Yükselen BoğaBoğa Burcu Şubat 2016 Yorumu: İlişkiler ve Kariyer

Şubat 8, 2016by Zafer Ceyhun25

Boğa burcu Şubat 2016 yorumu, 8 Şubat Yeniay ile 22 Şubat’taki Dolunay üzerinden Şubat ayının gündemini anlatıyor, yolunuzu aydınlatmaya çalışıyor. Geçtiğimiz ayın ruh hali yerini tamamen farklı bir enerjiye bırakarak kaybolup gidiyor değerli dostlar. Önümüzdeki aylarda hareketli ve hararetli bir dönem bizleri bekliyor. Merkür/Jüpiter gerilemesi ile başlayan 2016 yılı gündemimiz, Merkür’ün normal seyre dönmesi ve özellikle Mars enerjisinin devreye girmesiyle birlikte oluşmaya başlıyor. Canlı, dinamik, atılgan ve agresif Mars enerjisi, Şubatın ilk günlerinden itibaren varlığını hissettirmeye başladı. Değişimin farkındasınız değil mi? Zaten yılın en önemli olayları arasında Mars gerilemesi listenin ilk sıralarında yer alıyor. Mars gerilemesi Nisanda başlayıp Eylüle kadar devam ederek gündemin omurgasını oluşturacak. Bu çerçevede, Şubatta yaşanan gelişmelerin Nisan-Eylül arasında oluşacak gündemle bağlantılı olacağını söylemek de mümkündür. Hadi detaylara geçelim.

8 Şubat Yeniay boğa burcunu nasıl etkiler?

Yeniay 8 Şubatta kova burcunda gerçekleşiyor. Yeniay için yeni dönemin başlangıcı diyoruz, 8-14 Şubat arasında yeni dönem başlayacaktır. Peki boğa burcu için gündem ne olacak?
 1. kariyerinize ilişkin gelişmeler
 2. işe girmek, iş değiştirmek veya bu hedef için gayret etmek
 3. itibar ve saygınlık elde etme çabaları
 4. evlilik kararı alınması
Yeniay sırasında olumlu enerjileri ile Mars, Satürn ve Uranüs de etkin olacaklar. Bu noktada özellikle Mars etkisini vurgulamak gerekiyor. Mars halihazırda akrep burcunda, ki 2013-2014 yıllarında Satürn akrepte idi. Biliyorsunuz akrep karşıt burcunuz olduğu için, ilişkiler ve evlilik alanında bir gündem oluşturuyor. Geçmiş Satürn etkisinden dolayı, akrepteki enerjinin nasıl olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Peki Marsın zamanın ruhuna katkısı nasıl olacak?

Şubatta Mars boğayı nasıl etkiler?

Aslında Mars Ocak başından bu yana akrepte fakat Şubat 2016 da kendini gösteriyor çünkü Güneşle temas halinde. Dinamik, atılgan ve de agresif olabilen Mars enerjisini şu alanlarda hissedeceksiniz:
 1. eşinizle ilişkinizin dinamikleri ve geleceği
 2. nişan/evlilik adımları, nereye gidiyorsunuz?
 3. arkadaşlarla iletişim, ortak paydada buluşma
Mars enerjisi kendini iki farklı şekilde gösterir: Olumlu bir gündem varsa, moral desteği ve enerji verir. Eğer ki gündem olumsuzsa, tersine sinirli ve tahammülsüz bir ruh hali oluşturur. Evliyseniz, eşinizle ilişkinizde daha sert/baskın bir tavrınız olacağı için, “işler iyi gitmiyor” düşüncesinin varlığı halinde, böyle gitmez demek kolaylaşır. Tersine, eşinizle güzel/uyumlu bir ilişkiniz varsa, Mars geldiğinde en güzel rüyayı yaşıyor gibi hissedebilirsiniz. Onun desteğe ihtiyacı varsa, güçlü bir şekilde yanında olursunuz. Evli olmayan ve ilişkisi olan boğalar içinse artık evlilik zamanı geldi, ilişkimizi sonraki aşamaya götürelim düşüncesi oluşur. Yeterince güven vermeyen bir ilişkiye tahammül etmek zorlaşır. Bu noktada ilişkiniz bir testten geçiyor gibi düşünebilirsiniz. Eğer ki zaten evlilik konuşuluyorsa veya hazırlık aşamasındaysanız, Mars’ın varlığı gibisi yoktur. Sizi pozitif enerji ile dolduracak ve yorulmadan gereken adımları atmanızı sağlayacaktır. Tabi sadece gönül ilişkileri değil, sosyal ilişkiler de Mars’ın enerjisiyle hareketlenecektir. Arkadaşlarınız ve çalışma ortamında bir arada olduğunuz herkes (iş arkadaşları, üstler, müşteriler gibi) size direnmekte zorlanacaktır. Mars geldiğinde pozitif bir gündemi kovalıyor olmak gibisi yoktur. Aksi durumda, sinir katsayısı artacağı için, tavizsiz ve sert tavır takınmak neredeyse standart oluyor. Siz hangisini yaşıyorsunuz? Umarım ki güzel olanı yaşıyorsunuzdur. Önerim, Mars enerjisi nedeniye sevdiklerinize/dostlarınıza karşı farkında bile olmadan hırçın davranıyor olma ihtimaliniz olduğunu fark etmeniz. Mars gittiğinde hırçınlık/tahammülsüzlük de çekip gider. Mars 2016 yılında uzunca süreler gitmeyecek, aklınızda olsun. Yeniay sırasında Mars enerjisi bir yandan, saygı/değer görme talebiniz diğer yandan bastıracağı için, alıngan/hassas bir ruh hali oluşabilir. Farkındalık ise iyidir. 💪

