Yükselen BoğaBoğa Burcu Ocak 2017 Yorumu: Bazı Şeyler Zamanı Gelince Mümkün

Ocak 5, 2017by Zafer Ceyhun57

Boğa burcu Ocak 2017 yorumu, 12 Ocak Dolunay ve 28 Ocak Yeniay ile önemli astrolojik olayların boğa burcuna özel etkilerini içeriyor. Kışın ortasında yeni yıla mı girilir Allah aşkına, Melbourne’de olmak varmış. ❄️🌨 Değerli dostlar, bu ay yaşanacak her şeyin içinizi ısıtmasını dileyerek Ocak 2017 yorumunuza başlıyorum. Ocak ayının önemli astrolojik olaylarını sıralayalım önce:

 1. Mars-Neptün kavuşumu: 1 Ocak
 2. Güneş-Pluto kavuşumu: 7 Ocak
 3. Dolunay yengeç burcunda: 12 Ocak
 4. Güneş-Jüpiter etkileşimi: 12 Ocak
 5. Venüs-Neptün kavuşumu: 12 Ocak
 6. Yeniay kova burcunda: 28 Ocak

Ocak 2017’den itibaren

Hazır mısınız? Önümüzdeki 4 ay hızlı geçecek gibi görünüyor. 2017 yılını, Nisana kadar ve Temmuz sonrası şeklinde ikiye bölebiliriz. Bu yazıda Nisan sonuna kadarki gelişmelere dair ipuçları bulacaksınız değerli okurlarım. Önümüzdeki aylarda peş peşe önemli astrolojik olaylar gerçekleşecek. Nasıl etkiler getireceğinden bahsedelim.. Önümüzdeki birkaç ayda temel olarak 2 ana gündem maddesi var. Birinci gündemin kaynağını, balık burcunda gerçekleşen iki olay oluşturuyor:
 1. Ocak’ta Venüs/Mars ile Neptün arasındaki temaslar
 2. Şubat sonunda Güneş tutulması
İkinci gündemin kaynağını ise koç burcunda gerçekleşen iki olay oluşturuyor:
 1. Ocak 2017’de başlayan Uranüs etkileşimleri
 2. Mart-Nisan’da Venüs gerilemesi
Peki iki farklı gündemi boğa burcuna göre nasıl değerlendirmeliyiz? Birinci gündeminize dair olasılıklardan bahsedelim. Bu gündem çerçevesinde şansınız bol olacak çünkü olayları Mars/Venüs tetikliyor. 🍀🍀
 1. sağlık, hukuk, eğitim gibi konularda profesyonel hizmet alabilirsiniz
 2. hayatınıza yeni insanlar girer, size destek olma kapasitesi olan insanlar olacaktır
 3. arkadaşlarınızın ilgisi ve sıcaklığını hissedersiniz
 4. yardımınıza ihtiyacı olan dostlarınız olabilir
 5. şehir/ülke değişikliği yapmak için doğru zamanlardır
 6. üyesi olduğunuz bir kurum varsa, şanslı gelişmeler olabilir
Lütfen unutmayın! Söz konusu gündem çerçevesinde Ocak’ta yaşanacak gelişmeler, 26 Şubattaki güneş tutulmasıyla yeni bir safhaya ulaşacaktır. Aralarında güçlü bir illiyet bağı var! Muhtemelen gerçek büyük adım Şubat sonunda atılacak. Geçtiğimiz 2 yılda Mart ayında gerçekleşen Güneş tutulmalarının sonuçları ile 26 Şubat tutulmasının sonuçlarının benzer olacağını söyleyebiliriz. (Not: doğum haritanız bu durumu değiştirebilir) İkinci gündeminize değinelim! Boğa burcunu 2011 yılından bu yana en çok zorlayan gündemden bahsediyorum, henüz bitmiş de değil ama sonuna doğru yaklaşıyoruz. Kaynağını merak edenler için: Uranüs! Ekim 2016 yorumunuzda şöyle demişiz:
16 Ekim’de yaşayacağımız Dolunay gibi, Mart 2017’de başlayacak Venüs gerilemesi de koç burcunda. Ayrıca, terazi burcundaki Jüpiter ile koç burcundaki Uranüs, Mart başında karşıt konumda olacaklar. Diyebiliriz ki, Ekimde aldığımız kararlar ve yaşadığımız olaylar sonucunda, Mart 2017’de hayatımızda güçlü değişiklikler olacak.
Bu noktada bir açıklama yapma ihtiyacı duyuyorum: bahsettiğim gündem birbirine benzer olaylar silsilesi değildir. Mantığını açıklamak için bir örnek vereyim: sürecin başlangıcında işe girersiniz, sonra iş ortamında biriyle tanışırsınız ve bir ilişki başlar. Yani ilişkinin başlaması, işe girdiğinide başlamış olur; sürecin bir uzantısı olarak… Kısacası, her olay bir sonrakini tetikler ve zaman içinde süreç olgunlaşarak farklı bir aşamaya gelir! Zaten hayat da böyle değil midir? Bu noktada astroloji, hangi zamanda hangi olayların birbirinin peşi sıra gerçekleşeceğini anlamamızı sağlıyor. 2017 Nisan’da Venüs gerilemesi sona erdiğinde söz konusu süreç önemli ölçüde tamamlanmış olacak. 👍Tamamen sonuçlanmasına daha 2 yıl var. Konular mı?
 1. her şeyi kontrol edemeyeceğinizi kabulleniyorsunuz
 2. kendinize, insanlara ve hatta kadere güvenerek yaşamayı keşfediyorsunuz
 3. özel/iş hayatınızda kayıplar oluyor, belki yalnız kalıp izole oluyorsunuz
 4. geçmişten/aileden gelen davranış kalıplarınızdan kurtulup rahatlıyorsunuz
 5. bazı şeylerin tek çaresinin “zamana bırakmak” olduğunu görüyorsunuz
 6. insanların size ihtiyacı oluyor, sizin de onlara, yardımlaşıyorsunuz
 7. yakınınızdaki insanların beklenmedik davranışlarına maruz kalıyorsunuz
 8. gizli işler yapıyorsunuz, üstü örtülü olaylarda heyecan arıyorsunuz
 9. sizden bazı şeyler gizleniyor, öğrenince şaşırıyorsunuz
Bahsettiğim konular aslında Uranüs etkileri kapsamında uzun zamandır hayatınızın bir parçasıydı değerli okurlarım. Geçmişte Uranüs başlığında defalarca konuştuk. Bu etkinin 2017 yılında artık olumlu yönde seyredeceğine yürekten inanıyorum. 2017 yılı, bu uzun sürecin sonuçlarının olumlu şekilde alınacağı bir yıl olacak. Gevşeyip geriye yaslanın, her şeyin bir zamanı olduğunu kabul edin ve geleceğin güzel olacağına inanın! Bazen kontrol etmeye çalıştıkça işler sarpa sarabiliyor. Uranüs enerjisine direnmeyin, bu söylediklerimi önemseyin lütfen! Uranüs Mayıs 2018’de sizin burcunuza gelecek, sonrasında bambaşka bir dünya sizi bekliyor. ❤️ Bu konuyu detaylıca anlattığım bir yazı var, henüz okumayanlar için: Geçmişten Geleceğe 2017 Analizi Bu arada yıllık yorumunuzu okumanızı öneriyorum: Boğa Burcu 2017 Yorumu Değerli dostlar! Venüs gerilemesinin etkileri sona erinceye kadar bu konular gündeminizin omurgasını teşkil edecektir. Şubat-Mart-Nisan boyunca konuşmaya devam edeceğiz. Arka planda sürekli bu konular var olsa dahi, her ay odaklandığımız farklı konular oluyor. Dolunay ve Yeniay, işte bu konuları anlamamızı sağlıyor. Yeniay/Dolunay yaklaşık 1 hafta boyunca etkili olurlar, sonra gündemi yine ana konulara bırakırlar.

