Eski dünyanın iblisi Satürn sorunlara neden olacak mı?

Etkili olduğu günler
20 Mayıs – 7 Ağustos

Değerli okurlarım hoş geldiniz. 🙋🏼‍♂️

Biraz dertleşelim istiyorum. Biliyorsunuz birkaç haftadır Satürn kaynaklı sorunların kendini göstermeye başlayacağını söylemiştim. Mayısın ikinci yarısı ve Haziranın ilk yarısında Satürn görünür olacak.

Kendi çevremde yakınlarımın benimle paylaştığı sorunlar olsun, okurlarımın sorular ve danışmanlıklar sırasında paylaştığı sorunlar olsun açık şekilde Satürnü işaret ediyor.

Yüzüklerin Efendisi serisinde eski dünyaya ait iblisler ve yaratıklar vardır ya.. Satürn de güneş sisteminin iblisi olsa gerek. Hep sorun hep baskı!

Satürn kaynaklı sorunlar bir kez başlayınca maalesef 2,5 ay kadar kesintisiz devam ediyor, bazen aralıklı olarak 2 yılı aşkın sürüyor. Elbette çok uzun sürünce insanlar sorunlarla yaşamaya alışıyorlar.

Sorunlarla yaşamaya alışmak yetişkinlere has bir durum olsa gerek!! Mutsuzluğa alışmakla eş değer, bir çeşit vazgeçme, bir tür kabullenme.. Çocukların ve gençlerin uzak olduğu bir ruh hali.. Onlar her zaman en iyisini ister, inançla ve hevesle yaşarlar değil mi?

Yaş aldıkça, yaşlandıkça Satürne yeniliyoruz. Bizleri sorunlara ve mutsuzluğa alıştırmaya çalışıyor. Garip olan şu ki, işinde inanılmaz başarılı bir iblistir kendisi..

Aylarca yüksek dozda strese maruz kalınca ister istemez yoruluyoruz, duygusuzlaşıyoruz, soğuyoruz.

En çok da sağlıkla sınanmak, kayıplar yaşamak yoruyor insanları.. Satürn de en çok buradan vurmayı seviyor. Tam bir iblis, gerçek bir şeytan, kaderin dertli yollarını tasarlayan usta mimar..

Siz yine de soğumayın değerli dostlarım, sorunlar bitmez, her yıl bir yenisi gelir. Ne zaman geleceği de bellidir, kime neler getireceği de bellidir. Önemli olan  değerli okurlarım, yaşamın güzelliklerinden soğumamak, mutluluğa mesafe koymamaktır. Bunu başarmak hiç kolay değildir biliyorum fakat Ağustosa kadar sürecek Satürn kaynaklı sorun ve baskının sizi yıldırmasına izin vermeyin lütfen.

Elbette Satürn herkese farklı sorunlar getiriyor. Bazılarımız Satürnün sorunlar getireceğinden habersiz bazı önemli kararlar alıyor ve sonra dertler derya olmuş, ben de bir sandal.. Hala üye olmadıysanız üye olarak Satürnün size özel etkilerini öğrenebilirsiniz.

Üyelerimize özel yazılarımızı kaçırmak hiç iyi bir fikir değil çünkü biz yetişkinlerin hata yapma lüksü yok! Yüksek farkındalıkla yaşamalıyız, öyle değil mi? Dertler derya olmasın, geri dönülmez hatalar yapılmasın.

Güzellikler diliyorum, Satürn sizden uzak olsun. 🧿 🍀

Tek Soru – 150₺

Soru sorun; cevabı ses kaydı olarak bizzat benden dinleyin.