Boğa burcu Haziran 2016 yorumu, yılın en önemli günlerini doğru analiz etmeye çalışıyor. 2016 yılının yarısını tamamlayacağımız bu günlerde değerli dostlar, emin olun yılın en önemli günlerini yaşıyor olacağız. Gökyüzü öyle söylüyor, gezegenlerin konumu değişime ve gelişime zorluyor. Diyebiliriz ki, 2016 yılında şimdiye kadar yaşadığınız tüm gelişmeler, Haziran’da zirve yapacak ve olgunlaşıp yepyeni gelişmelere yol açacak. Boğa burcu Haziran 2016 yorumuna başlayalım. 😊

Boğa Burcunu Haziranda Neler Bekliyor?

Öncelikle önümüzdeki günlerde hangi astroloji olaylarının gerçekleştiğine değinmeliyiz, inceleyin lütfen, çok önemli. Sırasıyla şöyle:
 1. Güneş-Neptün etkileşimi – 2 Haziran
 2. Güneş-Satürn karşıtlığı – 3 Haziran
 3. Güneş-Jüpiter etkileşimi – 4 Haziran
 4. İkizler burcunda Yeniay – 5 Haziran
 5. Güneş-Venüs kavuşumu – 6 Haziran
 6. Yay burcunda Dolunay – 20 Haziran
 7. Mars gerilemesi bitiyor – 29 Haziran
Her şeyden önce, eğer ki işin içinde Güneş varsa, bilin ki bir hareketlilik olacak! Haziranın ilk haftasında Neptün, Satürn, Jüpiter ve Venüs sırayla Güneş’le temas ettiklerine göre, hareket kaçınılmaz. Üstelik tüm bu olaylar aynı günlerde olup biteceği için, yaşanan gelişmelerin birçok farklı gelişmeyi aynı paketin içine koyacağını söylemek mümkün. Olasılıkları şöyle düşünebilirsiniz:
 • beklenmeyen bir olay olabilir
 • beklenen bir gelişme netleşebilir
 • bir süredir devam eden konuda karar aşaması gelebilir
 • mevcut bir konuda eskisi gibi devam etmeniz imkansız hale gelebilir
 • seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz
 • başkalarının seçimlerine uyum sağlamanız/direnmeniz gerekebilir
Hangisi olursa olsun, sonuçta hayatınızdaki birkaç farklı alan etkilenecektir diyebiliriz. Mesela bir olay olur ve sonucunda hem işiniz/geliriniz hem de aşk hayatınız aynı anda etkilenir. Peki bu alanlar hangileri?

Güneş/Venüs etkisi

 1. işiniz, iş hayatınız ve koşulları
 2. geliriniz
 3. harcama yapma gereksinimi
 4. yatırımlar, gayrimenkuller

Mars/Satürn etkisi

 1. güven ilişkisi içinde olduğunuz insanlar, bağlılık veya çatışma
 2. ortaklık, birlikte hareket etme kararı
 3. bir güven ilişkisi olarak kredi, borç/alacak ihtiyacı
 4. kaybetmemek için kontrolü elde tutma mücadelesi
 5. daha fazlasına sahip olmak için rekabet, stratejik hamleler

Jüpiter etkisi

 1. kendinizi gösterme isteği
 2. saygı ve sevgi ihtiyacınız
 3. otorite konumundakiler ile ilişkiniz
 4. çocuklarınız
 5. çocuğunuzmuş gibi emek ettiğiniz ticari girişimleriniz

Neptün etkisi

 1. arkadaşlarınız, birlikte ekip olduğunuz insanlar
 2. ait olduğunuz ortam, sosyal çevreniz
 3. görüşlerine değer verdiğiniz insanlar
 4. iş ortamınızda dolayısıyla tanıdığınız insanlar
 5. profesyonel destek alma gereksinimi
Değerli dostlar, Haziran ayının önemli olmasının nedeni, tüm bu konuların aynı anda gündemde yer alacak olması. En temel motivasyon Mars/Satürn etkisinden gelecektir çünkü aylardır gündemi oluşturan etki Mars ve Satürn’den geliyor, her ikisi aynı burçta.. Bu noktada 2 hatırlatma yapmak istiyorum: Güneş-Venüs kavuşumu harika bir zamanda gerçekleşiyor, bu yoğun gündem içinde derin bir nefes alıp oh çekmeyi kolaylaştıracaktır. Ayrıca işin içinde Jüpiter de var, ki tam da olması gerektiği zamanlardayız! Şöyle değerlendirmek mümkün: Zorlayıcı etkilerin olduğu bir dönemde, son derece keyifli etkiler de var. Bu nedenle zorlayıcı olaylar yaşasanız da, karmaşık kararlar almanız gerekse de, güzel sonuçlar çıkma potansiyeli oldukça yüksek. Tabi ki siz yine en doğru kararı almaya çalışın, iyimser olmaktan da çekinmeyin. 🙏 🍀 Birkaç tahminde bulunayım: Bir güven bunalımı yaşıyorsanız ve bu nedenle bir karar vermeniz gerekiyorsa, alacağınız kararlar iş hayatınızda/gelirinizde güzel sonuçlara kapı aralayabilir veya çok daha mutlu hissedeceğiniz şartları oluşturmanıza vesile olabilir. Borç yükünüz fazla olduğu için baskı hissediyorsanız, sosyal/ticari çevrenizden birisinin desteği ile kuracağınız yeni bağlantılar sayesinde yeni işe girmeniz veya gelirinizi artırmanız mümkün. Bu süreçte, belki de çocuklarınızın geleceğini düşünerek güç toplayacak, sonuç alıcı adımları cesurca atacaksınız. Belki de “ben artık çocuk sahibi olmak istiyorum” diyorsunuz ve kendinize/sevgilinize güvenmekte zorlanıyorsunuz. Bu durumda öncelikle kendinizi ikna edecek, sonra onunla her şeyi detaylıca konuşup evlilik yoluna gireceksiniz. Kısacası, zorluklar da olacak, fırsatlar da… Bu noktada, sonuç alıcı önemli kararlar almanız, bir seçim yapmanız zorunlu olabilir. İyimser olup kendinize inanarak yola devam etmelisiniz! Önemli not: Yaşadığınız gelişmelerin hangi konu başlığında olduğuna dikkat edin. Mesela Güneş, Venüs veya Jüpiter kaynaklı gündem baskınsa kendinizi şanslı sayabilirsiniz. Fakat şurası kesin: şanslı dahi olsanız, atacağınız adım Mars/Satürn konularında bir baskı unsurunu beraberinde getirecektir.. Zaten gündeminiz şimdiden size bunu gösteriyordur.. Hayat hızla değişiyor, umarım ki en şanslı ihtimalli yaşarsınız. Gözleri dört açmak, sakin kalmak, ince eleyip sık dokumak gerekiyor! Boğa burcu Haziran 2016 yorumu, bu ay yazacağım tek yazı olmayacak, başka yazılar da yazmak istiyorum. bir yazı ile anlatılamayacak kadar zengin bir gündem var. 😊 Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim bu arada, böylece hep birlikte bir ortak akıl geliştirme imkanı olur. Ayrıca boğa burcu olduğunu bildiğiniz sevdiklerinize bu yazıdan bahsetmeyi ihmal etmeyin. Onları önemsediğinizi göstermenizin iyi bir yolu olduğunu düşünüyorum. En güzel olasılıkları yaşamanız, en doğru kararları almanız dileğimle… Sevgiler, Zafer Ceyhun]]>