Yükselen BoğaBoğa Burcu Mayıs 2016 Yorumu: İyi ki Doğdunuz

Nisan 30, 2016by Zafer Ceyhun77

Boğa burcu Mayıs 2016 yorumunuz, Mayıs ayı astroloji gündemini önemli hatlarıyla anlatarak hayatınıza katkı sağlamayı amaçlıyor. Öncelikle kıymetli dostlar, sağlıklı mutlu bir yıl dilerim, iyi ki doğdunuz. 🌹🌹 Her Mayıs olduğu gibi, 2016 Mayıs da bir yıllık Güneş döngüsünün sizler için başlangıcı olacak, yani boğa burcu yeni yılı başlıyor. Yeni yılın resmi başlangıcını, 6 Mayıs’ta gerçekleşecek Yeniay olarak görebilirsiniz. İşin güzel tarafı, her ne kadar Merkür ve Mars/Satürn geriliyor olsa da, Yeniay enerjisinin güzel olması.. Lafı uzatmadan boğa burcu Mayıs 2016 yorumunuza geçeyim. Hem zaten geçtiğimiz ay sizler için keyifli olmadı diye tahmin ediyorum, daha güzel gelişmelerin yakınlarda olduğunu duymak iyi gelecektir eminim ki.

Mayıs 2016 Astrolojik Olaylar ve Etkileri

Güzel bir haberle başlamak istiyorum değerli dostlar: Jüpiter gerilemesi nihayet 9 Mayıs’ta sona eriyor. 👏👍 Aylar sonra yeniden, şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter’in kolaylaştırıcı etkisini hissedeceğiz. Harika haber! Jüpiter’in mevcut etkisini Eylül ayına kadar doyasıya yaşama imkanınız olacak, umarım ki önünüze birbirinden önemli fırsatlar çıkar ve siz de değerlendirme gücü bulursunuz. Elbette Jüpiter var diye fırsatların ayağımıza gelmesini beklemek iyi fikir değil. Biz bir hedefe doğru ilerlerken ve şartları zorlarken ve hatta gerektiğinde risk alırken Jüpiter’le karşılaşma ihtimalimiz artıyor. Hatırlatmak istedim. 😊 Jüpiter’in sizi hangi konularda etkilediğini bir kez daha belirteyim:
 1. mutluluk, aşk ve haz arayışı
 2. kendini ispat etme ihtiyacı, risk alma kapasitesi
 3. tanınma, saygı görme, farkını ortaya koyma isteği
 4. beğenilme ve takdir edilme motivasyonu
 5. bilgiyi ve yetenekleri kullanarak ilerleme çabası
 6. çocuk sahibi olma
 7. çocuklarınızla ilişkiler, onların eğitimi ve geleceği
Önümüzdeki 4 ay boyunca Jüpiter kaynaklı gündeminiz çerçevesinde, sosyal ve ticari girişimlere başlamak ve başarılı olmak, yeteneklerinizle parlama imkanı yaratmak, sesinizi duyurmak, iş veya etkinlerde başarıyı yakalamak, mutlu olmayı başarmak, saygı ve itibar görmek daha kolay olacaktır. En azından şunu söylemek mümkün: Başarılı olmayı çok ama çok isteyeceksiniz, her zamankinden daha çok.
Jüpiter geldiğinde hem istek hem de iyimserlik artar, başarıyı getiren de büyük ölçüde budur!
Diğer yandan, Jüpiter gerilerken “ben nasıl mutlu olurum?” sorusunu defalarca sormuş olmalısınız. Şimdi bulduğunuz cevapları hayata geçirme zamanı! Bol şans dilerim, ki zaten şans sizden yana. 🍀🍀 Mayıs ayında bir gerileme biterken diğerleri devam ediyor: Merkür, Mars, Satürn ve Pluto geriliyor. Aslında her yıl birkaç gezegen aylar boyunca birlikte geriler, yani bu ara 4 gezegenin geriliyor olmasında garip bir yan yok. Fakat, 2 yılda bir kez gerileyen Mars, Satürn ile birlikte yay burcunda geriliyor. İşte bu bir olaydır. Bu nedenle, Mars/Satürn kaynaklı konular (bkz. boğa burcu Nisan 2016 yorumu) en az 4 ay boyunca gündeminizi meşgul edecektir mutlaka. Bu konuyu geçtiğimiz aylarda uzun uzun anlattığım için detaylara girmiyorum müsadenizle. Ayrıca yıllık yorumunuzu okumanızı da öneriyorum. ♉️ Devam edelim çünkü vurgulamak istediğim bazı olaylar ve tarihler var: Birincisi, Jüpiter kaynaklı gündeminiz çerçevesinde adım atmanız gerekiyorsa, 1-5 Mayıs arasını mutlaka değerlendirin, harika bir enerji olacak. İkincisi, ilişkilerinize yönelik kararlar ve girişimler için 10-15 Mayıs arası ideal. Aynı günler, finansal konular için de son derece uygun.. Üçüncüsü, Mars/Satürn kaynaklı konulara ilişkin karar ve girişimleriniz 22-28 Mayıs aralığında bir ölçüde olgunlaşacaktır. Bu aralar acele etmemek gerekiyor. Sakin ve kararlı şekilde düşünmeye, sorgulamaya, araştırmaya ve fikir edinmeye devam.. Dördüncüsü, Mars geriliyorken fiziksel yorgunluk, isteksizlik ve odakta değişim olabilir. Özellikle fiziksel anlamda kendinizi zorlamayın, sakatlanma riski görece yüksektir. Ayrıca neden böyle garip hissediyorum diye düşünüyorsanız ben cevap vereyim: herkes aynı. Eğer insanların düşünce ve duygularını da görebiliyor olsaydık, gezegenler gerilediğinde herkesin yaşadığı değişimi kendi gözlerimizle görürdük. Maalesef göremiyoruz, bu nedenle de Burcuna Göre’ye büyük bir görev düşüyor. 😊 Son olarak, Merkür gerilemesinin 22 Mayıs gününe kadar devam ettiğini aklınızda tutun lütfen. Ayrıca belirtmek isterim ki Merkür boğa burcunda geriliyor. Görüntü değişikliğine yönelik adımlar atmamanızı, sağlıkla ilgili önemli girişimleri (mümkünse) gerileme sonrasına ertelemenizi öneriyorum.

6 Mayıs Boğa Burcunda Yeniay ve Etkileri

Yeniay enerjisini coşkuyla karşılayan ve sahiplenen biri olarak, burcunuzda gerçekleşen harika Yeniay için de farklı şeyler söylemeyeceğim. Yeniay masasında yerini alan gezegenler ve yaptıkları açılar kusursuz: Jüpiter, Neptün ve Pluto etkileşimleri ile Venüs’ün Güneş’in çok yakınlarında bulunuyor olması harika. Eğer ki Merkür ve Mars/Satürn gerilemiyor olsaydı, son yılların en güzel Yeniayı derdim, öylesine güzel. Tek mesele, zamanın ruhu, bu güzel enerjiyi doyasıya kullanmamıza imkan vermeyebilir! Genel olarak “harekete geçmekten” ziyade “düşünüp değerlendirme” sürecinde olduğumuz için, Yeniay sırasında oluşacak kusursuz enerjiyi pas geçme ihtimalimiz var. Yine de hatırlatayım: Eğer ki olumlu bir gündeminiz varsa yahut bir meseleyi güzel yoldan çözmek istiyorsanız, Mayıs ayının ilk 10 gününü değerlendirmelisiniz. Olası Yeniay konu başlıkları:
 1. hayatınızı değiştirecek bir gelişme, önemli kararlar
 2. başlangıçlar, yeni kapıların açılması, fırsatlar çıkması
 3. tanınırlığa yönelik girişimler, öne çıkma çabaları
 4. sağlık veya görüntüyü iyileştirme isteği
Boğa burcu yeni yılı başlarken, evet zamanın ruhu atılımlar yapmayı dolu dizgin desteklemiyor fakat geleceği doğru yönde şekillendirmeyi garanti edecek değerlendirmeler yapmak için harika bir zaman aralığı. Belki bu ay önemli adımlar atmayacaksınız fakat, eğer günlük tutuyorsanız, bu ay günlüğünüze kaydedeceğiniz notları bir gün dönüp okuduğunuzda, göreceksiniz ki aslında bu ayki eylem ve kararlarınız hayatınızı değiştirmiş…

22 Mayıs Dolunay ve Boğa Burcuna Etkileri

22 Mayıs ve öncesinde/sonrasındaki birkaç gün dikkatle takip edilmesi gereken günler olacak, her yönüyle çok önemli.. 22 Mayıs ve takip eden 5 gün içinde şunlar olacak:
 1. Merkür gerilemesi sona eriyor
 2. Güneş-Mars etkileşimi
 3. Dolunay gerçekleşiyor
 4. Venüs-Mars etkileşimi
 5. Jüpiter-Satürn etkileşimi
 6. Mars yeniden akrep burcuna dönüyor
Mars ve Satürn yay burcunda, Dolunay da yay burcunda gerçekleşiyor. Bu nedenle diyebiliriz ki, Nisan 2016 yorumunuzda bahsettiğim Mars/Satürn kaynaklı gündeminizde ilk aşama, Mayıs’ın son haftasında netleşecek. Zaten bir süredir bu gündemi yaşadığınız için, ne olup bittiğini en iyi siz biliyorsunuz, zaten Nisan yorumunuzda detaylıca konuştuk. Bu noktada eklemek istediğim konu, gelişmelerin Mayıs’ın son günlerinde netleşeceği olacak. Ayrıca, işin içinde Mars olduğu için, olumlu bir gündemi olanlar epey hareketli veya coşkulu günler geçirecektir. Güzel hatırlayacaksınız, emin olabilirsiniz. Olumsuz bir gündem varsa, agresif tutum sergilemeniz veya size karşı sert tavırlarla karşılaşmanız mümkündür, zihnen hazırlıklı olmak faydalı olur. Sakin kalmayı başarmayı önemsiyorum ve sonrasında “keşke” denilecek adımlar atmamak için bu yazıyı aklınızda tutmanızı öneriyorum. Mayıs’ın son haftası önemli bir hafta! Haziran ayındaki Dolunay da yay burcunda olacak, bu nedenle Mayıs Dolunayında netleşen mesele, önümüzdeki aya uzanarak bir şekilde yeniden gündem olacak. Acele etmek, meseleyi hemen çözmek de gerekmiyor yani. 😊      En güzelini yaşamanız dileğimle.. Zafer Ceyhun  ]]>

77 comments

 • sema

  Nisan 30, 2016 at 1:11 am

  İlk yorumu ben atayim çok teşekkürler ceyhun bey umarim tüm boğalar güzel ve memnun kalacaklari bir mayis ayi gecirir ☺ayis ayini seviyoruz ve mayis ayinin ayni sevgiyle bizleri kucaklamasini bekliyoruz

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2016 at 1:22 am

   Güzel dilekleriniz inşallah gerçek olur herkes için, tabi en çok da sizin için Sema hanım..
   Herkesi düşündüğünüz için sonuna kadar hak ediyorsunuz diye düşünüyorum 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • Aleyna

  Nisan 30, 2016 at 1:30 am

  Sevgili Zafer Ceyhun
  cok tesadüf bir sekilde gecirdigim bir rahatsizliktan dolayi özürlülük raporuyla akakali bazi haklarimdan istifade edemedigimi ögrendim. Basvuruda bulunmak istiyorum ama yükselen boğa olarak, tamda merkür mars retrosunda yapmak dogru olurmu sizce?
  Saygilar

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2016 at 2:08 am

   burcunuz nedir Aleyna hanım?

  • Aleyna

   Nisan 30, 2016 at 10:59 am

   Günes Oglak.

  • Aleyna

   Nisan 30, 2016 at 7:52 pm

   Unutuldum galiba 🙁

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2016 at 4:17 pm

   evet, mümkünse önümüzdeki 2 hafta içinde başvurun Aleyna hanım.
   sevgiler, Ceyhun

 • Yansimalar

  Nisan 30, 2016 at 1:46 am

  Bu kadar detayli yoruma alkisla yanit veriyorum. Jupiterin olumlu etkisi size de yansimis simdiden 🙂 Mayis ayinda boga yorumuna sanki torpil gecmissiniz. Guzel ve bol detayli bilgiler icin tesekkurler. Iyiki varsiniz.
  Bu arada yaptiginiz yorumlari birebir yasayip arada sizi aniyorum. 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2016 at 2:09 am

   çooook tşk ederim 🙂 🙂
   astrolojinin mucizevi bilgilerinin hakkını vermeye çalışıyorum, yoksa konuşmanın/yazmanın ne anlamı var, değil mi? 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • Leyla

  Nisan 30, 2016 at 8:15 am

  Cook tesekkurler,Ceyhun bey.Insallah daha iyi gunler bekler bizi.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2016 at 4:18 pm

   gönlünüze göre olur inşallah Leyla hanım, süreci doğru anlamak fark yaratır emin olun.
   mutluluklar dilerim.
   Ceyhun

 • ebru mutlu

  Nisan 30, 2016 at 8:53 am

  Aslan burcuyum

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2016 at 4:19 pm

   “bu her şeyi anlatır” diyorsunuz.. 🙂

 • Derya

  Nisan 30, 2016 at 8:58 am

  Yine muhteşemsiniz. Son bir haftadır düzelme sinyalleri almaya başlamıştım zaten. Sabah sabah yorumlarınız ilaç gibi geldi. İyiki varsınız.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2016 at 4:26 pm

   çoook tşk ederim Derya hanım 🙂 mutlu bir ay diliyorum.

 • Nehir

  Nisan 30, 2016 at 9:27 am

  Selam ben 3 yıldır işsiz boğa burcu 🙂 neye elimi atsam kurudu bu yıl sonunda bir gelişme olacak mı artık, en uygun zaman ne zaman olabilir?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2016 at 4:29 pm

   Nehir hanım merhaba,
   bir boğa olarak 3 yıldır işsiz olmak çok zor olmalı, umarım ki bu durumu değiştirme imkanınız olur.
   Mayıs sonundan Haziran ortasına kadar geçen süreç olumlu fakat özellikle Mayısın ilk 15 günü bol bol başvuru yapmanızı öneriyorum, tüm imkanları seferber edin bu aralar.
   başarılar dilerim.
   Ceyhun

 • mira

  Nisan 30, 2016 at 10:11 am

  cok tesekkurler Ceyhun bey/Nisan ayindan sonra guzel sozlere okadar ihtiyac vardiki.Insallah har sey yoluna girer.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2016 at 4:30 pm

   güzel haberler duymak üzere 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • elif

  Nisan 30, 2016 at 10:52 am

  Çooook tesekkur ederiz sizi seviyoruz ceyhun bey 9mayis doğumlu bir boga olarak mayisi ve sonrasini dört gozle bekliyorum 🙂 size bir sorum olacak lutfeeeeeeeen cevaplayin, boğa burcuyum yukselenim oğlak, erkek arkadasimsa terazi burcu yukseleni koç ,guzel giden bir beraberligimiz var, peki sizce genel olarak uyumumuz nasil ? Ekim kasim gibi adini koymayi dusunuyoruz ? Uygunmu sizce CEVAAAP LUTFEEEN 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2016 at 1:38 pm

   Elif hanım merhaba,
   bence yükselen burçlarınızı yanlış biliyorsunuz çünkü verdiğiniz burç/yükselen eşleşmesi mutlu bir ilişki ortaya çıkarmaz..
   doğum günü, saati ve yerini alayım her ikiniz için de, doğum haritalarınıza bakayım, doğum günü hediyesi olsun hem 🙂

 • Berivan

  Nisan 30, 2016 at 10:53 am

  Ceyhun bey diğer burç yorumlarınızı da bekliyorum yay burcuyum yükselenim Koç ve akrep dolunayında evim yakıldı bir ömürün emeği kül oldu o nedenle yay dolunayından da korkuyorum eylül ayına kadar süreceği söylenen bu dönemde acaba yarın başıma bundan daha kötü ne gelecek demekten yoruldum o nedenle sizin içimi ferahlatan yorumlarınıza çok ihtiyacım var şimdiden teşekkürler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2016 at 1:40 pm

   Aman Allah’ım, büyük geçmişler olsun Berivan hanım 🙁 kimse zarar görmedi inşallah?
   yazmaya hızla devam ediyorum..
   sevgiler, Ceyhun

  • Berivan

   Nisan 30, 2016 at 11:29 pm

   Çok teşekkür ediyorum Ceyhun bey çok şükür ki kimseye birşey olmadı ancak yılların emeği ve anılarımız baba ocağımız kül oldu gitti o nedenle çok zor Zaman’lar geçiriyoruz bir an önce bir ışık görme beklentisindeyiz . İnsanları kıyaslamak tarzım değildir ancak bazı ünlü astrologlar yay burçlarının intihar etmesi için en uygun Zaman yorumları yaparken sizin yorumlarınız içimi ferahlatıyor bu üslubunuzdan ötürü ayrıca teşekkür ediyorum sevgiler …

 • Sevgi

  Nisan 30, 2016 at 11:54 am

  Çok teşekkür ederim ..ben birşey sormak istiyorum ..7 mayıs Doğumluyum ve 2 mayısta tüp mide ameliyatı olmak ile ilgili görüşmem var ..ameliyat olmak için uygun Zaman nedir ..yardımcı olabilirseniz sevinirim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Nisan 30, 2016 at 1:41 pm

   Mars gerilemesi sonrasına erteleme şansınız varsa erteleyin Sevgi hanım..Haziran sonunda bitiyor gerileme..
   şimdiden sağlık dilerim.

  • Sevgi

   Nisan 30, 2016 at 4:39 pm

   Teşekkür ediyorum …

 • Masal

  Nisan 30, 2016 at 12:55 pm

  Diğer burçları da merakla bekliyoruz 🙂 Bir türlü yüzü gülmeyen Akrepler Mayıs ayında güzel şeyler yaşar umarım

  Reply

 • Dilek

  Nisan 30, 2016 at 1:35 pm

  Ceyhun bey bu gökyüzü hep Yay burcuna yüklendi son 2 senedir. Satürn-Mars-Dolunay- ne zaman bitecek bu karmaşık hal. Hep bir gerileme ve hepsi Yay burcunda dayanacak halimiz kalmadı. yaylar gibi pozitif insanları bile bu gerilemeler ve hareketlilik çok agresif ve yorgun yaptı. ilk defa yaşlandığımı hissediyorum.

  Reply

  • Berivan

   Nisan 30, 2016 at 11:30 pm

   Kesinlikle katılıyorum

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2016 at 4:35 pm

   her burç benzer süreçleri yaşıyor Dilek hanım fakat aslında bence önemli yanı şu:
   bu etkiye kaç yaşında, hayatınızın hangi aşamasında denk geliyorsunuz?
   işte bu çok fark ediyor.
   haklısınız, zor bir dönem, kayıpsız atlatmaya odaklanmak, mümkünse ilerisi için güzel planlar yapmak en güzel yol.
   gönlünüze göre olur inşallah.
   Ceyhun

 • ayşe

  Nisan 30, 2016 at 3:25 pm

  Merhabalr ceyhun bey öncelikleşunu tekrar belirtmek isterim gerçekten yazdıklarınızçok net çok memnunum burç hakkında yorumlarınızdan nişanlım boğa burcu yükseleni aslan ben ise ikizler yükselenim yay daha önce yazmıştım tekrar bir cevap bekliyorum sizden yoğunluktan dolayı görmediniz beni sanırım. ilişkimiz ocak şubat mart tam bir kabustu ve bitti anlamsız tartışmalarla önünü alamadık boğa çok sinirli anlamsız asabiydi 3 ay çok zor geçti konuşmuyoruz artık 2 yıllık bir beraberliğimiz vardı şimdi ise ne olur ne biter ne yapmalıyım bilmiyorum kestiremiyorum boğa burcu çok zor bir burç!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2016 at 4:38 pm

   Ayşe hanım merhaba,
   Eğer ki yükselen burcunuzun yay olduğundan eminseniz, ikizler/yay ile boğa/aslan ilişkisi uzun vadede mutluluk getirmez diyebilirim.
   bu bilgi ile “ne yapmalıyım” sorusunun cevabını siz vermelisiniz.
   sevgiler, Ceyhun

  • Ayşe

   Mayıs 4, 2016 at 10:38 pm

   Ceyhun bey çok teşekkür ederim değerli bilginiz için anlaşmazlık sebebimiz boğa nın çok sinirli asabi halleri ve hata kabul etmeyişi bunun dışında ortada büyük Bi sevgimiz var evlilik olmasını istiyorum ama anlaşamadığımızında farkındayım bizi ne çözer ikziler alttan alıp herşeye tamammı demeli boğa artık sakinleşmeli mi artık ve ben onu hiç Böyle görmedim ocak şubat özellikle çok değişik biri vardı karşımda !!!!!!

 • elif

  Nisan 30, 2016 at 4:47 pm

  Çok tatlisiniz cok tesekkur ederim 🙂 , ben 9mayista hatay da saat 21.30 da doğdum, erkek arkadasimsa 9 ekimde sabah 6.00 da istanbulda doğmuş

  Reply

 • elif

  Nisan 30, 2016 at 4:56 pm

  Ozur dilerim sabah degil erkek arkadasim 9ekimde aksam 6ya 20 kala dogmus 😉

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2016 at 4:39 pm

   hangi yıllarda Elif hanım?

 • Sevgi

  Nisan 30, 2016 at 9:10 pm

  O kadar coşkulu yazmışsınız ki oğlak burcuyum ama boğa burcu olasım geldi oğlak burcu yorumunuzu bizde coşkuyla bekliyoruz

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2016 at 4:40 pm

   çok tşk ederim Sevgi hanım, yazdım oğlak burcunu da 🙂 🙂
   sevgilerimle, Ceyhun

  • Sevgi

   Mayıs 6, 2016 at 10:57 pm

   Süperesiniz

 • Melahat

  Nisan 30, 2016 at 11:01 pm

  Merhaba Ceyhun Bey. Yazdıklarınız nihayet yüzümün güleceği günleri vadediyor gibi.Lakin o kadar kötü zamanlar geçirdim ki 2008 den beri, yazdıklarınız bana çöldeki serap gibi göründü. Doğum günüm tam yeni ay zamanı, 6 mayıs yani. Umarım bana ve benim gibi herkese güzelliklerle dolu bir yıl getirsin bu boğa burcu yeni yılı. Allah herkese iyilikler güzellikler versin, mutlu olalım artık. Emeğiniz için teşekkürler Ceyhun Bey. Keyifli çalışmalar dilerim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2016 at 4:42 pm

   inşallah dilediğinizden fazlasını bulursunuz Mayısta Melahat hanım..

  • Melahat

   Mayıs 5, 2016 at 2:40 am

   Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim ederim Ceyhun Bey. İnşaAllah hep birlikte umduğumuzdan fazla güzellik buluruz artık. Güzellikler paylaşıldıkça daha da güzelleşir ne de olsa. 🙂

 • Zeynep

  Nisan 30, 2016 at 11:30 pm

  Ayy Zafer bey sonunda boga burcu icin olumlu sayilabilecek gelismeler var cok sukur Hic isik goremicez sanmistim son aylar ozellikle nisan asiri zor gecti dunden beri hafif bir rahatlama hissediyorum dogrumu hislerim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2016 at 4:43 pm

   Evet Zeynep hanım yılın en ters zamanlarından birini Nisanda atlattınız, daha güzel günlere doğru gidiyorsunuz..
   mutluluk, huzur ve başarı dilerim her daim 🙂
   Ceyhun

 • Kankızıl

  Mayıs 1, 2016 at 1:35 am

  6 mayıs doğum gunum.. yukselenim aslan. Umarım kotu gunler bitecek. Maddi sıkıntılar ve aile ilişkilerindeki kaos son bulsun. Herkese muhteşem bir bahar başlangıcı diliyorum.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2016 at 4:44 pm

   Şimdiden doğum gününüzü kutluyorum. 🙂

 • Ezo

  Mayıs 1, 2016 at 12:49 pm

  Bildigin torpil gecmissin bu ay boga burcuna ceyhun 🙂 yorumu okuyunca kotu 5 ayin enerjisi silindi.boga burclarinin yuzu kalan aylarda gulmeye devam edecek mi dersin.sevgiler 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2016 at 4:48 pm

   🙂 🙂
   bir uçak yolculuğu yapıyoruz Ezo hanım, piste yaklaştığımız için alçalmaktayız ve bu aralar türbülanstayız aslında…
   Eylül Ekim gibi piste inmiş oluruz, o zamana kadar sarsıntı bir şekilde devam edecektir.
   bu demek değil ki güzel şeyler hiç olmayacak, fakat sürecin hangi aşamasında olduğumuzu doğru tespit etmekte fayda var. 🙂
   mutlu ve huzurlu bir Mayıs dilerim, iyi ki doğdunuz, iyi ki varsınız!
   sevgiler, Ceyhun

 • Pisipiti

  Mayıs 1, 2016 at 3:21 pm

  Ceyhun bey , süpersiniz tek kelimeyle.
  Güzel bir anlatım tarziniz var , anlamamak ,ogrenmemek ,farketmeden bakıp gitmek elde değil. Bir boğa olarak teşekkür ediyorum. Çalışmalarımızın ve basarilarinizin devamını dilerim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2016 at 4:49 pm

   çoook tşk ediyorum, değer görmek gibisi yok 🙂 🙂 🙂
   her zaman beklerim Pisipiti..

 • Ömür

  Mayıs 1, 2016 at 7:16 pm

  Muhteşem yorumlamışsınız çünkü boğaların şu sıralar uğraştığı meseleler var nisanda ortaya çıkan. Boğalara eski aşkın dönüşü varmış siz ne dersiniz bu konuda ?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2016 at 5:04 pm

   çok tşk ederim 🙂
   Boğaya özel böyle bir durum yok aslında Ömür hanım, Merkür gerilemesi nedeniyle belki böyle söylemiş olabilir bazı astrologlar.
   hem herkes istemez eski aşkın dönmesini, öyle değil mi? korkutmayalım kimseyi 🙂 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • Zuhal

  Mayıs 1, 2016 at 7:34 pm

  Merhaba Ceyhun Bey..yazinizi okudum tarihlerde vermissiniz ama ben yinede size sormak istedim.9 mayis dogumluyum yukselenim aslan sevgilim burcu ikizler 14 mayista nişan yapmayi dusunuyoruz sizce uygun olurmu merkur gerilemesinden dolayi.cevap verirseniz cok sevinirim.iyi calismalar

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2016 at 5:04 pm

   ne kadar ileri erteleme imkanınız olur Zuhal hanım?

  • zuhal

   Mayıs 3, 2016 at 10:00 pm

   siz hangi tarihi önerirsiniz Ceyhun Bey..

 • Esra

  Mayıs 2, 2016 at 12:00 am

  Merhaba Ceyhun bey,
  Ben 21 Mayıs doğumluyum, kendimi hep boğa burcu olarak biliyorum keza burcun bir çok özelligini tasiyorum ancak bazı yerlerde boğa burcunun son günü 20 Mayıs olarak geçiyor. Sizce benim burcum nedir ? ☺️

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2016 at 5:05 pm

   doğum günü, yeri ve saatini verin burç, yükselen söyleyeyim Esra hanım, doğum günü hediyesi 🙂

  • Esra

   Mayıs 3, 2016 at 10:10 pm

   Sülersinizz çok teşekkür ediyorum, çok mutlu oldum 🙂 21/05/1990 izmir-karşıyaka sabah 10:30.

 • ebruli

  Mayıs 2, 2016 at 2:21 pm

  Merhabalar Ceyhun bey,
  Güzel yorumlarınız için çok teşekkürler. Sizden doğum haritamı rica edebilirmiyim? 11 Mayıs 1974 doğumluyum. Sabah 7.30 civarı doğmuşum.
  Evlilik görünüyor mu haritamda bunu merak ediyorum.
  Teşekkürler .
  Sevgiler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2016 at 5:09 pm

   Merhaba Ebru hanım,
   doğum haritasına bakıp evlilik var/yok denemez, öncelikle bunu söylemem gerekiyor. hatta doğum haritasına bakıp “kesin olarak şunları yaşayacaksınız” denemez..
   fakat harita, POTANSİYELİNİZİ en ince detayına kadar anlatır.
   kişisel analizlere ara verdiğim için, analizlere başladığım zaman görüşmek üzere diyorum şimdi.
   sevgiler, Ceyhun

  • ebruli

   Mayıs 4, 2016 at 11:34 am

   Yükselen burcum ikizler mi oluyor Ceyhun bey, bu burç boğa burcuna ne gibi özellikler katıyor acaba?
   Teşekkürler

 • serpil

  Mayıs 3, 2016 at 12:18 am

  merhaba ceyhun bey.. ben boğa yım ama birtürlü boğanın yazanlarla alaka değlim benım ay burcum ve güneş burcum nedir.1977.04.23.saat sabah 10 gibi doğmuşum.istanbul

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2016 at 5:13 pm

   Merhaba Serpil hanım,
   “Güneş burcu = burcumuz” olduğu için Güneş/burç boğa.
   ay ise ikizler, yükselen de muhtemelen yengeç..
   yalnız kalmaktan hoşlanan biri misinizdir?

  • serpil

   Mayıs 5, 2016 at 2:11 am

   çok teşekkürler ceyhun bey evet yanlızlıgı severim ama birazda korkarım.benim bir türlu yüzüm gülmedi inşallah bundan sonra gülmek nasıp olur.şans artık bana uğrar..

  • Üzümbuğusu

   Mayıs 8, 2016 at 9:52 pm

   Ben de 15 mayıs bana da doğum haritası hediye eder misiniz☺️☺️☺️ Sevgili başarılı astroluğumuz ceyhun bey☺️

 • elif

  Mayıs 3, 2016 at 6:35 pm

  Tekrar en bastan yaziyorum 🙂 ve heyecanla bekliyorum ben 1985 yilinda 9mayista saat 22.30 civari hatayda dogdum
  Erkek Arkadasim 1980 yilinda 9 ekimde saat 17.40 ta istanbulda dogmus, uyumsuz olmayalimm lutfeen ;), surekli bakıyorum cevap verdiniz mi diye ceyhun bey heyecan dorukta :)))

  Reply

 • Çigdem

  Mayıs 4, 2016 at 12:07 am

  Ceyhun Bey oncelikle her ay bu kadar doyurucu bilgiyi, anlaşılır bir şekilde, usenmeden acikladiginiz icin tesekkur ederim. Emeklerinize sağlık.
  Benim sorum biraz genel. Ben ve ikiz kız kardeşim Malatya 21.04.1993 dogumluyuz. Doğum saatimiz ne yazık ki bilinmiyor. Kız kardeşim boga burcunun tüm özelliklerini taşımasına rağmen, ben çok çok ufak bir kısmını taşıyorum. Diğer burçları incelediğimde ise ışte buyum diyebileceğim bir durum olmuyor.
  Acaba boganin diğer cocugu daha çok etkilemesi, digerinin ise (21’i oldugu icin) önceki burçtan daha çok etkilenmesi söz konusu olabilir mi?
  Şimdiden teşekkür ederim. Hayat neşeniz bol olsun 🙂

  Reply

 • Tuğba

  Mayıs 4, 2016 at 10:16 am

  Ceyhun bey,
  Ağzınızdan bal damlamış bal:)))
  Okudukça bir daha okuyorum.Neredeyse 1 yıl çok tirbülanslı iniş çıkışlarla geçti.İşte çok emek vermeme rağmen istediğim geridönüşleri alamadım.İşimde yükselme bekliyorum son altı aydır.Ancak yükselme durumunda şehir değişikliği yapacağım.Eğer bu dedikleriniz olurda dileyin benden ne dilerseniz.
  Farkındamısınız bilmem ama bizlere astroloji yorumundan çok daha öte yaşam rehberliği yapıyosunuz üstelik hiçbir karşılık beklemeden buna paha biçilemez getçekten.
  26 Nisan 1979 17:00 doğdum.İşimle dolayısıyla şehir değişikliği olabilirmi?
  Ayrıca bireysel analizlerinize ne zaman başlayacaksınız.
  Çalışmalarınızda başarılar,
  Tuğba

  Reply

 • Elif

  Mayıs 4, 2016 at 10:11 pm

  Merhaba ceyhun bey, burcum oğlak ay burcu boğa yükselenim terazi. Obezite ameliyatı için mayısın 22 sinden sonrasını mı beklemeliyim çünkü mayısın ilk on günü de yeniay var ama merkürde geriliyor. Çok tesekkürler

  Reply

 • İbrahim

  Mayıs 5, 2016 at 12:11 am

  Ceyhun bey terazi burcu yükselenim yay iş hayatım çok kötü gidiyor eylül ayında düzelecek diyorsunuz Yükselenim le yorum yaparmısın.

  Reply

 • Açelya

  Mayıs 5, 2016 at 7:02 pm

  Ceyhun bey ben yükselen burcumun ne olduğunu bir türlü öğrenemedim. Çünkü internette araştırdığımda girdiğim her sitede farklı bir burç çıkıyor. Sizin tavsiye edebileceğiniz doğru hesaplama yapan bir site var mı acaba?

  Reply

 • Mary

  Mayıs 5, 2016 at 11:26 pm

  14 mayıs 1973 saat 10.30 (gündüz)istanbul zeynepkamil doğumluyum..boğa burcu yükselenim aslan biliyorum…mayısta ve sonrasında beni neler bekliyor çok merak ediyorum…iyi şeyler olmasını diliyor ve istiyorum..

  Reply

 • Malkoçoğlu

  Mayıs 10, 2016 at 8:52 pm

  Zafer bey yine harika bir yazı olmuş elinize sağlık! Beni çalışmalarım için daha da motive ediyor yazdıklarınız. Umarım Mayıs ayını iyi bir fırsat olarak kullanıp hayatımızda güzel bir sayfa açma şansımız olur.

  Reply

 • Ayfer

  Mayıs 11, 2016 at 12:13 am

  Merhaba ceyhun bey tekrar tekrar yazılarınızı okuyorum. Emeginize sağlık. 18 mayıs 1972 akşam 17,30 da dogdum. Yaklaşık 1bucuk sene önce ciddi bir mebla dolandırıldım.geri alabilme ihtimalim varmıdır.şimdiden cok tesekkürler.

  Reply

 • Lora

  Mayıs 18, 2016 at 3:21 am

  Merkur gerilemesinde Yeni iliskiye baslamak sakincalimi ceyhun bey :((((

  Reply

 • Leyla

  Mayıs 26, 2016 at 10:47 pm

  Merhaba,
  Ben boğa burcuyum. Erkek arkadaşım Aslan. Yükselenim Koç ve diğer tarafın terazi.nisan da evlenme teklifi aldım mayıs ayında da ailem ile tanıştırdım. Bu süreçler adım atmak için yaz sonu gibi uygun mudur ve burç olarak anlaşmamız mümkün müdür?
  Yardımlarınızı ve aydınlatıcı bilginizi rica ederim

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin