Yükselen İkizlerİkizler Burcu Aralık 2016 Yorumu: Gündemde İlişkiler, Eş/Sevgili Var

Aralık 1, 2016by Zafer Ceyhun44

İkizler burcu Aralık 2016 yorumu, 10 Aralık Güneş-Satürn kavuşumu, 14 Aralık Dolunay ve 29 Aralık Yeniay etkilerini içeriyor. Bazı yıllar diğerlerinden daha zor oluyor kıymetli dostlar! İkizler burcu 2 yıldır “zor zamanlar” ve zorlayıcı olaylar yaşıyordu. Eminim ki hayata bakışınızı değiştiren birçok deneyim de edindiniz. Neyse ki 2016 yılının hiç bitmeyecekmiş gibi hissettiren ağırlığı -tıpkı bahsettiğimiz gibi- son aylarda sona erdi. Rahat nefes almak, hayattan keyif almak gibisi yok! Belirsizlik ve baskı süreçleri öyle sancılı oluyor ki, her şey yolunda gidiyor olsa dahi keyif bırakmıyor. Önümüzdeki 1 yılın gündemini belirleyecek birkaç astrolojik olay var. Bunlardan biri Aralık ayında yaşanacak olan Güneş-Satürn kavuşumu. Önümüzdeki 1 yılı şekillendirecek olan gelişmeler, kavuşumla birlikte başlıyor. Hadi Aralık 2016 yorumunuza başlayalım.🌼 🌼

İkizler Burcu Aralık 2016 Yorumu

Yazının girişinde bahsettiğim Güneş-Satürn kavuşumu 10 Aralık gerçekleşiyor değerli okurlarım. Aslında tanıdık bir olay, etkilerini ve sonuçlarını çok iyi biliyorsunuz. Nasıl mı? 2015 Aralık ayında yine kavuşum yaşanmıştı. Takip eden aylarda, özellikle Mart-Haziran arasında, bu süreç evrilerek farklı boyutlar kazanmıştı. Bu ay benzer bir süreç başlıyor! Tabi ki olaylar/insanlar aynı olmayacaktır fakat ortak temalar olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Peki ikizler burcu için hangi konularda gümdem oluşur:
 1. yeni bir sosyal ortama girersiniz: yeni insanlar ve arkadaşlar
 2. bir ilişkiye başlama veya bitirme kararı alırsınız
 3. eşiniz/sevgilinizin hayatında önemli bir değişiklik olur
 4. nişan veya evlilik kararı alırsınız
 5. ilişkinizdeki denge ve dinamikler değişir: yeni bir tavır almanız gerekir
 6. ilişkilerde belirsizliğe tahammülünüz azalır: somut, net ve güvenilir olmayanı bırakırsınız
 7. yorucu ve uyumsuz insanları hayatınızdan çıkarmaya karar verirsiniz
Bu noktada referans tarih aralığı vermek istiyorum: 29 Kasım – 17 Aralık. Bu tarih aralığındaki gelişmeleri Satürn kaynaklı gündemi başlatan olaylar olarak görebilirsiniz. Doğum haritanıza göre yukarıda saydığım konulardan farklı konular da yaşanabilir; doğaldır! Önemli olan, bu tarih aralığında gerçekleştiği müddetçe Satürn kaynaklı olduğunu ve 1 yıllık süreci başlatacağını biliyor olmanız! Bu noktada Satürn enerjisini doğru anlamak şart! Her şeyden önce Satürn pozitif bir enerjidir! Yeni bir heyecan getirir, somut atılımları tetikler, fazladan sorumluluk almaya yönelik istek oluşturur. Hedef büyütürüz, gerekli görüyorsak riske gireriz. İyidir yani, gelişim ve ilerleme için gereklidir! Fakat gerileme dönemleri başka bir hikayedir çünkü ilerlerken türlü engeller ve zorluklarla mücadele etmek zorunda kalırız. Birkaç ay boyunca belirsizlik olur, arafta kalırız ve çok yoruluruz. Şunu bilmenizi istiyorum kıymetli okurlarım: Mart 2017’ye kadar engelsiz, net bir süreç sizi bekliyor. Önümüzdeki 3 ay ilerlemelisiniz! Zamanın enerjisinin aylar içinde nasıl aktığının farkında olan ve bu paha biçilmez bilgiyi tüm detayları ile okurlarıyla paylaşan Türkiye’nin tek astroloji sitesini okuyorsunuz. Burcuna Göre’yi okuyor olmanın ayrıcalıklarını kullanmalısınız! Bu farkındalık bir işe yaramalı, önerilerimi dikkate alın olur mu? ❤️❤️ Harika! Devam edelim öyleyse 👍 Aralıkta paralel seyreden bir gündem daha olacak: Mars/Venüs Özellikle eğitimle ilgili konular, sınavlar, master/doktora vb yüksek öğrenime ilişkiler meseleler şanslı yıldızlar altında yaşanacak. Ayrıca yurt dışı kaynaklı bir konu varsa, bir sunum/eğitim sorumluluğunuz varsa kartlar lehinize olacaktır. Son bir ihtimal! Olur da yeni biriyle tanışırsınız diye söylüyorum: zamanlama cidden harika! Aralık ayının ilk 15 gününde yüksek dozlarda pozitif enerji olacak. Keyifli olaylar ve şanslı karşılaşmalar diliyorum! 🙏

