2 Temmuz’da Yengeç burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor değerli dostlar.

Unutmayın lütfen, Güneş tutulması yeni başlangıçlara neden olurken, size hayatınızda daha önce olmayan yeni şartlar, gelişmeler ve bilgiler getirir. Bu gelişmelerin neticesinde koşulları farklı yeni bir dönem başlamış olur.

Güneş tutulmasının yaşanacağı günlerde, Satürn kaynaklı baskının sebep olacağı stresli durumlar oluşabilir.

Güneş tutulmasının 30 Haziran ~ 07 Temmuz tarihleri arasında kendini göstereceğini göreceksiniz.

Sizdeki etkisi nasıl olacak?

* Gayrimenkul alım gündemi oluşabilir, bu amaçla tek seferde ya da düzenli olarak harcamalar yapmanız gerekebilir.

*Yeni bir ev alabilir evin içine eksikliklerinden dolayı harcama yapabilirsiniz.

* Eğer ki bazı gelişmeler evinizin satılmasını gerektirecekse,  tutulmanın gelişmelerin gerçekleşmesine neden olacağını söylemek mümkündür.

* Aile bireylerinden birilerinin sizin desteğinize ihtiyacı olabilir borç verebilirsiniz. Eğer ki tam tersinin yaşanması daha muhtemelse, sizden maddi destek isteyeceklerdir.

* Bazı zorunlu durumlardan dolayı kazancınızın üzerinde borçlanabilir, gelirinizi yükseltmek için ekstra bir işe girme ihtiyacı hissedebilirsiniz.

* Sizin değil ama sevdiklerinizin iş hayatında önemli gelişmeler olabilir. Bu durum ilişkilerinizin ve yakınlığınızın değişmesine neden olacaktır.

*Aile büyükleriniz, eşiniz veya çok yakın arkadaşlarınızla ilişkilerinizin seyrini değiştirecek, dengelerin yeniden kurulmasını gerektirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bazen böylesi durumlar yaşanan sağlık sorunları nedeniyle olur bazen geçmişte yaşananların unutulmaması nedeniyle…

* Hiç beklemediğiniz insanların yaptıkları haksızlığa ve hatta düşmanlığa şahit olabilirsiniz. Bu durum ilişkilerinizin seyrini tamamen değiştirecektir.