Yükselen Burç Hesapla Astroloji Akademisinden haberiniz var mı? Sizi de beklerim: Astroloji Akademisi Yazının sonunda Şubat ayındaki önemli astroloji olaylarını görebilirsiniz. Hadi başlayalım.👍

Şubat 2018

Aşağıdaki olasılıkları hayatınıza uyarlayın değerli dostlar. Hangisi sizin hayatınıza uygunsa onu referans alabilirsiniz. Ay sonunda bir kez daha okumanızı öneririm, bakalım neler demişiz neler olmuş?

Güzellikler

1. Eğer bir ilişkiniz yoksa ve fakat aklınızda birisi varsa, flört ediyorsanız, Şubat ortasında bir gelişme beklenmeli. İlişkiye başlamak için tetikleyen bir enerji olacaktır. 2. Eşiniz/sevgilinizle aranızdaki fiziksel çekimin, cinselliğin yoğun olacağı bir zaman olacak. 3. Sosyal anlamda hareketlilik Şubatta da devam edecek. Hayatınıza yeni insanlar girecektir.

Zorluklar

1. Anlaşmazlık halleri olabilir. Özellikle para kaynaklı. 2. Ay sonuna doğru finansal baskı yaşayabilirsiniz. 3. Kötü giden ilişkiler duvara çarpar. Fakat unutmayın ki ilişkiler anlamında yüksek enerjiniz var. Kötü giden biter yenisi başlar ve hatta devam ederken bile yenisi hayatınıza girmeye çalışabilir.

Ay Tutulması: 31 Ocak

31 Ocakta Ay tutulması gerçekleşiyor. Biliyorsunuz Ay tutulması aslında bir Dolunaydır fakat etkisi daha güçlüdür. Ay tutulmasının 30 Ocak – 5 Şubat arasında etkin olacağını söyleyebiliriz. Dolunayda oluşan gündem tahminen 4-5 Şubat gibi netleşecektir. İhtimaller:
 1. eviniz için harcamalar yaparsınız, belki de ev/arsa alırsınız
 2. sizin/eşinizin işi nedeniyle taşınmanız gerekebilir
 3. aileden destek almanız gerekir, yalnız olmadığınızı hissettirirler
 4. şehir/ülke değişikliği planı uygulanır

Güneş Tutulması: 15 Şubat

15 Şubatta kova burcunda Güneş tutulması gerçekleşiyor. Güneş tutulması aslında bir Yeniay’dır fakat enerjisi çok daha güçlüdür. İhtimaller: 1. Kötü giden ilişkiler için ters zamanlar demiştik ya, işte Güneş tutulması öyle bir enerji olacak. Yakınınızdaki insanlar sıkıcı ve tahammül edilmesi zor insanlar olarak görünürse şaşırmayın. Eğer birbirinize uygun olduğunuza inanıyorsanız fakat dönemsel olarak bir sarsıntı yaşıyorsanız, bu hisse fazlaca kapılmayın. Tutulmanın klasik enerjisi deyip geçin. Yok eğer yıllardır kronik uyumsuzluk varsa, başka insanlar ilginizi/dikkatinizi çekmeye başladıysa, o zaman daha fazla ısrar etmeye ne gerek var ki?! 2. Tersine yeni bir ilişki başlayabilir. Size çok farklı gelecek biri olacaktır, size hiç benzemeyen, daha önce pek tanışmadığınız türden birisi. 3. Profesyonel hizmet almanız gerekecektir. Örneğin bir internet sitesi yaptırmanız gerekiyorsa firmayla temas kurarsınız. Belki de bir avukat veya doktora ihtiyacınız olur. 4. Yabancısı olduğunuz bir ortama girersiniz. Başlangıçta belki kendinizi iyi hissetmezsiniz ama sonuçta keyifli olacağını söyleyebiliriz.

Doğum Haritası Analizi

Haritanıza özel kapsamlı bir değerlendirme yapmak için benimle görüşmek ister misiniz? Astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Bu mail adresinden yardımcılarım Burcu ve Halil’e mail ile ulaşabilirsiniz, görüşme süreciyle ilgili bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Benzersiz bir deneyim olacağını söylememe gerek yok, değil mi? 😊 Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil. Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤️

Şubat 2018 – Önemli Astrolojik Olaylar

 • 31 Ocak aslanda Ay tutulması
 • 11 Şubat Jüpiter – Güneş etkileşimi
 • 15 Şubat kova burcunda Güneş tutulması
 • 21 Şubat Venüs-Neptün kavuşumu
 • 25 Şubat Satürn – Güneş etkileşimi
]]>