Boğa burcu Mayıs 2018 yorumunuzda, Mayısta yaşanacak önemli olayları anlattım. Değerli dostlar boğa burcunun Mayıs ayı yorumuna hoş geldiniz. ❤ Eğer yükselen burcunuz boğa ise, bu yazıda size özgü benzersiz detaylar var. Yorumlarımı yükselen burcunuza göre okumanızı öneriyorum. Yükselen burcunuzu ve derecesini bilmiyorsanız buradan hesaplayabilirsiniz: Yükselen Burç Hesapla Hadi başlayalım. 🔍

Mayısın Özeti

Jüpiterin hayatınızdaki rolü bakımından Mayıs önemli bir zaman dilimi değerli okurlarım. 9 Mayısta Güneş-Jüpiter etkileşimi yaşayacağız. Jüpiter etkisini sizin hangi alanda yaşadığınızı Nisan yorumunuzda konuşmuştuk. Unutanlar olmuştur mutlaka, hatırlayalım. Öncelikle Jüpiter etkisini hangi konularda yaşadığınıza değinelim. Yükselen dereceniz 0-21 arasında ise, Jüpiter etkisini ilişkiler/ortaklık alanında yaşıyorsunuz.
 1. güzel bir ilişkinin başlaması
 2. ilişkinin evlilikle sonuçlanması
 3. ilişkinizin dinamiklerinin sizi mutlu edecek şekilde evrilmesi
 4. eşinizin/sevgilinizin hayatında pozitif gelişmeler
 5. iş ortaklığı, birlikte hareket edeceğiniz bir ortak/ekip oluşması
 6. sosyal çevrenizin renkli ve hareketli olması
 7. popüler olmak, insanların beğenisini kazanmak
Yükselen dereceniz 22-29 arasında ise,
 1. işe girmek, iş değiştirmek
 2. istediğiniz çalışma ortamına/sektöre geçmek
 3. iş kurmak
 4. iş görüşmeleri yapmak
 5. beslenme düzeninizde değişiklik
 6. sigara içenler için bırakma iradesi göstermek
 7. sağlıklı hissini artırmak için ilaç/destek ürünler keşfetmek
 8. gerekli ise tıbbi operasyon planlamak
Jüpiter Marttan bu yana gerileme evresindeydi. Gerileme Temmuzda sona erecek fakat Mayıs önemli bir zaman dilimi.. Görünen o ki, bu konular özelinde Mayısın ilk yarısında önemli bir gelişme olacak. Mart-Nisanda moral bozukluğu, umutsuzluk veya yorgunluk olduysa artık sona erecek. Belirsizlik büyük ölçüde bitiyor diyebilirsiniz! Fakat lütfen unutmayın, Temmuzda gerileme sona erinceye kadar işler tamamen yoluna girmez. Temmuzda ise mucizeler bile gerçek olabilir! Mayıstaki en önemli olay Jüpiter konularından gelse de, farklı olaylar da olacak. Onları Yeniay ve Dolunay üzerinden konuşalım.

15 Mayıs Yeniay

Yükselen dereceniz 0-24 arasında ise, İlişkiler gündem olmaya devam ediyor, Mayısın sonuna kadar bu şekilde devam edecek. Yeniayı takip eden günlerdeki duygu ve durumlar:
 1. geçen aylardaki huzursuz enerji biter, rahatlar ve canlanırsınız
 2. görüntünüzle ilgili bir değişiklik yapmayı düşünürsünüz
 3. yeni bir heyecan dalgası oluşur, gelecek için güzel kararlar alırsınız
Diğer yandan, iş hayatınızla ilgili takip ettiğiniz bir konu varsa, yeni gelişmeler bekleyin. Yeni bir fikir veya gelen bir haber fark yaratacaktır. Yükselen dereceniz 25-29 arasında ise, 12 Mayıstan itibaren gelen haberler, yaşanan olaylar keyifli olmayabilir. İletişim ve ulaşım sorunlu/stresli olabilir, elektronik cihazlar sorun yaratabilir. Sağlık sorunları ve estetik nedenlerle yolunuz hastaneye düşebilir, operasyonlar bu zamana denk gelebilir. Zamanlama da gayet iyi bu arada… Planlı bir tedavi yoksa, 12-15 Mayıs arasında bir miktar dikkatli olunmalı. Ayrıca şunlar olabilir:
 1. ilişkilerde yanlış alaşılmalar, çatlaklar olur
 2. ekonomik baskı tadınızı kaçırır
 3. eşinizin/ailenizin sorunları olur, destek olursunuz
 4. eşinizle/ailenizle sorunlar yaşarsınız, kızarsınız
Gördüğünüz gibi zamanın enerjisi pek iyi değil, Mayısta bazı şeylere bir süre katlanmak gerekecek.

29 Mayıs Dolunay

Yükselen dereceniz 0-9 arasında ise,  Mayıs sonundan itibaren gündem değişecek, yeni konu parayla ilgili olacak.
 1. bazı mecburi ödemeler çıkabilir
 2. kredi kullanırsınız
 3. gayrimenkul yatırımı yaparsınız
 4. evinizle ilgili harcamalar olur
 5. işe girer/iş değiştirirsiniz
Çocuk planı yapan okurlarım için Mayısın sonunda haberler var. Yükselen dereceniz 10-29 arasında ise,  Mayısın sonundan Hazirana uzanan günlerde ana konu ilişkiler olacak.
 1. eşiniz/sevgilinizle ilgili konu netleşir
 2. onunla ilgili beklediğiniz haber gelir
 3. birlikte takip ettiğiniz konunun nereye varacağı belli olur
 4. ilişkinizin geleceğini şekillendirecek aranızdaki konuda karar/haber alınır
 5. bir tanışma/görüşme olur
Mayıs çok güzel başlamasa da güzel sonuçlanacak. En kötü ihtimalle önceki haftaların negatif olayları sona erer, çok iyi hissetmeseniz dahi kötü hissetmezsiniz. Mayısta Jüpiter, Haziranda ise Satürn baskın olacak. Hazirana girerken zamanın enerjisi hepimiz için ağırlaşacak. En güzel olanı yaşamanızı diliyorum.. 🍀

Doğum Haritası Analizi

Eğer hayatınızın önemli bir zaman diliminde iseniz, astrolojinin mucizevi bilgi hazinesi sayesinde yolunuzu çok daha net olarak görebilirsiniz.
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz,
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse,
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız,
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa,
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Bu mail adresinden asistanım Burcu’ya ulaşıp görüşme süreciyle ilgili bilgi edinebilirsiniz, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Çok sorulduğu için önceden bilgi vermeliyim: Doğum saatiniz belli değilse görüşmenin başında belirliyoruz. Ayrıca görüşmeleri telefonda yapıyoruz, hangi şehirde yaşadığınız önemli değil, Antep veya Münih olabilir.😊✌ Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤]]>