DOLUNAYYükselen İkizlerİKİZLER BURCU: DOLUNAY

Mayıs 13, 2014by Zafer Ceyhun0

İkizler burcuna göre dolunayın etkisini okumadan önce, DOLUNAY ASTROLOJİSİ  yazısını okumalısınız, dolunayın duygusal etkisini iyi anlamanız çok önemli.
Yorumlarımı okurken, hayatınızdaki mevcut gelişmeleri düşünerek okuyun lütfen. Ayrıca, benim öncelikle kötü olasılıkları anlattığımı, olası olumsuzluklara karşı önlem almanızı kolaylaştırmaya çalıştığımı unutmayın lütfen. Bazılarımızın hayatında harika gelişmeler yaşanırken, bazılarımız ciddi yıkımlar yaşıyor. Bu yazıyı, hayatınızın mevcut gidişatına göre değerlendirin:

 1. gelişmeler olumsuz ise, dolunayda yaşayacağınız duygular karanlık ve yıkıcı olabilir.
 2. gelişmeler olumlu ise, dolunayda büyük bir coşku hissedebilirsiniz.
 
Dolunay akrep burcunda gerçekleşecek, yani güneş boğa burcunda iken, ay akrep burcunda karşıt konumda olacak ve birlikte olumsuz etkileşim yaratacaklar.
Her dolunay -kişinin burcuna göre değişen bir alanda – süregelen bir gelişmenin sonuca bağlanmasına neden olur. Dolunaylarda bir karar veririz ve “bir dönemi” bitiririz.
Örneğin, bir süredir araba almak için otomobil galerilerini gezip araştırmalar yapıyor, ikinci el araç pazarında uygun aracı arıyorsanız, dolunayla birlikte arayışınıza devam edemezsiniz. Dolunayı takip eden 5 gün içinde muhtemelen bir araba almış olursunuz veya araba almaktan vazgeçebilirsiniz, gibi.

Akrep-Boğa Dolunayı 

Akrep ile boğanın dolunayında, bizim için değerli olan her şey, karanlık tutkularımızla çatışır. Çoğu zaman, öfke, kıskançlık veya aşırı sahiplenme gibi çok yoğun duygulara neden olabilir.
Özellikle, sert esen değişim rüzgarlarının bizleri strese soktuğu bir dönemde, uzun zamandır kontrol ettiğimiz duygularımızı artık kontrol edemeyebiliriz.
Bu nedenle, hayatınızdaki gelişmeler çok olumsuz ise, bu dönemde oluşacak duygusal yoğunluğa, öfke patlamalarına ve hatta şiddete meyilli ruh haline karşı dikkatli olunmalı.

İkizler Burcuna Göre Dolunay: 14 Mayıs

İkizler burcu mayıs ayı yorumunda ve güneş tutulması özel yazımda belirttiğim gibi, mayıs ayında gündeminizin birinci konusu, geçmişiniz, geçmişte yaptıklarınızdan/yapmadıklarınızdan duyduğunuz pişmanlıklar ve yalnızlık duygusu var..Mayıs ayında şunları yaptınız:
 1. kendinizi kalabalıklardan soyutlayıp yalnızlaştınız.
 2. (umarım olmamıştır) bir süre hastanede yattınız
 3. geçmişi hatırladınız, hayatınızı değiştiren bazı olayları değerlendirdiniz.
 4. bazı konularda kendinize kızdınız, bazılarında kendinizi haklı buldunuz.
 5. kendinizi suçlu ve sonrasında çaresiz hissettiniz.
Bu konularda çözüm bulmak için adım atmak istediniz ve şu konuları seçtiniz:
 1. hayatınızın sorumluluklarınızı sahiplenmek istediniz.
 2. hayatınızı renklendirmek için hobiler seçtiniz, belki bir kursa başladınız.
 3. hayalci olduğunuza karar verip daha gerçekçi olmak istediniz.
 4. kendinize özen göstermeye, daha bakımlı olmaya başladınız.
14 mayıs dolunayı ile birlikte, yukarıda saydığım “çözüm aradığınız konulardan birinde” bir sonuca ulaşacaksınız. Her neyin peşinde gidiyorsanız, en geç 19 mayıs’ta sonuçlanacak. Kasım ayına kadar bir daha bu konuya aynı şekilde odaklanmanız mümkün olmayacak. Bu nedenle fırsatları iyi değerlendirin. Özellikle yalnızlık hissinden kurtulmak için, daha renkli ve sosyal bir hayata sahip olmalısınız. Bir spor salonuna kayıt yaptırmak, düzenli beslenmek veya dansa/tiyatroya başlamak, hayatınızı değiştirebilir. Dolunayın güçlü enerjisini iyi kullanın.
]]>

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin