeğiniz için tekrar teşekkürler.

  Reply

 • Selma

  Ekim 6, 2015 at 11:33 pm

  vize başvuru tarihimi 12 Ekim’e aldım 🙂 Teşekkürler.

  Reply

  • Selma

   Ekim 10, 2015 at 12:23 pm

   Ayın 12 sini beklemiyim, daha yakın bir şehirden ayın9 unda halledebilirim dedim.Vize merkezini arayıp bunun mümkün olup olmadığını sordum, tabiki buradan yapabilirsiniz dediler. Gittim, dedilerki biz sizi yanlış yönlendirmişiz buradan yapamazsınız, İstanbul’a gitmeniz gerekiyor. Evet merkür gerilemesi iletişim sorunlarını vs. ortaya çıkarıyor bunu hesaba katıp diretmemek gerekiyordu belkide. Ama bu olayda diretmemenin ötesinde benim icin asıl önemli olan beni yanlış yönlendirdiklerini söyleyip tüm planlarımı alt üst etmelerine, zaman ve nakit kaybı yaşamama ve uykusuz yolculuklar yapmama neden olmalarına rağmen benim çok sakin kalmamdı. Merkür geriliyordu ve bu aksilikler olabilirdi.Kızmamın işi halletmede bir etkisinin olmayacağını düşündüm ve kızmak içimden bile gelmedi. Astroloji farkındalığı daha iyi bir insan olmaya vesile oluyor.En büyük kazanç bu olsa gerek.

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 10, 2015 at 1:29 pm

   Kesinlikle katılıyorum, bu da hayatı değiştirmeye yetiyor zaten.
   Sevgiler, Ceyhun

 • drg

  Ekim 7, 2015 at 10:39 am

  Merhaba Ceyhun bey,burcum ikizler ve yükselenim kova.Mesleğimle alakalı 1.5 sene önce girdiğim bir sınav iptal oldu ve tekrar tercih hakkı tanındı.bunun sonucunda uzmanlık alanım, yaşadığım şehir,çocuk sahibi olma planım kısacası hayatım tümüyle değişebilir.tercihler 9 ekimde başlayıp 14 ekimde bitiyor.sizce karar verme sürecini 10 ekimde mi başlatmalıyım?

  Reply

 • can

  Ekim 7, 2015 at 11:08 am

  Zafer bey merhaba. Yorumlariniz harika. Sizin sayeniz de artik basimiza gelenlerin nedenlerini anlayabiliyoruz. 24.08.1976 izmir 00:20 de dogdum. 19 ekimde kariyerimle ilgili bir sinava girecegim. Sinavla ilgili bir korkum yok. Sinav sonuclari aciklandiktan sonra ofis acmayi dusunuyorum. Kasim ayinda gokyuzu bu acilis icin uygunmudur. Tarih araligi yada tam tarih verebilirseniz. Cok mutlu olurum.

  Reply

 • sibel

  Ekim 7, 2015 at 5:54 pm

  Ceyhun merhaba , son 3sene beni inanılmaz zorladi. Özellikle is hayatimda,is arkadaşlarından ve gecen yol mayista istifa ettim. Yaklaşık bir yildir is ariyordum ve dun bi görüşmm sonucu isi bugün kabul ettim. Merkur gerilemesinde olduğumuzdan kararim etkilenme bittikten sonra etkilenirmyim ?birkaç görüşmede bu şirket en çok içime sinen ve güven veren oldu. Mudurumde sanki beni ise almayabbekliyormuş güvenini hissetmem kararimi en çok etkileyen sebeptir. Tesekkurler

  Reply

 • Kevser

  Ekim 8, 2015 at 3:37 pm

  Hayatımın son 2-3 yılını ne güzel özetlemişsiniz öyle. Yukarıda saydığınız her şeyi yaşadım. Evlendim. 8 saat mesafelik şehir değiştirdim. Çevrem değişti, her şey değişti. Evlendiğim gibi çocuk sahibi oldum. Tüm planlarım değişti. Eşimle çok inişli çıkışlı zamanlar atlattık. Defalarca boşanmanın eşiğinden geldik. Düzen kurmakta zorlandım. Çatışma ve uyum sorunu yaşadım. Ev kredisi de çektim. 3 yıl içinde evlilik, çocuk, ev kredisi masrafı derken para konusunda çok zorlandım. Kaybetme korkusu da yaşadım. Demek bu ay yeni bir safhaya geçiyoruz. Sevinmeli miyiz 🙂 Bu yeni safha iyi yönde mi kötü yönde mi olacak peki? Çok teşekkürler emeğiniz için..

  Reply

  • Kevser

   Ekim 8, 2015 at 4:06 pm

   Bu arada yükselenim de Başak. Ve geçen ayın ikinci yarısından itibaren hayatımın son 3 yılının etkilerinin azaldığını, eşimle de sorunlarımızı aşmaya başladığımızı söyleyebilirim.. Sanırım Venüs ve Jüpiterin başakta olması benim de işime yarayacak 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Ekim 8, 2015 at 5:00 pm

   ben iyimserim Kevser hanım 🙂
   ilerleyen günlerde güzel haberleri bekliyoruz..
   sevgiler, Ceyhun

 • irem

  Ekim 8, 2015 at 10:05 pm

  Ceyhun bey merhaba. Ben kova burcuyum fakat yukselenim ikizler ve ay burcumda ikizler. Genellikle yorumları okudugumda sanki ikizler burcunu daha cok hissediyorum kendimde.
  ben mesleki alanda tamamen degisiklik yapma planı icersindeyim. Son iki sene icinde iki farkli is yerinde calistim ve devamlı sorun yasayan insanlarla calismak beni epeyi yordu. artik insanlarla daha az iletisimde olacagim bir is yapmak istiyorum..
  ask konusuna gelince, beni uzen eski sevgilimi gecen yil icersinde afedip tekrar birlestim fakat degisen bisey olmadi. Sadece su an daha guclu hissediyorum.. umarim ikizler veya kova icin onumuzdeki aylar asl konusunda umut getirir…

  Reply

 • Sultan

  Ekim 10, 2015 at 6:39 am

  Son bikaç yılda yaşadığım herşeyi madde madde sıralamışsınız gerçekten çok doğru tespit ve yorumlarınız var tebrik ediyorum

  Reply

 • hazal

  Ekim 10, 2015 at 12:46 pm

  Merhaba Ceyhun Bey,
  Ekim ayında birsürü yorum yazdım ama bir tane daha yazmaya hakkım vardır bence :). Burcum ikizler yükselenim balık, geçen iki yılda hem sağlığımla hem iş hayatımla ilgili peşpeşe beklemediğim olaylar yaşadım. 2013 ekiminde severek çalıştığım iş yerimden beklenmedik şekilde ayrılmam gerekti, hemen peşine başladığım ve artık 2 yıldır çalışıyor olduğum yeni işimin benim için çok daha iyi bir deneyim olduğunu farkettiğim için bunu hayatımdaki kötü diye nitelendirdiğim olayların yanına göndermek istemiyorum :). Bu arada 2014 nisanında sağlığımla ilgili büyük olasılıkla hayat boyu benimle kalacak olan bir hastalığım oldu ve o dönem benim için büyük bir şoktu, uzun zaman kabul edemedim. Ve o yazı hayatımda daha önce yaşamadığım küçük büyük kimi kısa süren kimi uğraştıran sağlık problemleriyle savaşarak geçti. Bunları atlattığımı söyleyebilirim fakat nisan ayında öğrendiğim benimle hala :).
  Umarım, umarım bundan sonrası çok daha güzel olur, olur mu Ceyhun Bey ne diyorsunuz? 🙂

  Reply

 • Funda

  Ekim 10, 2015 at 10:50 pm

  Merhaba Zafer,
  Dedikleriniz o kadar çok doğru ki artık güzel şeyler olsa son üç yıldır işimi kaybettim,babamı kaybettim ve evliliğim bitti ele gelecek bir olay yok üstelik burcum ikizler yükselenim akrep

  Reply

 • Aslı

  Ekim 14, 2015 at 12:21 am

  ‘Geçtiğimiz 2 yılda hayatınızın arka planında hep var olan, hayatınızın yönünü değiştiren olaylar silsilesi yeni bir safhaya geçiyor.’demissiniz.bu ne demek biraz acabilir misiniz?olumlu mu olumsuz mu

  Reply

  • derya

   Ekim 14, 2015 at 5:00 am

   Zafer bey evet gercekten 2 yilin akabinde bir dönüm noktasına gidiyorum evet ekimde sonuclanak ben ise hiç bir şey yapmadan sonucu bekliyorum daha doğrusu yapmaya da korkuyorum 2 yilda yaşananların etkisinden dolayı çok TSK ediyorum size evet insan yönünü kendi çizer fakat bu sefer sadece beklemek istiyorum olacakları fakat bu seferde geç kalmisligin uzuntusunu yaşamak istemiyorum bakalım ekimin ilk yarısından sonra neler olacak hayırlısı.

 • burçin

  Ekim 16, 2015 at 11:41 am

  gerçekten de hayatımla ilgili dönüm noktasındayım.6 yıldır problemli süren evliliğimi nihayet kesin bi kararla bitirmeye karar verdim ve iki küçük kızımla yeni bir hayata başlayacağım

  Reply

 • MELEK

  Ekim 17, 2015 at 8:08 pm

  ceyhun bey ıkıncı bolum ne zaman yayınlanacak

  Reply

 • İrem

  Ekim 18, 2015 at 12:45 am

  Ceyhun bey ayin 2.yarisi artik gelse mi acaba:)?Her gun girip bakiyorum hevesle:(

  Reply

 • Pingback: İkizler Burcu 27 Ekim Dolunay Etkileri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin