Yükselen BoğaBoğa Burcu Kasım 2016 Yorumu: Para, Cinsellik ve İlişkiler

Ekim 29, 2016by Zafer Ceyhun83

Boğa burcu Kasım yorumu; 30 Ekim Yeniay, 14 Kasım Dolunay ve 29 Kasım Yeniay etkilerini içeriyor. Kasım ayına çok da keyifli olmayan bir atmosferde girmiş olabilirsiniz kıymetli dostlar, geçen ay bahsetmiştim. Ekimdeki Dolunay, Mars/Uranüs etkileşimleri ters etkiler getirmiş olma potansiyeli taşıyordu. Neyse ki Kasımda zamanın ruhunu güzelleşecek, şartlar iyileşecek, işler yoluna girme eğiliminde olacak. Diyebiliriz ki Kasımda zamanın ruhu hemen herkese iyi gelecek. Hem burcunuzda bir Dolunay da yaşanacak, önemli sonuçlar alacaksınız mutlaka. Boğa burcu Kasım yorumunuzun detaylarına geçmeden önce, Kasım’daki önemli astrolojik olayları sıralayalım:

 1. Akrep burcunda Yeniay – 30 Ekim
 2. Venüs-Satürn kavuşumu – 30 Ekim
 3. Güneş-Neptün etkileşimi – 1 Kasım
 4. Mars kova burcunda – 9 Kasım
 5. Venüs oğlak burcunda – 12 Kasım
 6. Boğa burcunda Dolunay – 14 Kasım
 7. Neptün gerilemesi sona eriyor – 20 Kasım
 8. Venüs-Pluto kavuşumu – 25 Kasım
 9. Yay burcunda Yeniay – 29 Kasım
Hadi başlayalım.

Kasım 2016 Boğa Burcu Yorumu

İki gezegen var ki değerli okurlarım, etkilerini hissettiğimiz alanlarda ya güzellikler olur ya da öyle olsun isteriz: Venüs ve Neptün. Kasım 2016’da her ikisini de yoğun olarak hissedeceğiz. Bu nedenle güzellikler bekleyebiliriz, öyle olacaktır zaten. Üstelik Venüs, Kasım’a girmek üzere iken Satürn ile, Kasım bitmek üzere iken Pluto ile temas edecek. Bu gezegenler baskı ve gerginlik oluşturan enerjiler taşıdıkları için, Venüs teması çok iyi gelecek. Şöyle diyebiliriz: Venüs varsa rahatlık vardır, işlerin yolunda gitme olasılığı yüksektir, olumlu sonuçlar alma ihtimali ağır basar. 🍀🍀 Unutmadan söyleyeyim: Venüs sizin yönetici gezegeninizdir! Diğer yandan, Kasım’ın ilk gününden Aralık’ın ikinci haftasına kadar Neptün de etkin olacak. Özellikle 15-25 Kasım arasında gerçekleşecek duraklama safhasını önemsemek gerekiyor çünkü zihinsel olarak karmaşa oluşabilir. Neptün kaynaklı meseleleri izah edeceğim birazdan. Venüs etkisiyle devam edelim. 30 Ekim’de gerçekleşen Venüs/Satürn kavuşumu, son zamanların en olumlu astroloji olayları arasında yer alıyor. Satürn etkisiyle 2016 yılının büyük bölümünde oluşan baskı, belirsizlik ve sorunlar; Venüs’ün gelişiyle birlikte güzel bir istikamete ve keyifli gelişmelere evrilecektir. Eğer şimdi sayacağım alanlarda insiyatif alma imkanınız varsa, Kasım ayının ilk günlerine/haftasına yönelik planlar yapmanızı öneriyorum.
 1. para ihtiyacı: kredi ve borçlanma
 2. bütçe planları, finansal hesaplar
 3. mal paylaşamı: evlilik, miras gibi
 4. işle ilgili konular
 5. gayrimenkul yatırımları
 6. size/başkasına ait varlıklarla ilgili konular
 7. korku ve endişeler, hırs ve tutkular
 8. cinsellik deneyimleri
Geçtiğimiz 2 yılda hayatınızda para ve güç tutkusu, satın alma imkanı, hırslar, kıskançlık, çatışmalar, korkular, ölümle ilişkili düşünce ve deneyimler, cinsel tutkular önemli yer etmiş olsa gerek. Geçmişte konuşmuştuk zaten.. Neyse ki Kasımda Venüs işleri düzeltme imkanı veriyor. 12 Kasım’a kadar etkisi sürüyor, iyi kullanmak lazım. 👍 12 Kasım’dan itibaren Venüs oğlak burcunda olacak. Venüs’ün ikinci teması Pluto ile olacak. 25 Kasım’da gerçekleşecek Venüs/Pluto kavuşumu, parasal konular ve ilişkilerle ilgili olumlu bir gündem oluşturacaktır. Kasımda Venüs kaynaklı güzelliklerin sizi etkileyeceği alanlar şunlar:
 1. para, finansal konular
 2. borç alacak mevzuları
 3. yayıncılık, öğretmenlik, danışmanlıkla ilişkili konular
 4. yurt dışı kaynaklı gelişmeler
 5. eğitim hayatınız
Bu noktada bir ekleme yapmak istiyorum çünkü zamanın enerjisini sizlere doğru şekilde anlatmayı çok önemsiyorum: Kasım 2016 gündemi, Ekim’de yaşananların uzantısı olacak çünkü Kasım’da Venüs’le temas edecek gezegenler, Ekim’de enerjik/agresif Mars ile temas etmişlerdi. Bu nedenle Ekim’de gündeminizi meşgul eden sorun ve gelişmeler, Kasım sonunda olumlu bir noktaya gelecektir.
Hatırlatma: Ekimle birlikte önem kazanan/gündem oluşturan konular, Kasım, Aralık ve Ocak’ta şekillenmeye devam edecek; Mart/Nisan’daki Venüs gerilemesiyle birlikte hayatımızda önemli değişimler olacak.
Neptün’e gelecek olursak.. Gerileme evresinin son aşamasında olan Neptün, 1 Kasım’da Güneşle temas edecek, 20 Kasım’da ise gerileme sürecini tamamlayacak.♆ Peki Neptün boğa burcunu hangi alanlarda etkiliyor?
 1. dahil olduğunuz çevre/ortam, sosyal grup
 2. sosyal ilişkiler: arkadaşlar, tanıdıklar
 3. profesyonel tanışıklıklar: müşteriler vb
 4. hizmet/destek aldığınız kişi ve kurumlar
 5. bilgisine ve görüşlerine önem verdiğiniz insanlar
Neptün etkisinde olduğumuz konularda sınırsız bir iyimserlik hissederiz değerli okurlarım. Her şey kendiliğinden yolunda gidecekmiş gibi görünür! Aksi olduğu zaman ise hayal kırıklığı yaşarız. Ayrıca sorunlardan uzak durmaya çalışmak isteriz, sorumluluklardan kaçmaya meyilli oluruz. Zaten olacaksa, olması gerektiği zamanda kendiliğinden olacaktır, demeyi tercih ederiz. Kasım ayında bazı adımlar atmak ve sorumluluk almak gerektiğine yönelik işaretler görebilirsiniz!