12 Ocak Dolunay: Boğa burcuna etkileri

Dolunay 12 Ocak’ta yengeç burcunda gerçekleşiyor. Burcuna Göre okurları artık ezbere biliyor olsa gerek: Dolunay yaşandıktan kısa süre sonra bir konu sonuçlanarak gündemden düşer. Peki 12 Ocak Dolunayında konu ne olabilir?
 1. bir süredir yoğunlaşıp uğraştığınız işler sona erer
 2. tez, sınav gibi eğitimle ilgili süreç sonuçlanır
 3. iş görüşmesi yaparsınız, yaptıysanız sonucu belli olur
 4. araç alım-satım işinizi halledersiniz
 5. kuzen/kardeşle ilgili konu netleşir
 6. seyahate çıkarsınız, sevdiklerinizle görüşürsünüz
Aslında Dolunay sırasında gökyüzü çok ama çok hareketli olacak, bu nedenle birçok farklı konuyla ilgilenmeniz gerekebilir. Şunu da eklemek isterim: Dolunay günü yaşanacak Güneş-Jüpiter etkileşimiyle birlikte, sağlıkla ilgili bir konu varsa, o konuda adımlar atılması gerekebilir.

28 Ocak Yeniay: Boğa burcuna etkileri

Dolunayın aksine, 28 Ocak’ta kova burcunda gerçekeleşecek olan Yeniay bir gündemi başlatır! Ocak ayının son günlerinden Şubatın ilk haftasına uzanan süreçte burcunuza özel olasılıklar ise şöyle:
 1. işe girersiniz, çalışmaya başlarsınız
 2. iş değiştirirsiniz
 3. toplumdaki rolünüzü etkileyecek bir gelişme olur
 4. ünvanınız değişebilir
 5. daha fazla kazanç/saygı beklentisiyle bir girişimde bulursunuz
 6. birilerine alınıp/kızıp bazı adımlar atabilirsiniz
Çalışmayanlar için iyi bir fırsat olacak, umuyorum ki istedikleri işe girerler. Boğa burcu Ocak 2017 yorumunu bu noktada sona eriyor kıymetli okurlarım, daha fazla detay vermek istesem de, yazmaya geç başladığım için hızlı gidiyorum bu ay. Umuyorum ki 2017 yılını çok seversiniz, Ocaktan Aralığa… Bu yazıyı boğa burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinizle paylaşarak onları ne kadar önemsediğinizi gösterebilirsiniz. Son olarak, astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil.  Mail: burcunagore@gmail.com Güzellikler diliyorum ❤️ Sevgilerimle, Zafer Ceyhun]]>

57 comments

 • Buket

  Ocak 5, 2017 at 7:31 pm

  Oh beee… Şükür ekrana düştü..Kalbinize sağlık. ben ilk yorumu yazıp çayımı yanıma alıp ince ince defalarca ocak ayini okucam……yogınsunuz muhtemelen ama ocak yorumunda hatırlatın demiştiniz.eğer fırsatınız varsa tekrar sanşımı deneyim diye kalbim zorluyo.. 18mayıs 79.istanbul. doğum saatim bilinmiyo.tahminen aslan terazi özelliğini taşıyo gibiyim. Ani parlamalar sonrası cabuk sönme.asla kin tutamam.kırılsamda özür dileseler gözleri sulansa karşımdaki nin hemen barışırım. Hiç bi tartışmayı uzatmam. Venüs gezegenin özellikleri baya var 🙂 96 yılında aile buyugumu kaybettim. 2005 de işimden oldum. 2014 ocakda biri ile tanistim ama yalan söyleyerek hayatımdan çıktı. 2015 martta ayni kişi ile tekrar başladık affettim ama yine ayni şekilde gitti bi başkasına. Allah büyük elbet. İnsanlara güvenim çok kirildi. Saf miyim salak miyim bilemedim. Kimseye merhamet etmim diyorum yine ediyorum. Neyse kafanizi çok şişirdim psikolog la konuşur gibi oldu. Ama artik hayatım da benim kadar ciddi net olan düzgün birisi olsun istiyorum.Bilmiyorum ama samimi geldiniz bana buradaki insanlara yorumunuzla. Sevgiyle kalın.

  Reply

  • Emel berber

   Ocak 6, 2017 at 12:11 am

   Merhaba. Ogrendigim bir bilgiyi sizinle paylasmak istedim. Oncelikle bir seyi istiyorum diye dile getirdiginizde malesef o seyi hep ister halde kaliyor insan. Seciyorum demek gerekirmis. Hayatimizda olmasini istedigimiz seyler niyetlerimizi olusturur. Niyetlerin cekim yasasina uygun yapilmasi gerekir. Lutfen kendinize bir iyilik yalin ya niyet calismasinda uzmanlasmis kisilerden destek alin ya da yayinlardan kendiniz ogrenin. Inanin dogru yapilmis bir niyet hayatinizin istediginiz yonde degismesi demek olacak. Umarim yardimci olabilmisimdir. Sevgiyle kalin…

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 7, 2017 at 11:47 pm

   Buket hanım yükselen burcunuz aslan, muhtemelen 11:25 gibi doğdunuz..
   kesin bilgidir.. ❤️
   sevgilerle ZC

  • buket

   Ocak 8, 2017 at 3:43 pm

   çok tşk ederim.. Çok bunalttım sizi hakkınızı helal edin 🙂 bi sorum vardı ama utanıyorum artık… inş Şubat ayındaki yazınızda sorma fırsatım olur.. sizi bulmak tamamen tevafuk. her döngü bir ilahi plan. gaybı Rabbim bilir elbet ama siz bu ilmi Rabbimin verdiği sezgi öngörü ve inceleme yeteneği ile bizlere sunmaya çalışıyorsunuz. nasip eden de Allah…gerçektenn dikkat ettim sizin gibi aylık yorum yapan biri yok değişk güzel bi tarzınız var… sevgiyle kalın… bunca insana sabır gösterip ufakda olsa bi kaç kelime ile zaman ayırdıgınız için tşkler cidden. rabbim sizide böyle ferahlatanları hayatınıza çıkarsın…. mutlu günler

  • Buket

   Ocak 9, 2017 at 10:44 am

   Emel hanim merhaba. Sizin bana yorum yaptığınızı anlayamadim. Kafam çok dolu olduğu için bu sabah farkettim. Çok naziksiniz iyi niyetle bana mesaj yazdığınız için çok tsk ederim. Yazdıklarınızı dikkate aldım. Aslında olumlamalari yaptım ama 2 kereden sonrasını getiremedim. Üşengeçlik mi yoksa tam ikna olamamak mi bilmiyorum herşeyin var bi saati kaderde akışa bıraktım herşeyi çok dusunmemeye çalışıyorum.İlahi plan var elbet doğmadan bize yazilan… sevgiyle kalın emel hanım

  • özlem

   Ocak 28, 2017 at 8:51 pm

   YazdıklarınızıN hepsi yalan boğa Burcu nun hayatında hiç birşey değişmiyor ne aşk ne sağlık 5 yıldır ilaç kullanıyorum ve daha uzun yıllar kullanacam aşk desem kapıdan bile geçmiyor

  • Nil

   Ocak 22, 2017 at 3:26 am

   Benim gibi siz de çekingensiniz, kimseyi sıkmak bunaltmak istemiyorsunuz. İnsanın dertleşebilice sıkı dostları olmalı, gerçek dostlar.. Zamanımızda bulabilmek ne kadar zor.

  • buket

   Ocak 26, 2017 at 10:25 pm

   Nil hanim genelde herkes benimle dertleşir iyi dinleyiciyimdir.iyi bir dost olduguma inanıyorum ama kendim gibi dostlarım …?? hatta psikolog gibi iyi geldğimi söyler cevrem ama işte kendime ne kadar hayrım var o muamma çok şükür bugünümüze.Vardır Allahın hikmeti her işinde. fani dünya da zaman dolduruyoruz… arada da işte gelip zafer beyin kafasını dolduruyoruz böyle..:) Allah razı olsun ondanda… sizden de hepimizden de… sevgiyle kalın

 • oğlak

  Ocak 5, 2017 at 8:00 pm

  zafer bey 08/01/1990 saat 14-15 arası doğmuşum kimi sitelerde yükselenim boğa kimisinde ikizler olarak gösteriyor,acaba yükselenim nedir birde çoookk rica ediyorum doğum haritama bakarmısınız.uzun süredir düzenli bir işim yok ve ağustosta bir kaza geçirdim dava sürecim var.herşey çok üstüme geliyor bana güzel haber var mı

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 7, 2017 at 11:50 pm

   doğum saatiniz saat 1 gibi olabilir mi? büyük olasılıkla öyle ve yükseleniniz boğa..
   sevgiler ZC

  • oğlak

   Ocak 8, 2017 at 4:24 pm

   olabiir zafer bey boğa burcunun özelliklerini taşıyorum, ancak sanırım güzel haber yok bana

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 9, 2017 at 8:54 pm

   Satürn etkisinin keyifli olmadığı zamanlar gelmiş gibi görünüyor maalesef 🙁

  • buket

   Ocak 26, 2017 at 10:25 pm

   Nil hanim genelde herkes benimle dertleşir iyi dinleyiciyimdir.iyi bir dost olduguma inanıyorum ama kendim gibi dostlarım …?? 🙂 hatta psikolog gibi iyi geldğimi söyler cevrem ama işte kendime ne kadar hayrım var o muamma 🙂 çok şükür bugünümüze.Vardır Allahın hikmeti her işinde. fani dünya da zaman dolduruyoruz… arada da işte gelip zafer beyin kafasını dolduruyoruz böyle..:) Allah razı olsun ondanda… sizden de hepimizden de… sevgiyle kalın

 • Hande

  Ocak 5, 2017 at 8:16 pm

  26 nisan 1979 hatay kirikhan saat 2015 dogumluyum ceyhun bey..işe girme ihtimali var demissiniz.benim icin varmı bu ihtimal((

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 7, 2017 at 11:55 pm

   Hande hanım merhaba, haritanızı inceledim..❤️
   diyorum ki, Şubat-Mayıs arası sizin için güzel tarihler, işe girme girişimleriniz oluyor mu bilmiyorum veya nasıl bir işten bahsediyoruz emin olamıyorum ama Mayısa kadar süreyi iyi değerlendirmelisiniz..
   sevgiler ZC

 • Mehmet Seyrek

  Ocak 5, 2017 at 8:25 pm

  Zafer bey merhaba,
  Yuksek tutarli olan yorumlarinizi inanin keyifle ve dikkatle takip ediyorum.daha once birkac kez yazdim fakat cevaplamadiniz 🙁 lutfen cevapp 🙂 gercektende son seneler zorlu gecti benim icin.6 mayisi7 mayisa baglayan gece 1979 mersin merkezde dogdum.bu sene onemli bir degisim yada gelisme olurmu hayatimda sizce?
  Iyi calismalar dilerim

  Reply

  • Mehmet Seyrek

   Ocak 5, 2017 at 8:27 pm

   6 mayisi 7 mayisabagkayan gece 00:10 da dogmusum 🙂

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 7, 2017 at 11:59 pm

   Mehmet bey merhaba 🙂 ilginiz için çok teşekkür ediyorum, zamansızlık başa bela lütfen kusura bakmayın geçmişte cevapsız sorularınız için..
   spesifik bir soru veya bir alan var mı, beklentili olduğunuz veya gündem olan konular mesela??

 • Ezgi

  Ocak 5, 2017 at 9:03 pm

  Zafer bey ağzıniza sağlik , 16/05/1979 Gümüşhane 12.30, ❤️ hayatimin duzene girme ihtimali var mi acaba

  Reply

 • selgunn

  Ocak 5, 2017 at 9:05 pm

  Yine damardan girmişsiniz sizin yorumlarınızí okudukca 2011 den beri yasadığím süreçlerin 2017 de netlesebileceğine olan inancım perçinleniyor..ve umutlanıyorum diyorumki sabretmeye devam pes etmek yok… Sürec çok uzundu ama beni tıkayan nedenler bir bir kendiliğinden çözümleniyor..Emeğinize teşekkürler

  Reply

 • yağmur

  Ocak 5, 2017 at 11:48 pm

  Burçlara çok inanmayan ben bile şok oldum bu kadar olur. Yüreğinize sağlık diyebileceğim sadece

  Reply

 • Emel berber

  Ocak 6, 2017 at 12:02 am

  Cok tesekkur ederim Zafer bey. Yanliz uranus in 2018 de burcuma gectigindeki konu badliklarini tum yazilarinizi defalarca okumama rahmen netlestiremedim. Bir kalp osareti koymussunuz. Bunu iliskiler anlaminda mi yorumlamak gerekiyor. Konuyu biraz acar misiniz rica etsem. Iyi geceler…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 6, 2017 at 12:06 am

   daha çok uzun zaman var, bugüne kadar etkilerini hiç yazmadım Emel hanım 🙂
   genel olarak güçlenen ego, bağımsızlık isteğinin tavan yapması, yeni bir yol çizmek, hırslanmak gibi düşünün..
   sevgiler ZC

 • Venüs Kızı

  Ocak 6, 2017 at 10:52 am

  Merhaba Ceyhun bey,
  Yüreğinize sağlık,gene herşeyi en ince ayrıntısına kadar yazmışsınız. Çok beğendim. Herkesin yoluna ışık olsun. Burç yorumumu okurken”Geçmişten Geleceğe 2017 Analizi” yazınızı da tekrar okudum. Gerçekten 6 yıldır dolu dolu neler neler yaşandı. Işık hızı tabiri çok doğru. Umarım dediğiniz gibi olur… “Şimdi 3. safhanın eşiğinde bulunuyoruz çünkü 2010 ve 2014 yıllarında etkileşimde olan gezegenler 2017 yılında son kez etkileşimde olacaklar!!”
  Güçlü olmayı öğrendik,hemde zımba gibi :)) ama bir de siz Boğalara sorun o süreci :))
  Sevgilerle Venüs Kızı.

  Reply

 • Ayla

  Ocak 8, 2017 at 4:30 pm

  Benim doğum tarihim 20 mayıs 1983 ve doğum saatim sabah 5 evliliğimdeki sorunlar nasıl sonuçlanıcak acaba

  Reply

  • Ayla

   Ocak 8, 2017 at 4:33 pm

   Sabah 11.30 muş doğum saatim yanlış söylemişim

 • Tülay

  Ocak 8, 2017 at 4:50 pm

  Zafer bey merhabalar defalarca yazdım ama sanırım elinize ulaşmadı 22.04 1969 sabah 11 istanbul dogumluyum 2017 kadersel döngüleri ögrenmek istiyorum(ne zaman))şimdiden teşekkür ederim

  Reply

 • Buket

  Ocak 9, 2017 at 11:22 am

  06.05.1980 saat 22:00

  Reply

 • Esra

  Ocak 10, 2017 at 4:36 pm

  Mrb 13 mayıs 1986 st:06:50 de doğmuşum. İnanılmaz kötü bir sene geçirdim. Eşim terketti. 2 yaşında kızımla birlikte kaldık. Ağustos ayından beri iş bakıyorum. Hiçbir sonuç elde edemedim. 2017 benim için nasıl olacak inanın bilemiyorum. Bu kadar kötü felaketin 2016 da başıma gelmesi beni ziyadesiyle harap etti. Acaba Doğum haritamda 2017 de neler gerçekleşecek.

  Reply

 • Kamil Erdal

  Ocak 10, 2017 at 10:44 pm

  Zafer bey selamlar ve saygılar. 21\04\1981 konya 09:30 da doğmuşum. Sormak istediğim anlayışınıza sığınarak bu yıl iş ve kazanç konusunda ne gibi gelişmeler beni bekliyor? Yorumlarsaniz sevinirim. Saygılar

  Reply

 • nebahat emel güler

  Ocak 11, 2017 at 2:50 pm

  merhaba ceyhun bey salı günü size bir mail gönderdim cevabını alamadım biliyorum zamanınız çok kısıtlı çok zor durumda olmasam inanın sizi rahatsız etmem lütfen cevabınızı bekliyorum ve şimdiden teşekür ediyorum

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 12, 2017 at 2:18 am

   yorum yazdığınız mail ile gelen bir mail olmamış Emel hanım, burcunagore yerine burcunagöre yazmış olabilir misiniz?

  • nebahat emel güler

   Ocak 12, 2017 at 2:53 pm

   ceyhun bey merhaba ben mesaj olrak size gönderdim

 • ebruli

  Ocak 12, 2017 at 10:05 am

  Merhabalar Ceyhun bey,
  11 mayıs 1974 doğumluyum. sabah 7.30 da dünyaya gelmişim. Bekarım çokkkkk uzun süredir :)Size tek bir sorum olacak bu sene 2017 de evlilik görünüyormu? Çocuk sahibi olabilecekmiyim bu konuda yıldızlar ne diyor ?
  Tşkler

  Reply

  • ebruli

   Ocak 13, 2017 at 9:21 am

   Ceyhun bey son 3 aydır size yazıyorum ama artık banada bir cvp lütfen 🙂

 • Emine

  Ocak 12, 2017 at 1:15 pm

  Merhaba Zafer bey epeydir sizin burç yorumlarınızı takip ediyorum.06.05.1995 doğumluyum sabah saatlerinde doğmuşum 2011 den bu yana başıma gelmedik şey kalmadı herşey üst üste gelir oldu bu aralar artik iyice bunaldım boguluyor gibi hissediyorum tükendim artik sizden ricam ne zaman geçecek bu bunalımli zamanlar bi huh diyeceğim günler gelecek mi acaba ??şimdiden teşekkürler ☺☺

  Reply

  • Basak

   Ocak 14, 2017 at 5:20 am

   Bende bir kaç yıldır öyleyim başıma gelmeyen kalmadı

 • Ayşe

  Ocak 12, 2017 at 7:00 pm

  Bu kadar olur.yorumlarinizi okuduğumda pes dedim…Ekim ayı ve verdiğiniz tarih çok önemli bir tarih benim için.bu tarihten sonra hayatımda köklü değişiklikler oldu.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 12, 2017 at 10:47 pm

   Aramıza hoş geldiniz Ayşe hanım 🙂 her zaman bekliyorum
   sevgiler Zc

 • cansu

  Ocak 13, 2017 at 1:24 am

  28.04.1980 12.30 istanbul doğumluyum ben arkadaş veya dost konusunda sşanssız olduğumu düşünüyorum benim haritam da sosyal konumunda bi sorun mu var acaba sürekli sirtimdan vuruluyor um birde maddi anlamda büyük sıkıntı cçekiyorum bu ne zaman düzelecek acaba

  Reply

 • Kübra

  Ocak 13, 2017 at 3:10 pm

  Zafer bey merhaba,
  Gerçekten bu dolunay hızlı geldi 6 aydir is ariyordum sonunda oldu☺ ama o kadar ani ve hizli gelisti ki ben bile inanamadim
  Her yorumunuzu ayri bir ilgi ile takip ediyorum kaleminize saglik

  Reply

 • Basak

  Ocak 14, 2017 at 5:18 am

  Zafer bey merhabalar, Ben 29 .04.1995 doğumluyum yükselen burcum için saatimi annem bilmiyor ama sabah ezanı okunurken doğdun diyor sizce yükselen burcum nedir çok merak ediyorum baya arastirdim çünkü . 3 yıldır da konservatuara hazırlanıyorum bu yıl kazanabilirm inşallah

  Reply

 • hena

  Ocak 15, 2017 at 1:16 pm

  Merhaba,yorumlarınız ilgimi çekti tebrik ediyorum.
  Ayrıca tipik bir boğa olarak kendimi bildim bileli hayatla mücadele halindeyim.özel ilişkilerim eğitim hayatım iş hayatım hiçbir zaman normal değildi. Herşeyi denememe ramen normal bir işte çalışıyorum. Belki de zorlamamak lazım ben kadercilige inanmaya başladım. Özellikle özel hayatim bir yıkımdi. Şimdi yaptığım tek şey kendi dünyamda nefes alıp vermek oluyor.

  Reply

 • Luda

  Ocak 16, 2017 at 10:59 pm

  Mrb. Ilk once cok tşk.yureginize sağlik. Boğa burcuyum. Benim 7-10 sene sene! Hayatimda hiç guneş doğmamiş gibi.bu sene burcumu okudum kahr oldum. Boga burcuyum. 1mayis 1979 saat 17:00 dogumluyum. Ltf soylebilir misiniz bu sene umudum var mi?

  Reply

 • Simge

  Ocak 20, 2017 at 2:26 am

  Satürn boğaya hangi yıl gelicek cevaplar mısınız

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Ocak 20, 2017 at 12:36 pm

   Nisan 2028 de Simge hanım

 • Gizem

  Ocak 22, 2017 at 10:01 pm

  Bu boga burclari niye evlenemiyor zafer bey etrafimda o kadar cok boga var ki evlenmeyen sasiriyorum niye hep boga diye .. bende dahil ;)) bi astrolojik aciklamasi varmi ki?

  Reply

 • Tulay

  Ocak 28, 2017 at 4:11 pm

  Zafer bey Bogada kadersel donguleri sormustum 22.04 1969 ist sabah 11 dogum saatim yukselen aslan simdiden tesekkurler

  Reply

 • özlem

  Ocak 28, 2017 at 8:57 pm

  Ben artık burçlara inanmıyorum çünkü bir şey değişmiyor hayatımda

  Reply

 • özlem

  Ocak 28, 2017 at 9:01 pm

  Burçlar falan hepsi yalan geçen senede aynı şeyler yazıldı ama hiç birşey değişmedi hala ilaç kullanıyorum hala bekarlarım aşk bana o kadar uzakki

  Reply

 • özlem

  Ocak 28, 2017 at 9:06 pm

  Herşey Allah tanem gelir inşallah Allah karşıma beni anlayan seveni o iyi insanı çıkartacak ben Allah allah inanıyorum o yazılanlar burçlar hepsi yalan

  Reply

  • Elem

   Ocak 28, 2017 at 9:34 pm

   Özlem hanim öncelikle merhaba,
   Burçlara inanmıyor olabilirsiniz. Buna saygı duyulur. Kişisel görüşünüz yada inancinizdir. O zamanda bakmazsiniz ve hayatıniza devam edersiniz. Ama uzun uzun yazılmış ve var olan emeğe saygı duymak gerektiğini düşünüyorum.
   Neler yaşadığınızi hiç birimiz bilemeyiz. Herşey önce tabi Allah’tan.
   Nacizane önerim belki doğum haritaniz farklidir ve guzel zamanlar mutlaka gelecektir. Doğru Zaman sizin için daha gelmemiştir.
   En güzel mutluluklar sizinle olsun.
   Sevgilerle..

 • özlem

  Ocak 29, 2017 at 10:40 am

  Yanlış anlamayın emeğe saygım tabiki var ama geçen sene 1 yıl boyunca her gün burç yorumlarını okudum karşıma ne bir fırsat çıktı nede hayatım da bi değişiklik oldu hala aynı noktalayım 13 mayısı 1990 saat 03 55 doğumluyum burç yorumlarını hep takip ediyorum ama olmuyor hayanımda güzel hiç bişey olmuyor ne aşk evlilik nede sağlık maden boğa burcuyla ilgili bu kadar güzel şeyler yazıyor sunuz niye hiç biri olmuyor niye boğa buruçları bu kadar mutsuz

  Reply

 • Elem

  Ocak 29, 2017 at 5:14 pm

  Ozlem hanim bende sizin gibi bir okuyucuyum. Burcuna göre sayfasını bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine takip etmeye başladım. Zafer beyi tanımak gerçekten büyük bir şans . Çünkü herseyi olduğu gibi bizlere aktarıyor ve pozitif bakış açısıyla umut ışığı oluyor. Sansliyiz bence. Öyle düşünün lütfen. .
  Bazen yukselenimiz daha etkili olabiliyor. Yada bazen şanslar geliyor biz goremiyoruz, cesaret edemiyoruz yada yanlış kararlar verebiliyoruz. Aslında bu Yaşadıklarınız avantaja cevrilebilir. Şöyle dusunun buyuyoruz, öğreniyoruz. Yaşadıklarımizda ders çıkarıyoruz. Insan umut ettiği sürece yaşar.
  Mutlu umutlu Yarınlariniz olsun.

  Reply

 • Pingback: Boğa Burcu Şubat 2017 Yorumu: Yeni Bir Sayfa Açmadan Önce

 • Pingback: Boğa Burcu Mart 2017 Yorumu: Yanında Olduklarımız, Yanımızda Olanlar

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin