1 Ağustos’ta Aslan burcunda Yeniay gerçekleşiyor değerli dostlar, unutmayın lütfen.

Yeniay ile birlikte yeni bir dönem başlar. Bazen daha önce gündemde olmayan bir durum ortaya çıkar ve yeni şartlar oluşur. Bazı durumlarda ise daha önce netleşen bir konu fiilen başlar, yaşantınız da bu çerçevede değişir.

Yeniay etkileri 29 Temmuz~05 Ağustos arasında kendini gösterecektir.

Yeniay sırasında pozitif enerji olan Venüs ve Mars ile aynı burçta seyahat ettiği için yaşam enerjinizi ve şansınızı yükseltecektir.

Sizdeki etkisi nasıl olacak?

Heyecan verici bir tanışma olabilir. Daha önceden tanıdığınız biriyle karşılaşabilirsiniz ya da yeni biriyle tanışırsınız. Bir flört ve hatta hızlı başlayan bir ilişki için şartlar mükemmel.

Sevdiklerinizle ilişkilerinizi bir süre askıya aldıysanız şimdi sosyalleşme zamanı. Yeniden bir araya gelinerek, mutlu ve eğlenceli zamanlar geçirmeye başlayabilirsiniz. Aylar sürecek yeni bir trend olarak değerlendirin.

Eğitim aldığınız veya eğitim verdiğiniz konu/ortam oluşabilir. Ehliyet ,sertifika programı gibi kurslar…

Eğitimler, seyahatler, tatiller ve katılacağınız etkinlikler veya sosyal ilişkilerinizdeki hareketlilik sayesinde enerjinizin çok yüksek düzeye ulaşacağı bir dönem başlıyor.

Bu yıl Jüpiter sayesinde aşkın kapınızı çalması mümkün! Yeniay ve takip eden günlerde bu çerçevede bir olay yaşanabilir. Zamanın enerjisini ve gelecek aylarınızı değiştirecek önemli bir günler..

İş başvuruları yaptınız mı? Şimdi görüşme zamanı.. İnsanları etkileyecek çekiciliğiniz olacak, bunu iyi değerlendirmelisiniz. Kendinize güvenin çünkü zamanın ruhu iş görüşmesinde sizi destekliyor olacak.