İkizler burcu Aralık 2017 yorumu, Aralık ayındaki gelişmeleri haritanıza özel anlatımla bilgilerinize sunuyor. Türkiye’nin en iddialı astroloji sitesine hoş geldiniz. ❤️ Doğum tarihinizi ve yaklaşık doğum saatinizi biliyorsanız, haritanıza özel yorumlar alma ayrıcalığı yaşayacaksınız. Burcuna Göre’nin benzeri olmayan yorumlarından maksimum yararlanmak için, yorumları yükselen burcunuza göre okumanızı öneriyorum. Burcunuz ikizler olduğu için bu yazıyı okuyorsanız fakat yükselen burcunuz terazi ise sizi terazi burcu yorumuna alalım. 😊 En isabetli astroloji yorumlarını orada bulacaksınız. Yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız buradan öğrenebilirsiniz: Yükselen Hesaplama Hadi başlayalım.✍

İkizler Burcu Aralık 2017

Doğduğumuz tarih, saat ve şehre göre yükselen burcumuzun derecesi değişir. Ne zaman ne yaşayacağımızı yükselen burcumuz ve derecesi belirler. Doğum saatiniz kesin olarak bilinmiyorsa bulmak kolay: Burcuna Görede okuduğunuz hangi yorum size uygunsa yükseleniniz o burçtur. 😊 Okuduklarınız hayatınızla örtüşmüyorsa yanlış burcu okuyorsunuz, emin olabilirsiniz, önceki ve sonraki yorumu da okuyun mutlaka, birisi hayatınızı anlatıyor olacak. ✌️

Yükselen 0-5 Derece İkizler Burcu

İlişkilere odaklanmak zorunda kaldığınız 2 yılı geride bıraktınız, şimdi yeni bir dönem başlıyor! Önümüzdeki 1 yılda şunlar olacak: ekonomik baskılar, kazanma ve birikim yapma hırsı, ilişkilerde bağlılık ve güven meseleleri. Aralık ayında bu konular etrafında gelişmeler olacaktır fakat sorunlu bir şekilde olacak sanmayın, öyle olmayacak. Aksine güzel bir ilişki başlayabilir, hatta oldukça tutkulu olacaktır. Geçen 2 yılda evlendiyseniz veya bu süreci evli kalarak atlatmayı başardıysanız, şimdi üzerinizdeki baskı azalacaktır. Zaten ilişkinin/evliliğin devam ediyor olması, önemli bir virajı aştığınız anlamına geliyor. Artık odak noktanız değişecek. Belki çocuk sahibi olmaya hazırlanırsınız, ki zamanın enerjisine de uygundur. Yaşanacak olayları şu şekilde değerlendirebiliriz:
 1. iş hayatında yeni dönem başlar
 2. kazanç artırıcı girişimler yaparsınız
 3. gayrimenkul yatırımları çekici görünür
 4. çocuk planı yaparsınız
Cinsel enerjinin yüksek olacağı zamanlar başlıyor Aralık itibarı ile.. Diğer yandan, ilişkiniz/evliliğiniz geçen yıllara dayanamadıysa, şimdi maddi anlaşmazlıklarla uğraşmanız gerekebilir. Maddiyatla ilgili anlaşmazlık, aile büyükleri veya kardeşler ile de olabilir.

Yükselen 6-29 Derece İkizler Burcu

Aralık 2017 ile Aralık 2016 arasında bir bağlantı kurmanızı istesem ne dersiniz? 2017 yılında yaşadıklarınız ile ilişkisini de ekleyelim denklemin içine..Benzer temalar bu ay yeniden başlıyor. Bazı olasılıklarla Aralık ayını değerlendirelim:
 1. ilişkisi olmayanlar bir ilişkiye başlayabilir
 2. evlilik bu tarihe denk gelebilir, iyidir zamanlaması
 3. eski eş/sevgili ile yeniden görüşülebilir
 4. eşiniz/sevgilinizle aranıza engeller girebilir: şehir değişikliğiyle zoraki ayrılık gibi
 5. eşinize/sevgilinize eskiden olduğu kadar odaklı olmamaya karar verirsiniz
Konu kesinlikle ilişki temelli olacaktır, biriyle alakalı olacaktır. Yeni ilişkilerde iş ortamından biri olma potansiyeli de oldukça yüksektir. Eğer geçen yılki konu sadece iş hayatınız veya bir ihtimal sağlık olduysa, bu yıl kesinlikle ilişkiler yeni gündem maddeniz olacak.

3 Aralık Dolunay

3 Aralıkta gerçekleşecek olan Dolunay gündemi en geç 9 Aralıkta netleşecektir. İki ihtimal var, birincisi 12-29 derece yükselen ikizler için geçerli. İhtimaller şunlar:
 1. yeni işe geçmeden önce mevcut işinizden ayrılırsınız
 2. bir sağlık sorunu olabilir, geçmişten gelen bir sorun için adımlar atılır
 3. ilişkinizde işler ters gidiyorsa ayrılık olabilir
 4. gizli bir şeyler yaşanıyorsa o konuda bir karar alınır
 5. sizden gizlenen bir konu açığa çıkabilir
Yılın kötü Dolunaylarından birisi diyebiliriz. İkinci ihtimal ie 0-11 derece yükselen ikizler için geçerli. İlişki anlamında çok daha keyifli bir enerji olacağını öngörebiliriz. Görünen o ki, Dolunayla birlikte güzel bir adım atılacak. Sonuçların sizi mutlu edeceğini düşünüyorum. Özellikle yeni ilişki olasılıklarının artacağını öngörebiliriz. Eğer mevcut ilişkiniz varsa, evlilik dahil, bu durumda eşinizle ilgili gelişmeler ve aranızdaki meseleler güzel bir şekilde netleşir.

18 Aralık Yeniay

Yazının başında yeni dönem başlıyor dedik, Yeniay bu enerjiyi tetikleyen ilk olayı işaret ediyor. Zaten Aralık sonunda gündem güçlenerek pekişecektir! İhtimallere yükselen burcunuzun derecesine göre detaylı olarak değindiğimiz için tekrar etmeyelim. Şunu biliyor olmanızı önemsiyorum: Aralık boyunca Merkür gerilemesi yaşanıyor, Yeniay gerçekleşiyor, işin içinde Satürn de olacak. Bunların hepsi ilişkiler alanınızda gerçekleşiyor. Aralıkta gündem ilişki odaklı olur. Tek istisna, ticari ortaklık ihtimalini de bu kapsamda sayabiliriz. İkizler burcu Aralık 2017 yorumu burada sona eriyor. Önümüzdeki 40 günde yaşanacaklar, hayatınızda çok önemli bir yer tutacak. En güzelini yaşamanızı diliyorum. Yeni yıla girerken haritanıza özel kapsamlı bir değerlendirme yapmak için benimle görüşmek ister misiniz? Biliyorsunuz birkaç aydır görüşmelere ara vermiştim, tekrar başlıyorum. Astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu’ya mail ile ulaşmanız halinde görüşme süreciyle ilgili bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Benzersiz bir deneyim olacağını söylememe gerek yok, değil mi? 😊 Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil. Mail: burcunagore@gmail.com Güzellikler diliyorum ❤️ ❤️ Zafer Ceyhun]]>