Boğa Burcu Haziran 2017 Yorumu: İş Hayatı ve Parasal Konular

Yazar 

Boğa burcu Haziran 2017 yorumu, 9 Haziran Dolunay ve 24 Haziran Yeniay etkileri ile Haziranda zamanın ruhundaki önemli değişimi anlatıyor.

Haziran ayının en güzel yanı, Jüpiter enerjisinin geri dönüyor olması değerli okurlarım. Şubatın ilk günlerinden bu yana, açılımların gezegeni Jüpiter gerileme sürecindeydi.

Şubatta bu konuya özel bir video hazırlamıştım, yavru kırlangıç üzerinden konuşmuştuk.

Nisanda Jüpiter gerilemesinin ikinci safhası başlamıştı, ona da değindik Nisan yorumunuzda. Hazirandan itibaren zamanın ruhu aniden değişecek çünkü aylarca sürecek bir özgüven artışı, atılım imkanı ve kararlılık oluşacak. Haberler iyi. 🍀

Diğer yandan yıllık Satürn döngüsünün ikinci safhası da Haziranda başlıyor, önemli haber! Birazdan her ikisine de değineceğim.

ÖNCESİNDE BÜYÜK BİR HABERİM VAR!

Astrolojinin bilgi hazinesinden yüzeysel olarak değil, gerçek anlamda faydalanmak isteyen tüm okurlarıma kişiselleştirilmiş benzersiz bir deneyim sunmak istiyorum.

Bu nedenle yakın zamanda iphone & android telefonlar için Burcuna Göre’nin mobil uygulaması olacak. Uygulamayı kullanan okurlarım önemli ayrıcalıklara sahip olacaklar.

Birincisi ve en önemlisi, haritanıza özel yorumlar olacak. Nasıl mı?

Doğum bilgilerinizi alacağım, sistemde kayıtlı olacak. Yükselen burcunuzun derecesini de; Güneş, Ay, Merkür, Venüs, Mars vd. burcunu/derecesini de biliyor olacağım. Bu sayede, haritanıza özel bilgiler paylaşacağım.

Mesela, Satürn 29 derece yay burcuna gelmeden önce,  Ay burcu veya Venüs burcu 29 derece yay olan okurlarıma bu konuya özel bilgiler vereceğim. Videolar, ses kayıtları, canlı yayınlar yapacağım.

İkincisi, aylık yorumlarla sınırlı olmayacaksınız. Haziran’da Temmuz yorumu da hazır olacak, böylece sonraki ayın yorumunu beklemeniz gerekmeyecek!

Bu kadar değil 😎

Astrolojiyi aylık zaman dilimleri ile sınırlı olmaktan çıkarıyorum. Ağustostaki romantik enerjiyi, Eylül’deki kariyer fırsatlarını Haziran ayından biliyor olacaksınız, hem de haritanıza özel olarak.. Bu sayede nereye doğru gittiğinizi bilecek, karanlıkta değil gün ışında yürüyeceksiniz.

Dahası da var 😊

Önemli günlerde/haftalarda, haritanıza özel hatırlatmalar yapacağım. Önemli fırsatlar veya riskler taşıyan bir güne/haftaya girdiğinizi telefonunuza bildirim olarak ileteceğim.

Son bir şey daha..

İlişkilere özel bir bölüm oluşturup burç uyumunu kapsamlı bir şekilde anlatacağım. “Aslan burcu hangi burçlarla uyumludur” gibi yüzeysel bilgilerden bahsetmiyorum, doğum bilgilerini öğrendiğiniz insanları tanımaktan/anlamaktan bahsediyorum.

Ve elbette doğru eş/sevgili seçmenizi sağlayacak bilgiler vereceğim.

Kısacası sizi yakından tanıyan bir astrologunuz varmış gibi hissetmenizi istiyorum, benzersiz bir deneyim yaşamanızı amaçlıyorum.

Üstelik akıllı telefonu olan tüm okurlarım erişebilsin diye, üniversite öğrencisi olan okurlarımın bütçesine dahi dokunmayacak bir aylık ücrete tabi olacak. Yakında detaylarıyla duyuracağım.

Önerilere de açığım, uygulamada şu da olsun dediğiniz ne varsa dinlemek isterim. ❤️

Haziran yorumunuza başlayalım mı artık? 😊

Boğa Burcu Haziran Yorumu

Biliyorsunuz kıymetli dostlar, geçtiğimiz 2 ay yükselen burcunuzun derecesine özel yorumlar yaparak bugüne kadar kimsenin yazmaya/uğraşmaya cesaret edemediği kişisel yorumlar yapmıştım.

Aynı yazıda hem burç hem de yükselen yorumları olunca bazı okurlarım karmaşık buldu. Herkesi mutlu edecek çözümü mobil uygulamada buldum. 😊

Yükselene özel kişiselleştirilmiş yorumlar mobil uygulama üzerinden devam edecek, Burcuna Göre’deki yorumlarınızda ise eskiden olduğu gibi burcunuza göre yazmaya devam edeceğim.

Boğa burcuna göre Haziran yorumuyla ilerleyelim..

Biliyorsunuz Jüpiter etkisini çalışma hayatınız, iş arkadaşlarınızla ilişkiler ve sağlıkla ilgili konularda yaşıyorsunuz. Bu konulardaki gelişmeler, 3 Hazirandaki Güneş-Jüpiter etkileşimi ile yeni bir safhaya doğru ilerleyecektir.

9 Haziranda Jüpiter gerilemesi sona erdiğinde ise artık nereye doğru gideceğinizi biliyor olacaksınız ve de istekle/güvenle gelişmeleri sahipleneceksiniz.

3 Haziranda başka bir olay daha var: Venüs-Uranüs etkileşimi..

Mart-Nisanda yaşanan Venüs gerilemesine benzer şekilde, Venüs-Uranüs etkileşimi de koç burcunda yaşanacak. Bu nedenle, Haziranın ilk haftasında oluşacak gündemin, Venüs gerilemesinin uzantısı olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Eğer gerileme sırasında çözümsüz bir durum oluştuysa eminim Haziran başında bir çözüm bulunur. Şunu da hatırlatayım: Mart-Nisanda tamam dediklerinizden, Haziran başında kurtulmak da isteyebilirsiniz. Haziranın ilk haftasındaki güçlü enerjiye direnmek kolay olmayacak.

Olumlu mu? Bence son derece olumlu bir enerji.. Yeni bir aşk olabilir, bir ilişkiden kurtulmak isteyebilirsiniz, ikisi aynı anda olabilir.

Venüs sadece ilişkileri değil, iş/parayı da yönettiği için, iş hayatınızda gündem oluşabilir: yeni iş, mevcuttan ayrılmak, ikisi birden..

Jüpiter tüm gücüyle Haziranda yeniden döneceğine göre, olası gündem maddelerini bir kez daha incelesek iyi olur, değil mi?

 1. iş arayışınız çerçevesinde görüşmelere/sınavlara davet edilirsiniz
 2. Nisan sonrası zaten görüşmeler olduysa hayırlı olsun cevabı alırsınız
 3. iş yerindeki göreviniz değişir veya ekip değişir, lehinize olur
 4. sizi destekleyen bir yönetim kadrosu değişikliği olur
 5. iş arkadaşlarınızla aranızdaki meseleler sonuca ulaşır
 6. sizi çok daha mutlu edecek bir özel hayat – iş dengesi oluşur

Jüpiter etkisi sağlıkla ilgili konularda da kendini gösterecektir. Özellikle kilo vermek/fit görünmek, beslenme düzeninde değişiklikler, tıbbi/alternatif tedaviler Jüpiter etkisinin kapsama alanında bulunuyor.

Bu konular özelinde gündeminiz varsa, Haziran önemli bir başlangıç olacaktır.

Diğer yandan, 15 Haziran’da yılın önemli astroloji olaylarından birisini yaşayacağız: Güneş-Satürn karşıtlığı.

Neden önemli?

Satürn 2 yıldır yay burcunda bulunuyor ve etkisini/baskısını şu alanlarda yaşıyorsunuz:

 1. parasal ihtiyaçlar: yatırımlar, ticari girişimler vb.
 2. borç/alacak meseleleri
 3. davalar: maddi anlaşmazlıklar, boşanma veya miras vb

Biliyorsunuz, bazı gezegenlerin yıllık döngüsünü çok detaylı inceliyoruz ve bunların başında Satürn geliyor. Burcuna Göre’nin düzenli okurları hatırlayacaktır: Satürn açısından Aralık 2016 ve Nisan 2017 için önemli aylar demiştik.