14 Aralık Dolunay: İkizler Burcuna Etkisi

Dolunay 14 Aralık’ta sizin burcunuzda gerçekleşiyor! Elbette önemli bir olay. Dolunay gündemi 11-12 Aralık gibi belirgin hale gelecek, gündemin 19-20 Aralık gibi netleşecektir. Gündem maddeleri şunlar:
 1. hayatınızın yönünü değiştirecek önemli bir gelişme netleşecek
 2. fiziksel bazı değişiklikler yapmaya karar vereceksiniz
 3. işle ilgili beklediğiniz haberi alacaksınız
Yönetici gezegeniniz olan Merkür, Dolunay sırasında oğlak burcunda ve Pluto’ya yakın bir konumda. Bu nedenle Dolunayın parasal konularla ilişkili olma ihtimalini daha güçlü görüyorum. Bir hatırlatma: Dolunay sırasında alacağınız kararlarda gri tonlarına yer olmayacaktır. Kesin ve net, siyah veya beyaz. Her ihtimale karşı uyarmak istiyorum! Öfkeyle ve olumsuz motivasyonla geri dönülemez adımlar atmayın.

29 Aralık Yeniay: İkizler Burcuna Etkisi

Merkür gerilemesi 19 Aralıkta başlıyor, 29 Aralıktaki Yeniay sırasında devam ediyor olacak. Merkür gerilemesi en çok ikizler ve başağı “çarpıyor”, sıcak çarpması gibi.. 29 Aralıktaki oğlak burcunda Yeniay yaşandığında, zihnimiz ve gündemimiz Yeniayın getirdiği enerjiye hazır olacak çünkü öncesinde Merkür oğlakta gerileyerek bilinç altımızda çalışmalar yapmış olacak. İkizler burcu için Yeniay gündemine değinelim öncelikle:
 1. fazladan para ihtiyacı oluşur: satın alma vb gerekçe ile
 2. kredi kullanmak, borç almak gerekir
 3. bir anlaşmazlık varsa taraflardan biri dava açar
 4. mahkeme süreci devam ediyorsa yeni bir dava/süreç
 5. miras, ayrılık sonrası mal paylaşımı sürecini yönetmek için girişimler
Kısacası, maddi konular etrafında şekillenecek bir gündem olacak. Bu noktada önerim, her ne yapmanız gerekiyorsa Ocak ortasına ertelemenizdir. Şöyle diyelim: Eğer Aralık ayında bir satın alma süreci gerçekleşecekse ve anlaşma Aralık’ın 2. yarısında yapıldıysa, Ocak ayının ikinci yarısını görün ve sonra harekete geçin. Çok daha önceden planlanmış, şartları önceden belirlenmiş konularda sorun yok. O noktada uyarım ise, üzerinden anlaşılmış şartlarda son dakika değişikliği yapılırsa kabul etmeyin! Diğer yandan, eğer gündemde maddiyat yoksa, ilişkilerde gergin bir atmosfer olabilir. Öfke ile acele kararlar, hızlı tepkiler vermekten kaçınmanızı öneriyorum.

19 Aralık: Merkür Gerilemesi

Her ne kadar Merkür 19 Aralık sonrası geri gitmeye başlayacak olsa da, öncesindeki 1 hafta boyunca yavaşlamış olacağı için tipik Merkür gerilemesi olaylarını 12 Aralık gibi yaşamaya başlayacaksınız. Bu nedenle hayat hızlanacak, işler yoğunlaşacak, iki ayağınız bir pabuca girecektir. Ya siz bir yerlere geç kalmamak için koşturacaksınız, ya da başkaları söz verdiği işleri yetiştiremeyecek ve yine işler sıkışacaktır. Bu süreci atlatmanın en iyi yolu olabildiğince planlı olmak, zamanı verimli kullanmak ve en önemlisi telaş yapmamaktır. Merkür gerilemesinde <telaş eşittir sorun> tanımı aklınızda kalsın. 👍 İkizler Burcu Aralık 2016 yorumunu, ikizler burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşmayı ihmal etmeyin, bu önemli zamanlarda farkındalık edinmek büyük fark yaratır. Son olarak, 2017 yılını birlikte planlamak ve önemli kararlarınız öncesinde en doğru seçimi en doğru zamanda yapmak için benimle konuşmak isterseniz, yardımcım Burcu hanımla iletişime geçerek bir görüşme talep edebilirsiniz. Mail adresi: burcunagore@gmail.com En güzel olasılıkları yaşamanız dileğimle.. ❤️ Zafer Ceyhun]]>

44 comments

 • Ggg

  Aralık 1, 2016 at 3:15 pm

  Acaba bu Satürn ne zaman yakamızı bırakacak???

 • Ggg

  Aralık 1, 2016 at 3:17 pm

  Doğum haritama bakabilir misiniz Zafer Bey, 21 Haziran 1981, 00.30, Sivas. 2017 nasıl olacak?

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 1, 2016 at 3:41 pm

   Merhaba Ggg, yazıda bahsettiğim konular çerçevesinde bir sorunuz var mı?

  • Ggg

   Aralık 1, 2016 at 3:54 pm

   Şöyle sorayım, fiziksel değişiklik demişsiniz, şehir ülke değişimi söz konusu olacak mı? Bir de çocuk konusu gündeme geliyor mu, 2017 bebek yılı olabilir mi:)

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 1, 2016 at 4:00 pm

   her iki sorunuzun cevabı da evet 🙂

 • Aaa

  Aralık 1, 2016 at 3:56 pm

  Merhaba Zafer bey yeni biriyle tanışma ve ilişki için ilk haftalar şansımız varmı

  • Zafer Ceyhun

   Aralık 1, 2016 at 4:00 pm

   aynen, özellikle ilk haftalar iyi.

  • Ggg

   Aralık 1, 2016 at 4:02 pm

   Özellikle fiziksel değişim benim için çok önemli,çok teşekkür ederim Zafer Bey:)

 • ebrar

  Aralık 1, 2016 at 5:32 pm

  Size Amasya dan kucak dolusu sevgileeer! Ceyhun bey elinize sağlık. Ben sizin sitenizin bir hayranıyım. Size söyleyeceklerime gelirsem ben bu sene lise sonum.
  Yoğun tempoya rağmen sitenizi hep takip ediyorum.yazmak şimdiye kısmetmis. Dediğiniz gibi bu yıl
  Belirsiz
  Rahatsız edici
  Huzursuz
  Ve verimsizdi…
  Özellikle sosyal yaşam ve iletişim kalitem düştü ve okul başarım geçen seneye göre kötü… benim yukselenim ikizler umarım Yukselenimi okumam doğru olur.herseye ragmen Sizin yazılarınızı moralimi düzeltiyor.
  Sizi cok öpüyorum. Yeni Yıl TÜM BURCUNAGORE okurlarına huzur ve hakettikleri mutluluğu getirsin!!!

 • Serife

  Aralık 1, 2016 at 5:51 pm

  Merhaba Zafer Bey 2016 yılı benim için hem maddi hem manevi anlamda hayatım boyunca yaşadığım en zor ve zorlayıcı yıldı.Bir İkizler olarak ne zaman feraha erişirim çok yoruldum.

 • banu çiçek

  Aralık 1, 2016 at 9:41 pm

  Merhaba iyi akşamlar
  2yıldır çok zorlandim ve sizin de bahsettiğiniz gibi bakış açım bir çok konuda değişti. İnsanlara tahammülümu yitirdim. Aşk hayatımda da çok zorlandim ve hala zorlanıyorum. Ferahlama ne zaman olacak artik. Güzel birşeyler söyleyebilir misiniz lütfen 🙂
  Doğum tarihim ve doğum yerim 14.06.1989 9:10 İznik/bursa

 • Arzu

  Aralık 1, 2016 at 9:56 pm

  Venüsü ikizlerde olan içinde yorumlar geçerli midir?

 • cnn

  Aralık 1, 2016 at 10:00 pm

  Bu kadar olur yani tebrik ediyorum ocakta mahkemem var 24 de maddi yorumlarda doğru supersin.

 • tuba

  Aralık 1, 2016 at 10:26 pm

  Yoruluyorum hemen
  gelsin artık o sevgili her nerdeyse yaa . Hadi bakalım inşallah inşallah ☺☺
  emeğinize sağlık..

  • tuba

   Aralık 25, 2016 at 5:10 pm

   Hala sevgili falan yok

 • ayse

  Aralık 1, 2016 at 10:59 pm

  Ayrılık olur dediniz fakat ilişkide sinirlenip ani karar almayın dediniz şimdi arada kaldm 🙁 :/

 • Gokkubbe

  Aralık 1, 2016 at 11:18 pm

  Ben bu ani kararlardan yoruldum ama napayim yani iliskiyimi bitireyim anlamadım

 • Çiğdem

  Aralık 1, 2016 at 11:32 pm

  Ceyhun bey yazılarınızı ilgiyle takip ediyorum.eylul başından beri issizim.haziran da birlikte olduğum insanla ayrılık oldu.uc senedir birlikteydik.ikizler burcu yum. Hem iş hem özel hayatım ne zaman yoluna girer.bir ise gireyim sizden danışmanlık almak istiyorum.

 • Çiğdem

  Aralık 1, 2016 at 11:41 pm

  Ceyhun bey benim Yukselenim ikizler mi.boga burcunda uyuyor bazı şeyler. 06 06 1975 saat 4 00 le 6.30 arasında doğum yerim istanbul.lutfen bilgi verirmisiniz. Teşekkür ederim.

 • ulker09

  Aralık 2, 2016 at 5:06 am

  İnsallah herşey yoluna girer 2012 senesinden beri hersey üstüste geldi çok yoruldum artık yeni biri cıkar mı bilmiyorum emeginize saglık tesekkurler

 • Asya22

  Aralık 2, 2016 at 9:08 am

  Merhaba bir süredir sizi takip ediyorum,ikizler burcuyum eşim yay, 2015 yılından beri evliyiz,ancak 2014 yılından beri sıkıntılarımız var aralık ayında gezegenlerin konumu bizi nasıl etkiler?Teşekkürler…

 • Asya22

  Aralık 2, 2016 at 9:08 am

  yanlış yazmışım 2005 yılı olacaktı

 • Sibel

  Aralık 2, 2016 at 11:05 am

  Merhaba Ceyhun bey bir süredir sizin takipçiniz yorumlarınızı beğeniyorum ben bekar 08 06 1980 ikizler burcunda Aralık ayının yorumlarını yazarsanız sevinirim
  İyi çalışmalar

 • Fggg

  Aralık 2, 2016 at 6:17 pm

  Yani tum ikizler icin cok zor 1.yilmis yalniz olmadigima sevindim

 • Cigdem saglam

  Aralık 2, 2016 at 7:01 pm

  Merhaba Ceyhun bey doğum haritama göre 2017 yılında 2016 yılınım zorluklarını bitiriyormuyum

 • Gamze

  Aralık 3, 2016 at 12:52 am

  Merhaba,2013den bu yıla kadar yüzüm gülmedi. Bu yıl çok umutluyum herseyin değişeceğine inanıyorum. İkizlerim ama özelliklerini taşımıyorum neden acaba.24.05.1990 saat 06.10 dogumluyum

 • Sjsjsj

  Aralık 3, 2016 at 4:52 pm

  Aralık ayında bazı burçlarla öncelikle Aslan’la yakınlaşmalar olacakmı

 • suzi

  Aralık 3, 2016 at 8:58 pm

  Merhaba ikizler burcuyum 27 Mayıs eski sevgili dönüşmu yoksa yeni bir.iliskimi başlayacak ve aralıkta artık araçtan cikacakmiyim

 • suzi

  Aralık 3, 2016 at 8:59 pm

  Pardon araftan çıkabilecek miyim :((

 • zeyzey

  Aralık 4, 2016 at 1:38 pm

  Bitsin artık ikizler için yaşanan şu zor zamanlar. 2 senedir çok yoruldum. Özellikle 2016 bitmek bilmedi. Bütün iliskilerim uzun süreli olurken 2016 da kısa süreli ilişkilerin insanı oldum. Hayatıma aldığım insanlar hep hayal kırıklığı yarattı bende.

 • Meltem

  Aralık 5, 2016 at 2:25 am

  22-26 Aralık zaman dilimiünde çok geçmişte bir şeyler hissettiğim birisiyle tekrar buluşacağım bu zaman dilimi yeniden bir şeyler olması için uygun mu sizce ?

 • ....

  Aralık 6, 2016 at 3:57 pm

  2013 yılında ayrıldım eşimden kızım ve oğlumla üç yılıdır yaşam mücadelesi veriyorum…maddi anlamda sürekli sıkıntı yaşadım ve halada yaşıyorum ne zaman normale dönecek acaba nafaka davası açmak için görüştüm bu gün uygun zamanmı yada ocak ayını mı beklim lütfen cvp yazın bana 22/05/1976 doğum yılı yükselenim boğa doğum saati sabah 5.00 lütfennnn cvp bekliyorum

 • Özge

  Aralık 6, 2016 at 11:34 pm

  harika !

 • Yeliz

  Aralık 7, 2016 at 4:09 pm

  Ceyhun bey öncelikle değerli bilgileriniz için teşekkürler elinize emeğinize sağlık. Tek bir soru sormak istıyorum. 09.06.88. 16:30 İST doğumluyum. 5.evimdeki Mars balık beni 3 sene çocuk İÇİN zorladı. Bu sene şans var Mıdır acaba. Yeni ay da bir oluşum olur mu? Yada diyorum en kötü şubatta olacak olan balık güneş tutulması iyi karmama etki edip çocuk şansını yakalatır mı bana Uzun oldu azcuuk hakkınızı helal edin

 • hazal

  Aralık 8, 2016 at 12:31 pm

  Ceyhun bey merhabalar,
  Merkür gerilemesi ile ilgili bilinç altımızdaki şeyleri su yüzüne çıkardığından bahsetmiştiniz bir yazınızda. Bunu olumlu, altta yatan bu konuların çözümü için yapar gibi mi algılamalıyız, yoksa daha çok karışıklık yaratacak bir durum gibi mi? Şunun için soruyorum; normal süreçte bilinç altı temizliğine yönelik çalışmalar yapıyorum, geçmişi affetme, korkulardan sıyrılma gibi konularda. Merkür gerilemesi bu süreci olumlu mu etkiler, yoksa daha çok hassas davranıp bu dönemde kurcalamamamız gereken konular mı onu anlamak istiyorum. İkizler burcu olduğumdan ve bu süreci katmerli hissettiğimden hep extra dikkatli yaklaşmaya çalışıyorum merkür gerilemelerine. 🙂
  Harika yazılarınız, vaktiniz, emeğiniz için çok çok teşekkürler. 🙂

 • melek

  Aralık 9, 2016 at 1:16 pm

  Zafer bey 3aydir bilgisayarim bozuk bir turlu tamire goturemedim bu arada gotursek sorun cikarirmi

 • Havva

  Aralık 10, 2016 at 11:06 am

  Merhaba zafer bey..benim doğum tarihim 11 haziran 1970 saat 14 tekirdağ özellikle iş ve para konusunda 2017 nasıl olacak uzun yıllar oldu kötü gidiyor herşey..cevap verirseniz sevinirim..şimdiden teşekkür ederim..

 • sevgi

  Aralık 15, 2016 at 7:50 pm

  Merhabalar emeqinize yüreqinize saqlik çok sıkı takipçinizim 3 yildir iş hayatim berbat doqal olarak piskolojide yerle bir oluyo her anlamda 24.05.1983 saat17 karabük doqumluyum inss bu yil çok iyi olur die umut ediorum iyi çalismalar cewaplarsaniz sewinirim

 • ozlem

  Aralık 17, 2016 at 2:10 pm

  Merhaba staj yaptığım yerde ögretmen tarafindan haksızlıga ugradım ve iletisim problemleri yaşadım ve birde o hakliymis gibi beni sikayet etti 29 aralik pazartesi gunu gidip konusucam müdürle ve sizce iyimi sonuclanicak kotumu.beni baska ogretmenin yaninami verirler yoksa mevcut ogretmeni hakli bulup atarlarmi

  • ozlem

   Aralık 17, 2016 at 2:11 pm

   Bu arada dogum bilgilerimi vermedim. 11.06.1997 izmir saat 14:30

 • Selçuk

  Aralık 22, 2016 at 7:07 pm

  Selam Zafer ben 29.05.1978 doğumluyum yorumunuz nesir

 • Neslihan yanık

  Aralık 30, 2016 at 11:42 am

  merhaba yorumlarınız okadar uyduki.2017bana ne getirecek bugün hayatımı etkileyecek bir karar aldım iş ve evlilik hayat ım nasıl olacak 2017de.çok teşekkürler.

 • Hülya

  Aralık 30, 2016 at 2:31 pm

  Sitenizi tesadüf eseri okudum Çok beğendim yalın ve açık bir şekilde anlatmışsınız bundan sonra sıkı bir takipçinizim.:)
  21/05/1971saat:07:25 doğumluyum. İkizler mi boğamı sizce?2016 benim için çok üzücü ve yorucuydu.2017 yorumunuz ne olur benim için..Bu vesile ile mutlu,sağlıklı yıllar dilerim.

 • Pingback: İkizler Burcu 2017 Yorumu

Comments are closed.

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin