Bu 2 Güne Dikkat! 18-19 Mart

Hoşgeldiniz değerli okurum.

Kitlesel korkuları tetikleyen bir yıl yaşıyoruz. Bizzat zorluk yaşamıyor olsanız da sanki her şey kötü gidecek gibi hissediyor olabilirsiniz, hemen herkes bu ruh halinde zaten.

Düşününce aslında, uzak coğrafyalarda olan bitenlerin haberi medya eliyle anında ulaştığı için korku ve endişe ile sarsılıyoruz. Medyanın, bilginin yayılma gücünün sonucu olarak diken üstündeyiz.

Tabi ki risk yok demiyorum, riskli bir yıl olduğunu Salgınların Astrolojisi yazımda zaten belirtmiştim, büyük salgınların Jüpiter/Pluto birlikteliğinin sonucu olduğunu bahse konu yazıda anlatmıştım. Fakat kötü bir şey deneyimlemeden önce deneyimlemiş gibi korkuya kapıldığımızı da görmemiz lazım. Bu apayrı bir fenomen..

Bununla birlikte, önümüzdeki 2 gün boyunca bir önemli olay olacak, buna dikkatini çekmek istiyorum.

Risk oluşturan gezegenler zaten Aralıktan bu yana hep birlikte oğlak burcundalar: Jüpiter, Satürn, Pluto.. Üstüne 16 Şubattan bu yana Mars da oğlak burcunda, ki böylesi zamanlarda Marsı güzel anmıyoruz.

18 Mart ise bu noktada özel bir yere sahip görünüyor. Özellikle akşam saatlerinden itibaren Ay da oğlak burcunda tüm bu gezegenlerle bir araya gelecek. Yarın,   19 Mart Perşembe günü de Güneş/Satürn etkileşimi olacak.

Bu noktada eğer risklere karşı duyarlılık geliştirmek istiyorsanız, 18-19 Mart tarihlerinde normalden daha dikkatli olmanızı öneriyorum. Bunu Korona özelinde söylemiyorum, hepimizin hayatımızda bin tür mesele var sonuçta.

Şu iki gün biraz daha ihtiyatlı olmalı.

Sevgiler