Özellikle Nisan ortasında kendini göstermeye başlayan gündem, henüz gözle görünür olmadıysa bile, Haziran ortasında ya görünür olacak veya yeni bir safhaya evrilecektir.

15 Hazirandaki enerji sonrasında yeni bir durumla karşı karşıya kalacağız veya yeni kararlar almaya zorlayanacağız.

Sonuçta açığa çıkan baskıya direnmek, uyum sağlamak ve şartları lehimize değiştirmek için çabalamak zorunda kalacağız. Temmuz-Ağustos boyunca bu şekilde devam edecektir.

Bu nedenle 15 Haziran önemli..

9 Haziran Dolunayın Etkileri

Her Dolunayda olduğu gibi yine bir dönem sona erecek, bir konuda karar verilecek veya bir mesele netleşecektir. Peki hangi konuda?

Görünen o ki, 9 Hazirandaki Dolunay, 15 Hazirandaki Satürn kaynaklı gündeminizi tetikleyecek şekilde sonuçlanacak çünkü Dolunay/Satürn aynı burçta..

Dolunayda yaşanması muhtemel gündeminiz bu nedenle parasal konular, borç/alacak veya anlaşmazlıklarla ilgili olacaktır.

Diğer yandan, parasal konuların dışında etkilenen okurlarım da olacaktır: ilişkiler, ayrılıklar veya kayıplar.

Dolunay gündemi 14-15 Haziran gibi netleşir, sonra da Güneş-Satürn karşıt konumda olacak zaten, olaylar bağlantılı şekilde devam edecektir.

24 Haziran Yeniay Etkileri

Haziran sonunda Yeniay’ın ötesinde yepyeni bir enerji görünür olacak değerli dostlar. Güneş ve Mars birbirine çok yakın hareket etmeye başlayacaklar.

Zaten Temmuz sonunda her ikisi de aslan burcundayken kavuşum gerçekleşecek.

24 Haziranda Yeniay kaynaklı gündem, bu enerjinin başladığı günlere denk geliyor. Olası konu başlıkları şöyle:

 1. yeni bir eğitim/öğrenme süreci başlar
 2. sosyal çevreniz değişir, hayatınıza yeni insanlar girer
 3. görüşmeler yaparsınız belki de seyahat planlarınız olur
 4. ilgilenmeniz gereken bir proje olur

Haziranın son haftasından itibaren hayatınızda büyük bir hareketlilik ve canlılık olacağını söyleyebiliriz.

Gördüğünüz üzere değerli okurlarım, bir yandan Jüpiterin geri dönüşü, diğer yandan Dolunayla birlikte Satürn enerjisinde yükselme yaşanması..

Biliyorsunuz 2017 yılıyla ilgili görüşümü yılın başında “olumlu” olarak belirtmiştim. Hazirandan itibaren olumlu enerjiye sarılıp, baskı oluşturan konularda dik durmaya çalışalım. Gerisi kendiliğinden gelecek diye düşünüyorum.

Boğa burcu Haziran 2017 yorumunuzu bu noktada bitiriyorum. Umuyorum ki her şey gönlünüze göre olur. 🍀🍀

Burcuna Göre’yle henüz tanışmamış olan sevdiklerinizi haberdar edin mutlaka, ileride size teşekkür edecekler. 😊

Eğer astrolojinin mucizevi bilgi hazinesini kullanarak yol haritanızı oluşturmak isterseniz, örneğin;

 1. önemli bir karar aşamasındaysanız
 2. doğru kararı verdiğinizden emin olmak istiyorsanız
 3. gündeminizin ne zaman, ne şekilde sonuçlanacağını anlamak istiyorsanız
 4. adımlarınızı doğru zamanda atmak önemli hale geldiyse
 5. sürekli tekrarlayan sorunlar yaşıyorsanız
 6. eşiniz/sevgilinizle ilgili netleştirmek istediğiniz konular varsa

kişisel haritanıza özel bir görüşme yapmak için randevu talep edebilirsiniz. Yardımcım Burcu hanıma mail ile ulaşmanız halinde bilgi edinebilir, dilerseniz bir görüşme günü belirleyebilirsiniz. Doğum haritanıza özel olacağı için aylık yorumlardan çok farklı, benzersiz bir deneyim sizi bekliyor diyebilirim.

Çok sorulduğu için önceden söyleyeyim: Görüşmeleri telefonda yapıyoruz. İstanbul’da, Gaziantep’te veya Paris’te yaşıyor olsanız da özünde fark etmiyor. 😊

Mail: burcunagore@gmail.com

Güzellikler diliyorum ❤️ ❤️

Zafer Ceyhun

Türkiye'nin en iddialı astroloji sitesinin kurucusu ve yazarı

45 Yorum

 1. gamze

  01/06/2017

  mobil uygulamaa 🙂

 2. gamze

  01/06/2017

  oleeyy

 3. Eda

  01/06/2017

  Merhaba Zafer Bey,yorumlarınızı ilgiyle takip ediyorum.Mobil uygulama içinde çok sevindim.Doğum tarihim 23.04.1989 saat 00.30.Astroloji haritamı bir süre önce bir arkadaşım yorumladı ve Venüs’ün Güneşle arasında 5 derece olduğundan dolayı yanık durumda olabilceğini söyledi.Venüste benim yönetici gezegenim,ayrıca ikisidebenim burcum olan boğa burcunda. Açıkcası uzun süredirde hayatıma beni memnun edecek biri girmedi.Bununla alakalı olabilir mi?Cevaplayabilirseniz çok sevinirim.Teşekkürler şimdiden =)

  • teoman

   02/06/2017

   valla eda benimde girmedi iki senedir boğanın ortak kaderi bu sanırsam başka boğalar ne durumda bilmiyom ama senin yorumu okuyunca benden bi tane daha varmış dedim … ikizler aslan ve teraziden uzak dur başlarda iyi gelsede sonrası full işkence en güzeli kendin gibi boğa bulucan sadakat var ağırbaşlılık var romantizm var ki biz erkeklerde nadir bulunur daha ne bi öküzdür azcık laf anlamaz dediğim dedik takılır o da tabiatının gereği artık nabıcan

 4. Seda

  08/06/2017

  Merhaba Zafer bey yükselen borcumu Yen’i öğrendim boğa ve mayıs ayında ki yorumlar birebir tuttu Harika bi yetenek gerçekten tebrik ederim başarılarınızın devamını dilerim uygulamayı dört gözle beklıyorum
  Hergun yüklenip yüklenmedimi diye kontrol ediyorum hayatımda Olacak Yen’i şeyleri dört gözle beklıyorum umutluyum
  24 aralık 1990 Doğum saatim 13:00

 5. Hediye

  09/06/2017

  merhabalar zafer bey benim için çok çok önemli iki durum var doğum tarihim 28.04.1996 00:00 izmir dogumluyum sağlık teknikeri olarak bu ay memurluga basvuruda bulundum buyuk ıhtımalle 1 ay ıcınde acıklanacak sızce yerleşirmmiyim inanın benım ıcın cok onemlı olmasa yazmazdım ve yıne bu ay yurtdısında yasayan bırıyle tanıstım sadece aramızda bır hoşlanma durumu oldu sizce bu ilişki ciddi bir duruma dönüşürmü cevap verirseniz çok çok sevinirim sizi büyük bir ilgi alaka ile takipteyim şimdiden teşekkür ederim sevgiyle kalın başarılarınızın devamını diliyorum şimdiden temmuz yorumunu bekliyorum

 6. Deniz DERİN

  12/06/2017

  Merhabalar zafer bey, biraz ayrıntılı ve özel bir soru olacak ama ben boğa burcuyum yükselen burcum da kova(kesin diyemiyorum).onun burcu da kova bu arada.Mayısın son günlerinde bir süredir sorunlar yaşadığımız halde benim hep bir çözüm aramaktan yana olduğum üç yıllık ilişkim bitti.iş dolayısıyla mecburen aynı ortamda bulunmak durumundayım.ben yüz yüze bakabilmemiz adına daha dikkatli davranırken o ben yokmuşum gibi davranıyor ve gözümün önünde hayatını yaşayabiliyor. Hayatına dair köprüleri bir bir yıkıyor sadece bana karşı değil bu tutumu.Arkadaş olarak hayatımda yer almasını isterdim halbuki.Ne yaşanırsa yaşansın insan olarak değerli benim için sonuçta. Zamana mı bırakmalıyım nasıl davranmalıyım bilemiyorum.Birazda onun için endişeliyim galiba bunca yıldır tanıdığım insan yok karşımda.Ya da ben tanıdığımı zannetmişim.