Yükselen Burç Hesapla

Mart 2018 Yorumu

Mart ayındaki astroloji olayları güzel şeyler düşündürmüyor doğrusu kıymetli okurlarım. Sert bir rüzgar esecek gibi görünüyor. Hemen herkes esmeye başlayacak rüzgarları hissedecektir. Bu rüzgarlar illa ki yıkım ve kayıp getirmez fakat değişimi tetikler. Bu nedenle bazılarımız olumlu değişimler yaşar, bazılarımızın ektiği fidanlar rüzgarda bükülebilir, kırılabilir. Size özgü etkileri değerlendirelim.

Olasılıklar

1. Biliyorsunuz Jüpiter akrep burcuna geldi, ki bunun anlamı ilişkiler/aşk hayatında pozitif gelişmeler olacağıdır. Fakat Mart ayında Jüpiter gerilemeye başlayacak. Gerileme döneminde ilişkisi olan okurlarım enerjideki değişimi hissetmeye başlayacak. Sonuçlarından birisi, ilişkide bazı düzeltmeler yapma ihtiyacı oluşmasıdır. Sizin veya eşinizin/sevgilinizin hayatında veya ilişkiye bakışında değişiklik olabilir. Buna uyum sağlamak, işleri yoluna koymak için yeni şartlara uyum sağlamak gerekebilir. Bazı okurlarım bu süreçte ayrılık aşamasına geldiğini hissedecektir. Sonrasında ilişkinin nereye varacağını, aranızdaki uyum ve bağlılık belirleyecek. 2. İlişkisi olmayan okurlarım bu süreçte adaylar ile tanışabilir, flört süreci başlayabilir. Yani bizden sevgili olur mu olmaz mı sorusuna cevap arama dönemi başlar. Birbirinizi tanımaya çalışırsınız. 3. Eğer yükselen burcunuz 24-29 arasında boğa ise, bu durumda tıpkı geçen yıl olduğu gibi iş hayatınız ve parasal konular gündemi meşgul edecektir. Finansal baskının olduğu zamanlar yaşıyor olmalısınız, belki borçlandınız, kendi işinizi yapıyorsanız yatırımlar yapmış olabilirsiniz. Şimdi işinize odaklanma zamanı geldi, geçtiğimiz aylardaki dinlenme/yerinde sayma süreci sona eriyor. 4. İş hayatında işlerin ters gidebileceği bir zaman dilimi başlıyor. Eğer önlem alma imkanınız varsa mutlaka Martta bu söylediklerimi dikkate alın. Çatışma ortamı varsa, işlerin tersleşebileceğini hesap ederek makul bir yol izleyin. 5. Borç/alacak konuları varsa, bir dava süreci devam ediyorsa, ayrılık ertesi mal paylaşımıyla ilgilenmek durumunda iseniz,  gayrimenkul yatırımlarınızla ilgili adımlar atmanız gerekiyorsa şimdi potansiyel riskleri değerlendirerek temkinli yol alma zamanı! Saldırgan tavırlara, sertleşmeye imkan verecek zamanlar geldi. Hem sizin ruh haliniz sertleşecek, hem karşıtlarınızın.. 6. Martın özellikle son haftasının enerjisi gerginlik birikiminin patlamayla sonuçlanmasına yol açabilir. O günlere gelinceye kadar işleri yokuşa sürmek değil, makul bir yol bulmak için ön adımlar atmak en doğrusu.. 7. Aynı dönemlerde, yani Martın son haftasında, trafikte de dikkatli olmakta fayda var, kaza bela ihtimalini tetikleyebilecek şartlar var çünkü. 8. Sizin veya sevdiklerinizin sağlık sorunu varsa, tıbbi operasyon zamanı yaklaşıyor olabilir. (24-29 derece boğa)

2 Mart Dolunay

Dolunay oluştuğunda, o güne kadar gelişen olaylar olgunlaşarak bir sonuç doğurur. Başak burcunda gerçekleşen Dolunay da aynı şeye neden olacak. 2-7 Mart arasında bir karar alınır, bir mesele sonuçlanır ve artık şartlar değişir.
 1. bir ego mücadelesi oluşabilir
 2. eski bir arkadaşla/tanıdıkla yeni bir ilişki ihtimali oluşur
 3. arkadaşınızın tanıştırdığı biriyle yakınlaşma olur
 4. değerli olduğunuz hissini vermeyen insanlara tavır alırsınız
 5. flört aşaması sona erer, ilişkinin nereye varacağı belli olur

17 Mart Yeniay

Yeniay ile birlikte Martın aktif-stresli zamanları da başlıyor. 23 Martta Merkür gerilemesi başlıyor, 24 Martta ise Marsın oluşturduğu yüksek enerji kendini gösterecek.
 1. yeni başlayan bir ilişkiniz varsa enerjisi birden düşebilir
 2. mevcut ilişkiler baskı altında kalabilir
 3. tereddüt ve şüphe oluşturan durumlar olabilir
 4. bir arkadaşınızla ilgili durum oluşur, görüşünü/desteğini almanız gerekebilir
Bu süreçte bir hizmet almanız da gerekebilir. Örneğin yolunuz doktora veya avukata düşebilir. En güzel ihtimalleri yaşamanızı diliyorum.

Doğum Haritası Analizi

Haritanıza özel oçapsamlı bir değerlendirme yapmak için benimle görüşmek ister misiniz? Astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;
 1. önemli bir karar aşamasında iseniz
 2. adımlarınızı en doğru şekilde/zamanda atmak önemli hale geldiyse
 3. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 4. ilişkilerden yana işler yolunda gitmiyorsa
kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Bu mail adresinden yardımcılarım Burcu ve Halil’e mail ile ulaşabilirsiniz, görüşme süreciyle ilgili bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz, lokasyon sorun değil. Burcuna Göre Astroloji Akademisinden haberiniz var mı? Astroloji eğitimi almak isteyen tüm okurlarımı bekliyorum. Online eğitimler ile astroloji öğrenme imkanı bulacaksınız.Astroloji Akademisi Sevgiler, Zafer Ceyhun ❤]]>