Yükselen İkizlerİkizler Burcu Ağustos 2015 Yorumu

Temmuz 30, 2015by Zafer Ceyhun44

İkizler burcu Ağustos 2015 yorumu, Venüs gerilemesi ve Jüpiter’in başak burcuna geçişinin etkileri ile 31 Temmuz Dolunay ve 14 Ağustos Yeniay gündemini içeriyor. Zorlu geçen bir aydan sonra Ağustos geldi. Geçen yıl Ağustosla ilgili güzel haberler vermiştim ancak 2015 Ağustos 2015 o kadar güzel etkilere sahip değil doğrusu. Tek bir nedeni var diyebilirim: Venüs gerilemesi. Diğer yandan, Ağustos’ta verilecek güzel haberler de var. Mesela Jüpiter’ başak burcuna geçiyor, şansın ve bolluğun gezegeni burç değiştirdiğinde, hepimizin hayatının şanslı alanı da değişir. Ağustosu takip eden 1 yıl için “yepyeni bir dönem” demek yerinde olur. Bir güzel haber daha var: Haziran 2015’e kadar yay burcunda ilerleyen Satürn, geri hareketine başlamış ve akrep burcuna dönmüştü. Ağustos ayında Satürn akrep burcunda kalmaya devam edecek ancak gerileme bitiyor. Satürn gerilemesin zaten, hiç keyifli olmuyor 🙂 Ağustos ikizler yorumunda tüm bu konuları detaylandıracağım ama öncesinde, meraklısı için Ağustos 2015 astroloji gündemini özetlemek istiyorum:

 • 31 Temmuz Dolunay
 • 31 Temmuz gerileyen Venüs aslan burcunda
 • 2 Ağustos Satürn gerilemesi bitiyor
 • 3 Ağustos Jüpiter – Satürn etkileşimi
 • 5 Ağustos Venüs – Jüpiter kesişimi
 • 7 Ağustos Merkür başak burcunda
 • 9 Ağustos Mars aslan burcunda
 • 11 Ağustos Jüpiter başak burcunda
 • 13 Ağustos Merkür – Neptün karşıtlığı
 • 14 Ağustos Yeniay
 • 15-22 Ağustos Güneş – Venüs kesişimi
 • 23 Ağustos Güneş başak burcunda
 • 29 Ağustos Dolunay
Hadi Ağustos 2015’in çözümlemesini yapalım birlikte…

İkizler Burcu Ağustos 2015 Genel Görünümü

Ağustos ayının tamamında tüm burçları etkisi altına alacak konu, Venüs gerilemesi… Eminim ki son günlerde ruh halimizde belirgin, gözlemlenebilir bir değişim yaşanıyor, ben farkında değilim diyen var mı bilemiyorum, bana kalırsa fark etmemek imkansız. Zaten ülke gündeminden de anlaşılıyor. Ne zaman ki Venüs, gerileme öncesinde yavaşlayıp durakladı (öyle oluyor gerilemeler), diplomatik ilişkilerde hareketlilik başladı. Yeni anlaşmalar yapılıyor, eski anlaşmalar/uzlaşmalar iptal ediliyor vs. Hep birlikte görüyoruz işte! Uzlaşmanın gezegeni Venüs gerileyince kavga gürültü artıyor, savaş sesleri yükselir malesef. Venüs gerilemesi çok önemli olduğu için hakkında ayrı bir yazı yazdım, mutlaka okunmalı: Venüs Gerilemesinin Etkileri Şimdi ikizler burcu Ağustos 2015’te hangi etkileri yaşayacak sorusuna cevap arayalım.

Satürn gerilemesi bitiyor

Gökyüzünde duraklayan tek gezegen Venüs değil, Satürn de geri hareketinde duraksadı, yakında ileri gitmeye başlayacak. Bu iki önemli gezegenin durmasının elbette iç dünyamızda önemli yansımaları var, yaşadığımız farklı hissiyatın sorumlusu büyük ölçüde bu iki gezegen.. İyi haber, 2 Ağustos’ta Satürn gerilemesi sona eriyor; Satürn normal/ileri seyrine dönecek. Peki ikizler için bunun anlamı nedir? Haziran’da başlayan Satürn kaynaklı gündeminiz şu konular çerçevesinde gelişmiş olmalı:
 1. iş hayatınızdaki düzeniniz ve sorumluluklarınız
 2. iş arkadaşlarınızla ilişkileriniz
 3. hobileriniz ve diğer gündelik uğraşlar
 4. sağlığınız, alışkanlıklarınız ve beslenme düzeniniz
 5. zamanı ve enerjiyi verimli kullanma ihtiyacı
Satürn gerilemesi Haziran’dan bu yana bu alanlardan en az birinde “bir şeylerin eksik olduğunu” hissettiriyordu veya zaten eksikti. Bu nedenle baskı altında kaldınız, bir şekilde bu konularla ilgilendiniz. Birçoğunuzun iş hayatında baskı yaşadığını düşünüyorum. Ağustos’un ilk haftasından itibaren rahatlayacaksınız. Satürn gerilemesinin bitmesi, üzerindeki yükü bir daha gelmemek üzere azaltacak, Eylül ortasından itibaren yükünüz tamamen yok olacak. Satürn’ün yay burcuna geçmesiyle birlikte (Eylül ortası) odağınız değişecek ve bir daha bu konularla ilgilenmek istemeyeceksiniz. Bu nedenle, iş hayatınızla ilgili yapılması gerekenler, önemli görevler vs varsa, Ağustosta elinizden gelenin en iyisini yapın ve sonuç alın. Diğer yandan, “geçmişte gündemde olmayan” bir adım atma ihtiyacı hissederseniz (iş değişikliği gibi), öncelikle Venüs gerilemesi yazımı okumanızın çok faydalı olacağını bir kez daha hatırlatayım.

Mars aslan burcunda

Mars’ın konumu iş hayatınızın hareketlenmesini, belki de gerginlikler yaşamanızı tetikliyor. Satürn’le birlikte düşününce, son zamanlarda iş hayatınızda hareketlilik olduğu kesin. “İyi de ben çalışmıyorum ki” diyenler de ya işe girmekle meşgul ya da zevk/sefa ve güzellik peşinde koşuyor olmalı 🙂 Bol bol alışveriş yaptığınızı düşünüyorum. Bu dönem sona eriyor çünkü Mars 9 Ağustos’ta aslan burcuna geçiyor ve Ağustos boyunca aslanda kalacak. Mars’ın varlığının iyi ve kötü yanları vardır. İyi olan, etkilediği alanda enerji ve cesaret vermesidir, kesin sonuçlar almaya sevk eder, güçlü hissettirir. Kötü yanı ise gergin ve agresif yapabilir, özellikle istediğinizi elde edemediğinizde veya zorluklarla karşılaştığınızda. Mars ikizleri şu alanda etkileyecek:
 1. iletişim, sohbet ve muhabbet
 2. yakın akraba/arkadaşlarla alakalı meseleler
 3. öğrenme, gelişim
 4. seyahat ve hareketli günler
Mars’ın yeni konumu, özellikle üslubunuzun sertleşmesine neden olabilir, Ağustos’ta buna dikkat edin, gergin olabileceğinizi bilin. Diğer yandan, insanlar size karşı sert olmaya başlayabilir, zaten Venüs gerilemesi uzlaşmanın ve anlaşmanın zorlaşmasına neden oluyor. Bu dönemde bol bol gezmek, rahatlamak, sevdiklerinizle bir arada olmak ve neşeli sohbetlerin parçası olmak en güzeli olur. Ayrıca okumak ve yazmak için de harika bir dönem. Eğer sınava/mülakata girecek olan varsa şanslı olacak çünkü Mars sizi destekliyor. Mars varken insan yenilmez oluyor, Mars etkisi bilinçli şekilde kullanıldığında harikalar yaratır. Burada uyarım, farkında olmadan kaba olma ihtimaliniz olduğunu bilin, bunu engelleyin, kelime seçimlerinize dikkat edin vs.

31 Temmuz Dolunay

Biliyorsunuz ki her Dolunay, geçmişten gelen bir meselenin sonuçlanmasına, karara bağlanmasına ve bir şekilde gündemden düşmesine vesile olur. Burcuna Göre okurları bunu çok iyi biliyor. 31 Temmuz’da kova burcunda gerçekleşecek Dolunay sırasında diğer gezegenlerden olumlu/olumsuz bir etkileşim olmayacak. Bu nedenle Dolunay kaynaklı olumsuz bir gündem beklemiyorum. İkizler burcu Ağustos Dolunay gündemindeki olasılıklar şunlar:
 1. eğitim hayatınızla ilgili gelişme sonuçlanacak
 2. yurtdışı bağlantılı bir konu varsa netleşecek
 3. hayatınızın yönünü değiştirecek önemli bir konuda karar alacaksınız (iş, ilişkiler vb)
Dolunay’ın gerçekleştiği alan, hayatını mevcut sınırlarının genişlemesini temsil eden alandır. Bu alanda yaşanan şeyler, yeni deneyimler ve insanlar demek olabileceği gibi, vizyonunuzu artıracak bir eğitim olabilir. Bu alan, büyük ve önemli olayların alanı, geleceğinize tesiri de öyle olur. Mesela evlilik, insanın hayatının sınırlarını değiştiren önemli bir olaydır, işe girmek de öyle.. Dolunay gündeminizi böyle değerlendirin, ki zaten sonucunu beklediğiniz bir olay olma ihtimali yüksek, ne olacağını tahmin edebilirsiniz diye düşünüyorum. Dolunay gündeminiz 4-5 Ağustos gibi sonuçlanacaktır.

14 Ağustos Yeniay

Dolunaydan farklı olarak Yeniay başlangıçları temsil eder. Her Yeniay, gelecekte hasat etmek üzere dikilen bir tohum olarak değerlendirilmelidir. İkizler burcu, 14 Ağustos Yeniay gündemine dair bazı olasılıklar şunlar, Mars’ın desteği de aynı alanda olacak:
 1. eğitim/öğrenme ile ilgili bir adım
 2. yaşadığınız veya çalıştığınız ortamla ilgili bir değişiklik
 3. iletişim tarzınızda bir yenilenme ihtiyacı
 4. çevrenizdeki insanlarla alakalı bir karar/tavır
 5. sık sık seyahat etmenize veya daha hareketli yaşamanıza neden olacak bir gelişme
Yeniay sırasında Güneş-Venüs kavuşumu da olacak. Bu nedenle Yeniay gündeminizin finansal yansımaları olabileceği gibi, ilişkilerinizle ilgili sonuçları da olabilir diye düşünüyorum. Son bir hatırlatma: Evet, Yeniay’ın ruhunda yeni adımlar atmak var ama Venüs gerilemesi varken yeni fikirlere tedbirli yaklaşmak gerekiyor. Detaylar Venüs gerilemesi yazımda! Şimdi sıra en güzel haberde: Jüpiter başak burcuna geçiyor!

Jüpiter’in İkizler Burcuna Yeni Etkileri

11 Ağustos hepimiz için yeni bir dönemin başlangıcı olacak. Jüpiter burç değiştiriyor! Ne büyük haber, hayatımıza yansımalarını biliyor olmak, fırsatları lehimize kullanma ihtimalini artıracaktır. Jüpiter’in başak burcuna geçişinin ikizleri nasıl etkileyeceğini birkaç başlıkta anlatacağım, detayları ise ileride Jüpiter’e özel bir yazıda anlatmayı planlıyorum:
 1. finansal olarak rahatlayacaksınız, endişeleriniz azalacak
 2. yatırımlar ve birikimler yapacaksınız
 3. özellikle gayrimenkul alanında şanslı olacaksınız
 4. evinizi güzelleştirme imkanı bulacaksınız
 5. aile büyüklerinizle bağlarınız güçlenecek, onlardan destek bulacaksınız
 6. evliyseniz, aile hayatınızdaki sorunlar (varsa) bitecek
 7. çocuk sahibi olmak için de çok ideal bir dönem, aileniz büyüyecek
 8. yurtdışına taşınmak isteyenler, yurtdışında okumak isteyenler fırsat bulacak
Bu dönemin özellikle finansal anlamda çok iyi olacağını düşünüyorum. Neyse ki kısa sürmüyor, Ağustos’ta başlayacak ve tam 1 yıl sürecek. Aceleye gerek yok yani, atacağınız adımlar varsa Ekimi bekleyin. En güzelini yaşamanızı dilerim 🙂 Ceyhun]]>

44 comments

 • cigdem

  Temmuz 31, 2015 at 10:22 pm

  Teşekkür ederim zafer bey bu sene basindan beri ikizler icin hep seyehat dediniz.. ve ben bu sene nerdeyse kucuk bi avrupa turu ve Türkiye turu yaptim 🙂 hic oturmadim desem yeridir ve hepsine belkide ruyamda giderdim:) yazilarinizi ilgiyle izliyorum

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Temmuz 31, 2015 at 10:31 pm

   Kıskandım 🙂 🙂
   en güzelini yapmışsınız, çok iyi değerlendirmişsiniz Çiğdem hanım.
   sevgiler, Ceyhun

 • Kıymet

  Temmuz 31, 2015 at 10:38 pm

  Anlatım nefis samimiyetiniz harikulade teşekkürler!

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 12:02 pm

   tşkler Kıymet hanım 🙂 her zaman beklerim.

 • Ayka Hesenova

  Temmuz 31, 2015 at 10:44 pm

  Bir az rahatladim valla.Cok tesekkurler.Ellerinize saglik.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 12:04 pm

   siz de sağ olun Ayka hanım 🙂

 • goodness

  Temmuz 31, 2015 at 11:00 pm

  zafer bey merhaba, ben yukselen burcumu bir turlu ogrenemedım ama cok merak ediyorum bu sırrı bir aydınlatırsanız cok memnun olurum, olabilir mi? 18.06.1976 izmir dogumluyum annemın dedigine gore aksam ezanı saatlerinde dogmusum, tesekkurler simdiden…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 12:16 pm

   Merhaba Goodness,
   doğum saatinizi “saat” olarak söyleyin bakayım.

 • Yasemin

  Temmuz 31, 2015 at 11:04 pm

  Haziran ayında maddi olarak müthiş rahatladım.temmuz berbat geçti.ekimde gireceğim sinav için 3 ağustosta ders almaya başlayacağım.calisiyorum ama bu aralar ciddi iletişim sorunu yaşıyorum.6 senelik evliyim ama çocuğumuz yok ve çok istiyoruz.beni nelerin beklediğini çok merak ediyorum.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 12:28 pm

   Yasemin hanım merhaba,
   Ekim ayında kişisel analizlere başlamayı planlıyorum, başlamadan önce duyuracağım mutlaka.
   sevgiler, Ceyhun

 • deniz

  Temmuz 31, 2015 at 11:22 pm

  Haziran ve temmuz ayını hatırlamak bile istemiyorum hersey üst üst de geldi.agustos yorumunuz beni çok rahatlattı çooook tesekkurler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 12:35 pm

   bütün olasılıklar içinde sizi en güzel olan bulsun 🙂

 • yasemin

  Temmuz 31, 2015 at 11:34 pm

  Haziran maddi rahatlama. Tezek gibi Temmuz, Umutlarım Ağustos ayında..

  Reply

 • Sevim

  Ağustos 1, 2015 at 1:48 pm

  Okurken yoruldum desem Bu arada gezegenlerin etkilerini belirtilen tarihlerden önce hissetmek mümkün müdür? Emeğinize sağlık Zafer Bey harika bir ay bizi bekler ☺️

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 1:52 pm

   🙂
   hangi gezegenin Sevim hanım ?

  • Sevim

   Ağustos 7, 2015 at 4:35 pm

   Örneğin Satürn ilerlemesi..ya da bana mı öyle geliyor sanki hepsini olumlu bi şekilde atlatıyorum.yorumlarınız sayesinde hayatını disipline edebilen bi ikizlerim artık

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 7, 2015 at 5:39 pm

   Satürn’ün ilerlemeye başlaması zaten harikadır, yolunu gözledim ben de 🙂

 • ayse

  Ağustos 1, 2015 at 2:06 pm

  teşekkür ederek başlayayım,dediklerinizi yaşıyorum = )
  peki venüsü retro olan ikizler için durum tam tersi mi olur. ikizler yükselen akrep iş arayışım bu ay sona erebilir mi ?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 3, 2015 at 1:53 pm

   Ayşe hanım merhaba, ben de tşk ederim 🙂
   bu ay iş bulmayın daha iyi desem? Venüs gerilemesi herkese aynı, size avantaj getirmez..

 • Filiz

  Ağustos 2, 2015 at 10:10 am

  Merhaba,2014 son dönemi benim için çok kötüydü.Radikal kararlar aldım.Hem kariyer hem özel hayatımda.Bu ay iş değişikliği yapmayi planliyorum.Aşk hayatım içler acısi.Uzun süreli bir ilişkim bitti ve 8 aydr aşk acisi cekiyorum.21 Haziran dogum gunum ve artik guzel haberler almak istiyoruuum:(

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 7, 2015 at 4:26 pm

   Filiz hanım merhaba,
   her şey üst üste gelmiş gibi görünüyor ancak aslında 1 yıllık bir süreçten bahsediyoruz, anladığım kadarıyla…
   Venüs gerilemesi yaşıyoruz, bir değerlendirme sürecindeyiz ve Eylülde sona erecek.
   Önümüzdeki 1 ayın “geçmişle hesaplaşma süreci” olduğunu bilin, bunu kabullenin, acele kararlar almayın ve bol bol ne istediğinizi düşünün.
   Ekimden itibaren harekete geçmek daha makul görünüyor çünkü.
   sevgiler, Ceyhun

 • Hilal

  Ağustos 3, 2015 at 2:23 pm

  Ben de yorum yapmıştım görünmüyor neden acaba? Tekrar mı yazmam gerekiyor?

  Reply

 • gülçin

  Ağustos 4, 2015 at 1:00 am

  Zafer bey supersiniz sizi yorumunuzu okumadan neredeyse adim atmiyorum yay,ikizlerim iliskim ne olur ki bu dönem

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 4:04 pm

   ilginiz ve güveniniz için çok tşk ederim Gülçin hanım 🙂
   ilişkiniz ne durumda ki, hiç detay vermemişsiniz.

  • gülçin

   Ağustos 4, 2015 at 11:13 pm

   Geri donusunuz icin cok teşekkür ederim 🙂
   Valla iliskim agir ama emin adimlarla 3.seneyi dolduracak burcu da balık: )
   Benim dogum detaylarim ise 29,11,1986
   Saat 17.00
   Ankara :)onunki belli degil saati 24,02,1980 sevgilerrr

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 5, 2015 at 3:04 pm

   Gülçin hanım merhaba,
   doğum haritanıza bakınca, iş hayatında çok başarılı, güçlü ve mutlu biri görüyorum, ilişki söz konusu olduğunda da (Venüs açılarınız) doğum haritanız sizi üzmeyecek 🙂
   kısaca çok güzel bir gün/saatte doğmuşsunuz: güçlü, kişilikli, mutlu, iyimser, konuşkan..sizde her şey var maşallah 🙂
   onun burcu balık olduğu için doğum saati netleşmediği müddetçe karakteri hakkında bir şey söylemek imkansız, balık böyle bir burç, karakterini doğum yeri/saati belirler.
   mutluluklar dilerim 🙂
   Ceyhun