30 Ekim Yeniay: Boğa Burcuna Etkileri

Yeniay karşıt burcunuz olan akrepte gerçekleşiyor, bu önemli bir haberdir! Önce Yeniay enerjisini tarif edeyim: Başlangıç demektir Yeniay! Yola koyulmak ve ilerlemek için gerekli enerjiyi verir. Bu nedenle Yeniay’da yeni bir dönem başlar. Güçlü/atak bir odaklanma sağladığı için karar vermeyi ve harekete geçmeyi tetikler. Bazen her şey kendiliğinden gelişir ve yaşanan bir olay sonucu bir dönem başlayıverir. Kasım ayına girmek üzere iken gerçekleşen Yeniay sırasında Venüs/Satürn kavuşumu ve pozitif Güneş/Neptün etkileşimi olacağı için zamanın ruhu gayet güzel! Gerçi Ekim yorumunuzda bahsettiğim 29 Ekim Mars/Uranüs etkileşiminin olumsuz havası bir süre kendini gösterecektir fakat sonra yerini keyifli bir atmosfere bırakır. Boğa burcuna göre olası konu başlıkları şöyle:
 1. yeni bir ilişkiye başlamak
 2. eşiniz/sevgilinizle ilgili gelişme
 3. onun hayatındaki olayların yeni bir safhaya geçmesi
 4. ilişkinizde önemli gelişme (evlilik dahil)
 5. ticari ortaklıklara girişmek, zaten ortaklık varsa yeni bir aşamaya geçmek

14 Kasım Dolunay: Boğa Burcuna Etkileri

Yeniay dönem başlatırken, Dolunay dönem bitirir değerli okurlarım. Gündemdeki bir konu olgunlaşır ve gündemden düşer. Dolunay sırasında bir yol ayrımına gelinmiştir, istikamet seçilir/belli olur ve devam edilir. Gündem, Dolunay gerçekleşmeden birkaç gün önce belirgin hale gelir ve 1 hafta içinde de sonuçlanır. Bu nedenle 20 Kasım’a kadar gündeminizin sonuçlanacağını söylemek mümkün! Bu arada Dolunay sizin burcunda gerçekleşiyor! 14 Kasım Dolunay ile birlikte netlik kazanacak konu, haritanızda Güneş’in hangi evde olacak fakat bir genelleme yapalım:
 1. hayatınızın yönünü değiştirecek önemli bir karar alınır
 2. sağlıkla, görüntüyle ilgili bir adım atılır
Burcumuzda gerçekleşen Dolunay duygusal olarak kırılgan olabildiğimiz zamanlardır. Bu nedenle normalde alınmayacağınız şeylere tepki vermeye neden olabilir. Aklınızda olsun. Dolunay etkisinin hakim olduğu zaman aralığında Neptün duraklamış olacacağı için, Neptün başlığında konuştuğumuz konulara ilişkin gündeminiz de Dolunay gündemine dahil olabilir.

29 Kasım Yeniay: Boğa Burcuna Etkileri

Hatırlarsanız kıymetli okurlarım, Kasım ayının başrol oyuncu olan Venüs, Ekim sonunda Satürn ile temas ederek hayatı kolaylaştıracak demiştik.. Venüs/Satürn teması yay burcunda gerçekleşecek. Şimdi neden bu konuya yeniden döndüm? Çünkü Kasım sonundaki Yeniay da yay burcunda.. Yeniay 29 Kasım’da gerçekleşiyor ve Aralık ayında başlayarak 2017 yılı boyunca gündem oluşturacak Satürn enerjisine zemin oluşturuyor. Olasılıklar ve konu başlıkları da tahmin edeceğiniz üzere Venüs etkisiyle aynı alanda. Yani,
 1. para ihtiyacı: kredi ve borçlanma
 2. bütçe planları, finansal hesaplar
 3. mal paylaşamı: evlilik, miras gibi
 4. işle ilgili konular
 5. gayrimenkul yatırımları
 6. size/başkasına ait varlıklarla ilgili konular
 7. korku ve endişeler, hırs ve tutkular
 8. cinsellik deneyimleri
Şimdiden en güzel olasılıkları yaşamanızı diliyorum 🍀🍀🍀 Not: Önemli kararlar arifesinde görüş almak ve haritanıza özel etkilerle uyumlu adımlar atmak isterseniz, yardımcım Burcu hanıma ulaşıp görüşme için randevu alabilirsiniz. Mail: burcunagore@gmail.com  Boğa burcu Kasım 2016 yorumu bu noktada sona eriyor değerli dostlar! Boğa burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinize Kasım 2016 yazısından ve tabi Burcuna Göre’den bahsetmeyi unutmayın lütfen. 🍀😍 Sevgilerimle, Zafer Ceyhun ❤️]]>

83 comments

 • Merve

  Ekim 29, 2016 at 11:09 pm

  Sevgilim 11.05.1994 saat öğlen 2 ile 4 arası ben ise 10.05.1996 gece 10.45 doğumluyum şu sıralar aramiz hiç iyi değil artık birbirimiz için uygun olmadigimizi dusunuyorum ne yapacağım bilemiyorum 🙁

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 5, 2016 at 10:46 pm

   yükselenleri tahmin edebiliyor musunuz Merve hanım, hiç araştırdınız mı?
   ilişki uyumunda yükselenler çok ama çok önemli bir kriter Merve hanım, geniş saat aralıklarından dolayı benim emin olmam mümkün değil fakat internetten biraz araştırma ile siz bulursunuz yükselen burçları.
   bulun ve bana iletin mümkünse.
   sevgiler ZC

  • Merve

   Kasım 6, 2016 at 12:51 pm

   Cevapladığınız için çok teşekkür ediyorum size
   Erkek arkadaşımınki terazi benimki bir yerde yay bir yerde oğlak çıkıyor kafam karıştı iyice

  • Merve

   Kasım 6, 2016 at 8:34 pm

   Ayrıca 1 kasım bizim yıl dönümümüzdü ekimin sonundan itibaren aramiz hiç iyi değil

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 6, 2016 at 11:41 pm

   Merve hanım merhaba yeniden,
   boğa/terazi bir sevgiliniz varsa zaten uzun vadede devam etmesi hiç kolay olmayan bir ilişki içindesiniz.
   zorlamayın desem? 🙁

  • Merve

   Kasım 7, 2016 at 1:17 am

   6 senelik bir iliskimiz var ve bu sene her şey gözüme batıyor hiç mutlu değilim dediklerinizi dikkate alacağım teşekkürler

  • frida

   Kasım 19, 2016 at 2:15 am

   Merhaba zafer bey ben boğa burcuyum yukselenim koç, sevgili koç burcu yukseleni aslan. Bir yildir iliskimiz var ama bu aralar iletisim kuramiyoruz. Hep zitlasiyoruz. Birde issizim benimle ilgilenmesini bekliyorum ama hep bu yuzden tartisiyoruz . Is durumum ne olur ve sevgilimle uyumum nasil . Simdiden Teşekkürler;-)

 • Aysun

  Ekim 29, 2016 at 11:32 pm

  Oncelikle yaziniz icin tesekkurler. Sizi yeni takip etmeye baslayan bir okurunuzum ve goruslerinizi onemsiyorum. Yeni biten iliskilerle ilgili yorumunuzu almak istiyorum.
  Sizin de yazilarinizda belirttiginiz gibi sene basinda ufak tefek ortaya cikan sorunlar, agustos sonunda dilegelmeye basladi ve sonuc olarak iliskim ekim basinda son buldu.
  Bu sorunlar gelecek kaygisi, uyumun olup olmayacagi hakkinda kucuk meselelerken bir anda buyuyuverdi.
  Ben yukseleni akrep olan bogayim, eski erkek arkadasim aslan, dogum saati belirsiz.
  Yorumlarsaniz sevinirim…

  Reply

  • Hande

   Ekim 30, 2016 at 12:07 am

   Bende aslan erkegi ile 1 ekimden beri kavga gürültü son bitiş..inşallah Kasım şans getirirde aslan erkekleri geri döner bize..

  • Sezen

   Kasım 4, 2016 at 4:54 pm

   Handeciğim benim erkek arkadaşım boğa ben aslan iki diktatör gelgitlerle dolu ilişki ama birbirinden kapamayan çiftleriz için rahat olsun

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 5, 2016 at 10:48 pm

   Aysun hanım merhaba,
   eğer yükselen burcunuzdan eminseniz, zaten bir aslanla olmaz, olamaz maalesef.
   şimdi belki size garip gelecek ama söylemem lazım: iyi ki bitmiş ve bir daha başlamasın mümkünse, zaman kaybetmeyin çünkü ne kadar istekli olsanız da sonu beklendiğiniz mutluluğa çıkmaz.
   sevgiler ZC

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 5, 2016 at 10:49 pm

   Hande ve Sezen hanımlar merhaba,
   ilişki uyumunda burçlara göre yorum yapmak çok yetersiz (ve hatta bir adım ileri gideyim) anlamsız sonuçlar veriyor.
   bu nedenle yükselenleri de tespit ederek sorarsanız yardımcı olabilirim.
   sevgiler ZC

  • Aysun

   Kasım 5, 2016 at 11:51 pm

   Öncelikle yanıtladığınız için çok teşekkür ederim.
   Evet yükselenim kesin olarak akrep. Bir an öyle bir soylediniz ki yükselenimi nasil değiştirebileceğimi düşündüm 😀 Şaka bir yana tabi ki hayırlısı neyse o olsun…
   Yeni yazılarınızı merakla bekliyoruz.

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 6, 2016 at 12:22 am

   Yükselen akrep enerjisini hep çok yakın/başarılı bulmuşumdur Aysun hanım, sizin tepkiniz de her şeyiyle birinci sınıf oldu, beklenen oldu diyelim 🙂
   hayırlısı olur inşallah.
   sevgiler, ZC

  • Hande

   Kasım 14, 2016 at 10:18 pm

   01.05.1984 ankara doğumluyum annemin hatırladığı doğum saati sabah namazından yarım saat önce miş..yükselen burclar bilinmiyor..ama ben 1 aydır görmediğim aslan erkegini çok özledim..şuan dolunay etkisi ile yazıyorum belki ..Ceyhun bey artık umudu kesmelimiyim yoksa beklemeliyim mi aslan erkegini..

 • Esra

  Ekim 30, 2016 at 12:21 am

  3 ay once sevgilimden ayrildim birlesme olasiligim varmi lutven yardimci olurmusunuz

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 5, 2016 at 10:50 pm

   Esra hanım merhaba,
   Ağustosta mı Eylülde mi?

 • Aleyna

  Ekim 30, 2016 at 12:42 am

  Sevgili Ceyhun,
  Neptün 2011’i yazinda okuyunca aklima tamda o zamana denk düşen üniversiteden mezuniyetim ve hala süre gelen gönlüme göre bi iş imkani sağlayamam geldi.
  O arayi Master yaparak kapatmak istedim ama gel gör ki başvurum mecburi Merkür Retroya denk geldi. Geliş o geliş ne üni ne hocalar ne dersler ne sinavlar ne paylasim ne komunikasyon.. hepsi arafta, bi garip ilerleme kaydetmek imkansiz gibi…
  Tamda ekimde acaba yol kadetmek mümkünmü yoksa vazmigecmeli derken buldum kendimi.. Tamam mi Devami? Ya Sonra? Kafamda deli Sorular anliyacağin… Umarim benim gibi ayni gitgellerle yaşayan herkes icin artik gezegenler iyi calisir ve mucizeler bizi bulur..
  Ne dersin?
  Sevgiler,
  Aleyna

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 5, 2016 at 10:53 pm

   Aleyna hanım merhaba,
   aslında üniversite/master sürecinin boğa için “odaklılık oluşturması” Neptün değil Pluto kaynaklı, ki Ekimde Mars-Pluto kavuşumu oldu, bahsetmiştim hatırlarsanız.
   Pluto tam da bu soruyu sordurur zaten: tamam mı devam mı?
   bu dönem aslında “para kazanma dönemi”..
   bilmiyorum çalışıyor musunuz? eğer ikisi arasında tercih yapacaksanız, ben işe girmeyi hedef olarak belirlemenizi öneriyorum.
   sevgiler ZC

 • ozlem

  Ekim 30, 2016 at 1:15 am

  3.5.1972 Balıkesir Saat 18:30 doğumluyum. 2016 kötü geçti ancak son üç ay en kötü aylardan iş açısından. Haksızlıklar, iş kaybı ve hayal kırıklıkları. Ne zaman düzeleceğim? Yükselenim akrep yeni ay; yayda 29 kasımda yeni ay. yeni iş yeni para girişi diyebilir miyiz? Jüpiter de 12. evimde. 6. ve 12. ev konuları tetikleniyor. Yani iş konusunda olumlu gelişmeler olabilir mi acaba? Cevaplayabilirseniz çok memnun olurum.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 5, 2016 at 11:00 pm

   Özlem hanım merhaba,
   eğer doğum saatiniz tahmin ettiğim gibi 6.30 değil de sonrasındaki 15 dakika ise:
   siz uzun vadede işle ilgili olumsuz deneyimler yaşayacak biri değilsiniz zaten.. evet burç/yükselen karşıtsa, yaşanılan gezegen etkilerini duble yaşamak kaçınılmaz oluyor, bu nedenle dönemsel olarak finansal baskı getiren Satürn etkisiyle zorluklara maruz kalmak maalesef dönemin ruhunda var.
   Aralık-Ocak aylarını, özellikle Ocak, olumlu görüyorum sizin için..
   güzel haberlerinizi de bekliyorum ayrıca.
   sevgiler ZC

 • Rüya

  Ekim 30, 2016 at 2:44 am

  Merhaba Ceyhun bey ağzınıza sağlık çok teşekkürler 🙂 İstanbul 27 nisan 1996 16:50 doğumluyum bu sene mart ayında ilişkim sonlandı kasım ayında eski sevgiliyle ilgili bir gelişme söz konusu olabilir mi yoksa bambaşka yepyeni biri daha mı olasıdır.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 5, 2016 at 11:01 pm

   Martta sonlanan ilişkinin Ağustos-Eylülde yeniden gündeme gelmemesi zaten bitmiş olmasına işarettir Rüya hanım..
   yeni ihtimallere açık olmanızı öneriyorum.
   sevgiler ZC

 • Elif

  Ekim 30, 2016 at 7:15 am

  Kasım ayı daha güzel gibi ,zafer bey 03/05/1976 burhaniye/balikesir doğumluyum ,sabah 06;02 ,aşk yaşamı ve iş yaşamı iyi etkiler alacak mı,artik lütfen iyi bir şeyler olsun.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 5, 2016 at 11:06 pm

   Elif hanım merhaba,
   eğer doğum saatiniz doğru ise, sizin aşk hayatınız herkesten farklı olur..
   3 önemli gezegen, Venüs dahil, 12. evde üstelik Uranüsle karşıt..
   gezegenlerin bugün-yarın nerede olacağının pek bir anlamı yok sizin için, bu nedenle konumdan bağımsız olarak söylüyorum: sizin hayat algınızdaki sorunları keşfetmeniz lazım her şeyden önce, bağımsızlık ile fedakarlık arasında gidip geliyorsunuzdur çoğu zaman 🙁
   hep yanlış insana denk geliyorum durumu bir anlamda.
   dilerseniz internetten araştırın: Güneş 12. evde, Venüs 12. evde, Venüs-Uranüs karşıt.
   sevgiler ZC

 • Selda

  Ekim 30, 2016 at 11:11 am

  Merhaba Zafer bey, peki dolunay, natal Güneş’le kavuşuyorsa, bunu olumlu anlamda değerlendirmek için neler yapabiliriz? Dilek tutmak, dua etmek gibi eylemlerin sonucunu almamız daha kolay olabilir mi?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 5, 2016 at 11:07 pm

   Selda hanım merhaba,
   Dolunay bir gündemin netleşmesi olduğu için, aslında yapılacak şey, oluşan gündemde doğru kararı almaya odaklanmaktır temel olarak.
   ayrıca görüntünüz veya imajınızla ilgili kararlar alabilirsiniz.
   sevgiler ZC

 • ilker

  Ekim 30, 2016 at 8:18 pm

  Turkiye icin ic savas yada savas ihtimali varmi sizce astrolojik olarak

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 5, 2016 at 11:12 pm

   İlker bey merhaba,
   temel olarak astrolojinin bizler üzerindeki psikolojik etkilerine odaklanıyorum, bu nedenle ülkelerle ilgili yazmıyorum fakat sizi kırmamak için kısaca görüşlerimi söyleyeyim:
   Genel olarak Neptün’e bakmak lazım küresel meseleleri anlamlandırmak için.
   2023 yılında Neptün koç burcuna geçene kadar ülkelerin resmi sınırlarının değişmesi olasıdır, ülkelerin dağılması mümkündür fakat ülkelerin dahil olduğu büyük bir savaş 2023 sonrasında çıkar, muhtemelen de çıkacaktır.
   biz girer miyiz? bilemiyorum inşallah girmeyiz.

 • Ayşenur

  Ekim 30, 2016 at 8:55 pm

  Oğlak burcunu merakla bekliyoruz 🙁

  Reply

 • sibel

  Ekim 30, 2016 at 10:12 pm

  Debami nerde ceyhun bey lutfen acil

  Reply

 • Nilsu

  Ekim 31, 2016 at 12:56 am

  Merhaba Ceyhun bey,
  Sizi yeni takip etmeye basladim. Yorumlariniz beni simdiden aydinlatti. Esim boga, ben oglak burcuyum. 2015 araliktan beri hayatimiz altust oldu. Tam toparladik derken tekrar tekrar hastaliklarla ugrastik. Bunlarin iliskimize verdigi zarar cabasi. Ikimiz icin de mart/nisan 2017de buyuk bi degisiklik var demissiniz. Merak ediyorum acaba bu olumlu bir degisklik mi olacak artik?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 5, 2016 at 11:16 pm

   Nilsu hanım merhaba,
   öncelikle geçmişler olsun, umarım ki sizin ve eşinizin sağlığı düzelmiştir.
   Aslında herkes için geçerli olacak net/tek bir cevap bulmak imkansız, maalesef durum şöyle:
   süreci nasıl yönettiğimiz belirliyor ve elbette süreci doğum haritamızın dayattığı karakter özelliklerimiz ve hayat algımıza göre yönetiyoruz.
   bu nedenle, iyi olabilir, aksi de mümkün, sizin performansınıza bağlı bir ölçüde.
   yine de, 2017 bitine kadar her ikiniz için de maalesef zorluklar, belirsizlik ve baskı sona ermeyecek.
   umarım ki dirençle ve birbirinize destek olarak hafif sıyrıklarla atlatırsınız 1 yılı..
   sevgiler ZC

  • Nilsu

   Kasım 7, 2016 at 2:10 am

   Yanitiniz icin cok tesekkurler Ceyhun bey. Bazen fazla ozverili oldugumu dusunuyorum iliskilerde. Yukselenimin yay oldugunu yeni ogrendim. Yay ve oglak’in ozelliklerine bakiyorum. Tam zit. Belki de bu yuzden bazen ne yaptigimi bilmiyorumdur. Yillardir oglak burcunun ozelliklerini okur, bir turlu kendime benzetemem. Azimliyim caliskanim vesaire ama donuk, ketum, sevgisiz bi tip degilim. Guleryuzlu ve hep karsidakini dinlerim. Inadim yalnizca basarmak istedigim yol boyunca gecerli. Bu oglak ve yay uyumsuzlugu beni cok arada birakiyor gibi. Ne dersiniz?
   Iyi dilekleriniz icin cok tesekkurler. Sizi takip etmeye devam edecegim. Umarim hersey daha guzel olacak hepimiz icin.
   Sevgiler.

 • Ramazan

  Ekim 31, 2016 at 1:34 am

  Ceyhun Bey merhaba,
  Mart Nisan 2017 de gerçekleşecek olan Venüs gerilemesinden yükseleni oğlak olan bir Boğa burcu olarak çekinmeli miyim?
  Teşekkürler

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 5, 2016 at 11:17 pm

   Ramazan bey merhaba,
   Venüs gerilemesinin koç burcunda olmasının bir anlamı, boğa burcu için ters bir alanda gerçekleştiğidir maalesef.
   fakat hangi bağlamda sorduğunuzu bilemiyorum, Ekimde nasıl bir süreç başladı sizin için, fikirsel anlamda olsa bile geçerli…

 • Venüs Kızı

  Ekim 31, 2016 at 8:43 am

  Günaydın İyi Haftalar,
  Emeklerinize sağlık. Gene yol gösterici bir yazı olmuş. Fakat bende 1 Kasımı bekliyordum Siz facebook sayfanız da sadece Akrep burcunu yayınladım demiştiniz. Neyse ki bu sabah ilk işim sayfanızı kontrol etmek oldu. Kaleminize sağlık. Birde eyer mümkün ise birsey sormak istiyorum. doğum tarihim 01.05.1987 saatim 08:30 Yükselenim ikizler mi oluyor acaba ? Birde 20 Kasım da Gireceğim sınav var sizde yazınızda “Neptün gerilemesi sona eriyor – 20 Kasım” yazmışsınız yani bu sınav için olumlu olma olasılığı nedir? İyi mi? Kötümü ? Bunu Çok merak ettim. Tesekkur ediyorum. Sevgiyle kalın.
  Venüs kızı.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 5, 2016 at 11:20 pm

   merhaba Venüs kızı, sesinizi duymak harika 🙂 🙂
   doğum yerinizi öğrenebilir miyim? doğum yerinden bağımsız yükselen tespit edilemez çünkü.
   Neptün’ün duraklama zamanlarında sınava girmekten çekinmeye hiç gerek yok içiniz rahat olsun.
   şimdiden başarılar diliyorum size
   ZC

  • Venus kizi

   Kasım 7, 2016 at 8:57 pm

   Merhaba Ceyhun bey islerim okadar yogun ki henuz okuyabildim 🙁 dogum yerim istanbul . Sinav sonucumu sizinle paylasacagim. :))

 • Sultan

  Ekim 31, 2016 at 11:59 pm

  Ceyhun bey ekim ayının tümden yaşadım kısaca özetlemiş olayım 2013 yılından beri yaşadığım bir arazi anlaşmazlığı vardı 30 Ekim de anlaştık ve hep sizi takip etim hep güçlü oldum maddi olarak çok zorlandım ama çok daha iyi bir gelecek oldu. Bunları yazma gereğini size olan minnettarlığımı anlatmak için yazıyorum çok sağolun

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 1, 2016 at 12:15 am

   Muhteşem haber, çok sevindim meselenin çözülmüş olmasına Sultan hanım
   zahmet edip yazmış olduğunuz, paylaştığınız için çok teşekkür ediyorum.
   sevgilerimle 🙂
   ZC

 • ebruli

  Kasım 1, 2016 at 10:43 am

  Merhabalar Ceyhun bey
  11.05.1974 doğumluyum. Sabah 7.30 da dünyaya gelmişim. Benim merak ettiğim ve sizden öğrenmek istediğim bu yıl bana evlilik yolu görünüyor mu? 2017 de bu gerçekleşecek mi?Evlilik ve aşk anlamında Anlaştığım burç sizce hangisi?
  Yorumlarınızı merak ile bekliyorum.
  Sevgiler.

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 5, 2016 at 11:22 pm

   Ebru hanım merhaba,
   içe dönük, yalnızlığı seven biri misiniz?
   ayrıca konuşkan mısınız yoksa konuşmamayı tercih edersiniz çoğu zaman?
   doğum saatinizi anlamak için soruyorum

  • ebruli

   Kasım 7, 2016 at 1:33 pm

   Tekrardan Merhabalar Ceyhun bey ;
   Kimi zaman içe dönük kimi zaman dışa dönük biriyim ruh halime göre değişiyor bu ama seçici biriyim sevmediğim ortam ve insanlarda içe dönük olmayı tercih ediyorum keyif aldığım zamanlarda ise dışa dönük olmayı tercih ediyorum, değişken yani 🙂 Anlatacak şeylerimin olduğu ve beni gerçekten dinlediğine inandığım ortam ve insanlar olduğu zaman konuşkanım ama genelde herkes iyi bir dinleyici olduğumu söyler.Dinlemeyi daha çok tercih ederim.Sabaha karşı 7.30 gibi doğum saatim .
   Merakla bekliyorum yorumunuz benim için çok önemli.
   Teşekkürler.

  • ebruli

   Kasım 11, 2016 at 11:05 am

   Merhabalar Ceyhun bey merakla cevabınızı bekliyorum.

 • Fatma

  Kasım 1, 2016 at 10:40 pm

  Sevgili ceyhun bey
  Boraz daha bizim dilimizde yazsaniz. Kafam karisiyor…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 5, 2016 at 11:23 pm

   daha iyisini yapacağım bir sonraki yazıda, söz Fatma hanım 🙂
   ilginiz için çoook teşekkür ediyorum
   sevgilerimle ZC

 • murteza

  Kasım 1, 2016 at 11:48 pm

  Bu ekim ayı en uğursuz en nefret ettiğim aydı para konusunda..sinir oldum yaa..çıldırttı beni bu ay.. aldığımız paralarıda tekrar iddaya geri verdik…para bitti suyunu çekti…artık 5 liralık 10 liralık iddaa oynuyorum…almıştık para ne güzel 50 100 oynuyordum…bir anda generallikten çavuşluğa düştük….bu ekim ayı çok boktan geçti…iddaa dan en son 2 defa eylul sonu bi para aldım..sonra bir daha para alamadım..gözemi geldik ne oldu…zaten 4-5 aydan beri kazanamıyordum..ilk defa eylul sonu bi şans yuzumuze güldü..ondan sonra 1 tane para alamadım ceyhun bey…varmı böyle bişey… bu kadar şanssız olunurmu yaa..bu ay da böylemi geçecek..lütfen bi yazın yaa….bu ay iddaa dan parayı kaldırabilecekmiyim…en az 200 300 bin hatta 500 bin 600 bin daha çok, daha çok ,daha daha çook kazanmak istiyorum…bu parayı bu ay kazanabilecekmiyim…şöyle bi 500 yatırıp altın vuruş yapmak istiyorum bu ay..hangi hafta yada günler oynamalıyım sizce…

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 5, 2016 at 11:24 pm

   Murteza bey siz şu parayı kazanın da sizle birlikte biz de rahatlayalım, aylardır bir türlü nasip olamadı size..
   en fazla 3 maç, maksimum bire 4 oran, istikrarlı kazanç, bence en iyisi 🙂 🙂
   başarılar, ZC

 • arzu

  Kasım 3, 2016 at 9:56 am

  merhaba.. 2016 şubat ayında başlayan ilişkimden ekim ayında ayrıldık. hala seviyorum sevgilim 30 mayıs 1993 doğumlu ikizler burcu. barışmamız süreç içinde olabilirmi acaba? tesekkrler..

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 5, 2016 at 11:26 pm

   Arzu hanım merhaba,
   ikizler burcu ile ilişki yaşamak için çok zor bir yılı seçmişsiniz aslında..
   2017 sonuna kadar ilişkilerde baskı ikizlerin kaderinde var maalesef 🙁
   en güzelini yaşamanız dileğimle
   not: yükselen burçları mutlaka öğrenin, ilişkideki uyumu yükselen belirler.
   ZC

 • Seval

  Kasım 6, 2016 at 12:08 pm

  Merhaba Ceyhun bey 21.05.1985 20 mayıs gece 00.30 Gökçeada doğumluyum yükselenim her yerde faklı çıkıyor doğrusunu sizden öğrenebilirmiyim.kasım ayı benim için ruhen çok sıkıntılı geçiyor.bir türlü kendimi toparlıyamıyorum.bu durum ne zamana kadar devam edecek.bitmesi gereken ilşkimide bir türlü bitiremiyorum.dolunayla birlikte neler bekliyor bizi bu durumlar düzelirmi dersiniz?

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 6, 2016 at 11:48 pm

   Seval hanım merhaba, yükselen burcunuz oğlak.
   Kasımın başındaki hissiyat normal, birkaç gün içinde dağılır mutlaka, bilinç altında bir hareketlilik olunca bilinç seviyemizde bir gerginlik/kargaşa oluyor fakat bir şeyler/karar çıkıyor sonuçta..
   ilişkinize gelince, yorum yapabilmem için yeterli veri olmadığı için yorumsuz kalıyorum müsadenizle 🙂
   sevgiler ZC

 • elif

  Kasım 6, 2016 at 8:13 pm

  YARDIM LUTFEEN
  Merhaba ceyhun bey 🙁 suan yaşadığım hayalkirikligini nasil anlatsam biilemiyorum 29 ekim de nisanlandim ve aradan.2 gün gectikten sonrasında ayrilik noktasina geldik, ve muhtemelende ayrilacagiz, ben 09.05.1985 22.30hatay dogumluyum, nisanlim ise 09.10.1980 17.40 istanbul doğumlu biz uyumlu bir cift degilmiyiz ?
  Lütfen bana yardimci olun cok kritik bir noktadayim

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 6, 2016 at 11:34 pm

   Elif hanım merhaba,
   eğer söylediğiniz saatler doğru ise (yanlış biliniyor çoğu zaman, gayet normaldir) siz boğa/yay, nişanlınız ise terazi/balık..
   temel uyum anlamında evet uyumlusunuz.
   fakat sizde doğuştan yoğun Uranüs enerjisi var (sınırlanmışlık hissi verir haritanızdaki konum, huzursuz hissettirir çoğu zaman) ve nişanlınız 1 Kasımda son derece hassas bir Uranüs etkileşimine maruz kalmış (Uranüs/ay karşıtlığı)
   eğer şimdi egolara yenik düşerseniz veya sıkılıp bunalırsanız zamanın enerjisine yenilmiş olacaksınız karşılıklı olarak.
   bu nedenle, zorlu gezegen enerjilerini “idare etmenin” bir yolunu bulmalısınız.
   sevgiler ZC

 • Gül

  Kasım 6, 2016 at 10:51 pm

  Zafer bey merhabalar, yazılarınızı yeni okumaya başladım gerçekten harikalar.. Ben de 22.04.1986 doğumlu bir boğa burcuyum.. Yükselenim Başak, tam olarak ayrıntıya takılıp bütünü kaçıranlardanım.. bu nedenle uzunca bir süredir master programımda ilerleme kaydedemedim. Buna bağlı olarak iş durumum da oldukça aksadı.. Son iki yıl bu açıdan çok sıkıntılıydı çok zor geçti, şimdi ise ne olacak bilemiyorum.. Yorumlarınız nasıl olur önümüzdeki günler için, özellikle dolunaydan nasıl bir etki görürüm yardımcı olursanız çok sevinirim.. Şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar☺️

  Reply

  • Zafer Ceyhun

   Kasım 7, 2016 at 12:02 am

   Gül hanım merhaba, aramıza hoş geldiniz 🙂 🙂
   2017 son çeyreğinden itibaren masterle/öğrenimle ilgili her şey düzelmeye başlar, kesin bilgi yayabiliriz 🙂
   sevgiler ZC

 • elif

  Kasım 7, 2016 at 10:58 am

  Öncelikle cok tesekkur ederim ne kadar naziksiniz her birimize tek tek cevap veriyorsunuz, hiç umudum yoktu aslinda tekrar Teşekkürler, bugüne kadar kendimi hep yukselen oglak zannettim çünkü yuksselen hesaplamalarda hep oğlak çıktı neden boyle yanlis sonuc veriyor?, simdi yukselen yay oldugumu öğreniyorum, nisanliminkide yukselen koç zannederdim ozellikle , otoriter tavirlarindan dolayi,dediginiz tarihte yani hassas olan 1kasimda siddetli bir tartisma yasadik, simdi ise ben bir ömür birlikte olmayi sorguluyorum, acikcasi idare etmek çok icimden gelmiyor korktugum icin, sadece zamana birakmak istiyorum

  Reply

 • Efsun

  Kasım 7, 2016 at 2:09 pm

  Merhaba,
  Ben sizi yakın zamanda keşfettim ve şimdiye dek astroloji ile ilgili beni en iyi bilgilendiren yazılar sizinkiler oldu. Benim eğitim ve iş hayatıyla ilgili bir yıldır süren inanılmaz boğucu bir belirsizliğim var. Yurtdışı için uğraştım, bir iş kurma fikriyle atıldım ortaya sonra vazgeçtim şimdi ise ülkemizde iyi bir üniversitede master için başvuru hazırlığındayım eğer kabul almazsam ne yapacağım bilmiyorum çekip gitme fikri çok muazzam görünsede 7yıllık bir ilişkim var, bu yıl 8 ekimde nişanlandık birlikte gidebilmeyi denedik ama olmadı ve bırakıp gidemedim şimdiye kadar umarım hayat beni o kadar zorlamaz nişanlımın burcu akrep ve yükseleni boğa. Ben ise 31.01.1992 cuma günü doğmuşum ailem malesef doğum saatinden emin olmamakla birlikte öğle saatinden hemen önce olduğundan hem fikirler araştırdığım kadarı ile verilen saat aralıklarındaki yükselen burçlarının özelliklerini incelediğimde yükselenimin boğa burcu olduğuna karar verdim çünkü belirtilen özellikler (kova burcu olmama rağmen) kişilik özelliklerimi en iyi açıklayan yükselen boğanın özellikleri oldu ve ilişkimdeki akrep kova zıtlığına uyum getiren unsurunda ikimizin yükseleninin de boğa burcu olmasına bağlıyorum. Okuyucularınızla iletişiminizi görünce bende belki bir iki tavsiyenizi alabilirim diye düşündüm. Şimdiden teşekkür ederim. Hoşçakalın.

  Reply

 • Nimooo

  Kasım 7, 2016 at 10:28 pm

  Ben boğa burcuyum yükselenim aslan bu yıl aşk hayatım nasıl olacak

  Reply

 • Sinem

  Kasım 8, 2016 at 1:07 pm

  Zafer Bey merhaba,
  Erkek arkadaşım boğa burcu ve yükseleni ikizler. Ben de ikizler burcuyum ama yükselenim yay.. Bu ay boğa burcu için yazdıklarınız çok güzel ve umut verici.. bizim de kasım’ın 3. haftasında nişanımız var 🙂
  Size sorum şu; uyumlu bir çift olduğumuzu düşünüyorum ama ikimiz de kişiliğimizi fazlasıyla ortaya koyduğumuz için zıtlaşmalar yaşıyoruz. belki çok genel bir soru soracağım ama uzun vadede ilişkimiz nasıl görünüyor?
  Şimdiden nazik yanıtınız için teşekkür ederim.
  Sevgiler,

  Reply

 • sibel aslan

  Kasım 9, 2016 at 12:29 am

  Sevgili ceyhun bey,öncelikle yazilariniz için size cok teşekkur ederim ,basarilarinizin devamini dilerim.
  06.05.1967 sabah ezaninda 5:30 veya 6:00 civarinda dunyaya gelmisim(gelmez olaydim)yukselenim nedir bilemiyorum .yardimci olursunuz sevinirim.şimdiden teşekkurler

  Reply

  • sibel aslan

   Kasım 17, 2016 at 12:11 am

   Sevgili ceyhun bey,öncelikle yazilariniz için size cok teşekkur ederim ,basarilarinizin devamini dilerim.
   06.05.1967 sabah ezaninda 5:30 veya 6:00 civarinda dunyaya gelmisim(gelmez olaydim)yukselenim nedir bilemiyorum .yardimci olursunuz sevinirim.şimdiden teşekkurler

 • Serazat

  Kasım 9, 2016 at 10:47 am

  Merhaba sizi az önce keşfettim ve yorumlarınızı çok beğendim. Ben 19 mayıs boğa burcu nişanlım 21 ağustos aslan burcu. Ben burcumun tüm özelliklerini taşıyorum o da synı şekilde ekim ayı berbat geçti yakın zamanda evlilik var. Sizce sorunlu bir evlilik olur mu iki yıl beraber zaman geçirdik.

  Reply

 • Ezgi Bal

  Kasım 9, 2016 at 11:31 am

  Zafer Bey merhaba 26.04.1984 doğumluyum yükselenim aslan, çok tuhaf bir yaz geçirdim, aşık olduğum adam kendi aşkını ve birlikte olmayı reddetti ve temmuz yorumunda dediğiniz gibi ben ruh ikizimi bulduğuma inanıyorum. Onun burcu yengeç ama yükselenini bilmiyorum, 29 ekimde fena kapıştık ve numaramı engelledi. Kendi duygularını ve beni reddediyor. Teşekkürler…

  Reply

 • Elfbrf

  Kasım 9, 2016 at 9:20 pm

  Zafer bey merhaba,
  11.05.93 saat 06:30 dogumluyum. Erkek arkadasim 11.01.92 dogumlu ve yukseleni de oglak. Iliski yorumu alabilirsem sevinirim. Ayrica bu ara is hayati ile ilgili sorunlar yasiyorum. Bekledigim sonuclari alamiyorum. Yukselme beklentisi icerisindeyim ama sonuca ulasmiyor ve farkli basvurularda da bulunuyorum. Sizce bu sureci nasil gecirsem daha verimli olabilir? Tesekkurler

  Reply

 • Mimhul

  Kasım 9, 2016 at 10:31 pm

  Merhabalar Ceyhun Bey öncelikle sizi uzun zamandır takip ediyorum ve yazılarınız için tesekkür ediyorum. Size bir sorum olacaktı. Ben başak burcuyum yükselenim aslan. Erkek arkadaşım ise boğa burcu yükselenini bilmiyorum.Erkek arkadaşımla artık ciddi bi adım atıp aileleri tanıştırmayı düşünürken Kasım ayına girdiğimiz günden beri aramız kötü son iki gündür konuşmuyoruz. Artık ne olacağını bilemez durumdayım bitirmeyi bile düsünür oldum başak burcu yazınızı da okudum kasım sonu güzel gelişmeler olacağını yazmışsınız sabredip beklemeli miyim lütfen bana bir yol gösterin gerçekten aklım çok karışık şimdiden tesekkür ederim

  Reply

 • Buse

  Kasım 12, 2016 at 1:30 pm

  Ceyhun bey 22.04.1994 ızmir doğumluyum . Saat 14 00 da doğduğum söyleniyor . Yükselen burcum ya aslan ya da başak çıkıyor emin olamıyorum. Son 5 yıldır çok zorlu yollardan geçiyorum. Ailem özel hayatim arkadaş cevrem eğitim hayatim hepsi tepe taklak oldu. Sonunda bir izoloasyon söz konusu oldu çok yalnız kaldım. Bu sene mart ayından beri psikolojik tedavi görüyorum bunlar yüzünden. Hayatımı doğru okuyabilmem yönlendirebilmem adına yükselen burcumu öğrenmek istiyorum . Söylerseniz çok memnun kalırım . Sevgiler.

  Reply

 • Hurriyet SARI

  Kasım 12, 2016 at 8:41 pm

  Merhabalar Zafer bey. Ben de Yükselen burç konusunda emin değilim. Bazı kaynaklarda doğum saati bilinmiyorsa vücut tipi veya yaşadıklarından yola çıkarak bulunabileceğinden bahsediliyor. Sizin bahsettiğiniz 2008 ve 2011 den Uranüs ve Plüton etkileri benim hayatımın da dönüm noktaları.
  2007 haziranda yurtdıına gittikten sonra 2008 Kasım da bir hastaık geçirmiştim. Sonrasında da birkaç ay içinde trafik kazası vs hayatı sorgulama süreci oluşmuştu.
  2011 mart ayında iş amacıyla şehir değiştirmiş , arkadaş ortamı değişmiş bir izolasyon süreci olmuştu. Maddi yönden de o yıldan beri sıkıntılar oluşmuştu.
  Acaba 21 mayıs 1983 doğumluyum. Acaba buralardan yükselenimi bulabilinir mi ? Annaem doğum saatimi sabah olarak söylemekte ama saati blinmiyor.
  Teşekkürler

  Reply

 • Candan

  Kasım 14, 2016 at 11:52 pm

  Selamlar Zafer Bey,
  sizi tesadüfen buldum ve yorumlarınız gerçekten ilgimi çekti. Ben 12.05.1984 Erzincan doğumlu bir boğa burcu kadınıyım ve yükselen burcum ikizler. Erkek arkadaşım 20.08.1985 Bursa doğumlu bir aslan burcu ve onun da yükseleni ikizler. Zor bir durumun içindeyiz ve ayrıyız. 2,5 senelik bir ilişkimiz var. İlişkimiz süresince kavga sırasında birbirinin enerjisini düşüren ve mutlu zamanlarda tam tersi enerji veren tutkulu bir çifttik. Bundan sonraki süreç sizce nasıl işler? Bu ayrılık bizim için iyi olan mı? Yoksa mücadeleye devam mı etmeliyiz? Cevap vermenizi umuyor ve işinizde kolaylıklar diliyorum, hoşçakalın..

  Reply

 • Gamze

  Kasım 15, 2016 at 2:14 am

  Ben 13.05.1983 doğumluyum yükselen burcum büyük ihtimalle başak sevdiğimin doğum günü 20.05.1990 yükseleni terazi buyuk ihtimalle erkek arkadaşım benden 7 yaş küçük aşk dutumlarimiz nedir?nisandan bu yana görüşüyoruz

  Reply

 • Gamze

  Kasım 15, 2016 at 2:15 am

  Birde evlilik görünüyor mu 🙂

  Reply

 • Gamze

  Kasım 15, 2016 at 2:16 am

  Boğa 2017 aşk ve evlilik durumu nedir

  Reply

 • murat

  Kasım 15, 2016 at 11:31 pm

  Ben 17 .05 .1977 dogumluyum dogum saatimi bilmiyorum kız arkadaşım benden 5 yaş büyük ikizler burcu . 8 aylık ilişkimiz vardı ama bitürlü anlaşamıyoruz ne yapmalıyım evlilik varmı

  Reply

 • Pınar

  Kasım 16, 2016 at 2:47 am

  Ben 30 04 1991 dogumluyum. Yulselenim yengec ay burcum akrep. Degistirmeye calisip degistiremedigim bazi ozelliklerim var. Cok karamsar cok hirsli ve cok cabuk karar değiştiren cok cabuk pes eden biriyim. Hayatimda hicbir sey istedigim gibi olmadi ne is ne aşk. Bu yastan sonrada pek farkli olacagini sanmiyorum. Biseyleri duzeltmeye calisirken daha cok bocalayip berbat ediyorum aile ve ask hayatimda da durum boyle. Bi anda cok neseliyken bi anda yerle bir olabiliyorum kucucuk bi sebepten ya da aklimdan gecen anlik dusunceden. Ben bunlarin burcla alakasi var mi yok mu bunu merak ediyorum. Ve simdiden size teaekkur ediyorum.

  Reply

 • Hakan

  Kasım 17, 2016 at 1:28 pm

  selamlar been 10-05-1978 dogumluyum. sizden ogrenmek istedigim kasim ve aralik aylarinda boga burclari icin sans ve para durumlari hakkinda. simdiden tesekkur ederim saygilar

  Reply

 • celebi

  Kasım 18, 2016 at 8:03 am

  Ben 27-04-1979 doğumluyum saat 15-16 sıralarında doğmuşum, öğrenmek istediğim şu 2017 yılında arzu ettiğim terfiyi alabileceğim bir ortam varmı?

  Reply

 • serpil

  Kasım 19, 2016 at 1:01 am

  merhaba ceyhun bey.sizden sadece iş kurmak istiyorum acaba hangi ay ve gün başlasam da ilerler lutfen rica ediyorum sizden yardımci olun ona göre batmım.teşekkurler nisan ayı 23 de 1977 yılı saat sabah 9 10 gibi deyorlar istanbul.

  Reply

 • elvira

  Kasım 19, 2016 at 8:22 pm

  Merhaba Ceyhun bey.ben 1978 22 nisan dogumluyum.bildiyiniz ne varsa benim için çok önemli.lütfen .

  Reply

 • elvira

  Kasım 19, 2016 at 8:37 pm

  Ben evliyim .eşim 02.05.1975 dogumlu.severek evlenmişiz .farklı insanlarız.anlaşamıyoruz birlikdə olarken.uzak olurken benimle aynı düşünüyor .Ayrılsakmı?ayrılık varmı ,ve olursa sonra ne bekliyor beni.?

  Reply

 • Gizem

  Kasım 28, 2016 at 8:33 pm

  Merhabalar ben bogayim yukselenim aslan.ay basak
  Sevgilim yay yukselen koc. Ayi akrep. Yeni sayiliriz ne dersiniz umit varmi

  Reply

 • Elif öğüt

  Aralık 14, 2016 at 3:44 pm

  Yükselenimi öğrenebilirmiyim 23 Nisan 1973 sabah ezanı 6 sıraları doğmuşum

  Reply

 • frida

  Ocak 30, 2017 at 2:19 pm

  Ben boğa burcuyum yükselenim koç bu aralar iş stresine girdim ve ilişkim de pek iç açıcı değil yani her şey üst üste geliyor sorunlarim devam eder mi ne olur yorumunuzu merak ettim 26/04/1993

  Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin