15 Ağustos’ta Kova burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor.

“Etkili olduğu tarih 13-20 Ağustos aralığı”

Artık biliyorsunuz sevgili okurlar her ay bir yeni ay birde dolunay oluşur.Dolunaylar bir tamamlanma enerjisidir sonuç getiren olaylar dolunay etkisiyle oluşuyor. Dolunayla birlikte bir dönem sona erer ve yeni bir dönem başlamış olur.

Pozitif etkili bu dolunayda Venüs ve Güneş aslan burcunda kavuşumda  Jüpiter’lede güzel bir etkileşim kurmakta.11 Ağustos’ta Jüpiter gerilemesi sona erdi ve  biz olumlu etkilerini yavaş yavaş hissetmeye başlayacağız bu güzel haber !

Peki sizdeki etkisi nasıl olacak?

Uzun  süredir yurtdışı ile ilgili bir planlama yapıyordunuz ya da aklınızda bile olmayabilir ani bir gelişme ile yurtdışı bağlantılı bir  gündem olabilir. Örneğin ,tatil amaçlı yurtdışı tercih edilebilir yada internet üzerinden yurtdışı bağlantılı konuda haber gelir bir şey sonuçlanır.

Bu dolunayda seyahat, eğitim, yayıncılık ve ufuklarınızı genişletmekle ilgili olumlu koşullar var.Üniversiteye dönebilir, eğitiminizi tamamlayabilir sizden farklı kültüre, geçmişe alt yapıya sahip insanlarla bir araya gelecek belkide yabancı bir dil öğrenmeye başlayacaksınız.

Yeni bir araç almak, değiştirmek ya da uzak yollara gitmek fikriniz varsa harekete geçeceksiniz.Sıkıldınız farklı bir şeyler yapmak istiyorsanız uygun zaman! Yurtdışına seyahat edebilir iş yada özel hayatınız dolayısıyla yabancılarla temaslar kurabilirsiniz.

Yabancı bir şirkette internet üzerinden yaptığınız başvuru neticelenebilir.

Vize, pasaport işlerinizi halledebilirsiniz.