 • Hilal

  Ağustos 4, 2015 at 5:47 pm

  Ceyhun bey merhaba, eşimle Haziran’da boşanma kararı aldık. Ben merkür retrosu etkisinde olduğumuzu ve bu dönemde iletişim sorunları yaşamamızın nedeni bu olduğunu, evlenme ya da boşanma gibi önemli kararların bu dönemde alınmaması gerektiğini söyledim ama beni dinlemedi. Ben de doğru mu biliyorum bilmiyorum tabi. 17 Eylül de duruşma var. Yazınızda da Eylül ortası detayınız gördüğüm için endişeliyim. Acaba nasıl davranılmalı bu dönemde? Cevap verirseniz çok sevinirim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 7, 2015 at 4:29 pm

   Hilal hanım merhaba,
   çok üzüldüm 🙁 🙁 boşanma haberlerine çok üzülüyorum..
   artık dava sürecine girmişsiniz, sizin değil eşinizin danışmanlığa ihtiyacı var ama belli ki onun buna gönlü yok..
   umarım ki bir şeyler değişir ve evliliğiniz ayakta kalır.
   sevgiler, Ceyhun

 • Fikriye

  Ağustos 4, 2015 at 6:16 pm

  Emeğinize saglik gercekten. Benim yukselenim oğlak sizce iliskiye dair ciddi bir seyler olacak mi ilerleyen gunlerde

  Reply

 • ece

  Ağustos 4, 2015 at 6:30 pm

  Ceyun bey merhabalar. Yeni yazılarınızı dört gözle bekleyenlerden biri de benim. Çok yerinde tespitlerinizi hayretle okuyorum. İyi ki varsınız. İlginiz için teşekkürler. 2 sorum olacak izninizle.
  1 Haziran 1989 Bursa doğumluyum. Doğum saatim ise öğle 12:30 civarı 🙂 yükselen burcum nedir?
  İş, sağlık, sosyal ilişkiler her şey yolunda çok şükür.. Aşk konusunda şanslı olduğum zaman dilimi nedir dersiniz? Gezegenler yüzümü güldürmedi gitti uzun zamandır:) Sağ olun..

  Reply

  • ece

   Ağustos 4, 2015 at 6:32 pm

   İsminizi yanlış yazmışım kusuruma bakmayın..

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 5, 2015 at 1:19 am

   Ece hanım merhaba 🙂
   yükselen burcunuz başak ve bu dönemde başağın önemli avantajları var çünkü Jüpiter çok yakında başakta olacak.
   aşk dahil olmak her alanda kendinizi daha ileri bir seviyede bulacağınızı düşünüyorum, popüler olacaksınız 🙂
   gelişmelerden beni de haberdar edin, güzel öykülere ihtiyacımız var…
   sevgiler, Ceyhun

 • hazal

  Ağustos 4, 2015 at 10:39 pm

  Ceyhun bey merhaba,
  Yükselenimle ilgili farklı sonuçlarla karşılaşıyorum. 25 Mayıs 1990 Bursa doğumluyum. Doğum saatim 02:30. Genel olarak iki farklı sonuçla karşılaşıyorum Koç veya Balık olarak. Nedir doğrusu yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler.
  Sevgiler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 4, 2015 at 10:59 pm

   Hazal hanım merhaba,
   yükselen burcunuz balık…
   fazlasını da söyleyeyim: Yeniay civarında doğmuşsunuz, ay burcunuz da ikizler..
   Venüs koç, Mars da balık.
   doğum haritanız, doğum saatinizin büyük katkısıyla “etkili ve dinamik biri” olmanıza yardımcı olacak ileride..
   sevgiler, ceyhun

 • Hilal

  Ağustos 5, 2015 at 11:49 am

  Ceyhun bey merhaba, eşimle Haziran’da boşanma kararı aldık. Ben merkür retrosu etkisinde olduğumuzu ve bu dönemde iletişim sorunları yaşamamızın nedeni bu olduğunu, evlenme ya da boşanma gibi önemli kararların bu dönemde alınmaması gerektiğini söyledim ama beni dinlemedi. Ben de doğru mu biliyorum bilmiyorum tabi. 17 Eylül de duruşma var. Yazınızda da Eylül ortası detayınız gördüğüm için endişeliyim. Acaba nasıl davranılmalı bu dönemde? Cevap verirseniz çok sevinirim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 7, 2015 at 4:30 pm

   geç oldu ama yukarıdaki sorunuza cevap verdim Hilal hanım.

 • taskin

  Ağustos 5, 2015 at 9:46 pm

  Sizi takip etmek buyuk keyif hayatimizi kolaylastiriyorsunuz emeginize saglik. Astrolojiye cok merakli ve yatkin biriyim ufak ufak internetten cikardigimiz dogum haritalari dogru mu zafer bey
  28.05.1975 balikesir 05.10 kucuk bi yorum yaparsiniz cok sevinirim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 7, 2015 at 4:38 pm

   Merhaba Taşkın bey,
   bu isteğiniz için harita analizi yapmam gerekiyor ancak Ekimden önce kişisel analizler yapamayacağım.
   ilginiz ve güveniniz için çok tşk ederim..
   sevgiler, Ceyhun

 • Münevver

  Ağustos 6, 2015 at 12:36 am

  Merhaba Ceyhun Bey, yükselen burcumu sormak isterim size , araştırdım ama iki farklı burç çıktı. Bu konuda size güveniyorum 🙂 19/06/1979 konya saat 10.30

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 7, 2015 at 4:40 pm

   Münevver hanım merhaba,
   yükselen burcunuz aslan veya başak, tam geçiş saatinde doğmuşsunuz.
   arada çok net farklar vardır: aslan girişken, dışa dönük ve oldukça hareketlidir.
   başak ise daha içe dönük ve biraz da utangaçtır, bazen telaşlıdır ve çok zekidir.
   hangisi uyuyor?

 • tugce

  Ağustos 6, 2015 at 11:42 am

  Merhaba Ceyhun bey..evliyim bır oğlum var eşimle boşanma aşamasına geldık daha dava açmadık ama ben oğlumla bir baba evıne dondum eşimde bnde ikizler burcuyuz son 3senedir hayatımız cehenem gbi Venüs gerilemesiyle bir kavgalar baya şiddetlendi ve bn artık memleketime dondum sanırım artık boşanıcam ..iş hayatımda bir tecrübem yok bu süreçte kolay iş bulabilir miyim boşanma davasnı hangi tarihler arasında açmalıyım..cok sabrettim,ama çocuğum için geçmişimiz sevdiğim,için olmadı artık neyi nasıl yapmalıyım nasıl hareket etmeliyim işler nereye varır onu düşünüyorum varmı Bi tavsiyeniz bana 11.06.1988 saat 21.00izmir dogmluyum.eşimde ikizler inşallah cevaplarsnz zor günler geçiriyorum .

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ağustos 7, 2015 at 4:44 pm

   Tuğçe hanım merhaba,
   söz konusu boşanma olunca tek tavsiyem “boşanmayın” olur..
   eminim kolay değildir, hele ki aranızda uyumsuzluk varsa, zamanla mesafeler artıyor, sevgi/saygı azalıyor 🙁
   2015 yılı ikizler için zor başladı, göreceksiniz önümüzdeki 2 yıl görülecek boşanma davalarının önemli bölümünde taraflardan biri ikizler burcu olacak..
   işte bu tuzağa düşmemek gerekiyor..SABREDİN.
   en güzelini dilerim.
   Ceyhun

 • Vildan

  Ağustos 6, 2015 at 12:44 pm

  Ya hani inanmıyim diyorum ama valla ben hayatta şu ilçe dışına çıkmamış biri olarak şaşılacak derecede gezdim 😀 sadece ben değil herkez şaşırdı gerçekten de hiç gezmezdim ceyhun bey bende çok gezdim umarım finansal tahminleriniz de doğru tutsun 😀

  Reply

 • Zafer Ceyhun

  Ağustos 7, 2015 at 2:44 pm

  …ÖNEMLİ HATIRLATMA…
  Değerli okurlarım,
  SORU-CEVAP sona erdi, yeni yazılar yazacağım için sorulara cevap veremeyeceğim.
  Sevgilerimle, Ceyhun

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin