Yükselen BoğaBoğa Burcu Mayıs 2015 Yorumu

Mayıs 2, 2015by Zafer Ceyhun74

Boğa burcu Mayıs 2015 yorumu, Satürn ve Pluto gerilemelerinin etkilerini içeriyor, Merkür gerilemesine dikkat çekiyor. Öncelikle iyi ki doğdunuz 🙂 Sağlıklı, mutlu, başarılı bir yıl dilerim. Boğa burcu için yeni yılın gerçek anlamda başlangıcı 1 Ocak değildir, yeni yılınız boğa burcundaki Yeni Ay ile başlar, ki bu yıl 18 Mayıs günü yaşanacak. Yeni Ay hakkında bir yazı yazıp sizle paylaşacağım. Yeni yıl, etkilediği alanda harekete geçme isteği oluşturur. Yeni Ay burcunuzda olacağı için hayatınızın yönünü etkileyecek önemli bir karar almak isteyeceksiniz. 18 – 23 Mayıs arasında harekete geçme isteğiniz artacaktır. Ancak, önemli bir uyarı yapmam gerekiyor: 19 Mayıs – 11 Haziran arasında Merkür gerilemesi yaşanacak. Yeni Ay enerjisi, Merkür gerilemesine denk geliyor. Bu nedenle, yeterince düşünülmemiş, ham bir karar alma riski var. Bunun önüne geçmeniz gerekiyor. Önerin, Yeni Ay’da alacağınız kararları 18 Haziran sonrasında uygulamaya koyun, biraz sabır faydalı olacak.

Satürn boğa burcunu nasıl etkiliyor?

Satürn etkisi sona erdiğinde, yani 2017 yılının sonlarda, çok daha güçlü biri olacaksınız, bunu şimdiden söyleyebilirim.
 1. net hedefleriniz olacak, ne istediğinizi çok iyi biliyor olacaksınız
 2. başkalarının isteklerinden çok kendi önceliklerinize odaklanacaksınız
 3. cesaretiniz artacak, korkularınız azalacak
 4. başkalarına daha az ihtiyaç duyuyor olacaksınız
 5. sosyal statünüz gelişecek, daha fazla saygı göreceksiniz
 6. insanlara sözünüzü dinletmeyi öğrenmiş olacaksınız
 7. çıkarlarınızı korumaya yönelik keskin kurallar belirleyeceksiniz
 8. cinsel hayatınız çok daha iyi olacak
 9. parasal güç elde edeceksiniz veya her anlamda kendinize yetiyor olacaksınız
Satürn enerjisi, etkilediği alanda kendimizi yetersiz hissetmemize neden olur. O alandaki kusur ve noksanlar gözümüze batar, görmezden gelemeyiz. Rahatlamak için sorunlarla yüzleşmek ve çözüm bulmak zorunda hissederiz. Tabi böyle anlatınca güzel, yaşarken pek de öyle olmuyor çünkü Satürn rahatsız eder, huzuru kaçırır. Zaten öyle olmasaydı, önceden görmezden geldiğimiz sorunları çözmek için çaba sarf etmezdik, değil mi? Belki yıllarca umursamadığımız meseleleri neden şimdi dert edelim ki? Satürn varken, başka çare kalmaz. Satürn gerilemesi Mart ayının ortasında başladı ancak 23 Nisan’dan beri etkisini artırdı. Bu sürecin bazı önemli dönüm noktaları var. Birincisi 22-23 Mayıs, ikincisi 21-22 Haziran, üçüncüsü 21-22 Temmuz ve son olarak gerilemenin sona erdiği 2 Ağustos. Bu yazıda Mayıs gündemini anlattığım için sadece 22-23 Mayıs tarihlerine dikkatinizi çekmek istiyorum. O tarihler, Satürn enerjisini en yoğun hissedeceğiniz, kendinizi oldukça gergin hissedeceğiniz günler olacak. Zaten muhtemelen 23 Nisan’dan bu yana bir kriz ortamında buldunuz kendinizi. Bir şeyler oluyor ve siz engel olamıyorsunuz, tehdit edilmiş hissediyorsunuz ve kontrolü de kaybettiniz. Konu en yüksek ihtimal ilişkilerinizle ilgili, itibarınızı etkileyecek bir durum olabilir. Diğer yandan, finansal konular da olacaktır bu süreçte. Borç meseleleri yüzünden sorun yaşayabilirsiniz ya da paraya ihtiyacınız olur ama bulamazsınız, gibi. Kısacası, önümüzdeki 3 yıl içinde sizi hedef odaklı, tutkulu ve güçlü biri yapacak olan bu etki, Mayıs ayında şimdi öyle olmadığınızı görmenizi sağlayacak olaylar yaşamanıza neden oluyor. Elbette başta soğuk duş etkisi yapacak, sarsacak; yani sinirleriniz bozulacaktır. Ben bu etkiyi yaşadığımda sakinleştirici ilaçlar kullanmaya başlamıştım ve henüz 13 yaşındaydım 🙂 Hayatımın en verimli dönemi olduğunu da söyleyebilirim, iyi ki o günleri yaşamışım. Şimdiki karakterimi o günlere borçluyum desem abartmış olmam, o derece etkiliydi.

Pluto boğa burcunu nasıl etkiliyor?

Pluto, etkilediği alanda, gerçekçi olmayan ve işe yaramayan ne varsa yıkar, sonrasında modern ve güçlü olacak şekilde inşa eder. Bu süreci kentsel dönüşüm süreci gibi düşünün: gecekondu mahallesine önce iş makineleri girer ve yıkım başlar, akabinde mühendisler ve ustalar gelir ve günün şartlarına uygun, yaşanılası bir mahalle için çalışmaya başlar. Yıllar sonra o mahalleye gelenler, karşılaştıkları manzara karşısında şaşırırlar, değil mi? Aynı etkiyi bizler de yaşıyoruz. Pluto etkisine maruz kalan alanda öyle değişiyoruz ki, uzun süredir görmediğimiz insanlar bizi görünce şaşırıyor çünkü artık farklı bir şey görüyorlar. Diğer yandan, Pluto etkisi 1o yıldan uzun sürer ve bilinç altımızın derinlerine ağır ağır tesir eder. Bu nedenle, üzerine düşünmedikçe etkisini anlayamayız. Örneğin, Satürn etkisini nasıl yaşadığınızı çok iyi biliyorsunuz çünkü bütün konsantrasyonunuz ona yönelmiş durumda. Satürn 3 yıl içinde sizi değiştirmek için acele etmek zorundadır çünkü zamanı 3 yıl ile kısıtlıdır. Pluto’nun bol bol zamanı vardır. Peki hangi alanlarda yaşıyorsunuz? Pluto etkisi şu alanlarda etkili:
 1. dünya görüşünüz ve fikirleriniz
 2. inançlarınız, dini görüşünüz ve uygulama biçiminiz
 3. hayatı algılama biçiminiz: ben kimim, ne yapmak istiyorum?
 4. hayatınızın sınırlarının genişliği: işten eve, evden işe mi?
Pluto etkisi 2008 yılında başladı ve daha uzun yıllar devam edecek. Bu süreçte, hayatınızın gerçek anlamını bulmanıza yardımcı olacak, kim olduğunuzu keşfetmenizi sağlayacak. Önerim
 1. çok okuyun, inşa sürecinde yapı taşlarına ihtiyacınız var
 2. çok gezin, farklı kültürleri ve hayat tarzlarını keşfedin
Unutmayın, Burcuna Göre ailesi olarak, gezegenlerin etkilerini öngörebilme ayrıcalığına sahibiz. Bu bilgileri kullanarak, güzel/zor günlerin nedenini anlayalım ve geleceğinin potansiyelini en iyi şekilde kullanalım. Boğa Burcu Mayıs 2015 Yeni Ayının Etkileri yazınızda buluşmak üzere 🙂 Sevgilerimle, Ceyhun]]>

74 comments

 • sinem

  Mayıs 2, 2015 at 6:30 pm

  Bi bitemedi su esmer gunler… halbuki bu seneden cok umutluydum. :((

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 2, 2015 at 6:47 pm

   hiç bitmeyecek, ki bitmesin zaten..
   hayat böyle, hep böyleydi 🙂 bitmesi demek olmamak demek..
   Allah bizlere ve sevdiklerimize uzun ömürler versin.
   sevgilerimle.

 • arzu

  Mayıs 2, 2015 at 6:41 pm

  Zafer bey, mayis ayindan cok umutluyum bir boga olarak. Umarim uzun suredir cektigimiz sanci artik son bulur. Artik ne ileri gidiyor ne geriliyor bilemiyorum. Bunlari takip ettikce daha da geriliyorum.Elinize saglik.. artik bir tek sizin yazilarinizi okuyorum.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 2, 2015 at 6:49 pm

   ilginiz için tşk ederim Arzu hanım.
   bu etkilerin farkında olmak, yaşadıklarımızı anlamlandırmak için öylesine gerekli ki..
   kendi hayatımı, astroloji öncesi ve sonrası diye iki bölüme ayırıyorum 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • burcu

  Mayıs 2, 2015 at 7:08 pm

  Zafer bey,bir boga burcu yükselen akrep olarak 2.5 yıldır iş aşk mahvoldum :-(.Saturn un etmedigi kalmadı. Ne zaman bir nefes alcaz özellikle is bulma konusunda ?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 2, 2015 at 8:05 pm

   Burcu hanım sizin bu yılki gündeminiz hep iş olacaktır, sonuçta en doğrusunu da bulursunuz..Satürn önünde sonunda başarı getirir.
   gönlünüze göre olur inşallah.
   sevgiler

 • ahsen

  Mayıs 2, 2015 at 7:30 pm

  🙂 teşekkür ediyoruz Boğa burçları adına bu güzel ve ışık tutan yazı için.. hayatım ve yürüdüğüm yolla ilgili ciddi yol ayrımlarındayım.. ve dediğiniz gibi ,iş-ev tüm ilişkiler sınanıyor..(yine dediğiniz gibi hepiciğinde bir memnuniyetsizlik:) acele etmeden,derin nefes alarak gerçekten ben kimim ve ne istiyorum sorularına cevap bulmalı..
  konuyla belki alakası yok ama geçen gün en son ne zaman mutlu olduğumu düşündüm..hatırlayamadım..cidden.
  ben de antidepresanlar kullanmaya başladım..hiç istemediğim halde malesef. ama inanıyorum ve Yaratıcıyı seviyorum..onun yarattığı güzel insanların (sizin gibi) enerjilerini hissedebiliyorum.. bu umud veriyor.
  buralarda bir yerlerde kalın..bu yazılar ,astrolojik tespitlerin ötesinde insanlara ihtiyaçları olan gücü de alttan alta pompalıyor (bir parça..ama azımsanmayacak bir parça:)
  çok sevgi,çok selam,çok dua ile sevgili Ceyhun.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 2, 2015 at 8:02 pm

   Ahsen hanım hakikaten bu yazıya daha yerinde bir yorum yapılamazdı diye düşünüyorum..günün enerjisi aynen dediğiniz gibi ve yine söylediğiniz üzere, güce ihtiyacınız var, her konuda 🙂
   bu süreç çok faydalı olacak, göreceksiniz..
   sevgiler

 • Sevil

  Mayıs 2, 2015 at 9:30 pm

  merhabalar kalemi güzel , yÜreği güzel insan. Tesekkürler. İyi ki bu siteyi takip ediyorum her ay acaba neyle karşılacağım derdim yok, acısıyla tatlısıyla andınlattığınız için iyi ki varsınız. Venüs kızı.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2015 at 12:02 am

   Sevil hanım, çooook güzel bir enerjiniz var, bana da yansıttınız sağ olun var olun.. gerçek bir “Venüs kızı” 🙂
   sevgilerimle..

 • Melek

  Mayıs 2, 2015 at 9:55 pm

  Başak ve ikizleri bu kez önce yazanız ne iyi olur:)

  Reply

 • Leman

  Mayıs 2, 2015 at 10:20 pm

  Merhaba Ceyhun Bey,
  Ay burcum boğa ve boğa burcu yorumunun hangi bölümünü dikkate almalıyım? Özgün yazılarınız, emeğiniz için çok teşekkürler.. bu arada burcum başak ve Jüpiter etkisi için sabırsızlanıyorum:)

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2015 at 12:04 am

   Leman hanım merhaba,
   ay burcunuz boğa ise, başak burcu için yazacağım yorumunu okuyun, olur mu? Ne alaka diye sormayın, alakalı 🙂
   sevgiler

 • Özlem

  Mayıs 2, 2015 at 11:12 pm

  Zafer bey merhaba,
  Satürn akrep burcundan çıkmıştı , neden yine 2017 yılına kadar sinaniyoruz 🙁
  Tum bu olanlara güzellik katacak venus su an ne yapıyor bizim icin? Gezegenim bize niye yardımcı olmuyor???
  Hatta soyle bir sorum var, en guclu gezegen hangisi??hangisi mutluluk getirir?
  ☺☀
  Sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2015 at 12:06 am

   Özlem hanım Satürn güneş sistemini bir gün terk edinceye kadar hepimizi her an etkileyecek 🙂
   mutluluk veren gezegen ise Venüs+Jüpiter aynı anda bir arada olursa, Vüpiter yani 🙂
   sevgiler

 • Emel

  Mayıs 2, 2015 at 11:17 pm

  26 nisan doğumluyum zafer bey benim için ne düşünüyorsunuz

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2015 at 12:07 am

   Satürn etkisini bu yıl yoğun hissedeceğinizi düşünüyorum Emel hanım.

 • ayça

  Mayıs 3, 2015 at 12:37 am

  Ceyhun bey yeni yazinizi okumak icin gun sayiyorum her defa cokk tesekkurler size. Gercekten ışık tutuyor yazilariniz ilerlemek icin. Bir parca da olsa insana enerji veriyor ve daha bi umut dolu basliyorum gune. 🙂 6 mayista dogdum ve fikirlerinize onem veriyorum goruslerinizi yazarsaniz sevinidim 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2015 at 12:43 am

   tşk ederim ilginiz için Ayça hanım..görüşlerimi de yazdım ya zaten, bu yazıdakilerin hepsi benim görüşüm 🙂

 • Gülbin

  Mayıs 3, 2015 at 2:19 am

  Zafer Bey Merhabalar, yazilarinizi yeni takip etmeye basladim.3-4 gun once farkettim. Bir boga burcu olarak ben de yogun sıkıntılı bir donemden gecerken. Yorumlarinizi okuyarak yolumu aydınlatma firsatim oldu.Anladigim kadariyla sıkıntı ve sancilar biraz daha kendini gosterecek. 20 Mayis dogumluyum ve Terazi yukselenim.Detayli ve ozenli yorumlariniz ve desteginiz için çok sevgiler..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2015 at 2:33 am

   Gülbin hanım aramıza hoş geldiniz 🙂 en doğru yerdesiniz, Burcuna Göre bambaşka bir atmosfere sahiptir.
   Biz bize sohbet ediyoruz, bugünü ve yarını anlamaya çalışıyoruz diyebiliriz 🙂
   sevgilerimle, Ceyhun

 • Begüm

  Mayıs 3, 2015 at 12:09 pm

  Zafer Bey merhabalar,
  Öncelikle böyle bir paylaşım yaptığınız için çok teşekkür ederim. Çok yoğun sıkıntılı bir dönemden geçiyorum, Ahsen hanımın yazdıklarının hepsine katılıyorum. Aşırı bir kararsızlık, memnuniyetsizlik, insanlara karşı güvensizliğim var. 26 Nisan doğumluyum, yükselenim ise Terazi. 2008 yılından beri neredeyse sıkıntı halindeyim. Geçen hafta itibariyle de hem ilaç tedavisine hem de psikoterapiye başladım. Bir erkek arkadaşım var, Aslan burcu, yükseleni kova. Çok düzgün, kaliteli, zeki bir insan. Fakat doğru insan mı bilemiyorum, çok aşık hissetmiyorum çünkü. İş deseniz, yüksek bir mevkideyim ama memnun değilim, maddi sıkıntım yok ama yine memnun değilim, herşeyi bırakıp gidesim var. Ne yapacağım bilemiyorum… Çok şey beklemeden, mantık evliliği mi yapsam düşüncesindeyim.. Ne düşünürsünüz bu durumda? Sevgilerimle..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2015 at 4:03 pm

   Begüm hanım merhaba,
   yükseleninin kova, terazi veya ikizler olduğuna emin olduğunuz eş adaylarını eleyin, size mutlu ve uzun soluklu bir evlilik getirme ihtimali çok düşük.
   diğer yandan, Mayıs yazınız çok önemli bir yazı, önümüzdeki 3 yılın genel havasını anlatıyor..doğum gününüzün Nisan olması nedeniyle Satürn etkisi sizi birkaç aydır etkisi altında tutuyor, ilaç almakla iyi yapmışsınız, diyorum ya ben küçücüktüm, sinirlerim tepemde idi 🙂
   yeri geldikçe bu konularda yazacağım, sevgiler

 • Sevil

  Mayıs 3, 2015 at 12:17 pm

  tekrardan merhaba Ceyhun bey, enerjiler karşılıklı efendim. Tesekkur ederim. Görüşmek dileği ile sevgiyle kalın. Venüs kızı

  Reply

 • Begüm

  Mayıs 3, 2015 at 4:58 pm

  Tekrar çok teşekkürler açıklamalarınız için 🙂 İnanın size çok minnettarım. Son aylarda resmen kabus yaşıyordum ve kendimi hiç tanıyamıyordum. İş yerinde de sorumluluk sahamı değiştirmeyi, buna ek olarak, eş zamanlı olarak yeni bir iş girişiminde bulunmak istiyorum. Bu konuda ne dersiniz? Bir de bir evlilik için hangi burç insanlar bana uygundur? Düşüncenizi paylaşırsanız çok mutlu olurum.
  Sevgiyle kalın..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2015 at 5:08 pm

   kişisel tercihlerinize müdahale etmek gibi olur buna yorum yaparsam, o da yanlış olur.
   Satürn etkisini öğrendiniz artık, sizi nereye götürmek istediğini de biliyorsunuz. İçinizden gelen sese kulak verin, bu yazıdaki önerilerimi de aklınızda tutarak en doğru kararı alın, bunu ancak siz yapabilirsiniz, değil mi?
   burç uyumuna gelince, haritayı incelemem gerekiyor bir öneride bulunmak için, ki biliyorsunuz henüz kişisel analizler yapmıyorum.
   en doğru kararları almanızı dilerim, sevgiler

 • Begüm

  Mayıs 3, 2015 at 5:26 pm

  Çok teşekkürler. 🙂
  Heyecanla bekliyorum yazılarınızı…
  Sağlıkla kalın…

  Reply

 • handan

  Mayıs 3, 2015 at 5:48 pm

  Bu sıkıntılar bitsin artık..sabır çekmekten yıldık..zafer bey bu ay bende umutluydum ama okuyunca suratim düştü. .iş ve aşk guzellikleri ne zmm bulcak bizi..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2015 at 6:02 pm

   onlar sizi bulmayacak Handan hanım aslında, siz onları bulacaksınız..
   genelde en çok arayan ve emek eden buluyor, boğalar bu nedenle mutlu ve başarılı olma ihtimali yüksek insanlar olur hep, emek boğanın kaçtığı bir şey değil çünkü.  

 • Hiper

  Mayıs 3, 2015 at 5:52 pm

  yazılarınızı en başından beri takip ediyorum.bn terazi burcuyum yükselenim de terazi ,2,5yıldır tam bir boğa burcu erkeği ile ne ileri ne geri gidemediğim bir ilişkimiz var.bu yüzden teraziden önce boğa yorumlarınızı okuyorum,belki ışık tutar diye …bu boğa burcu erkeği hiç mi değişmez gerçek aşk için bile olsa ??? Yada mutsuzluğu göze alsa bile hiçbirşey için gerçekten vazgeçmez mi kendi saplantılı doğrularından???

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2015 at 6:04 pm

   hem burcu hem yükselen burcu terazi olan biri olarak, burcu boğa olan biriyle mutlu olmaya çabalamayın, malesef olamazsınız.
   sevgiler

 • llknur

  Mayıs 3, 2015 at 6:35 pm

  Ceyhun bey belki çok farklı bir istek olacak biliyorum ama, bayan arkadaşların yorumlarından da yola çıkarsak, özellikle biz bayanlar için hangi burçlarla mutlu bir birliktelik yakalama şansımız olur? adı altında bir yazıya ne dersiniz 🙂 bizi kırmazsınız biliyoooruumm 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2015 at 8:05 pm

   kırmam tabi İlknur hanım 🙂
   ancak bu herkes için farklıdır, burç uyumunda güneş burcu, yani burcunuzun etkisi yok denecek kadar azdır, yükselen ise kimle mutlu olacağınızdan çok kimle mutlu olamayacağınızı gösterir..
   yani, genel yazılar yazmak doğru olmaz, harita analizi gerekir.
   sevgiler

 • nihanumut

  Mayıs 3, 2015 at 6:59 pm

  ikizler burcuyum ama yükselenimin boğa olduğunu sayenizde öğrendim ve boğayı da okumaya başladım…pes diyorum daha da başka bişey demiyorum..herşey yerli yerine oturdu artık..bu da demektir ki kişisel danışmanlık muhteşem olacak 🙂 emeğinize sağlık…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 3, 2015 at 8:06 pm

   siz de sağ olun Nihan hanım 🙂

 • remziye

  Mayıs 3, 2015 at 8:59 pm

  Merhaba zafer bey bende 20nisan dogumluyum boğa burcumuyum yoksa koç burcumu

  Reply

 • derya

  Mayıs 3, 2015 at 9:46 pm

  merhabalar;
  hep sıkıntı hep sıkıntı ceyhun beyy…
  sabır da kalmadı artık çekebilecek dermanda..
  teşekkürler

  Reply

 • Melek

  Mayıs 3, 2015 at 11:16 pm

  Zafer bey arkadaşları çok kıskandım:)ben de yorum isterim .başak burcuyum yükselenim ikizler.ben eski sevgilimi istiyorum.daha iyisini vs değil sadece onu istiyorum her haliyle.hayatımda tanıdığım en mükemmel erkekti.ne olacak benim halim 🙁 onun doğum tarihi net değil.lütfen bana yorum yazın…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 4, 2015 at 12:15 am

   kendisiyle konuşmamı ister misiniz? 🙂
   şaka bir yana, ne diyebilirim bilemedim Melek hanım, bu çok kişisel bir durum.

 • Hiper

  Mayıs 3, 2015 at 11:34 pm

  Cevabınız çok sert gelse bile yine de teşekkürler gerçekler bazen acı olsa da kabullenmek gerekir sanırım:((

  Reply

 • Begüm

  Mayıs 4, 2015 at 12:13 am

  Ceyhun bey selamlar,
  Yine ben 🙂 Bir şey daha danışmak istiyorum. Ben 18.30 da doğdum, bir sitede terazi gösteriyordu yükselenim, ama şimdi bakıyorum Akrep diyor başka bir sitede. Siz “yükseleninin kova, terazi veya ikizler olduğuna emin olduğunuz eş adaylarını eleyin,” demiştiniz. Bu benim yükselenim ile ilgili midir peki? Ben terazi olduğunu yazmıştım çünkü de.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 4, 2015 at 12:18 am

   Begüm hanım merhaba,
   yükselen akrep az konuşur ve genelde sert mizaçlı olur, içinden geçeni kolayca söylemez, insanların hislerini ve düşüncelerini bilsin istemez.
   siz öyle misiniz, yoksa sohbet etmekten hoşlanan, güler yüzlü, kimseyi kırmayan biri mi? yüks terazi böyledir..
   siz seçin, doğum saatleri çoğu zaman net olmuyor, zaten kendiniz kolayca tahmin edersiniz.

 • Begüm

  Mayıs 4, 2015 at 12:31 am

  Öyleyse teraziyim 🙂 Yardımlarınız için çok teşekkürler. Her şey gönlünüzce olsun.

  Reply

 • Rehime

  Mayıs 4, 2015 at 7:00 am

  CEYHUN BEEEEYYY.oncelikle elinize emeyinize saglik.Siz beni anlatmissiniz gibi geldi bana.Sanki gecenlerde yazdigim yorumuma ve tum sikinti ve sorularima cevap verdiniz .Tek kelimeyle harikasiniz.Amma ne yazik ki,daha da uzuntulu gunler geliyomus.InsaaAllah hersey cok iyi olur,rahat geciririz. Allah sizin yardimciniz olsun,Arkadas))

  Reply

 • Rehime

  Mayıs 4, 2015 at 11:12 am

  CEYHUN BEEEEYYYYY.Harikasiniz.Bu yaziyi okudugumda gecen yaziya yazdigim yorumuma tum olarak cevap veriyosunuz ve her ne kadar komik bile olsa,benim icin yazdiginizi dusundum bunu.Tesekkurler.Ellerinize saglik,ugurlariniz bol olsun.Amma anlasildigi uzere yine mutsuzluklara gebeyiz.Halbuki,zaten gecen 6yilda gercekten cok yikildik,mahvolduk.Neyse,napalim.Size bi daha en guzel dileklerimle alkisliyorum

  Reply

 • Rehime

  Mayıs 4, 2015 at 3:14 pm

  Dunden beri kac defa yorum yazdim,amma hic biri sayfada yok.
  CEYHUN BEYYYY,inanin bu yaziyi okudugumda gecenlerde size yorumlard bahsetdigim sikintilarima cevap olarak bilhassa benim icin yazmissiniz gibime geldi.Aynen tum sorularimin cevabi var bu yazida.Ne demeli-harikasiniz.Ellerinize,emeyinize saglik.Sizi cok yakin zamanlarda daha iyi yerlerde gormeyi umud ediyorum ve eminim.Amma lutfen hep boyle ulasila bilir kalin.
  Ama malesef,biz bogalar yuine sikintilara gebeymisiz (((buna cok uzuldum
  zaten 2009tan bu yana yasadiklarimiz fazlasiyla yipratdi bizi,dusunuyorum da artik ne kaldi sikinti adina acaba))
  Size bol sanslar,sizin gibi arkadasimiz oldugu icin sanskiyiz tum Burcuna gore uyeleri

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 4, 2015 at 5:17 pm

   yorumlar hemen görünmeyebilir, önce benim onayıma düşüyor..merak etmeyin, mutlaka sonunda yayınlıyorum 🙂

 • Esra

  Mayıs 6, 2015 at 5:11 pm

  cevap alabileceğimden çok umutlu Olduğum söylenemez ama şu an yine de yazasım geldi hayli. Boğa Burcu yükselenim balık, aşk Hayatım uzun süreden beri berbat 28 Nisan 89 luyum . Acaba bundan sonra bişeyler düZelir mi ki Zafer bey ??

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 6, 2015 at 5:40 pm

   Esra hanım..sizden önceki 40 soru ve cevaba rağmen nedir umutsuzluğunuzun nedeni?
   Umut iyidir 🙂
   bu yazıyı okuyun sonra yeniden konuşalım olur mu?
   https://burcunagore.com/boga-burcu-2015-yili/

 • meral

  Mayıs 6, 2015 at 9:01 pm

  Sizi tam zamanin tanidim 1.5.1965 dogumluyum yukselnim yay sizden bana saglikla ilgi olarak hayatimda coook buyuk degisiklik klacak insallah sizinle daha guclenrcegim

  Reply

 • Poca

  Mayıs 9, 2015 at 4:04 am

  Merhaba Zafer Bey,
  Tam anlamıyla bir boğa kadınıyım yükselenim aslan ay burcum akrep 2-3 senedir bir çok konu tepetaklak oldu. Kendim dahil hayatımdaki herşeyi sorguluyorum ve büyük temizliklerle başladım. Önce iki senelik bir ilişkimi aldatma üzerine sonlandırdım sonrasında hayatımda en yakınım dediğim arkadaşlarımın vefasızlığı karşısında tepkisiz kalamadım ve onları da hayatımdan çıkartım. Bazen anılarımı özlesem de, gerçekte beni tatmin etmeyen yalancı bir dostluğu sürdurmek pek bana göre birşey değil.
  Uzun süredir kimse ile ilgilenmiyorum 1 bucuk sene önce yakınlaştığım bir akrep erkeği (28 ekim) ile aramda müthiş bir çekim hissediyorum fakat güven duygusunu hissetmediğim için uzak ve umursamaz tavırlar çiziyorum. Duygularım bu yönde olmasa da ona aşık olmak sanırım beni ürkütüyor. Sizce bir boğa kadını zıttı olan akrep erkeğini yönetebilir mi? Ve ona güvenebilir mi?
  Sevgiler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 10, 2015 at 12:56 am

   Merhaba, boğa + yükselen aslan için akrep burcu yanlış tercih olur.

 • pucca

  Mayıs 10, 2015 at 10:04 pm

  Valla bende bogayim yukselen yengec ay burcu balik dusunun halimi. Dipteyim .terazi ve yukselen boga asla iletisim bile kuramiyorum.bide kovalarla anlasmam mumkunmu.bana gore mumkun degilde.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 11, 2015 at 1:26 am

   hava ve ateş grubu uzun vadeli güzel ilişki zor görünüyor.
   sevgiler

 • Dilara

  Mayıs 12, 2015 at 8:31 pm

  merhabalaaar :)))
  Burcum Boga, yukselenim terazi, karsimdaki insan da 6 aralik doguu bir yay ve yukselen burcu da yay 🙂 ne dersiniz olur mu bu iliski? 🙂

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 13, 2015 at 2:37 pm

   Merhaba Dilara hanım,
   olmaz diyemem, olabilir çünkü ama ideal ilişki değil.

 • aysha

  Mayıs 13, 2015 at 3:08 pm

  Zafer bey selam
  sitenizi dikkatle ve zevkle okuyorum, yakınlarıma da şiddetle tavsiye ediyorum.Bizlere rehberlik ettiğinizi düşünüyorum.
  Bugün, yani 13.05.1978 saat 02:10 doğumluyum. Sizden aşk ve genel hayatımla ilgili yorum almak isterim.
  Yolunuz açık ve aydınlık olsun

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 13, 2015 at 6:17 pm

   Öncelikle doğum gününüz kutlu olsun, iyi ki doğdunuz 🙂 umarım bir ömür sağlıklı ve mutlu olursunuz.
   kişisel haritaya göre analizler yapmaya henüz başladım, sizi doğum gününüzde kırmak istemem fakat bugüne kadar hiç istisna yapmadım.
   sevgilerimle, Ceyhun

 • Dilara

  Mayıs 14, 2015 at 8:59 am

  Cok tesekkurleeer :)) peki kimdir bu ideal kisi arayam araya yaslandim artkk 😀

  Reply

 • halil

  Mayıs 15, 2015 at 1:35 am

  Merhabalar. Yazılarıniiz hem uzuyor hem de umutlandırıyor. Ben bu yil Satürn etkisi bitecek sanıyordum. Ama siz bu yazinizda 2017 demişsiniz. Bu nedemek?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 15, 2015 at 3:03 pm

   Halil bey merhaba,
   Satürn etkisi, Satürn güneş sisteminde var olduğu sürece bitmez..ancak etkilediği alan 3 yılda bir değişir.
   Yeni etki Aralık 2014te başladı, 2017 yılı sonlarında sona erecek. Sona erecek diyorum çünkü etkilediği alandan ayrılarak yeni bir alana geçecek.

 • mira

  Mayıs 15, 2015 at 4:22 pm

  merhaba Zafer bey.sizin yardiminiza ihtiyacim var..onumuzdeki hafta is gorusmesine davetliyim.ama merkur gerilemesine denk geldisimdi bu ise alinsam ilerde aksiliklermi cikar? gerilmeye denk geldiyi icin gitmesemmi zaten mutlu olmam o iste die dusunuyorum

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 15, 2015 at 4:43 pm

   sizin kararınız tabi ki, ben 2 seçenekten bahsedeyim yine de:
   1- sürekli yeni seçenekler çıkıyorsa karşınıza, gerileme bitince de birçok iş fırsatı olacaksa neden olmasın?
   2- nadiren iş görüşmeleri yapıyorsanız, bu fırsatı kaçırmayın, sonrasını yeniden düşünürsünüz.

 • mira

  Mayıs 15, 2015 at 4:58 pm

  yokya nerde seceneklerzaten o yuzden kafam karisik..ayda yilda bi firsat ckar oda merkur gerilemesine denk geldi

  Reply

 • burcu

  Mayıs 15, 2015 at 5:19 pm

  Iyi gunler,
  Sitenizle cok gec tanistim.
  facebook twitter kullanmamin etkisi olabilir 🙂
  26 nisan dogumluyum yukselenim yengec.
  Mahvoldum son 2 yildir hicbir isim yolunda gitmiyor.
  gercekten ugrasiyorum emek veriyorum, tam sona geliyorum pattt elimde kaliyor..
  hayatimin yonunu degistirecek bir dolu firsat kacirdim ozellikle temmuz 2014 te.
  ugrasiyorum ugrasiyorum ama gozle gorulur hicbir sey yok ortada.
  bitsin artik cok skldim.
  sadece paylasmak istedim.
  artik terapiden sonra da iyi hissedemiyorum cunku.
  size yazmak istedim.
  cok tsk ederim.
  umutla okuyorum.
  dostlukla…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 15, 2015 at 5:54 pm

   geç de olsa aramıza hoş geldiniz, her zaman bekleriz Burcu hanım 🙂
   sevgiler, Ceyhun

 • coşkun

  Mayıs 16, 2015 at 1:19 am

  Ceyhun bey bi sorum olacak.12 mayis 1974 akşam 21:30 da edirne’de dogmuşum.yukselen burcum ne dir?bilgilendirirseniz sevinirim.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 16, 2015 at 5:49 pm

   Coşkun bey merhaba,
   akrep veya yay..
   eğer sakin, ciddi ve kontrollü biriyseniz akreptir.
   neşeli, konuşkan ve hareketli iseniz yaydır.

 • coskun

  Mayıs 17, 2015 at 2:21 am

  ..sakin, ciddi ve kontrollü akrep ..teşekkürler zafer bey..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 17, 2015 at 3:11 am

   rica ederim Coşkun bey

 • Emrah Kara

  Mayıs 17, 2015 at 9:29 pm

  Merhaba Zafer Bey. Ben Emrah Kara. Doğumum 29 Nisan 1985, sabah saat 07,30. Ben teknolojik bir proje üzerinde çalışıyor ve bunu bir şirket kurarak hayata geçirmek istiyorum. Ancak yapmak istediğim işin verimli ve risksiz olabilmesi için nasıl bir yol izlemeliyim. Merkürün geri gitmesi de düşünüldüğünde iş hayatıma nasıl ve ne zaman başlamalıyım ki başarılı olabileyim. Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 17, 2015 at 10:15 pm

   Emrah bey merhaba,
   başlamak için zaman aralığı nedir?

 • Emrah Kara

  Mayıs 18, 2015 at 9:47 pm

  projemi bitirdim. Şirket kurmak için 24 Mayısta KOSGEB’e başvuru yapmak istiyorum. Bu ara merkür gerilemesi var diyorlar, merkür gerilemesi işimde bir aksaklık yaratır mı? Sizce hangi tarihte başlasam uygun olur? Değerli yorumunuzu bekliyorum.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Mayıs 19, 2015 at 3:59 pm

   boğa burcunun son yazısını okuyun Emrah bey

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin