HUZURSUZLUĞA SON: 31 EKİM DOLUNAY

Değerli okurum merhaba,

Uzunca zamandır güncel yazılar yazmamıştım, şimdi yeniden yazabiliyor olmanın mutluluğunu yaşıyorum.

31 Ekimde boğa burcunda bir dolunay gerçekleşiyor. Yılın en önemli dolunaylarından birisi olacağını söyleyebilirim çünkü;

  • Ağustos-Eylül-Ekim boyunca yaşadığınız huzursuzluk sona erecek
  • Ağustos-Eylül-Ekim boyunca peşinden koştuğunuz planlarınızı gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşacaksınız, önemli bir aşama kaydedeceksiniz

Gördüğünüz üzere, 3o Ekimle birlikte etkilerini hissedeceğiniz Dolunay iki şeye neden olacak: Sizi huzursuz eden, uzaklaşmak istediğiniz konu eskisi kadar tadınızı kaçırmayacak. İkincisi, yaşayacağınız bir gelişme neticesinde önemli bir adım atacaksınız.

Özetle değerli okurum, her dolunayda olduğu gibi bir dönem sona erecek, yeni bir dönem başlayacak.

Dolunayın etkisine dair bir örnek vereyim: Aylardır aşk hayatınızda bir kriz varsa ve çok huzursuz zaman geçirdiyseniz, bu huzursuzluğu ortadan kaldıracak bir gelişme olacaktır. Bu ayrılık da olabilir, sorunları aşmanızı sağlayan bir çözüm de bulabilirsiniz.

Bu arada, aylardır süren anlamsız huzursuzluğun kaynağını hakikaten çok çok ilginç buluyorum. Astrolojik farkındalığım yıllar içinde arttıkça, gezegenlerin enerjisine karşı koymanın ne kadar zor olduğunu görüp şaşırıyorum. Benim ve görüştüğüm okurlarımın deneyimlediği olaylara ve duygu değişimlerine şahit oldukça kadersel yolları keşfediyorum. Bu bilgileri sizlere aktarabiliyor olmak ise büyük bir mutluluk kaynağı benim için..

Güzellikler diliyorum.

Aylık yorumunuzu okumak için tıklayın.

Güncel yazıları okumak için tıklayın. 

Tek Soru / 99₺

Soru sorun; cevabı ses kaydı olarak bizzat benden dinleyin.