22 Şubat Dolunay boğa burcunu nasıl etkiler?

Yeniay dönem başlatır, Dolunay ise dönem bitirir. Dolunay 22 Şubatta başak burcunda gerçekleşiyor! Dolunay da bir şekilde egonuza dokunan konularla ilişkili olacak, gündem ise 26-27 Şubat gibi netleşecektir. Dolunayla birlikte sonuca ulaşacak olası konular:
 1. sevgiliniz/eşinizden talepleriniz ve beklentiniz
 2. fark edilme, değer görme isteğiniz
 3. çocuklarınızla ilgili bir konu
 4. aşk/mutluluk getirecek bir konunun netleşmesi
 5. spor/cinsellik gibi pozitif enerji getiren gündeminiz
Dolunay mevcut gündemin netleşmesine vesile olduğu için, bu konularda zaten var olan bir gündem sonuçlanacaktır. Böylece bir dönem, sembolik olarak olsa dahi, sona erecektir. Diğer yandan, Dolunay sırasında Neptün de işin içinde olacak. Neptün, 2011 yılından bu yana sosyal çevrenizin genişlemesine, yeni ortamlara girmenize destek oluyor. Sosyal ilişkileriniz, dostlardan aldığınız destek, farklı yaş/kültürden insanlarla temasınız Neptün kapsamında.. Dolunayla birlikte sonuçlanan gündem, bir şekilde bu alandaki gelişmeleri de tetikleyecektir. Mesela, çocuğunuzun yeni bir eğitim programına başlaması nedeniyle siz de yeni bir ortama girebilirsiniz. Sizden tamamen farklı bir kültürden gelen biriyle aşk yaşamaya başlayabilirsiniz, gibi.. Umarım ki tüm olasılıklar içinde en güzelini yaşarsınız! Boğa burcu Şubat 2016 yorumunun yolunuza ışık tutması dileğimle. 😊 Sevgiler, Ceyhun]]>

25 comments

 • Leyla

  Şubat 8, 2016 at 12:10 am

  Coooookkkk tesekkur ederiim. Basarilarinizin devamini diliyorum..

  Reply

 • Gül

  Şubat 8, 2016 at 12:19 am

  Ceyhun Bey, geçen hafta iş yerinde uğradığım bir haksızlık sonucu işimi değiştirmeye karar verdim. Bir arkadaş vasıtasıyla bir yerle iletişim kurup orada çalışmak istiyorum. Yükselenim aslan, yıldızlar mümkün mu diyor? 😀

  Reply

 • Eceke

  Şubat 8, 2016 at 12:23 am

  İşler tersine gitmiş bile olsa icimde herşeyin çok güzel olacağına dair mükemmel bir his var …umarım yanilmiyorumdur
  Emeğimize sağlık 🙂

  Reply

 • seren

  Şubat 8, 2016 at 12:25 am

  Bi haftadır yazınızı bekliyordum Ceyhun bey. Sonunda geldi.Teşekkürler

  Reply

 • Hande

  Şubat 8, 2016 at 12:28 am

  Zafer bey ben bu başak erkegini ne zaman yola getirebileceğim..iş. .aşk. .çok yordu beni ama bu azim yüzünden hala yıpranıp üzülmeye devam ediyorum..ne olcak bu boğa. .

  Reply

 • yasemin

  Şubat 8, 2016 at 1:07 am

  Ceyhun bey şu marsi hic sevemedim umarim bu sefer hayatima guzel enerjiler katar sevgiler,teşekkürler

  Reply

 • zahide

  Şubat 8, 2016 at 1:18 am

  Zafer Bey sizin sitenizi takip etmeye başladığımdan beri kendimi çok pozitif hissetmeye başladım. {Zaman zaman olumsuzluğa düşsem bile ]26,04,1961 sabah 7-9 arası doğmuşum. Bu yaşıma kadar hep benim gayretlerimle yaşamımı sürdürdüm. Çok mücadele ettim. Maddi ve manevi konularda hep çabaladım. Rahmetli eşim bir taraftan maddi sıkıntı bir taraftan çok mücadele ettim. Artık bana maddi ve manevi destek çıkacak ve istediğim hayatı yaşayacağım bir beraberlik istiyorum. 23,11,1989 saat 11,10 da dünyaya gelen bir oğlum var. Oda istediği bir kariyeri yapamıyor maddiyat yüzünden. 16 Nisan 2014 te askerlikte büyük bir beyin kanaması geçirdi. Bazı izleri kaldı. Sizden ricam benim ve oğlumun yıldız haritasına özel olarak bakabilirmisiniz. Eğer büronuz varsa sizi orada ziyaret edebilirmiyim. Bu yaşıma kadar ağlamaktan nerede ise gözlerimi kaybadeceğim. Allah rızası için beni ve oğlumu yönlendirecek haritamızı çıkarabilirmisiniz. Önce Yüce Rabbimin sonrada sizin manevi yardımınıza ihtiyacım var. Tüm kalbimle inanıyorum ki bana yardımcı olacaksınız. Sevgiler ve Saygılar . Yolunuz açık olsun. Bize harcadığınız vaktinizi helal edin. İyi akşamlar. Hoşça kalın

  Reply

 • bulut

  Şubat 8, 2016 at 1:27 am

  Merhaba ceyhun bey,
  Yazınızı dolunaya yetiştirdiğiniz için teşekkürler…
  Size danışacağım şu ki , güneş burcum koç, ay terazi ,yükselenim boğa ..
  boğa yorumunuzuda dikkate almalımıyım… bilhassa iş ve evlilik …
  Teşekkürlerimle…

  Reply

  • bulut

   Şubat 8, 2016 at 1:29 am

   Yanlış yazmılım yeniaya yetiştirdipiniz için teşekkürler 🙂

 • Hilal

  Şubat 8, 2016 at 2:24 am

  Ceyhun bey, erkek arkadaşım boğa burcu. Dediğiniz gibi buaralar agresif ve hep ters tepkiler veriyor. Bende akrep burcuyum ve yorumlarınızda birbirine karşı hep zıt burç olarak görüyorum akrep ve boğayı. Herşeyi alttan alıyorum ama bir türlü aramızdaki soğukluğu gideremedim, gideremiyorum. Bu daha ne kadar sürecek boğa burcunun bu isteksizliği. Çok mu zamanı var ilişkimizin iyileşmesi için.

  Reply

 • asya

  Şubat 8, 2016 at 6:28 am

  Ceyhun bey içimde nasıl bir enerji varsa uyutmuyor bile 🙂

  Reply

 • Mina

  Şubat 8, 2016 at 7:05 am

  Ceyhun bey yine harikasiniz, buarada yorum eklendi mi diye sayfayi kac kere kontrol ettigimi de tahmin edemezsiniz.. 🙂
  Hepimiz icin herseyin en guzeli olsun 🙂 her sey yoluna girdi bir de guzel bir ask gelirse harika olacak.
  Sevgilerimle

  Reply

 • Cigdem

  Şubat 8, 2016 at 9:57 am

  Evvet enerji fuull yeni kariyer ve basari bu ayla hayatima girdi. Tabi askta evlilik karari aldik. Herşey çok güzel inşallah boyle devam eder. Artik mutlu olmak huzurlu olmak istiyorum. Bunlar yeterli benim için. Yorumlamaniz tamda bana uyan bir isabet yanilmamisim verdiğim kararlarda sizin yorumunuzla tescillenmiş oldum. Tesekkur ederim. İyi günler.

  Reply

 • dila

  Şubat 8, 2016 at 3:40 pm

  Valla bana su son bir ayda bir şeyler oldu yalnizliktan sikilir şikayet ederdim ne olduysa kabullendim durumu ve biraz kendimle vakit gecirme istegim artti..yukselen terazi sanirim jupiterin 12. Evde olmasiyla alakali..bir de biz saturn akrebi gormus kisileriz mars hos gelsin:)) degil mi ceyhun bey:)

  Reply

 • Ilgın

  Şubat 8, 2016 at 5:16 pm

  Merhaba her ay yorumlarınızı merakla bekler oldum acaba bu ay boğa da neler olacak diye her konuyu ayrı ayrı detaylı ele alışınız terapi gibi geliyor Hatta bazen can sıkıntısı olur uyku tutmaz gecenin bir yarısı ya ben o zaman açıyorum yorumlarınızı tekrar okuyorum bir bakıyorum ki sabah olmuş enerjik güne başlıyorum elbette hayatımızda tekdüze sorunlar da olmalı ama artık boğa için yani benim için çerez gibi olsun sorunlar problemler hem iş hem de aşkta 🙂 kışı bitirirken bahar güzel gelecek gibi geliyor bana yorumlarınızdan o enerjiyi hissediyorum ve gerçekten kaleminize sağlık teşekkürler diyorum 🙂

  Reply

 • burcum

  Şubat 9, 2016 at 6:14 pm

  ceyhun bey,
  miniş bir yorum gibi
  olumlu algılıyorum…
  algılayayım mı 🙂
  ama ben ajite bir insanım şimdi mars etkisi beni daha da mı ajite yapacak :'(

  Reply

  • burcum

   Şubat 9, 2016 at 7:38 pm

   ilk yorumu metroda okudum
   eve geldim bir daha okudum 😀
   çok miniş bu mars etkisi, pozitif yöne çekebilirsek çılgın enerjiler yayılabilir ..
   gerçekten çok teşekkür ederim,ceyhun bey.
   aydınlık çehreme bürünüyorum yazınızı okuduktan sonra..
   diğer ay görüşmek üzere..
   dostlukla..

  • burcum

   Şubat 9, 2016 at 7:47 pm

   bi’de şey bu son,
   doğum haritalarına ekim gibi bakmaya başlayacağınızı okuduğumu hatırlıyorum ya da şu an uyduruyor da olabilirim emin olamıyorum
   ezcümle, doğum haritama bakmanızı istiyorum, nasıl olabilir,yapılabilir, nasıl iletişime geçebilirim sizinle
   ?

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 10, 2016 at 4:42 pm

   evet Ekimde başladım analizlere Burcu hanım..
   analiz süreci hakkında bilgi almak için buradan bana ulaşabilirsiniz:
   burcunagore@gmail.com
   sevgiler, Ceyhun

  • Zafer Ceyhun

   Şubat 10, 2016 at 4:43 pm

   🙂 🙂 sağ olun her zaman beklerim

 • merve

  Şubat 10, 2016 at 1:02 am

  Arkadaslar dogum haritasi icin burcunagore@gmail.com adresinden irtibata gecin. Ben danismanlik aldim ve kafamdaki sorulara cevaplar buldum. Zaten yazis tarzindan da anlarsiniz. Ceyhun bey herkesle anlasabilecek biri. Eger dusunuyorsaniz alin derim. Bende gunes boga saglamciyim ama memnun kaldim.

  Reply

 • ahsen

  Şubat 10, 2016 at 10:03 pm

  tüm bu olasılıklar içinden, uzun süredir fikir ayrılıkları yaşadığım iş yerinde isyan bayrağını kaldırıp istifa etmemle sonuçlanan bir süreci seçmem tamamen mars’ın suçu değil mi:)
  selam ve sevgiler efedim:))

  Reply

 • Hilal

  Şubat 11, 2016 at 12:38 pm

  Ceyhun bey, tahmin ediyorum ki çok yoğunsunuz. Ama bize yinede bi şekilde yol gösteriyorsunuz o yüzden çok teşekkür ederim. Aylık yorumlarınızı hergün okuyorum bi yerden olumlu sonuç yakalarım diye ama değişen hala birşey yok. Erkek arkadaşım boğa burcu, ben akrep burcuyum. Boğa burcu ne zaman düzelecek 22 sindeki dolunayı bekliyorum ama sizce artık tamamen düzelir mi.

  Reply

 • Rehime

  Şubat 12, 2016 at 12:28 pm

  Iyi gunler Ceyhun bey.Hani bu yil korkularimizla yuzleseceyimiz biryil olucakti ya.Ben de size sormusdum,hamileyim bebegim ve kendim icin endiseliydim.Gercekten de korktugum basima geldi ve 6aylik erken dogum yapmak zorunda kaldim,bebegimi kaybetdim.Hamileliyim boyunca da neler cektim neler.Acaba saglik yonumunde sansli doneme ne zaman giricez bu yil,merak ediyorum.Yeniden hamilelik icin sonbahar veya yazsonu uygunmu

  Reply

 • Hilal

  Şubat 17, 2016 at 11:36 pm

  Ceyhun bey nasılsınız ? Cevap alamıyorum sizden meraklandım.

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin